Irlandia Płn. - Premiership

3. kolejka - Premiership

Tabela Premiership

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Crusaders Belfast 3 9   3 0 0   9 - 0 9
2 Dungannon Swifts FC 3 7   2 1 0   8 - 5 3
3 Larne FC 3 6   2 0 1   10 - 5 5
4 Coleraine FC 3 5   1 2 0   7 - 5 2
5 Ballymena United FC 2 4   1 1 0   6 - 4 2
6 Cliftonville FC 3 4   1 1 1   4 - 4 0
7 Glenavon FC 3 4   1 1 1   4 - 4 0
8 Linfield FC 2 3   1 0 1   5 - 5 0
9 Carrick Rangers FC 3 3   1 0 2   3 - 5 -2
10 Glentoran FC 3 2   0 2 1   4 - 6 -2
11 Institute FC 3 0   0 0 3   3 - 8 -5
12 Warrenpoint Town FC 3 0   0 0 3   0 - 12 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • baraże o tytuł
  • baraże o utrzymanie
  • baraże o utrzymanie

4. kolejka (następna)

  • 24.08 16:00
  • 24.08 16:00
  • 24.08 16:00
  • przełożony
  • 24.08 16:00
  • 24.08 16:00

Strzelcy Premiership

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mark Randall(Larne FC) 3 0
Paul Heatley(Crusaders Belfast) 3 0
Joe Gormley(Cliftonville FC) 3 0

Kartkowicze Premiership

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aaron Jarvis(Institute FC) 1 2 3
Ryan McGivern(Linfield FC) 1 1 2
James McLaughlin(Coleraine FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Premiership

2. kolejka

4. kolejka

  • 24.08 16:00  
    Coleraine FC Institute FC -
  • 24.08 16:00  
    Crusaders Belfast Larne FC -
  • 24.08 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glenavon FC -
  • przełożony  
    Linfield FC Warrenpoint Town FC -
  • 24.08 16:00  
    Carrick Rangers FC Cliftonville FC -
  • 24.08 16:00  
    Ballymena United FC Glentoran FC -

5. kolejka

  • 30.08 20:45  
    Carrick Rangers FC Ballymena United FC -
  • 30.08 21:00  
    Glenavon FC Coleraine FC -
  • 31.08 16:00  
    Glentoran FC Institute FC -
  • 31.08 16:00  
    Crusaders Belfast Dungannon Swifts FC -
  • 31.08 16:00  
    Warrenpoint Town FC Cliftonville FC -
  • 02.09 20:45  
    Larne FC Linfield FC -

6. kolejka

  • przełożony  
    Ballymena United FC Warrenpoint Town FC -
  • 07.09 16:00  
    Cliftonville FC Linfield FC -
  • 07.09 16:00  
    Coleraine FC Dungannon Swifts FC -
  • przełożony  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -
  • 07.09 16:00  
    Glentoran FC Larne FC -
  • 07.09 16:00  
    Institute FC Crusaders Belfast -

7. kolejka

  • 14.09 16:00  
    Ballymena United FC Coleraine FC -
  • 14.09 16:00  
    Dungannon Swifts FC Cliftonville FC -
  • 14.09 16:00  
    Institute FC Larne FC -
  • 14.09 16:00  
    Crusaders Belfast Glenavon FC -
  • 14.09 16:00  
    Linfield FC Glentoran FC -
  • 14.09 16:00  
    Warrenpoint Town FC Carrick Rangers FC -

8. kolejka

  • 21.09 16:00  
    Glenavon FC Ballymena United FC -
  • 21.09 16:00  
    Glentoran FC Warrenpoint Town FC -
  • 21.09 16:00  
    Larne FC Dungannon Swifts FC -
  • 21.09 16:00  
    Cliftonville FC Institute FC -
  • 21.09 16:00  
    Coleraine FC Crusaders Belfast -
  • 23.09 20:45  
    Carrick Rangers FC Linfield FC -

9. kolejka

  • 28.09 16:00  
    Ballymena United FC Cliftonville FC -
  • 28.09 16:00  
    Crusaders Belfast Glentoran FC -
  • 28.09 16:00  
    Coleraine FC Larne FC -
  • 28.09 16:00  
    Dungannon Swifts FC Carrick Rangers FC -
  • 28.09 16:00  
    Linfield FC Glenavon FC -
  • 28.09 16:00  
    Warrenpoint Town FC Institute FC -

10. kolejka

  • 05.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Dungannon Swifts FC -
  • 05.10 16:00  
    Larne FC Glenavon FC -
  • 05.10 16:00  
    Crusaders Belfast Linfield FC -
  • 05.10 16:00  
    Glentoran FC Cliftonville FC -
  • 05.10 16:00  
    Institute FC Ballymena United FC -
  • 05.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Coleraine FC -

11. kolejka

  • 12.10 16:00  
    Ballymena United FC Crusaders Belfast -
  • 12.10 16:00  
    Cliftonville FC Larne FC -
  • 12.10 16:00  
    Coleraine FC Warrenpoint Town FC -
  • 12.10 16:00  
    Dungannon Swifts FC Linfield FC -
  • 12.10 16:00  
    Glenavon FC Institute FC -
  • 12.10 16:00  
    Glentoran FC Carrick Rangers FC -

12. kolejka

  • 19.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Dungannon Swifts FC -
  • 19.10 16:00  
    Crusaders Belfast Coleraine FC -
  • 19.10 16:00  
    Institute FC Cliftonville FC -
  • 19.10 16:00  
    Larne FC Glentoran FC -
  • 19.10 16:00  
    Linfield FC Ballymena United FC -
  • 19.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glenavon FC -

13. kolejka

  • 26.10 16:00  
    Glentoran FC Ballymena United FC -
  • 26.10 16:00  
    Larne FC Institute FC -
  • 26.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -
  • 26.10 16:00  
    Cliftonville FC Dungannon Swifts FC -
  • 26.10 16:00  
    Coleraine FC Linfield FC -
  • 26.10 16:00  
    Glenavon FC Crusaders Belfast -

14. kolejka

  • 02.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glentoran FC -
  • 02.11 16:00  
    Ballymena United FC Larne FC -
  • 02.11 16:00  
    Crusaders Belfast Institute FC -
  • 02.11 16:00  
    Dungannon Swifts FC Coleraine FC -
  • 02.11 16:00  
    Glenavon FC Cliftonville FC -
  • 02.11 16:00  
    Linfield FC Carrick Rangers FC -

15. kolejka

  • 09.11 16:00  
    Ballymena United FC Carrick Rangers FC -
  • 09.11 16:00  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -
  • 09.11 16:00  
    Coleraine FC Glenavon FC -
  • 09.11 16:00  
    Institute FC Glentoran FC -
  • 09.11 16:00  
    Larne FC Crusaders Belfast -
  • 09.11 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -

16. kolejka

  • 16.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Coleraine FC -
  • 16.11 16:00  
    Institute FC Linfield FC -
  • 16.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Crusaders Belfast -
  • 16.11 16:00  
    Cliftonville FC Ballymena United FC -
  • 16.11 16:00  
    Dungannon Swifts FC Larne FC -
  • 16.11 16:00  
    Glentoran FC Glenavon FC -

17. kolejka

  • 23.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Crusaders Belfast -
  • 23.11 16:00  
    Ballymena United FC Institute FC -
  • 23.11 16:00  
    Coleraine FC Carrick Rangers FC -
  • 23.11 16:00  
    Glenavon FC Linfield FC -
  • 23.11 16:00  
    Glentoran FC Dungannon Swifts FC -
  • 23.11 16:00  
    Larne FC Cliftonville FC -

18. kolejka

  • 30.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Glenavon FC -
  • 30.11 16:00  
    Cliftonville FC Glentoran FC -
  • 30.11 16:00  
    Dungannon Swifts FC Crusaders Belfast -
  • 30.11 16:00  
    Institute FC Coleraine FC -
  • 30.11 16:00  
    Linfield FC Larne FC -
  • 30.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -

19. kolejka

  • 07.12 16:00  
    Dungannon Swifts FC Warrenpoint Town FC -
  • 07.12 16:00  
    Glenavon FC Larne FC -
  • 07.12 16:00  
    Linfield FC Cliftonville FC -
  • 07.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Institute FC -
  • 07.12 16:00  
    Coleraine FC Glentoran FC -
  • 07.12 16:00  
    Crusaders Belfast Ballymena United FC -

20. kolejka

  • 14.12 16:00  
    Ballymena United FC Dungannon Swifts FC -
  • 14.12 16:00  
    Cliftonville FC Carrick Rangers FC -
  • 14.12 16:00  
    Institute FC Glenavon FC -
  • 14.12 16:00  
    Larne FC Coleraine FC -
  • 14.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Linfield FC -
  • 14.12 16:00  
    Glentoran FC Crusaders Belfast -

21. kolejka

  • 21.12 16:00  
    Cliftonville FC Coleraine FC -
  • 21.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Glentoran FC -
  • 21.12 16:00  
    Dungannon Swifts FC Institute FC -
  • 21.12 16:00  
    Linfield FC Crusaders Belfast -
  • 21.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Larne FC -
  • 21.12 16:00  
    Ballymena United FC Glenavon FC -

22. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Glentoran FC Linfield FC -
  • 26.12 16:00  
    Glenavon FC Dungannon Swifts FC -
  • 26.12 16:00  
    Coleraine FC Ballymena United FC -
  • 26.12 16:00  
    Crusaders Belfast Cliftonville FC -
  • 26.12 16:00  
    Institute FC Warrenpoint Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Larne FC Carrick Rangers FC -

23. kolejka

  • 28.12 16:00  
    Glentoran FC Ballymena United FC -
  • 28.12 16:00  
    Institute FC Carrick Rangers FC -
  • 28.12 16:00  
    Coleraine FC Linfield FC -
  • 28.12 16:00  
    Larne FC Cliftonville FC -
  • 28.12 16:00  
    Crusaders Belfast Dungannon Swifts FC -
  • 28.12 16:00  
    Glenavon FC Warrenpoint Town FC -

24. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Ballymena United FC Larne FC -
  • 01.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glentoran FC -
  • 01.01 16:00  
    Linfield FC Institute FC -
  • 01.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Coleraine FC -
  • 01.01 16:00  
    Warrenpoint Town FC Crusaders Belfast -
  • 01.01 16:00  
    Cliftonville FC Glenavon FC -

25. kolejka

  • 11.01 16:00  
    Glenavon FC Institute FC -
  • 11.01 16:00  
    Glentoran FC Warrenpoint Town FC -
  • 11.01 16:00  
    Larne FC Carrick Rangers FC -
  • 11.01 16:00  
    Cliftonville FC Linfield FC -
  • 11.01 16:00  
    Coleraine FC Crusaders Belfast -
  • 11.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Ballymena United FC -

26. kolejka

  • 18.01 16:00  
    Ballymena United FC Glenavon FC -
  • 18.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Cliftonville FC -
  • 18.01 16:00  
    Crusaders Belfast Larne FC -
  • 18.01 16:00  
    Institute FC Glentoran FC -
  • 18.01 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -
  • 18.01 16:00  
    Warrenpoint Town FC Coleraine FC -

27. kolejka

  • 25.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -
  • 25.01 16:00  
    Crusaders Belfast Ballymena United FC -
  • 25.01 16:00  
    Coleraine FC Cliftonville FC -
  • 25.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Institute FC -
  • 25.01 16:00  
    Larne FC Glentoran FC -
  • 25.01 16:00  
    Linfield FC Glenavon FC -

28. kolejka

  • 08.02 16:00  
    Glentoran FC Coleraine FC -
  • 08.02 16:00  
    Institute FC Larne FC -
  • 08.02 16:00  
    Warrenpoint Town FC Linfield FC -
  • 08.02 16:00  
    Ballymena United FC Carrick Rangers FC -
  • 08.02 16:00  
    Cliftonville FC Dungannon Swifts FC -
  • 08.02 16:00  
    Glenavon FC Crusaders Belfast -

29. kolejka

  • 14.02 20:45  
    Coleraine FC Glenavon FC -
  • 14.02 20:45  
    Crusaders Belfast Cliftonville FC -
  • 14.02 20:45  
    Dungannon Swifts FC Larne FC -
  • 14.02 20:45  
    Glentoran FC Carrick Rangers FC -
  • 14.02 20:45  
    Warrenpoint Town FC Institute FC -
  • 14.02 20:45  
    Ballymena United FC Linfield FC -

30. kolejka

  • 22.02 16:00  
    Carrick Rangers FC Dungannon Swifts FC -
  • 22.02 16:00  
    Cliftonville FC Ballymena United FC -
  • 22.02 16:00  
    Glenavon FC Glentoran FC -
  • 22.02 16:00  
    Institute FC Coleraine FC -
  • 22.02 16:00  
    Larne FC Warrenpoint Town FC -
  • 22.02 16:00  
    Linfield FC Crusaders Belfast -

31. kolejka

  • 07.03 16:00  
    Glentoran FC Cliftonville FC -
  • 07.03 16:00  
    Larne FC Glenavon FC -
  • 07.03 16:00  
    Ballymena United FC Coleraine FC -
  • 07.03 16:00  
    Carrick Rangers FC Linfield FC -
  • 07.03 16:00  
    Crusaders Belfast Institute FC -
  • 07.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Warrenpoint Town FC -

32. kolejka

  • 14.03 16:00  
    Coleraine FC Dungannon Swifts FC -
  • 14.03 16:00  
    Crusaders Belfast Glentoran FC -
  • 14.03 16:00  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -
  • 14.03 16:00  
    Institute FC Cliftonville FC -
  • 14.03 16:00  
    Linfield FC Larne FC -
  • 14.03 16:00  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -

33. kolejka

  • 21.03 16:00  
    Larne FC Coleraine FC -
  • 21.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glenavon FC -
  • 21.03 16:00  
    Glentoran FC Linfield FC -
  • 21.03 16:00  
    Ballymena United FC Institute FC -
  • 21.03 16:00  
    Carrick Rangers FC Crusaders Belfast -
  • 21.03 16:00  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -