Holandia - Eerste Divisie

25. kolejka - Eerste Divisie

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Cambuur Leeuwarden 25 60   19 3 3   72 - 21 51
2 BV De Graafschap 25 56   18 2 5   53 - 34 19
3 Almere City FC 24 53   16 5 3   55 - 32 23
4 NAC Breda 25 50   15 5 5   48 - 23 25
5 Go Ahead Eagles 25 47   14 5 6   36 - 18 18
6 NEC Nijmegen 24 41   12 5 7   41 - 29 12
7 Roda Kerkrade 25 41   11 8 6   47 - 33 14
8 FC Volendam 24 40   11 7 6   51 - 32 19
9 SC Telstar 25 34   9 7 9   43 - 36 7
10 SBV Excelsior 25 30   9 3 13   45 - 44 1
11 Helmond Sport 25 30   7 9 9   35 - 39 -4
12 AFC Ajax II 25 30   8 6 11   41 - 47 -6
13 FC Eindhoven 25 28   7 7 11   36 - 44 -8
14 TOP Oss 25 28   8 4 13   27 - 40 -13
15 FC Utrecht II 24 25   8 1 15   35 - 47 -12
16 PSV Eindhoven II 25 24   6 6 13   37 - 53 -16
17 MVV 25 23   6 5 14   26 - 52 -26
18 Alkmaar Zaanstreek II 25 22   6 4 15   35 - 68 -33
19 FC Dordrecht 24 15   4 3 17   22 - 63 -41
20 FC Den Bosch 24 13   2 7 15   26 - 56 -30
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

26. kolejka (następna)

  • 26.02 18:45
  • 26.02 18:45
  • 26.02 21:00
  • 26.02 21:00
  • 26.02 21:00
  • 27.02 14:00
  • 27.02 16:30
  • 28.02 12:15
  • 01.03 18:45
  • 01.03 21:00

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Robert Mühren(SC Cambuur Leeuwarden) 25 7
Elías Már Omarsson(SBV Excelsior) 18 1
Glynor Plet(SC Telstar) 14 0

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Brandon Rutherford Ormonde-Ottewill(SBV Excelsior) 2 2 4
Fons Gemmel(Alkmaar Zaanstreek II) 2 1 3
Mawouna Kodjo Amevor(FC Eindhoven) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

24. kolejka

26. kolejka

  • 26.02 18:45  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven II -
  • 26.02 18:45  
    MVV SC Telstar -
  • 26.02 21:00  
    FC Den Bosch FC Utrecht II -
  • 26.02 21:00  
    BV De Graafschap Alkmaar Zaanstreek II -
  • 26.02 21:00  
    Roda Kerkrade NEC Nijmegen -
  • 27.02 14:00  
    FC Eindhoven FC Volendam -
  • 27.02 16:30  
    FC Dordrecht Helmond Sport -
  • 28.02 12:15  
    Almere City FC SC Cambuur Leeuwarden -
  • 01.03 18:45  
    SBV Excelsior AFC Ajax II -
  • 01.03 21:00  
    NAC Breda TOP Oss -

27. kolejka

  • 05.03 18:45  
    FC Utrecht II MVV -
  • 05.03 18:45  
    Helmond Sport NEC Nijmegen -
  • 05.03 21:00  
    TOP Oss Go Ahead Eagles -
  • 05.03 21:00  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Telstar -
  • 06.03 14:00  
    Almere City FC SBV Excelsior -
  • 06.03 16:30  
    FC Volendam Roda Kerkrade -
  • 07.03 20:00  
    BV De Graafschap FC Eindhoven -
  • 08.03 18:45  
    AFC Ajax II FC Den Bosch -
  • 08.03 21:00  
    Alkmaar Zaanstreek II NAC Breda -
  • 09.03 18:45  
    PSV Eindhoven II FC Dordrecht -

28. kolejka

  • 12.03 21:00  
    SBV Excelsior FC Utrecht II -
  • 12.03 21:00  
    FC Eindhoven Almere City FC -
  • 12.03 21:00  
    Go Ahead Eagles SC Cambuur Leeuwarden -
  • 12.03 21:00  
    FC Dordrecht TOP Oss -
  • 12.03 21:00  
    NAC Breda Helmond Sport -
  • 12.03 21:00  
    Roda Kerkrade AFC Ajax II -
  • 12.03 21:00  
    FC Den Bosch FC Volendam -
  • 12.03 21:00  
    SC Telstar BV De Graafschap -
  • 12.03 21:00  
    MVV Alkmaar Zaanstreek II -
  • 12.03 21:00  
    NEC Nijmegen PSV Eindhoven II -

29. kolejka

  • 19.03 20:00  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • 19.03 20:00  
    TOP Oss NEC Nijmegen -
  • 19.03 20:00  
    BV De Graafschap SBV Excelsior -
  • 19.03 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Dordrecht -
  • 19.03 20:00  
    SC Telstar Roda Kerkrade -
  • 19.03 20:00  
    Almere City FC FC Den Bosch -
  • 19.03 20:00  
    FC Volendam NAC Breda -
  • 19.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Eindhoven -
  • 19.03 20:00  
    AFC Ajax II MVV -
  • 19.03 20:00  
    PSV Eindhoven II Alkmaar Zaanstreek II -

30. kolejka

  • 15.03 20:00  
    NEC Nijmegen FC Volendam -
  • 15.03 20:00  
    FC Utrecht II PSV Eindhoven II -
  • 15.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II AFC Ajax II -
  • 26.03 18:45  
    FC Eindhoven TOP Oss -
  • 26.03 21:00  
    MVV Almere City FC -
  • 28.03 14:30  
    SBV Excelsior Helmond Sport -
  • 28.03 16:45  
    Roda Kerkrade SC Cambuur Leeuwarden -
  • 28.03 20:00  
    NAC Breda BV De Graafschap -
  • 29.03 18:45  
    FC Dordrecht SC Telstar -
  • 29.03 21:00  
    FC Den Bosch Go Ahead Eagles -

31. kolejka

  • 02.04 20:00  
    AFC Ajax II NAC Breda -
  • 02.04 20:00  
    SC Telstar FC Utrecht II -
  • 02.04 20:00  
    FC Den Bosch TOP Oss -
  • 02.04 20:00  
    Almere City FC NEC Nijmegen -
  • 02.04 20:00  
    SBV Excelsior PSV Eindhoven II -
  • 02.04 20:00  
    FC Volendam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 02.04 20:00  
    Helmond Sport Alkmaar Zaanstreek II -
  • 02.04 20:00  
    MVV FC Eindhoven -
  • 02.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Roda Kerkrade -
  • 02.04 20:00  
    BV De Graafschap FC Dordrecht -

32. kolejka

  • 05.04 14:30  
    Helmond Sport AFC Ajax II -
  • 05.04 14:30  
    NEC Nijmegen SC Telstar -
  • 05.04 14:30  
    TOP Oss FC Volendam -
  • 05.04 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Den Bosch -
  • 05.04 14:30  
    NAC Breda Go Ahead Eagles -
  • 05.04 14:30  
    FC Utrecht II BV De Graafschap -
  • 05.04 14:30  
    PSV Eindhoven II MVV -
  • 05.04 14:30  
    FC Dordrecht FC Eindhoven -
  • 05.04 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden SBV Excelsior -
  • 05.04 14:30  
    Roda Kerkrade Almere City FC -

33. kolejka

  • 09.04 20:00  
    NAC Breda FC Utrecht II -
  • 09.04 20:00  
    FC Volendam Helmond Sport -
  • 09.04 20:00  
    Almere City FC SC Telstar -
  • 09.04 20:00  
    MVV Roda Kerkrade -
  • 09.04 20:00  
    FC Den Bosch SC Cambuur Leeuwarden -
  • 09.04 20:00  
    FC Eindhoven PSV Eindhoven II -
  • 09.04 20:00  
    SBV Excelsior NEC Nijmegen -
  • 11.04 14:30  
    BV De Graafschap Go Ahead Eagles -
  • 12.04 20:00  
    AFC Ajax II TOP Oss -
  • 12.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Dordrecht -

34. kolejka

  • 16.04 20:00  
    Roda Kerkrade NAC Breda -
  • 16.04 20:00  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek II -
  • 16.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Helmond Sport -
  • 16.04 20:00  
    TOP Oss MVV -
  • 16.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • 16.04 20:00  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • 16.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Almere City FC -
  • 16.04 20:00  
    SC Telstar SBV Excelsior -
  • 16.04 20:00  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 19.04 20:00  
    PSV Eindhoven II BV De Graafschap -

35. kolejka

  • 23.04 20:00  
    FC Den Bosch Roda Kerkrade -
  • 23.04 20:00  
    NAC Breda SBV Excelsior -
  • 23.04 20:00  
    BV De Graafschap Almere City FC -
  • 23.04 20:00  
    Helmond Sport FC Eindhoven -
  • 23.04 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 23.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 23.04 20:00  
    FC Utrecht II Go Ahead Eagles -
  • 23.04 20:00  
    AFC Ajax II NEC Nijmegen -
  • 23.04 20:00  
    PSV Eindhoven II TOP Oss -
  • 25.04 14:30  
    FC Volendam SC Telstar -

36. kolejka

  • 30.04 20:00  
    TOP Oss FC Utrecht II -
  • 30.04 20:00  
    MVV FC Volendam -
  • 30.04 20:00  
    Roda Kerkrade Alkmaar Zaanstreek II -
  • 30.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden BV De Graafschap -
  • 30.04 20:00  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • 30.04 20:00  
    SBV Excelsior FC Dordrecht -
  • 30.04 20:00  
    FC Eindhoven FC Den Bosch -
  • 30.04 20:00  
    SC Telstar PSV Eindhoven II -
  • 02.05 14:30  
    NEC Nijmegen NAC Breda -
  • 02.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Helmond Sport -

37. kolejka

  • 07.05 20:00  
    NAC Breda MVV -
  • 07.05 20:00  
    FC Utrecht II Almere City FC -
  • 07.05 20:00  
    FC Dordrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 07.05 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SBV Excelsior -
  • 07.05 20:00  
    AFC Ajax II BV De Graafschap -
  • 07.05 20:00  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 07.05 20:00  
    Helmond Sport TOP Oss -
  • 07.05 20:00  
    Roda Kerkrade FC Eindhoven -
  • 07.05 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -
  • 07.05 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Volendam -

38. kolejka

  • 14.05 20:00  
    SBV Excelsior Go Ahead Eagles -
  • 14.05 20:00  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • 14.05 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 14.05 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden NAC Breda -
  • 14.05 20:00  
    MVV FC Den Bosch -
  • 14.05 20:00  
    FC Volendam Alkmaar Zaanstreek II -
  • 14.05 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 14.05 20:00  
    NEC Nijmegen FC Dordrecht -
  • 14.05 20:00  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • 14.05 20:00  
    TOP Oss Roda Kerkrade -