Holandia - Eredivisie

3. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ajax Amsterdam 3 7   2 1 0   11 - 3 8
2 Alkmaar Zaanstreek 3 7   2 1 0   6 - 0 6
3 Vitesse Arnhem 3 7   2 1 0   7 - 2 5
4 Sparta Rotterdam 3 7   2 1 0   8 - 4 4
5 FC Utrecht 3 7   2 1 0   8 - 4 4
6 PSV Eindhoven 3 7   2 1 0   6 - 2 4
7 Willem II Tilburg 3 6   2 0 1   6 - 5 1
8 Twente Enschede 3 5   1 2 0   7 - 5 2
9 SC Heerenveen 3 4   1 1 1   5 - 3 2
10 FC Groningen 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
11 Feyenoord Rotterdam 3 3   0 3 0   4 - 4 0
12 VVV Venlo 3 3   1 0 2   5 - 9 -4
13 FC Emmen 3 3   1 0 2   2 - 6 -4
14 RKC Waalwijk 3 1   0 1 2   4 - 8 -4
15 Fortuna Sittard 3 1   0 1 2   3 - 8 -5
16 Heracles Almelo 3 1   0 1 2   1 - 7 -6
17 ADO Den Haag 3 0   0 0 3   4 - 9 -5
18 PEC Zwolle 3 0   0 0 3   2 - 9 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o awans do Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 24.08 18:30
  • 24.08 19:45
  • 24.08 20:45
  • 25.08 12:15
  • 25.08 14:30
  • 25.08 16:45
  • 25.09 18:30
  • 25.09 20:45
  • 26.09 20:00

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vangelis Pavlidis(Willem II Tilburg) 4 1
Klaas-Jan Huntelaar(Ajax Amsterdam) 3 0
Haris Vučkič(Twente Enschede) 3 0

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Riechedly Bazoer(Vitesse Arnhem) 1 1 2
Mike te Wierik(FC Groningen) 1 0 1
Ramon Pascal Lundqvist(FC Groningen) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Eredivisie

4. kolejka

  • 24.08 18:30  
    Willem II Tilburg FC Emmen -
  • 24.08 19:45  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 24.08 20:45  
    SC Heerenveen Twente Enschede -
  • 25.08 12:15  
    RKC Waalwijk ADO Den Haag -
  • 25.08 14:30  
    FC Utrecht VVV Venlo -
  • 25.08 16:45  
    PEC Zwolle Sparta Rotterdam -
  • 25.09 18:30  
    PSV Eindhoven FC Groningen -
  • 25.09 20:45  
    Ajax Amsterdam Fortuna Sittard -
  • 26.09 20:00  
    Feyenoord Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -

5. kolejka

  • 30.08 20:00  
    FC Emmen PEC Zwolle -
  • 31.08 18:30  
    SC Heerenveen Fortuna Sittard -
  • 31.08 19:45  
    FC Groningen Heracles Almelo -
  • 31.08 20:45  
    ADO Den Haag VVV Venlo -
  • 01.09 12:15  
    Twente Enschede FC Utrecht -
  • 01.09 14:30  
    Sparta Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 01.09 16:45  
    Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam -
  • 01.09 16:45  
    Vitesse Arnhem Alkmaar Zaanstreek -
  • 01.09 20:00  
    RKC Waalwijk PSV Eindhoven -

6. kolejka

  • 14.09 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek Sparta Rotterdam -
  • 14.09 18:30  
    PSV Eindhoven Vitesse Arnhem -
  • 14.09 19:45  
    VVV Venlo FC Groningen -
  • 14.09 20:45  
    FC Utrecht FC Emmen -
  • 14.09 20:45  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -
  • 15.09 12:15  
    PEC Zwolle RKC Waalwijk -
  • 15.09 14:30  
    Heracles Almelo Willem II Tilburg -
  • 15.09 14:30  
    Feyenoord Rotterdam ADO Den Haag -
  • 15.09 16:45  
    Fortuna Sittard Twente Enschede -

7. kolejka

  • 20.09 20:00  
    Twente Enschede Heracles Almelo -
  • 21.09 18:30  
    Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -
  • 21.09 19:45  
    Willem II Tilburg VVV Venlo -
  • 21.09 19:45  
    FC Groningen PEC Zwolle -
  • 21.09 20:45  
    Vitesse Arnhem Fortuna Sittard -
  • 22.09 12:15  
    ADO Den Haag Alkmaar Zaanstreek -
  • 22.09 14:30  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -
  • 22.09 14:30  
    SC Heerenveen FC Utrecht -
  • 22.09 16:45  
    FC Emmen Feyenoord Rotterdam -

8. kolejka

  • 27.09 20:00  
    FC Emmen ADO Den Haag -
  • 28.09 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek Heracles Almelo -
  • 28.09 18:30  
    PEC Zwolle PSV Eindhoven -
  • 28.09 20:45  
    Ajax Amsterdam FC Groningen -
  • 28.09 20:45  
    Fortuna Sittard Sparta Rotterdam -
  • 29.09 12:15  
    Feyenoord Rotterdam Twente Enschede -
  • 29.09 14:30  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 29.09 14:30  
    RKC Waalwijk Vitesse Arnhem -
  • 29.09 16:45  
    VVV Venlo SC Heerenveen -

9. kolejka

  • 04.10 20:00  
    FC Groningen RKC Waalwijk -
  • 05.10 18:30  
    Heracles Almelo FC Emmen -
  • 05.10 19:45  
    PSV Eindhoven VVV Venlo -
  • 05.10 19:45  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -
  • 05.10 20:45  
    SC Heerenveen PEC Zwolle -
  • 06.10 12:15  
    ADO Den Haag Ajax Amsterdam -
  • 06.10 14:30  
    Fortuna Sittard Feyenoord Rotterdam -
  • 06.10 14:30  
    Vitesse Arnhem FC Utrecht -
  • 06.10 16:45  
    Willem II Tilburg Alkmaar Zaanstreek -

10. kolejka

  • 19.10 18:30  
    FC Utrecht PSV Eindhoven -
  • 19.10 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek SC Heerenveen -
  • 19.10 19:45  
    Twente Enschede Willem II Tilburg -
  • 19.10 20:45  
    RKC Waalwijk Ajax Amsterdam -
  • 19.10 20:45  
    VVV Venlo Vitesse Arnhem -
  • 20.10 12:15  
    PEC Zwolle ADO Den Haag -
  • 20.10 14:30  
    FC Emmen Fortuna Sittard -
  • 20.10 14:30  
    FC Groningen Sparta Rotterdam -
  • 20.10 16:45  
    Feyenoord Rotterdam Heracles Almelo -

11. kolejka

  • 25.10 20:00  
    Twente Enschede FC Emmen -
  • 26.10 18:30  
    Willem II Tilburg RKC Waalwijk -
  • 26.10 19:45  
    Vitesse Arnhem ADO Den Haag -
  • 26.10 19:45  
    Fortuna Sittard VVV Venlo -
  • 26.10 20:45  
    Heracles Almelo PEC Zwolle -
  • 27.10 12:15  
    SC Heerenveen FC Groningen -
  • 27.10 14:30  
    PSV Eindhoven Alkmaar Zaanstreek -
  • 27.10 14:30  
    Sparta Rotterdam FC Utrecht -
  • 27.10 16:45  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -

12. kolejka

  • 02.11 18:30  
    RKC Waalwijk Heracles Almelo -
  • 02.11 18:30  
    Sparta Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 02.11 19:45  
    FC Utrecht Fortuna Sittard -
  • 02.11 20:45  
    PEC Zwolle Ajax Amsterdam -
  • 02.11 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 03.11 12:15  
    FC Emmen Vitesse Arnhem -
  • 03.11 14:30  
    VVV Venlo Feyenoord Rotterdam -
  • 03.11 14:30  
    FC Groningen Willem II Tilburg -
  • 03.11 16:45  
    ADO Den Haag SC Heerenveen -

13. kolejka

  • 08.11 20:00  
    Vitesse Arnhem FC Groningen -
  • 09.11 18:30  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 09.11 19:45  
    Fortuna Sittard ADO Den Haag -
  • 09.11 19:45  
    Willem II Tilburg PSV Eindhoven -
  • 09.11 20:45  
    Heracles Almelo VVV Venlo -
  • 10.11 12:15  
    Twente Enschede PEC Zwolle -
  • 10.11 14:30  
    Ajax Amsterdam FC Utrecht -
  • 10.11 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Emmen -
  • 10.11 16:45  
    Feyenoord Rotterdam RKC Waalwijk -

14. kolejka

  • 23.11 18:30  
    FC Utrecht Alkmaar Zaanstreek -
  • 23.11 18:30  
    PSV Eindhoven SC Heerenveen -
  • 23.11 19:45  
    PEC Zwolle Fortuna Sittard -
  • 23.11 20:45  
    ADO Den Haag Willem II Tilburg -
  • 23.11 20:45  
    Ajax Amsterdam Heracles Almelo -
  • 24.11 12:15  
    FC Groningen Feyenoord Rotterdam -
  • 24.11 14:30  
    VVV Venlo Twente Enschede -
  • 24.11 14:30  
    RKC Waalwijk FC Emmen -
  • 24.11 16:45  
    Sparta Rotterdam Vitesse Arnhem -

15. kolejka

  • 29.11 20:00  
    SC Heerenveen Vitesse Arnhem -
  • 30.11 18:30  
    Willem II Tilburg Sparta Rotterdam -
  • 30.11 19:45  
    Fortuna Sittard FC Groningen -
  • 30.11 19:45  
    FC Emmen PSV Eindhoven -
  • 30.11 20:45  
    Heracles Almelo ADO Den Haag -
  • 01.12 12:15  
    Feyenoord Rotterdam PEC Zwolle -
  • 01.12 14:30  
    Twente Enschede Ajax Amsterdam -
  • 01.12 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek VVV Venlo -
  • 01.12 16:45  
    FC Utrecht RKC Waalwijk -

16. kolejka

  • 06.12 20:00  
    PEC Zwolle Alkmaar Zaanstreek -
  • 07.12 18:30  
    Ajax Amsterdam Willem II Tilburg -
  • 07.12 18:30  
    ADO Den Haag Twente Enschede -
  • 07.12 20:45  
    VVV Venlo FC Emmen -
  • 07.12 20:45  
    PSV Eindhoven Fortuna Sittard -
  • 08.12 12:15  
    Vitesse Arnhem Feyenoord Rotterdam -
  • 08.12 14:30  
    RKC Waalwijk SC Heerenveen -
  • 08.12 14:30  
    FC Groningen FC Utrecht -
  • 08.12 16:45  
    Sparta Rotterdam Heracles Almelo -

17. kolejka

  • 13.12 20:00  
    SC Heerenveen Willem II Tilburg -
  • 14.12 18:30  
    ADO Den Haag FC Groningen -
  • 14.12 19:45  
    VVV Venlo PEC Zwolle -
  • 14.12 19:45  
    Fortuna Sittard RKC Waalwijk -
  • 14.12 20:45  
    Twente Enschede Vitesse Arnhem -
  • 15.12 12:15  
    Alkmaar Zaanstreek Ajax Amsterdam -
  • 15.12 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 15.12 14:30  
    FC Emmen Sparta Rotterdam -
  • 15.12 16:45  
    Heracles Almelo FC Utrecht -

18. kolejka

  • 20.12 20:00  
    RKC Waalwijk Twente Enschede -
  • 21.12 18:30  
    SC Heerenveen Heracles Almelo -
  • 21.12 19:45  
    Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 21.12 19:45  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 21.12 20:45  
    Willem II Tilburg Fortuna Sittard -
  • 22.12 12:15  
    Ajax Amsterdam ADO Den Haag -
  • 22.12 14:30  
    FC Utrecht Feyenoord Rotterdam -
  • 22.12 14:30  
    FC Groningen FC Emmen -
  • 22.12 16:45  
    Vitesse Arnhem VVV Venlo -

19. kolejka

  • 17.01 20:00  
    Fortuna Sittard Vitesse Arnhem -
  • 18.01 18:30  
    Twente Enschede FC Groningen -
  • 18.01 19:45  
    Feyenoord Rotterdam SC Heerenveen -
  • 18.01 19:45  
    PEC Zwolle FC Utrecht -
  • 18.01 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek Willem II Tilburg -
  • 19.01 12:15  
    VVV Venlo PSV Eindhoven -
  • 19.01 14:30  
    Ajax Amsterdam Sparta Rotterdam -
  • 19.01 14:30  
    FC Emmen Heracles Almelo -
  • 19.01 16:45  
    ADO Den Haag RKC Waalwijk -

20. kolejka

  • 24.01 20:00  
    FC Utrecht ADO Den Haag -
  • 25.01 18:30  
    SC Heerenveen Alkmaar Zaanstreek -
  • 25.01 19:45  
    RKC Waalwijk VVV Venlo -
  • 25.01 19:45  
    Heracles Almelo Feyenoord Rotterdam -
  • 25.01 20:45  
    Sparta Rotterdam Fortuna Sittard -
  • 26.01 12:15  
    Vitesse Arnhem FC Emmen -
  • 26.01 14:30  
    FC Groningen Ajax Amsterdam -
  • 26.01 14:30  
    Willem II Tilburg PEC Zwolle -
  • 26.01 16:45  
    PSV Eindhoven Twente Enschede -

21. kolejka

  • 31.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek RKC Waalwijk -
  • 01.02 18:30  
    ADO Den Haag Vitesse Arnhem -
  • 01.02 19:45  
    Twente Enschede Sparta Rotterdam -
  • 01.02 19:45  
    Feyenoord Rotterdam FC Emmen -
  • 01.02 20:45  
    PEC Zwolle FC Groningen -
  • 02.02 12:15  
    Willem II Tilburg Heracles Almelo -
  • 02.02 14:30  
    VVV Venlo FC Utrecht -
  • 02.02 14:30  
    Fortuna Sittard SC Heerenveen -
  • 02.02 16:45  
    Ajax Amsterdam PSV Eindhoven -

22. kolejka

  • 07.02 20:00  
    Heracles Almelo Fortuna Sittard -
  • 08.02 18:30  
    FC Groningen Vitesse Arnhem -
  • 08.02 19:45  
    SC Heerenveen VVV Venlo -
  • 08.02 19:45  
    PSV Eindhoven Willem II Tilburg -
  • 08.02 20:45  
    RKC Waalwijk PEC Zwolle -
  • 09.02 12:15  
    FC Utrecht Ajax Amsterdam -
  • 09.02 14:30  
    Sparta Rotterdam ADO Den Haag -
  • 09.02 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek Feyenoord Rotterdam -
  • 09.02 16:45  
    FC Emmen Twente Enschede -

23. kolejka

  • 14.02 20:00  
    Willem II Tilburg FC Utrecht -
  • 15.02 18:30  
    VVV Venlo Heracles Almelo -
  • 15.02 19:45  
    Twente Enschede Alkmaar Zaanstreek -
  • 15.02 19:45  
    ADO Den Haag PSV Eindhoven -
  • 15.02 20:45  
    Fortuna Sittard FC Emmen -
  • 16.02 12:15  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 16.02 14:30  
    Sparta Rotterdam FC Groningen -
  • 16.02 14:30  
    Ajax Amsterdam RKC Waalwijk -
  • 16.02 16:45  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -

24. kolejka

  • 21.02 20:00  
    RKC Waalwijk Sparta Rotterdam -
  • 22.02 18:30  
    FC Emmen Willem II Tilburg -
  • 22.02 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek PEC Zwolle -
  • 22.02 19:45  
    Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard -
  • 22.02 20:45  
    FC Groningen VVV Venlo -
  • 23.02 12:15  
    FC Utrecht Twente Enschede -
  • 23.02 14:30  
    SC Heerenveen ADO Den Haag -
  • 23.02 14:30  
    Vitesse Arnhem PSV Eindhoven -
  • 23.02 16:45  
    Heracles Almelo Ajax Amsterdam -

25. kolejka

  • 28.02 20:00  
    Willem II Tilburg FC Groningen -
  • 29.02 18:30  
    ADO Den Haag Heracles Almelo -
  • 29.02 19:45  
    VVV Venlo Fortuna Sittard -
  • 29.02 19:45  
    PEC Zwolle Vitesse Arnhem -
  • 29.02 20:45  
    Twente Enschede SC Heerenveen -
  • 01.03 12:15  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 01.03 14:30  
    PSV Eindhoven Feyenoord Rotterdam -
  • 01.03 14:30  
    Sparta Rotterdam FC Emmen -
  • 01.03 16:45  
    RKC Waalwijk FC Utrecht -

26. kolejka

  • 06.03 20:00  
    FC Emmen VVV Venlo -
  • 07.03 18:30  
    Fortuna Sittard PEC Zwolle -
  • 07.03 19:45  
    SC Heerenveen Ajax Amsterdam -
  • 07.03 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek ADO Den Haag -
  • 07.03 20:45  
    Vitesse Arnhem Twente Enschede -
  • 08.03 12:15  
    FC Utrecht Sparta Rotterdam -
  • 08.03 14:30  
    Heracles Almelo RKC Waalwijk -
  • 08.03 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 08.03 16:45  
    FC Groningen PSV Eindhoven -

27. kolejka

  • 13.03 20:00  
    ADO Den Haag Fortuna Sittard -
  • 14.03 18:30  
    Willem II Tilburg SC Heerenveen -
  • 14.03 19:45  
    Ajax Amsterdam Twente Enschede -
  • 14.03 19:45  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 14.03 20:45  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 15.03 12:15  
    Sparta Rotterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 15.03 14:30  
    VVV Venlo Alkmaar Zaanstreek -
  • 15.03 14:30  
    PSV Eindhoven FC Emmen -
  • 15.03 16:45  
    RKC Waalwijk FC Groningen -

28. kolejka

  • 20.03 20:00  
    Heracles Almelo Sparta Rotterdam -
  • 21.03 18:30  
    Twente Enschede ADO Den Haag -
  • 21.03 19:45  
    Vitesse Arnhem Willem II Tilburg -
  • 21.03 19:45  
    PEC Zwolle VVV Venlo -
  • 21.03 20:45  
    SC Heerenveen RKC Waalwijk -
  • 22.03 12:15  
    Fortuna Sittard PSV Eindhoven -
  • 22.03 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Ajax Amsterdam -
  • 22.03 14:30  
    FC Groningen Alkmaar Zaanstreek -
  • 22.03 16:45  
    FC Emmen FC Utrecht -

29. kolejka

  • 04.04 18:30  
    VVV Venlo Willem II Tilburg -
  • 04.04 18:30  
    Sparta Rotterdam SC Heerenveen -
  • 04.04 19:45  
    PSV Eindhoven Heracles Almelo -
  • 04.04 20:45  
    FC Utrecht FC Groningen -
  • 04.04 20:45  
    Alkmaar Zaanstreek Vitesse Arnhem -
  • 05.04 12:15  
    RKC Waalwijk Feyenoord Rotterdam -
  • 05.04 14:30  
    ADO Den Haag FC Emmen -
  • 05.04 14:30  
    Ajax Amsterdam PEC Zwolle -
  • 05.04 16:45  
    Twente Enschede Fortuna Sittard -

30. kolejka

  • 10.04 20:00  
    FC Groningen SC Heerenveen -
  • 11.04 18:30  
    Vitesse Arnhem RKC Waalwijk -
  • 11.04 19:45  
    Heracles Almelo Alkmaar Zaanstreek -
  • 11.04 19:45  
    Feyenoord Rotterdam VVV Venlo -
  • 11.04 20:45  
    Willem II Tilburg ADO Den Haag -
  • 12.04 12:15  
    Fortuna Sittard FC Utrecht -
  • 12.04 14:30  
    FC Emmen Ajax Amsterdam -
  • 12.04 14:30  
    PEC Zwolle Twente Enschede -
  • 12.04 16:45  
    PSV Eindhoven Sparta Rotterdam -

31. kolejka

  • 21.04 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek PSV Eindhoven -
  • 21.04 20:45  
    Sparta Rotterdam PEC Zwolle -
  • 22.04 18:30  
    RKC Waalwijk Willem II Tilburg -
  • 22.04 18:30  
    ADO Den Haag Feyenoord Rotterdam -
  • 22.04 19:45  
    FC Groningen Fortuna Sittard -
  • 22.04 20:45  
    SC Heerenveen FC Emmen -
  • 22.04 20:45  
    FC Utrecht Heracles Almelo -
  • 23.04 18:30  
    Twente Enschede VVV Venlo -
  • 23.04 20:45  
    Ajax Amsterdam Vitesse Arnhem -

32. kolejka

  • 25.04 18:30  
    PSV Eindhoven FC Utrecht -
  • 25.04 18:30  
    Fortuna Sittard Alkmaar Zaanstreek -
  • 25.04 19:45  
    FC Emmen RKC Waalwijk -
  • 25.04 20:45  
    Feyenoord Rotterdam FC Groningen -
  • 25.04 20:45  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 26.04 12:15  
    Heracles Almelo Twente Enschede -
  • 26.04 14:30  
    VVV Venlo ADO Den Haag -
  • 26.04 14:30  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 26.04 16:45  
    Vitesse Arnhem Sparta Rotterdam -

33. kolejka

  • 03.05 14:30  
    Ajax Amsterdam VVV Venlo -
  • 03.05 14:30  
    RKC Waalwijk Fortuna Sittard -
  • 03.05 14:30  
    PEC Zwolle FC Emmen -
  • 03.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Heracles Almelo -
  • 03.05 14:30  
    FC Groningen ADO Den Haag -
  • 03.05 14:30  
    Twente Enschede Feyenoord Rotterdam -
  • 03.05 14:30  
    SC Heerenveen PSV Eindhoven -
  • 03.05 14:30  
    Sparta Rotterdam Willem II Tilburg -
  • 03.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -

34. kolejka

  • 10.05 14:30  
    FC Utrecht SC Heerenveen -
  • 10.05 14:30  
    PSV Eindhoven RKC Waalwijk -
  • 10.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Vitesse Arnhem -
  • 10.05 14:30  
    Willem II Tilburg Twente Enschede -
  • 10.05 14:30  
    VVV Venlo Sparta Rotterdam -
  • 10.05 14:30  
    Fortuna Sittard Ajax Amsterdam -
  • 10.05 14:30  
    Heracles Almelo FC Groningen -
  • 10.05 14:30  
    ADO Den Haag PEC Zwolle -
  • 10.05 14:30  
    FC Emmen Alkmaar Zaanstreek -