Holandia - Eredivisie

6. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PSV Eindhoven 6 18   6 0 0   24 - 3 21
2 Ajax Amsterdam 6 13   4 1 1   14 - 4 10
3 Feyenoord Rotterdam 6 13   4 1 1   14 - 8 6
4 Heracles Almelo 6 13   4 1 1   17 - 13 4
5 Alkmaar Zaanstreek 6 11   3 2 1   15 - 6 9
6 VVV Venlo 6 11   3 2 1   8 - 4 4
7 Vitesse Arnhem 6 9   2 3 1   9 - 7 2
8 Willem II Tilburg 6 8   2 2 2   13 - 13 0
9 ADO Den Haag 6 7   2 1 3   11 - 17 -6
10 FC Emmen 6 7   2 1 3   6 - 13 -7
11 Fortuna Sittard 6 6   1 3 2   11 - 13 -2
12 SC Heerenveen 6 6   1 3 2   14 - 17 -3
13 SBV Excelsior 6 6   1 3 2   10 - 13 -3
14 PEC Zwolle 6 6   2 0 4   5 - 9 -4
15 FC Utrecht 6 5   1 2 3   5 - 9 -4
16 BV De Graafschap 6 4   1 1 4   4 - 11 -7
17 NAC Breda 6 3   1 0 5   7 - 17 -10
18 FC Groningen 6 3   1 0 5   3 - 13 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o awans do Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 29.09 18:30
  • 29.09 18:30
  • 29.09 20:45
  • 29.09 20:45
  • 30.09 12:15
  • 30.09 14:30
  • 30.09 14:30
  • 30.09 14:30
  • 30.09 16:45

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kristoffer Peterson(Heracles Almelo) 7 1
Abdenasser El Khayati(ADO Den Haag) 7 2
Klaas-Jan Huntelaar(Ajax Amsterdam) 6 1

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Maikel van der Werff(Vitesse Arnhem) 1 3 4
Morten Thorsby(SC Heerenveen) 1 2 3
Deyovaisio Zeefuik(FC Groningen) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Eredivisie

7. kolejka

  • 29.09 18:30  
    SC Heerenveen ADO Den Haag -
  • 29.09 18:30  
    NAC Breda PSV Eindhoven -
  • 29.09 20:45  
    Fortuna Sittard Ajax Amsterdam -
  • 29.09 20:45  
    SBV Excelsior VVV Venlo -
  • 30.09 12:15  
    Heracles Almelo FC Emmen -
  • 30.09 14:30  
    BV De Graafschap Willem II Tilburg -
  • 30.09 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek PEC Zwolle -
  • 30.09 14:30  
    FC Groningen FC Utrecht -
  • 30.09 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Vitesse Arnhem -

8. kolejka

  • 05.10 20:00  
    FC Utrecht NAC Breda -
  • 06.10 18:30  
    ADO Den Haag FC Groningen -
  • 06.10 19:45  
    PEC Zwolle SBV Excelsior -
  • 06.10 19:45  
    PSV Eindhoven VVV Venlo -
  • 06.10 20:45  
    BV De Graafschap SC Heerenveen -
  • 07.10 12:15  
    FC Emmen Fortuna Sittard -
  • 07.10 14:30  
    Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam -
  • 07.10 14:30  
    Vitesse Arnhem Heracles Almelo -
  • 07.10 16:45  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -

9. kolejka

  • 20.10 18:30  
    PSV Eindhoven FC Emmen -
  • 20.10 18:30  
    SBV Excelsior Vitesse Arnhem -
  • 20.10 20:45  
    SC Heerenveen Ajax Amsterdam -
  • 20.10 20:45  
    FC Utrecht Alkmaar Zaanstreek -
  • 21.10 12:15  
    NAC Breda Willem II Tilburg -
  • 21.10 14:30  
    Heracles Almelo FC Groningen -
  • 21.10 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PEC Zwolle -
  • 21.10 14:30  
    VVV Venlo ADO Den Haag -
  • 21.10 16:45  
    Fortuna Sittard BV De Graafschap -

10. kolejka

  • 26.10 20:00  
    FC Emmen VVV Venlo -
  • 27.10 18:30  
    ADO Den Haag NAC Breda -
  • 27.10 19:45  
    BV De Graafschap SBV Excelsior -
  • 27.10 19:45  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 27.10 20:45  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 28.10 12:15  
    Vitesse Arnhem Fortuna Sittard -
  • 28.10 14:30  
    Willem II Tilburg FC Utrecht -
  • 28.10 14:30  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 28.10 16:45  
    Alkmaar Zaanstreek SC Heerenveen -

11. kolejka

  • 02.11 20:00  
    SBV Excelsior FC Groningen -
  • 03.11 18:30  
    NAC Breda Heracles Almelo -
  • 03.11 18:30  
    Ajax Amsterdam Willem II Tilburg -
  • 03.11 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek BV De Graafschap -
  • 03.11 20:45  
    PSV Eindhoven Vitesse Arnhem -
  • 04.11 12:15  
    SC Heerenveen FC Emmen -
  • 04.11 14:30  
    FC Utrecht ADO Den Haag -
  • 04.11 14:30  
    Fortuna Sittard PEC Zwolle -
  • 04.11 16:45  
    Feyenoord Rotterdam VVV Venlo -

12. kolejka

  • 09.11 20:00  
    PEC Zwolle Willem II Tilburg -
  • 10.11 18:30  
    FC Emmen NAC Breda -
  • 10.11 19:45  
    BV De Graafschap PSV Eindhoven -
  • 10.11 19:45  
    Vitesse Arnhem FC Utrecht -
  • 10.11 20:45  
    VVV Venlo Fortuna Sittard -
  • 11.11 12:15  
    FC Groningen SC Heerenveen -
  • 11.11 14:30  
    SBV Excelsior Ajax Amsterdam -
  • 11.11 14:30  
    ADO Den Haag Alkmaar Zaanstreek -
  • 11.11 16:45  
    Heracles Almelo Feyenoord Rotterdam -

13. kolejka

  • 24.11 18:30  
    PEC Zwolle ADO Den Haag -
  • 24.11 18:30  
    PSV Eindhoven SC Heerenveen -
  • 24.11 20:45  
    NAC Breda Ajax Amsterdam -
  • 24.11 20:45  
    Fortuna Sittard Heracles Almelo -
  • 25.11 12:15  
    FC Emmen SBV Excelsior -
  • 25.11 14:30  
    FC Utrecht BV De Graafschap -
  • 25.11 14:30  
    Feyenoord Rotterdam FC Groningen -
  • 25.11 14:30  
    Willem II Tilburg Vitesse Arnhem -
  • 25.11 16:45  
    VVV Venlo Alkmaar Zaanstreek -

14. kolejka

  • 30.11 20:00  
    SBV Excelsior FC Utrecht -
  • 01.12 18:30  
    Vitesse Arnhem FC Emmen -
  • 01.12 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek Willem II Tilburg -
  • 01.12 19:45  
    BV De Graafschap PEC Zwolle -
  • 01.12 20:45  
    SC Heerenveen Fortuna Sittard -
  • 02.12 12:15  
    Ajax Amsterdam ADO Den Haag -
  • 02.12 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 02.12 14:30  
    Heracles Almelo VVV Venlo -
  • 02.12 16:45  
    FC Groningen NAC Breda -

15. kolejka

  • 07.12 20:00  
    Fortuna Sittard Alkmaar Zaanstreek -
  • 08.12 18:30  
    Willem II Tilburg SC Heerenveen -
  • 08.12 18:30  
    PSV Eindhoven SBV Excelsior -
  • 08.12 20:45  
    PEC Zwolle Ajax Amsterdam -
  • 08.12 20:45  
    ADO Den Haag BV De Graafschap -
  • 09.12 12:15  
    FC Utrecht Heracles Almelo -
  • 09.12 14:30  
    VVV Venlo FC Groningen -
  • 09.12 14:30  
    FC Emmen Feyenoord Rotterdam -
  • 09.12 16:45  
    NAC Breda Vitesse Arnhem -

16. kolejka

  • 14.12 20:00  
    Willem II Tilburg ADO Den Haag -
  • 15.12 18:30  
    PEC Zwolle NAC Breda -
  • 15.12 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek SBV Excelsior -
  • 15.12 19:45  
    Heracles Almelo PSV Eindhoven -
  • 15.12 20:45  
    Vitesse Arnhem VVV Venlo -
  • 16.12 12:15  
    SC Heerenveen FC Utrecht -
  • 16.12 14:30  
    Ajax Amsterdam BV De Graafschap -
  • 16.12 14:30  
    FC Groningen FC Emmen -
  • 16.12 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard -

17. kolejka

  • 21.12 20:00  
    VVV Venlo PEC Zwolle -
  • 22.12 18:30  
    Fortuna Sittard FC Groningen -
  • 22.12 19:45  
    NAC Breda SC Heerenveen -
  • 22.12 19:45  
    PSV Eindhoven Alkmaar Zaanstreek -
  • 22.12 20:45  
    SBV Excelsior Heracles Almelo -
  • 23.12 12:15  
    FC Utrecht Ajax Amsterdam -
  • 23.12 14:30  
    BV De Graafschap Vitesse Arnhem -
  • 23.12 14:30  
    ADO Den Haag Feyenoord Rotterdam -
  • 23.12 16:45  
    FC Emmen Willem II Tilburg -

18. kolejka

  • 18.01 20:00  
    Vitesse Arnhem SBV Excelsior -
  • 19.01 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 19.01 19:45  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -
  • 19.01 19:45  
    ADO Den Haag VVV Venlo -
  • 19.01 20:45  
    FC Groningen Heracles Almelo -
  • 20.01 12:15  
    Willem II Tilburg NAC Breda -
  • 20.01 14:30  
    BV De Graafschap Fortuna Sittard -
  • 20.01 14:30  
    FC Emmen PSV Eindhoven -
  • 20.01 16:45  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -

19. kolejka

  • 25.01 20:00  
    SC Heerenveen Alkmaar Zaanstreek -
  • 26.01 18:30  
    Heracles Almelo PEC Zwolle -
  • 26.01 19:45  
    NAC Breda ADO Den Haag -
  • 26.01 19:45  
    SBV Excelsior BV De Graafschap -
  • 26.01 20:45  
    VVV Venlo FC Emmen -
  • 27.01 12:15  
    Fortuna Sittard Vitesse Arnhem -
  • 27.01 14:30  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 27.01 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 27.01 16:45  
    PSV Eindhoven FC Groningen -

20. kolejka

  • 01.02 20:00  
    BV De Graafschap NAC Breda -
  • 02.02 18:30  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 02.02 19:45  
    Willem II Tilburg FC Groningen -
  • 02.02 19:45  
    Ajax Amsterdam VVV Venlo -
  • 02.02 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek FC Emmen -
  • 03.02 12:15  
    SBV Excelsior Feyenoord Rotterdam -
  • 03.02 14:30  
    PEC Zwolle FC Utrecht -
  • 03.02 14:30  
    PSV Eindhoven Fortuna Sittard -
  • 03.02 16:45  
    ADO Den Haag Heracles Almelo -

21. kolejka

  • 08.02 20:00  
    FC Groningen Vitesse Arnhem -
  • 09.02 18:30  
    Heracles Almelo Ajax Amsterdam -
  • 09.02 18:30  
    SC Heerenveen PEC Zwolle -
  • 09.02 20:45  
    VVV Venlo Willem II Tilburg -
  • 09.02 20:45  
    Feyenoord Rotterdam BV De Graafschap -
  • 10.02 12:15  
    Fortuna Sittard SBV Excelsior -
  • 10.02 14:30  
    NAC Breda Alkmaar Zaanstreek -
  • 10.02 14:30  
    FC Emmen ADO Den Haag -
  • 10.02 16:45  
    FC Utrecht PSV Eindhoven -

22. kolejka

  • 15.02 20:00  
    ADO Den Haag PEC Zwolle -
  • 16.02 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek VVV Venlo -
  • 16.02 19:45  
    SC Heerenveen PSV Eindhoven -
  • 16.02 19:45  
    Heracles Almelo Fortuna Sittard -
  • 16.02 20:45  
    Vitesse Arnhem Willem II Tilburg -
  • 17.02 12:15  
    Ajax Amsterdam NAC Breda -
  • 17.02 14:30  
    SBV Excelsior FC Emmen -
  • 17.02 14:30  
    FC Groningen Feyenoord Rotterdam -
  • 17.02 16:45  
    BV De Graafschap FC Utrecht -

23. kolejka

  • 22.02 20:00  
    VVV Venlo Heracles Almelo -
  • 23.02 18:30  
    FC Utrecht SBV Excelsior -
  • 23.02 19:45  
    PEC Zwolle BV De Graafschap -
  • 23.02 19:45  
    Fortuna Sittard SC Heerenveen -
  • 23.02 20:45  
    NAC Breda FC Groningen -
  • 24.02 12:15  
    ADO Den Haag Ajax Amsterdam -
  • 24.02 14:30  
    PSV Eindhoven Feyenoord Rotterdam -
  • 24.02 14:30  
    FC Emmen Vitesse Arnhem -
  • 24.02 16:45  
    Willem II Tilburg Alkmaar Zaanstreek -

24. kolejka

  • 01.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek Fortuna Sittard -
  • 02.03 18:30  
    Heracles Almelo FC Utrecht -
  • 02.03 19:45  
    SC Heerenveen Willem II Tilburg -
  • 02.03 19:45  
    SBV Excelsior PSV Eindhoven -
  • 02.03 20:45  
    Vitesse Arnhem NAC Breda -
  • 03.03 12:15  
    BV De Graafschap ADO Den Haag -
  • 03.03 14:30  
    Ajax Amsterdam PEC Zwolle -
  • 03.03 14:30  
    FC Groningen VVV Venlo -
  • 03.03 16:45  
    Feyenoord Rotterdam FC Emmen -

25. kolejka

  • 08.03 20:00  
    FC Utrecht FC Groningen -
  • 09.03 18:30  
    VVV Venlo SBV Excelsior -
  • 09.03 19:45  
    PSV Eindhoven NAC Breda -
  • 09.03 19:45  
    ADO Den Haag SC Heerenveen -
  • 09.03 20:45  
    Willem II Tilburg BV De Graafschap -
  • 10.03 12:15  
    PEC Zwolle Alkmaar Zaanstreek -
  • 10.03 14:30  
    Vitesse Arnhem Feyenoord Rotterdam -
  • 10.03 14:30  
    FC Emmen Heracles Almelo -
  • 10.03 16:45  
    Ajax Amsterdam Fortuna Sittard -

26. kolejka

  • 15.03 20:00  
    Fortuna Sittard FC Emmen -
  • 16.03 18:30  
    SC Heerenveen BV De Graafschap -
  • 16.03 19:45  
    Feyenoord Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 16.03 19:45  
    NAC Breda FC Utrecht -
  • 16.03 20:45  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 17.03 12:15  
    VVV Venlo PSV Eindhoven -
  • 17.03 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek Ajax Amsterdam -
  • 17.03 14:30  
    FC Groningen ADO Den Haag -
  • 17.03 16:45  
    SBV Excelsior PEC Zwolle -

27. kolejka

  • 30.03 18:30  
    Willem II Tilburg Fortuna Sittard -
  • 30.03 18:30  
    ADO Den Haag Vitesse Arnhem -
  • 30.03 19:45  
    BV De Graafschap Heracles Almelo -
  • 30.03 20:45  
    SC Heerenveen SBV Excelsior -
  • 30.03 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek FC Groningen -
  • 31.03 12:15  
    NAC Breda VVV Venlo -
  • 31.03 14:30  
    FC Utrecht Feyenoord Rotterdam -
  • 31.03 14:30  
    PEC Zwolle FC Emmen -
  • 31.03 16:45  
    Ajax Amsterdam PSV Eindhoven -

28. kolejka

  • 02.04 18:30  
    Vitesse Arnhem Alkmaar Zaanstreek -
  • 02.04 19:45  
    Heracles Almelo Willem II Tilburg -
  • 02.04 20:45  
    FC Groningen BV De Graafschap -
  • 03.04 18:30  
    VVV Venlo FC Utrecht -
  • 03.04 19:45  
    SBV Excelsior NAC Breda -
  • 03.04 19:45  
    Fortuna Sittard ADO Den Haag -
  • 03.04 20:45  
    FC Emmen Ajax Amsterdam -
  • 04.04 18:30  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 04.04 20:45  
    Feyenoord Rotterdam SC Heerenveen -

29. kolejka

  • 06.04 18:30  
    BV De Graafschap Alkmaar Zaanstreek -
  • 06.04 18:30  
    FC Groningen SBV Excelsior -
  • 06.04 19:45  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 06.04 20:45  
    Heracles Almelo NAC Breda -
  • 06.04 20:45  
    ADO Den Haag FC Utrecht -
  • 07.04 12:15  
    FC Emmen SC Heerenveen -
  • 07.04 14:30  
    PEC Zwolle Fortuna Sittard -
  • 07.04 14:30  
    VVV Venlo Feyenoord Rotterdam -
  • 07.04 16:45  
    Vitesse Arnhem PSV Eindhoven -

30. kolejka

  • 12.04 20:00  
    NAC Breda FC Emmen -
  • 13.04 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek ADO Den Haag -
  • 13.04 19:45  
    Feyenoord Rotterdam Heracles Almelo -
  • 13.04 19:45  
    Fortuna Sittard VVV Venlo -
  • 13.04 20:45  
    Willem II Tilburg PEC Zwolle -
  • 14.04 12:15  
    PSV Eindhoven BV De Graafschap -
  • 14.04 14:30  
    SC Heerenveen FC Groningen -
  • 14.04 14:30  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 14.04 16:45  
    Ajax Amsterdam SBV Excelsior -

31. kolejka

  • 19.04 20:00  
    Heracles Almelo SC Heerenveen -
  • 20.04 18:30  
    FC Emmen FC Utrecht -
  • 20.04 19:45  
    Feyenoord Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 20.04 19:45  
    Vitesse Arnhem PEC Zwolle -
  • 20.04 20:45  
    VVV Venlo BV De Graafschap -
  • 21.04 12:15  
    SBV Excelsior Willem II Tilburg -
  • 21.04 14:30  
    Fortuna Sittard NAC Breda -
  • 21.04 14:30  
    FC Groningen Ajax Amsterdam -
  • 21.04 16:45  
    PSV Eindhoven ADO Den Haag -

32. kolejka

  • 23.04 18:30  
    BV De Graafschap FC Emmen -
  • 23.04 19:45  
    SC Heerenveen VVV Venlo -
  • 23.04 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek Heracles Almelo -
  • 24.04 18:30  
    NAC Breda Feyenoord Rotterdam -
  • 24.04 19:45  
    FC Utrecht Fortuna Sittard -
  • 24.04 19:45  
    PEC Zwolle FC Groningen -
  • 24.04 20:45  
    Ajax Amsterdam Vitesse Arnhem -
  • 25.04 18:30  
    ADO Den Haag SBV Excelsior -
  • 25.04 20:45  
    Willem II Tilburg PSV Eindhoven -

33. kolejka

  • 28.04 14:30  
    FC Utrecht SC Heerenveen -
  • 28.04 14:30  
    NAC Breda PEC Zwolle -
  • 28.04 14:30  
    PSV Eindhoven Heracles Almelo -
  • 28.04 14:30  
    Fortuna Sittard Feyenoord Rotterdam -
  • 28.04 14:30  
    SBV Excelsior Alkmaar Zaanstreek -
  • 28.04 14:30  
    BV De Graafschap Ajax Amsterdam -
  • 28.04 14:30  
    VVV Venlo Vitesse Arnhem -
  • 28.04 14:30  
    ADO Den Haag Willem II Tilburg -
  • 28.04 14:30  
    FC Emmen FC Groningen -

34. kolejka

  • 12.05 14:30  
    SC Heerenveen NAC Breda -
  • 12.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam ADO Den Haag -
  • 12.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek PSV Eindhoven -
  • 12.05 14:30  
    Willem II Tilburg FC Emmen -
  • 12.05 14:30  
    PEC Zwolle VVV Venlo -
  • 12.05 14:30  
    Ajax Amsterdam FC Utrecht -
  • 12.05 14:30  
    Heracles Almelo SBV Excelsior -
  • 12.05 14:30  
    Vitesse Arnhem BV De Graafschap -
  • 12.05 14:30  
    FC Groningen Fortuna Sittard -