Holandia - Eredivisie

17. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ajax Amsterdam 17 41   13 2 2   58 - 13 45
2 Vitesse Arnhem 17 38   12 2 3   31 - 13 18
3 PSV Eindhoven 17 37   11 4 2   41 - 19 22
4 Feyenoord Rotterdam 17 35   10 5 2   32 - 13 19
5 Alkmaar Zaanstreek 17 34   9 7 1   41 - 25 16
6 FC Groningen 17 31   9 4 4   25 - 21 4
7 Twente Enschede 17 28   8 4 5   33 - 24 9
8 SC Heerenveen 17 22   5 7 5   25 - 26 -1
9 Sparta Rotterdam 17 21   6 3 8   28 - 30 -2
10 FC Utrecht 17 21   4 9 4   22 - 24 -2
11 Fortuna Sittard 17 19   5 4 8   25 - 34 -9
12 Heracles Almelo 17 18   5 3 9   19 - 28 -9
13 PEC Zwolle 17 17   3 8 6   17 - 26 -9
14 VVV Venlo 17 16   4 4 9   27 - 45 -18
15 RKC Waalwijk 17 14   3 5 9   15 - 29 -14
16 Willem II Tilburg 17 10   2 4 11   20 - 36 -16
17 ADO Den Haag 17 10   2 4 11   16 - 41 -25
18 FC Emmen 17 5   0 5 12   17 - 45 -28
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 22.01 20:00
  • 23.01 16:30
  • 23.01 18:45
  • 23.01 20:00
  • 23.01 21:00
  • 24.01 12:15
  • 24.01 14:30
  • 24.01 14:30
  • 24.01 16:45

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Georgios Giakoumakis(VVV Venlo) 16 6
Henk Veerman(SC Heerenveen) 11 0
Danilo Pereira da Silva(Twente Enschede) 11 3

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Thomas Anton Rudolph Lam(PEC Zwolle) 2 2 4
Oussama Tannane(Vitesse Arnhem) 1 4 5
Sinan Bakış(Heracles Almelo) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Eredivisie

18. kolejka

  • 22.01 20:00  
    Willem II Tilburg PEC Zwolle -
  • 23.01 16:30  
    ADO Den Haag FC Emmen -
  • 23.01 18:45  
    Vitesse Arnhem FC Groningen -
  • 23.01 20:00  
    PSV Eindhoven RKC Waalwijk -
  • 23.01 21:00  
    Heracles Almelo SC Heerenveen -
  • 24.01 12:15  
    Fortuna Sittard Ajax Amsterdam -
  • 24.01 14:30  
    Twente Enschede VVV Venlo -
  • 24.01 14:30  
    FC Utrecht Sparta Rotterdam -
  • 24.01 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -

19. kolejka

  • 26.01 18:45  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 26.01 20:00  
    FC Emmen PSV Eindhoven -
  • 26.01 21:00  
    FC Groningen ADO Den Haag -
  • 27.01 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 27.01 20:00  
    VVV Venlo Vitesse Arnhem -
  • 27.01 20:00  
    RKC Waalwijk Fortuna Sittard -
  • 27.01 21:00  
    SC Heerenveen Feyenoord Rotterdam -
  • 28.01 18:45  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -
  • 28.01 21:00  
    Ajax Amsterdam Willem II Tilburg -

20. kolejka

  • 30.01 16:30  
    Heracles Almelo FC Groningen -
  • 30.01 18:45  
    FC Utrecht PEC Zwolle -
  • 30.01 20:00  
    Fortuna Sittard VVV Venlo -
  • 30.01 21:00  
    Vitesse Arnhem RKC Waalwijk -
  • 31.01 12:15  
    Twente Enschede SC Heerenveen -
  • 31.01 14:30  
    Willem II Tilburg FC Emmen -
  • 31.01 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 31.01 16:45  
    ADO Den Haag Sparta Rotterdam -
  • 31.01 16:45  
    Alkmaar Zaanstreek Ajax Amsterdam -

21. kolejka

  • 05.02 20:00  
    Fortuna Sittard Heracles Almelo -
  • 06.02 16:30  
    PSV Eindhoven Twente Enschede -
  • 06.02 18:45  
    PEC Zwolle RKC Waalwijk -
  • 06.02 20:00  
    FC Emmen Alkmaar Zaanstreek -
  • 06.02 21:00  
    SC Heerenveen Vitesse Arnhem -
  • 07.02 12:15  
    Ajax Amsterdam FC Utrecht -
  • 07.02 14:30  
    FC Groningen Feyenoord Rotterdam -
  • 07.02 14:30  
    Willem II Tilburg ADO Den Haag -
  • 07.02 16:45  
    VVV Venlo Sparta Rotterdam -

22. kolejka

  • 12.02 20:00  
    RKC Waalwijk FC Emmen -
  • 13.02 18:45  
    ADO Den Haag PSV Eindhoven -
  • 13.02 20:00  
    Sparta Rotterdam Fortuna Sittard -
  • 13.02 20:00  
    FC Groningen PEC Zwolle -
  • 13.02 21:00  
    Heracles Almelo Ajax Amsterdam -
  • 14.02 12:15  
    Alkmaar Zaanstreek SC Heerenveen -
  • 14.02 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 14.02 14:30  
    FC Utrecht VVV Venlo -
  • 14.02 16:45  
    Vitesse Arnhem Twente Enschede -

23. kolejka

  • 19.02 20:00  
    Willem II Tilburg FC Utrecht -
  • 20.02 18:45  
    FC Emmen PEC Zwolle -
  • 20.02 20:00  
    VVV Venlo Alkmaar Zaanstreek -
  • 20.02 21:00  
    Fortuna Sittard ADO Den Haag -
  • 21.02 12:15  
    Twente Enschede Feyenoord Rotterdam -
  • 21.02 14:30  
    SC Heerenveen FC Groningen -
  • 21.02 14:30  
    RKC Waalwijk Heracles Almelo -
  • 21.02 16:45  
    PSV Eindhoven Vitesse Arnhem -
  • 21.02 20:00  
    Ajax Amsterdam Sparta Rotterdam -

24. kolejka

  • 26.02 20:00  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 27.02 16:30  
    FC Utrecht FC Emmen -
  • 27.02 18:45  
    ADO Den Haag RKC Waalwijk -
  • 27.02 20:00  
    Vitesse Arnhem VVV Venlo -
  • 27.02 21:00  
    Heracles Almelo Twente Enschede -
  • 28.02 12:15  
    Sparta Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 28.02 14:30  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -
  • 28.02 14:30  
    FC Groningen Fortuna Sittard -
  • 28.02 16:45  
    Alkmaar Zaanstreek Feyenoord Rotterdam -

25. kolejka

  • 05.03 20:00  
    FC Emmen Sparta Rotterdam -
  • 06.03 16:30  
    Feyenoord Rotterdam VVV Venlo -
  • 06.03 18:45  
    Twente Enschede Willem II Tilburg -
  • 06.03 20:00  
    SC Heerenveen ADO Den Haag -
  • 06.03 21:00  
    RKC Waalwijk FC Utrecht -
  • 07.03 12:15  
    Ajax Amsterdam FC Groningen -
  • 07.03 14:30  
    Heracles Almelo PEC Zwolle -
  • 07.03 14:30  
    Fortuna Sittard PSV Eindhoven -
  • 07.03 16:45  
    Vitesse Arnhem Alkmaar Zaanstreek -

26. kolejka

  • 12.03 20:00  
    FC Groningen FC Emmen -
  • 13.03 18:45  
    ADO Den Haag Heracles Almelo -
  • 13.03 20:00  
    Willem II Tilburg SC Heerenveen -
  • 13.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 13.03 21:00  
    Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -
  • 14.03 12:15  
    VVV Venlo Fortuna Sittard -
  • 14.03 14:30  
    PSV Eindhoven Feyenoord Rotterdam -
  • 14.03 14:30  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 14.03 16:45  
    PEC Zwolle Ajax Amsterdam -

27. kolejka

  • 19.03 20:00  
    SC Heerenveen Twente Enschede -
  • 20.03 16:30  
    Fortuna Sittard FC Utrecht -
  • 20.03 18:45  
    Heracles Almelo Sparta Rotterdam -
  • 20.03 20:00  
    Feyenoord Rotterdam FC Emmen -
  • 20.03 21:00  
    RKC Waalwijk FC Groningen -
  • 21.03 12:15  
    PEC Zwolle VVV Venlo -
  • 21.03 14:30  
    Vitesse Arnhem Willem II Tilburg -
  • 21.03 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek PSV Eindhoven -
  • 21.03 16:45  
    Ajax Amsterdam ADO Den Haag -

28. kolejka

  • 03.04 18:45  
    VVV Venlo FC Groningen -
  • 03.04 20:00  
    Twente Enschede Vitesse Arnhem -
  • 03.04 20:00  
    Willem II Tilburg Alkmaar Zaanstreek -
  • 03.04 21:00  
    Sparta Rotterdam PEC Zwolle -
  • 04.04 12:15  
    SC Heerenveen Ajax Amsterdam -
  • 04.04 14:30  
    ADO Den Haag FC Utrecht -
  • 04.04 14:30  
    PSV Eindhoven Heracles Almelo -
  • 04.04 16:45  
    FC Emmen RKC Waalwijk -
  • 04.04 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard -

29. kolejka

  • 09.04 20:00  
    Vitesse Arnhem ADO Den Haag -
  • 10.04 18:45  
    Heracles Almelo Willem II Tilburg -
  • 10.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Sparta Rotterdam -
  • 10.04 20:00  
    Fortuna Sittard FC Emmen -
  • 10.04 21:00  
    PEC Zwolle Twente Enschede -
  • 11.04 12:15  
    FC Utrecht Feyenoord Rotterdam -
  • 11.04 14:30  
    VVV Venlo PSV Eindhoven -
  • 11.04 14:30  
    FC Groningen SC Heerenveen -
  • 11.04 16:45  
    RKC Waalwijk Ajax Amsterdam -

30. kolejka

  • 23.04 20:00  
    Willem II Tilburg RKC Waalwijk -
  • 24.04 16:30  
    SC Heerenveen PEC Zwolle -
  • 24.04 18:45  
    PSV Eindhoven FC Groningen -
  • 24.04 20:00  
    Sparta Rotterdam VVV Venlo -
  • 24.04 21:00  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 25.04 12:15  
    Twente Enschede FC Utrecht -
  • 25.04 14:30  
    ADO Den Haag Fortuna Sittard -
  • 25.04 14:30  
    FC Emmen Heracles Almelo -
  • 25.04 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Vitesse Arnhem -

31. kolejka

  • 30.04 21:00  
    Heracles Almelo VVV Venlo -
  • 01.05 18:45  
    Fortuna Sittard Twente Enschede -
  • 01.05 20:00  
    RKC Waalwijk Alkmaar Zaanstreek -
  • 01.05 20:00  
    Vitesse Arnhem PEC Zwolle -
  • 01.05 21:00  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 02.05 12:15  
    ADO Den Haag Feyenoord Rotterdam -
  • 02.05 14:30  
    Ajax Amsterdam FC Emmen -
  • 02.05 14:30  
    FC Groningen Sparta Rotterdam -
  • 02.05 16:45  
    PSV Eindhoven SC Heerenveen -

32. kolejka

  • 07.05 20:00  
    Sparta Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 08.05 16:30  
    Twente Enschede Heracles Almelo -
  • 08.05 18:45  
    SC Heerenveen FC Utrecht -
  • 08.05 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Fortuna Sittard -
  • 08.05 21:00  
    VVV Venlo RKC Waalwijk -
  • 09.05 12:15  
    FC Emmen FC Groningen -
  • 09.05 14:30  
    PEC Zwolle ADO Den Haag -
  • 09.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 09.05 16:45  
    Willem II Tilburg PSV Eindhoven -

33. kolejka

  • 13.05 14:30  
    Heracles Almelo Feyenoord Rotterdam -
  • 13.05 14:30  
    Ajax Amsterdam VVV Venlo -
  • 13.05 14:30  
    ADO Den Haag Willem II Tilburg -
  • 13.05 14:30  
    Fortuna Sittard Vitesse Arnhem -
  • 13.05 14:30  
    Sparta Rotterdam FC Utrecht -
  • 13.05 14:30  
    FC Emmen SC Heerenveen -
  • 13.05 14:30  
    RKC Waalwijk Twente Enschede -
  • 13.05 14:30  
    FC Groningen Alkmaar Zaanstreek -
  • 13.05 14:30  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -

34. kolejka

  • 16.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek Heracles Almelo -
  • 16.05 14:30  
    PEC Zwolle FC Groningen -
  • 16.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam RKC Waalwijk -
  • 16.05 14:30  
    Twente Enschede ADO Den Haag -
  • 16.05 14:30  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 16.05 14:30  
    Willem II Tilburg Fortuna Sittard -
  • 16.05 14:30  
    VVV Venlo FC Emmen -
  • 16.05 14:30  
    FC Utrecht PSV Eindhoven -
  • 16.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Ajax Amsterdam -