Holandia - Eredivisie

5. kolejka - Eredivisie

  • 17.09 20:00
  • 18.09 16:30
  • 18.09 18:45
  • 18.09 20:00
  • 18.09 21:00
  • 19.09 12:15
  • 19.09 14:30
  • 19.09 16:45
  • 19.09 16:45

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PSV Eindhoven 4 12   4 0 0   14 - 3 11
2 Ajax Amsterdam 4 10   3 1 0   13 - 1 12
3 FC Utrecht 4 7   2 1 1   7 - 2 5
4 SC Heerenveen 4 7   2 1 1   6 - 6 0
5 Willem II Tilburg 4 7   2 1 1   4 - 4 0
6 NEC Nijmegen 4 7   2 1 1   3 - 5 -2
7 Feyenoord Rotterdam 3 6   2 0 1   7 - 3 4
8 SC Cambuur Leeuwarden 4 6   2 0 2   9 - 8 1
9 Vitesse Arnhem 4 6   2 0 2   3 - 9 -6
10 FC Groningen 4 5   1 2 1   5 - 7 -2
11 Fortuna Sittard 3 4   1 1 1   5 - 6 -1
12 RKC Waalwijk 4 4   1 1 2   6 - 7 -1
13 Twente Enschede 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
14 Sparta Rotterdam 4 4   1 1 2   4 - 8 -4
15 Alkmaar Zaanstreek 3 3   1 0 2   3 - 5 -2
16 Go Ahead Eagles 4 3   1 0 3   4 - 8 -4
17 Heracles Almelo 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
18 PEC Zwolle 4 0   0 0 4   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

6. kolejka (następna)

  • 21.09 18:45
  • 21.09 21:00
  • 22.09 18:45
  • 22.09 18:45
  • 22.09 20:00
  • 22.09 21:00
  • 22.09 21:00
  • 23.09 18:45
  • 23.09 21:00

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sébastien Haller(Ajax Amsterdam) 4 0
Tibor Halilović(SC Heerenveen) 3 0
Cyril Ngonge(FC Groningen) 3 0

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sinan Bakış(Heracles Almelo) 1 1 2
Mike Jarno Maria te Wierik(FC Groningen) 1 1 2
Luka Ilić(Twente Enschede) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Eredivisie

5. kolejka

  • 17.09 20:00  
    Sparta Rotterdam NEC Nijmegen -
  • 18.09 16:30  
    SC Heerenveen Fortuna Sittard -
  • 18.09 18:45  
    Willem II Tilburg FC Groningen -
  • 18.09 20:00  
    Ajax Amsterdam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 18.09 21:00  
    FC Utrecht RKC Waalwijk -
  • 19.09 12:15  
    Go Ahead Eagles PEC Zwolle -
  • 19.09 14:30  
    PSV Eindhoven Feyenoord Rotterdam -
  • 19.09 16:45  
    Heracles Almelo Alkmaar Zaanstreek -
  • 19.09 16:45  
    Vitesse Arnhem Twente Enschede -

6. kolejka

  • 21.09 18:45  
    Fortuna Sittard Ajax Amsterdam -
  • 21.09 21:00  
    RKC Waalwijk Willem II Tilburg -
  • 22.09 18:45  
    NEC Nijmegen FC Utrecht -
  • 22.09 18:45  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven -
  • 22.09 20:00  
    FC Groningen Vitesse Arnhem -
  • 22.09 21:00  
    PEC Zwolle Sparta Rotterdam -
  • 22.09 21:00  
    Feyenoord Rotterdam SC Heerenveen -
  • 23.09 18:45  
    SC Cambuur Leeuwarden Heracles Almelo -
  • 23.09 21:00  
    Twente Enschede Alkmaar Zaanstreek -

7. kolejka

  • 25.09 16:30  
    Willem II Tilburg PSV Eindhoven -
  • 25.09 18:45  
    Vitesse Arnhem Fortuna Sittard -
  • 25.09 18:45  
    Ajax Amsterdam FC Groningen -
  • 25.09 21:00  
    FC Utrecht PEC Zwolle -
  • 25.09 21:00  
    Feyenoord Rotterdam NEC Nijmegen -
  • 26.09 12:15  
    Sparta Rotterdam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 26.09 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek Go Ahead Eagles -
  • 26.09 14:30  
    SC Heerenveen Twente Enschede -
  • 26.09 16:45  
    Heracles Almelo RKC Waalwijk -

8. kolejka

  • 01.10 20:00  
    FC Groningen Twente Enschede -
  • 02.10 18:45  
    RKC Waalwijk Go Ahead Eagles -
  • 02.10 20:00  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 02.10 20:00  
    Heracles Almelo Willem II Tilburg -
  • 02.10 21:00  
    Fortuna Sittard NEC Nijmegen -
  • 03.10 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden Alkmaar Zaanstreek -
  • 03.10 14:30  
    Ajax Amsterdam FC Utrecht -
  • 03.10 16:45  
    Vitesse Arnhem Feyenoord Rotterdam -
  • 03.10 20:00  
    PSV Eindhoven Sparta Rotterdam -

9. kolejka

  • 16.10 16:30  
    Feyenoord Rotterdam RKC Waalwijk -
  • 16.10 18:45  
    SC Heerenveen Ajax Amsterdam -
  • 16.10 18:45  
    Go Ahead Eagles Heracles Almelo -
  • 16.10 21:00  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 16.10 21:00  
    Fortuna Sittard SC Cambuur Leeuwarden -
  • 17.10 12:15  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 17.10 14:30  
    Sparta Rotterdam FC Groningen -
  • 17.10 14:30  
    NEC Nijmegen Vitesse Arnhem -
  • 17.10 16:45  
    Twente Enschede Willem II Tilburg -

10. kolejka

  • 22.10 20:00  
    Willem II Tilburg Fortuna Sittard -
  • 23.10 18:45  
    FC Utrecht SC Heerenveen -
  • 23.10 20:00  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 23.10 21:00  
    RKC Waalwijk Sparta Rotterdam -
  • 24.10 12:15  
    Twente Enschede NEC Nijmegen -
  • 24.10 14:30  
    Vitesse Arnhem Go Ahead Eagles -
  • 24.10 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden Feyenoord Rotterdam -
  • 24.10 16:45  
    Ajax Amsterdam PSV Eindhoven -
  • 24.10 20:00  
    FC Groningen Alkmaar Zaanstreek -

11. kolejka

  • 30.10 16:30  
    PSV Eindhoven Twente Enschede -
  • 30.10 18:45  
    Heracles Almelo Ajax Amsterdam -
  • 30.10 20:00  
    SC Heerenveen Vitesse Arnhem -
  • 30.10 21:00  
    Alkmaar Zaanstreek PEC Zwolle -
  • 31.10 12:15  
    Sparta Rotterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 31.10 14:30  
    NEC Nijmegen FC Groningen -
  • 31.10 14:30  
    RKC Waalwijk SC Cambuur Leeuwarden -
  • 31.10 16:45  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 31.10 20:00  
    Go Ahead Eagles Fortuna Sittard -

12. kolejka

  • 05.11 20:00  
    Twente Enschede Heracles Almelo -
  • 06.11 18:45  
    NEC Nijmegen SC Heerenveen -
  • 06.11 20:00  
    Willem II Tilburg Sparta Rotterdam -
  • 06.11 21:00  
    PEC Zwolle SC Cambuur Leeuwarden -
  • 07.11 12:15  
    FC Groningen RKC Waalwijk -
  • 07.11 14:30  
    Fortuna Sittard PSV Eindhoven -
  • 07.11 16:45  
    Vitesse Arnhem FC Utrecht -
  • 07.11 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 07.11 20:00  
    Ajax Amsterdam Go Ahead Eagles -

13. kolejka

  • 20.11 16:30  
    PSV Eindhoven Vitesse Arnhem -
  • 20.11 18:45  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -
  • 20.11 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek NEC Nijmegen -
  • 20.11 21:00  
    Heracles Almelo Fortuna Sittard -
  • 21.11 12:15  
    Go Ahead Eagles FC Groningen -
  • 21.11 14:30  
    SC Heerenveen Willem II Tilburg -
  • 21.11 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PEC Zwolle -
  • 21.11 16:45  
    RKC Waalwijk Ajax Amsterdam -
  • 21.11 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Utrecht -

14. kolejka

  • 26.11 20:00  
    NEC Nijmegen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 27.11 18:45  
    Fortuna Sittard FC Groningen -
  • 27.11 20:00  
    PEC Zwolle RKC Waalwijk -
  • 27.11 21:00  
    Willem II Tilburg Go Ahead Eagles -
  • 28.11 12:15  
    Sparta Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 28.11 14:30  
    Twente Enschede Feyenoord Rotterdam -
  • 28.11 14:30  
    FC Utrecht Heracles Almelo -
  • 28.11 16:45  
    SC Heerenveen PSV Eindhoven -
  • 28.11 20:00  
    Vitesse Arnhem Alkmaar Zaanstreek -

15. kolejka

  • 02.12 21:00  
    Ajax Amsterdam Willem II Tilburg -
  • 03.12 20:00  
    FC Groningen PEC Zwolle -
  • 04.12 16:30  
    PSV Eindhoven FC Utrecht -
  • 04.12 18:45  
    SC Cambuur Leeuwarden Vitesse Arnhem -
  • 04.12 21:00  
    Heracles Almelo SC Heerenveen -
  • 05.12 12:15  
    RKC Waalwijk NEC Nijmegen -
  • 05.12 14:30  
    Go Ahead Eagles Twente Enschede -
  • 05.12 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek Sparta Rotterdam -
  • 05.12 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard -

16. kolejka

  • 10.12 20:00  
    Willem II Tilburg SC Cambuur Leeuwarden -
  • 11.12 20:00  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 11.12 20:00  
    FC Utrecht Go Ahead Eagles -
  • 11.12 21:00  
    PEC Zwolle Fortuna Sittard -
  • 12.12 12:15  
    Twente Enschede RKC Waalwijk -
  • 12.12 14:30  
    Vitesse Arnhem Heracles Almelo -
  • 12.12 14:30  
    FC Groningen Feyenoord Rotterdam -
  • 12.12 16:45  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 12.12 20:00  
    NEC Nijmegen PSV Eindhoven -

17. kolejka

  • 17.12 20:00  
    Fortuna Sittard FC Utrecht -
  • 18.12 18:45  
    Sparta Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 18.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Willem II Tilburg -
  • 18.12 20:00  
    Heracles Almelo FC Groningen -
  • 18.12 21:00  
    PEC Zwolle Twente Enschede -
  • 19.12 12:15  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Heerenveen -
  • 19.12 14:30  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 19.12 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 19.12 16:45  
    RKC Waalwijk PSV Eindhoven -

18. kolejka

  • 21.12 18:45  
    Vitesse Arnhem PEC Zwolle -
  • 21.12 21:00  
    Alkmaar Zaanstreek FC Groningen -
  • 22.12 18:45  
    Willem II Tilburg NEC Nijmegen -
  • 22.12 18:45  
    SC Heerenveen Feyenoord Rotterdam -
  • 22.12 20:00  
    Heracles Almelo SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.12 21:00  
    Ajax Amsterdam Fortuna Sittard -
  • 22.12 21:00  
    FC Utrecht Twente Enschede -
  • 23.12 18:45  
    PSV Eindhoven Go Ahead Eagles -
  • 23.12 21:00  
    Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -

19. kolejka

  • 14.01 20:00  
    PEC Zwolle Willem II Tilburg -
  • 15.01 18:45  
    NEC Nijmegen Heracles Almelo -
  • 15.01 20:00  
    Twente Enschede SC Heerenveen -
  • 15.01 20:00  
    Feyenoord Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 15.01 21:00  
    Go Ahead Eagles RKC Waalwijk -
  • 16.01 12:15  
    FC Utrecht Ajax Amsterdam -
  • 16.01 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden Sparta Rotterdam -
  • 16.01 14:30  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 16.01 16:45  
    Fortuna Sittard Alkmaar Zaanstreek -

20. kolejka

  • 21.01 20:00  
    RKC Waalwijk Fortuna Sittard -
  • 22.01 18:45  
    Vitesse Arnhem FC Groningen -
  • 22.01 20:00  
    SC Heerenveen PEC Zwolle -
  • 22.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.01 21:00  
    Willem II Tilburg Twente Enschede -
  • 23.01 12:15  
    NEC Nijmegen Feyenoord Rotterdam -
  • 23.01 14:30  
    Heracles Almelo Go Ahead Eagles -
  • 23.01 14:30  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -
  • 23.01 16:45  
    Sparta Rotterdam FC Utrecht -

21. kolejka

  • 05.02 16:30  
    FC Utrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 05.02 18:45  
    Fortuna Sittard SC Heerenveen -
  • 05.02 20:00  
    PSV Eindhoven Alkmaar Zaanstreek -
  • 05.02 20:00  
    PEC Zwolle NEC Nijmegen -
  • 05.02 21:00  
    Twente Enschede Vitesse Arnhem -
  • 06.02 12:15  
    Feyenoord Rotterdam Sparta Rotterdam -
  • 06.02 14:30  
    Willem II Tilburg RKC Waalwijk -
  • 06.02 14:30  
    FC Groningen Go Ahead Eagles -
  • 06.02 16:45  
    Ajax Amsterdam Heracles Almelo -

22. kolejka

  • 13.02  
    SC Heerenveen NEC Nijmegen -
  • 13.02  
    Vitesse Arnhem PSV Eindhoven -
  • 13.02  
    Go Ahead Eagles Alkmaar Zaanstreek -
  • 13.02  
    Ajax Amsterdam Twente Enschede -
  • 13.02  
    Sparta Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 13.02  
    FC Groningen Fortuna Sittard -
  • 13.02  
    SC Cambuur Leeuwarden PEC Zwolle -
  • 13.02  
    RKC Waalwijk Feyenoord Rotterdam -
  • 13.02  
    Heracles Almelo FC Utrecht -

23. kolejka

  • 20.02  
    PEC Zwolle FC Groningen -
  • 20.02  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 20.02  
    PSV Eindhoven SC Heerenveen -
  • 20.02  
    NEC Nijmegen RKC Waalwijk -
  • 20.02  
    Fortuna Sittard Sparta Rotterdam -
  • 20.02  
    Feyenoord Rotterdam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 20.02  
    Alkmaar Zaanstreek Heracles Almelo -
  • 20.02  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 20.02  
    Twente Enschede Go Ahead Eagles -

24. kolejka

  • 27.02  
    Go Ahead Eagles Ajax Amsterdam -
  • 27.02  
    FC Groningen Willem II Tilburg -
  • 27.02  
    SC Heerenveen FC Utrecht -
  • 27.02  
    Sparta Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 27.02  
    RKC Waalwijk Twente Enschede -
  • 27.02  
    Heracles Almelo PEC Zwolle -
  • 27.02  
    Alkmaar Zaanstreek Feyenoord Rotterdam -
  • 27.02  
    Vitesse Arnhem NEC Nijmegen -
  • 27.02  
    SC Cambuur Leeuwarden Fortuna Sittard -

25. kolejka

  • 06.03  
    Willem II Tilburg SC Heerenveen -
  • 06.03  
    Vitesse Arnhem Sparta Rotterdam -
  • 06.03  
    PSV Eindhoven Heracles Almelo -
  • 06.03  
    Go Ahead Eagles FC Utrecht -
  • 06.03  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek -
  • 06.03  
    Twente Enschede SC Cambuur Leeuwarden -
  • 06.03  
    Ajax Amsterdam RKC Waalwijk -
  • 06.03  
    Feyenoord Rotterdam FC Groningen -
  • 06.03  
    Fortuna Sittard PEC Zwolle -

26. kolejka

  • 13.03  
    Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles -
  • 13.03  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 13.03  
    FC Utrecht PSV Eindhoven -
  • 13.03  
    Fortuna Sittard Willem II Tilburg -
  • 13.03  
    RKC Waalwijk SC Heerenveen -
  • 13.03  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -
  • 13.03  
    FC Groningen NEC Nijmegen -
  • 13.03  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 13.03  
    SC Cambuur Leeuwarden Ajax Amsterdam -

27. kolejka

  • 20.03  
    SC Heerenveen Heracles Almelo -
  • 20.03  
    Willem II Tilburg Alkmaar Zaanstreek -
  • 20.03  
    Vitesse Arnhem RKC Waalwijk -
  • 20.03  
    Go Ahead Eagles SC Cambuur Leeuwarden -
  • 20.03  
    PSV Eindhoven Fortuna Sittard -
  • 20.03  
    NEC Nijmegen Sparta Rotterdam -
  • 20.03  
    FC Utrecht FC Groningen -
  • 20.03  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 20.03  
    Twente Enschede PEC Zwolle -

28. kolejka

  • 03.04  
    RKC Waalwijk FC Utrecht -
  • 03.04  
    PEC Zwolle Go Ahead Eagles -
  • 03.04  
    Fortuna Sittard Heracles Almelo -
  • 03.04  
    Twente Enschede PSV Eindhoven -
  • 03.04  
    FC Groningen Ajax Amsterdam -
  • 03.04  
    Feyenoord Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 03.04  
    Alkmaar Zaanstreek Vitesse Arnhem -
  • 03.04  
    SC Cambuur Leeuwarden NEC Nijmegen -
  • 03.04  
    Sparta Rotterdam SC Heerenveen -

29. kolejka

  • 10.04  
    Vitesse Arnhem SC Cambuur Leeuwarden -
  • 10.04  
    SC Heerenveen FC Groningen -
  • 10.04  
    PSV Eindhoven RKC Waalwijk -
  • 10.04  
    PEC Zwolle Alkmaar Zaanstreek -
  • 10.04  
    NEC Nijmegen Twente Enschede -
  • 10.04  
    Heracles Almelo Feyenoord Rotterdam -
  • 10.04  
    Go Ahead Eagles Willem II Tilburg -
  • 10.04  
    FC Utrecht Fortuna Sittard -
  • 10.04  
    Ajax Amsterdam Sparta Rotterdam -

30. kolejka

  • 24.04  
    RKC Waalwijk PEC Zwolle -
  • 24.04  
    NEC Nijmegen Ajax Amsterdam -
  • 24.04  
    Twente Enschede Sparta Rotterdam -
  • 24.04  
    Fortuna Sittard Go Ahead Eagles -
  • 24.04  
    FC Groningen Heracles Almelo -
  • 24.04  
    Feyenoord Rotterdam FC Utrecht -
  • 24.04  
    SC Cambuur Leeuwarden PSV Eindhoven -
  • 24.04  
    Alkmaar Zaanstreek SC Heerenveen -
  • 24.04  
    Willem II Tilburg Vitesse Arnhem -

31. kolejka

  • 01.05  
    Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 01.05  
    SC Heerenveen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 01.05  
    PSV Eindhoven Willem II Tilburg -
  • 01.05  
    Heracles Almelo Twente Enschede -
  • 01.05  
    RKC Waalwijk FC Groningen -
  • 01.05  
    Ajax Amsterdam PEC Zwolle -
  • 01.05  
    Go Ahead Eagles Vitesse Arnhem -
  • 01.05  
    Fortuna Sittard Feyenoord Rotterdam -
  • 01.05  
    FC Utrecht NEC Nijmegen -

32. kolejka

  • 08.05  
    Twente Enschede Fortuna Sittard -
  • 08.05  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 08.05  
    SC Cambuur Leeuwarden RKC Waalwijk -
  • 08.05  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 08.05  
    PEC Zwolle FC Utrecht -
  • 08.05  
    FC Groningen Sparta Rotterdam -
  • 08.05  
    NEC Nijmegen Go Ahead Eagles -
  • 08.05  
    Alkmaar Zaanstreek Ajax Amsterdam -
  • 08.05  
    Willem II Tilburg Heracles Almelo -

33. kolejka

  • 11.05 20:00  
    Sparta Rotterdam PEC Zwolle -
  • 11.05 20:00  
    FC Utrecht Alkmaar Zaanstreek -
  • 11.05 20:00  
    Fortuna Sittard Vitesse Arnhem -
  • 11.05 20:00  
    Twente Enschede FC Groningen -
  • 11.05 20:00  
    Go Ahead Eagles Feyenoord Rotterdam -
  • 11.05 20:00  
    RKC Waalwijk Heracles Almelo -
  • 11.05 20:00  
    PSV Eindhoven NEC Nijmegen -
  • 11.05 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Willem II Tilburg -
  • 11.05 20:00  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -

34. kolejka

  • 15.05 14:30  
    FC Groningen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 15.05 14:30  
    Heracles Almelo Sparta Rotterdam -
  • 15.05 14:30  
    SC Heerenveen Go Ahead Eagles -
  • 15.05 14:30  
    PEC Zwolle PSV Eindhoven -
  • 15.05 14:30  
    NEC Nijmegen Fortuna Sittard -
  • 15.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Twente Enschede -
  • 15.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek RKC Waalwijk -
  • 15.05 14:30  
    Willem II Tilburg FC Utrecht -
  • 15.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Ajax Amsterdam -