Holandia - Eredivisie

15. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ajax Amsterdam 15 36   11 3 1   48 - 2 46
2 Feyenoord Rotterdam 15 35   11 2 2   38 - 14 24
3 PSV Eindhoven 15 34   11 1 3   38 - 22 16
4 FC Utrecht 15 26   8 2 5   30 - 20 10
5 Vitesse Arnhem 15 26   8 2 5   20 - 22 -2
6 Twente Enschede 15 25   7 4 4   22 - 19 3
7 SC Cambuur Leeuwarden 15 24   8 0 7   27 - 35 -8
8 Alkmaar Zaanstreek 15 23   7 2 6   28 - 21 7
9 SC Heerenveen 15 21   6 3 6   18 - 21 -3
10 Go Ahead Eagles 15 20   6 2 7   19 - 25 -6
11 NEC Nijmegen 15 19   5 4 6   20 - 24 -4
12 FC Groningen 15 18   4 6 5   17 - 21 -4
13 Willem II Tilburg 15 18   5 3 7   16 - 28 -12
14 RKC Waalwijk 15 15   3 6 6   16 - 23 -7
15 Heracles Almelo 15 14   4 2 9   15 - 21 -6
16 Sparta Rotterdam 15 10   2 4 9   12 - 24 -12
17 Fortuna Sittard 15 9   2 3 10   16 - 39 -23
18 PEC Zwolle 15 6   1 3 11   8 - 27 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 10.12 20:00
  • 11.12 18:45
  • 11.12 20:00
  • 11.12 21:00
  • 12.12 12:15
  • 12.12 14:30
  • 12.12 14:30
  • 12.12 16:45
  • 12.12 20:00

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Bryan Linssen(Feyenoord Rotterdam) 10 0
Sébastien Haller(Ajax Amsterdam) 9 0
Guus Berend Til(Feyenoord Rotterdam) 9 0

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mike Jarno Maria te Wierik(FC Groningen) 2 1 3
Matusz Bero(Vitesse Arnhem) 1 6 7
Ramiz Larbi Zerrouki(Twente Enschede) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Eredivisie

16. kolejka

  • 10.12 20:00  
    Willem II Tilburg SC Cambuur Leeuwarden -
  • 11.12 18:45  
    FC Utrecht Go Ahead Eagles -
  • 11.12 20:00  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 11.12 21:00  
    PEC Zwolle Fortuna Sittard -
  • 12.12 12:15  
    Twente Enschede RKC Waalwijk -
  • 12.12 14:30  
    Vitesse Arnhem Heracles Almelo -
  • 12.12 14:30  
    FC Groningen Feyenoord Rotterdam -
  • 12.12 16:45  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 12.12 20:00  
    NEC Nijmegen PSV Eindhoven -

17. kolejka

  • 18.12 16:30  
    Fortuna Sittard FC Utrecht -
  • 18.12 18:45  
    Sparta Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 18.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Willem II Tilburg -
  • 18.12 20:00  
    Heracles Almelo FC Groningen -
  • 18.12 21:00  
    PEC Zwolle Twente Enschede -
  • 19.12 12:15  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Heerenveen -
  • 19.12 14:30  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 19.12 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 19.12 16:45  
    RKC Waalwijk PSV Eindhoven -

18. kolejka

  • 21.12 18:45  
    Vitesse Arnhem PEC Zwolle -
  • 21.12 21:00  
    Alkmaar Zaanstreek FC Groningen -
  • 22.12 18:45  
    Willem II Tilburg NEC Nijmegen -
  • 22.12 18:45  
    SC Heerenveen Feyenoord Rotterdam -
  • 22.12 20:00  
    Heracles Almelo SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.12 21:00  
    Ajax Amsterdam Fortuna Sittard -
  • 22.12 21:00  
    FC Utrecht Twente Enschede -
  • 23.12 18:45  
    PSV Eindhoven Go Ahead Eagles -
  • 23.12 21:00  
    Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -

19. kolejka

  • 14.01 20:00  
    PEC Zwolle Willem II Tilburg -
  • 15.01 18:45  
    NEC Nijmegen Heracles Almelo -
  • 15.01 20:00  
    Twente Enschede SC Heerenveen -
  • 15.01 20:00  
    Feyenoord Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 15.01 21:00  
    Go Ahead Eagles RKC Waalwijk -
  • 16.01 12:15  
    FC Utrecht Ajax Amsterdam -
  • 16.01 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden Sparta Rotterdam -
  • 16.01 14:30  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 16.01 16:45  
    Fortuna Sittard Alkmaar Zaanstreek -

20. kolejka

  • 21.01 20:00  
    RKC Waalwijk Fortuna Sittard -
  • 22.01 18:45  
    Vitesse Arnhem FC Groningen -
  • 22.01 20:00  
    SC Heerenveen PEC Zwolle -
  • 22.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.01 21:00  
    Willem II Tilburg Twente Enschede -
  • 23.01 12:15  
    NEC Nijmegen Feyenoord Rotterdam -
  • 23.01 14:30  
    Heracles Almelo Go Ahead Eagles -
  • 23.01 14:30  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -
  • 23.01 16:45  
    Sparta Rotterdam FC Utrecht -

21. kolejka

  • 05.02 16:30  
    FC Utrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 05.02 18:45  
    Fortuna Sittard SC Heerenveen -
  • 05.02 20:00  
    PSV Eindhoven Alkmaar Zaanstreek -
  • 05.02 20:00  
    PEC Zwolle NEC Nijmegen -
  • 05.02 21:00  
    Twente Enschede Vitesse Arnhem -
  • 06.02 12:15  
    Feyenoord Rotterdam Sparta Rotterdam -
  • 06.02 14:30  
    Willem II Tilburg RKC Waalwijk -
  • 06.02 14:30  
    FC Groningen Go Ahead Eagles -
  • 06.02 16:45  
    Ajax Amsterdam Heracles Almelo -

22. kolejka

  • 13.02  
    SC Heerenveen NEC Nijmegen -
  • 13.02  
    Vitesse Arnhem PSV Eindhoven -
  • 13.02  
    Go Ahead Eagles Alkmaar Zaanstreek -
  • 13.02  
    Ajax Amsterdam Twente Enschede -
  • 13.02  
    Sparta Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 13.02  
    FC Groningen Fortuna Sittard -
  • 13.02  
    SC Cambuur Leeuwarden PEC Zwolle -
  • 13.02  
    RKC Waalwijk Feyenoord Rotterdam -
  • 13.02  
    Heracles Almelo FC Utrecht -

23. kolejka

  • 20.02  
    PEC Zwolle FC Groningen -
  • 20.02  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 20.02  
    PSV Eindhoven SC Heerenveen -
  • 20.02  
    NEC Nijmegen RKC Waalwijk -
  • 20.02  
    Fortuna Sittard Sparta Rotterdam -
  • 20.02  
    Feyenoord Rotterdam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 20.02  
    Alkmaar Zaanstreek Heracles Almelo -
  • 20.02  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 20.02  
    Twente Enschede Go Ahead Eagles -

24. kolejka

  • 27.02  
    Go Ahead Eagles Ajax Amsterdam -
  • 27.02  
    FC Groningen Willem II Tilburg -
  • 27.02  
    SC Heerenveen FC Utrecht -
  • 27.02  
    Sparta Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 27.02  
    RKC Waalwijk Twente Enschede -
  • 27.02  
    Heracles Almelo PEC Zwolle -
  • 27.02  
    Alkmaar Zaanstreek Feyenoord Rotterdam -
  • 27.02  
    Vitesse Arnhem NEC Nijmegen -
  • 27.02  
    SC Cambuur Leeuwarden Fortuna Sittard -

25. kolejka

  • 06.03  
    Willem II Tilburg SC Heerenveen -
  • 06.03  
    Vitesse Arnhem Sparta Rotterdam -
  • 06.03  
    PSV Eindhoven Heracles Almelo -
  • 06.03  
    Go Ahead Eagles FC Utrecht -
  • 06.03  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek -
  • 06.03  
    Twente Enschede SC Cambuur Leeuwarden -
  • 06.03  
    Ajax Amsterdam RKC Waalwijk -
  • 06.03  
    Feyenoord Rotterdam FC Groningen -
  • 06.03  
    Fortuna Sittard PEC Zwolle -

26. kolejka

  • 13.03  
    Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles -
  • 13.03  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 13.03  
    FC Utrecht PSV Eindhoven -
  • 13.03  
    Fortuna Sittard Willem II Tilburg -
  • 13.03  
    RKC Waalwijk SC Heerenveen -
  • 13.03  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -
  • 13.03  
    FC Groningen NEC Nijmegen -
  • 13.03  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 13.03  
    SC Cambuur Leeuwarden Ajax Amsterdam -

27. kolejka

  • 20.03  
    SC Heerenveen Heracles Almelo -
  • 20.03  
    Willem II Tilburg Alkmaar Zaanstreek -
  • 20.03  
    Vitesse Arnhem RKC Waalwijk -
  • 20.03  
    Go Ahead Eagles SC Cambuur Leeuwarden -
  • 20.03  
    PSV Eindhoven Fortuna Sittard -
  • 20.03  
    NEC Nijmegen Sparta Rotterdam -
  • 20.03  
    FC Utrecht FC Groningen -
  • 20.03  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 20.03  
    Twente Enschede PEC Zwolle -

28. kolejka

  • 03.04  
    RKC Waalwijk FC Utrecht -
  • 03.04  
    PEC Zwolle Go Ahead Eagles -
  • 03.04  
    Fortuna Sittard Heracles Almelo -
  • 03.04  
    Twente Enschede PSV Eindhoven -
  • 03.04  
    FC Groningen Ajax Amsterdam -
  • 03.04  
    Feyenoord Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 03.04  
    Alkmaar Zaanstreek Vitesse Arnhem -
  • 03.04  
    SC Cambuur Leeuwarden NEC Nijmegen -
  • 03.04  
    Sparta Rotterdam SC Heerenveen -

29. kolejka

  • 10.04  
    Vitesse Arnhem SC Cambuur Leeuwarden -
  • 10.04  
    SC Heerenveen FC Groningen -
  • 10.04  
    PSV Eindhoven RKC Waalwijk -
  • 10.04  
    PEC Zwolle Alkmaar Zaanstreek -
  • 10.04  
    NEC Nijmegen Twente Enschede -
  • 10.04  
    Heracles Almelo Feyenoord Rotterdam -
  • 10.04  
    Go Ahead Eagles Willem II Tilburg -
  • 10.04  
    FC Utrecht Fortuna Sittard -
  • 10.04  
    Ajax Amsterdam Sparta Rotterdam -

30. kolejka

  • 24.04  
    RKC Waalwijk PEC Zwolle -
  • 24.04  
    NEC Nijmegen Ajax Amsterdam -
  • 24.04  
    Twente Enschede Sparta Rotterdam -
  • 24.04  
    Fortuna Sittard Go Ahead Eagles -
  • 24.04  
    FC Groningen Heracles Almelo -
  • 24.04  
    Feyenoord Rotterdam FC Utrecht -
  • 24.04  
    SC Cambuur Leeuwarden PSV Eindhoven -
  • 24.04  
    Alkmaar Zaanstreek SC Heerenveen -
  • 24.04  
    Willem II Tilburg Vitesse Arnhem -

31. kolejka

  • 01.05  
    Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 01.05  
    SC Heerenveen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 01.05  
    PSV Eindhoven Willem II Tilburg -
  • 01.05  
    Heracles Almelo Twente Enschede -
  • 01.05  
    RKC Waalwijk FC Groningen -
  • 01.05  
    Ajax Amsterdam PEC Zwolle -
  • 01.05  
    Go Ahead Eagles Vitesse Arnhem -
  • 01.05  
    Fortuna Sittard Feyenoord Rotterdam -
  • 01.05  
    FC Utrecht NEC Nijmegen -

32. kolejka

  • 08.05  
    Twente Enschede Fortuna Sittard -
  • 08.05  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 08.05  
    SC Cambuur Leeuwarden RKC Waalwijk -
  • 08.05  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 08.05  
    PEC Zwolle FC Utrecht -
  • 08.05  
    FC Groningen Sparta Rotterdam -
  • 08.05  
    NEC Nijmegen Go Ahead Eagles -
  • 08.05  
    Alkmaar Zaanstreek Ajax Amsterdam -
  • 08.05  
    Willem II Tilburg Heracles Almelo -

33. kolejka

  • 11.05 20:00  
    Sparta Rotterdam PEC Zwolle -
  • 11.05 20:00  
    FC Utrecht Alkmaar Zaanstreek -
  • 11.05 20:00  
    Fortuna Sittard Vitesse Arnhem -
  • 11.05 20:00  
    Twente Enschede FC Groningen -
  • 11.05 20:00  
    Go Ahead Eagles Feyenoord Rotterdam -
  • 11.05 20:00  
    RKC Waalwijk Heracles Almelo -
  • 11.05 20:00  
    PSV Eindhoven NEC Nijmegen -
  • 11.05 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Willem II Tilburg -
  • 11.05 20:00  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -

34. kolejka

  • 15.05 14:30  
    FC Groningen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 15.05 14:30  
    Heracles Almelo Sparta Rotterdam -
  • 15.05 14:30  
    SC Heerenveen Go Ahead Eagles -
  • 15.05 14:30  
    PEC Zwolle PSV Eindhoven -
  • 15.05 14:30  
    NEC Nijmegen Fortuna Sittard -
  • 15.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Twente Enschede -
  • 15.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek RKC Waalwijk -
  • 15.05 14:30  
    Willem II Tilburg FC Utrecht -
  • 15.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Ajax Amsterdam -