Holandia - Eerste Divisie

33. kolejka - Eerste Divisie

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Cambuur Leeuwarden 33 79   25 4 4   96 - 30 66
2 BV De Graafschap 32 67   21 4 7   60 - 43 17
3 Almere City FC 32 66   20 6 6   67 - 40 27
4 NAC Breda 33 66   20 6 7   65 - 33 32
5 Go Ahead Eagles 32 62   18 8 6   50 - 22 28
6 NEC Nijmegen 33 57   17 6 10   61 - 38 23
7 FC Volendam 33 53   15 8 10   69 - 47 22
8 Roda Kerkrade 32 50   13 11 8   58 - 45 13
9 SBV Excelsior 33 41   12 5 16   58 - 61 -3
10 TOP Oss 33 41   12 5 16   35 - 50 -15
11 Helmond Sport 33 40   10 10 13   47 - 58 -11
12 SC Telstar 32 38   10 8 14   51 - 49 2
13 MVV 32 38   11 5 16   40 - 61 -21
14 PSV Eindhoven II 33 37   10 7 16   51 - 59 -8
15 AFC Ajax II 33 36   9 9 15   52 - 64 -12
16 FC Eindhoven 33 33   8 9 16   43 - 57 -14
17 FC Utrecht II 33 31   10 1 22   44 - 68 -24
18 Alkmaar Zaanstreek II 32 29   8 5 19   44 - 82 -38
19 FC Dordrecht 32 27   8 3 21   33 - 80 -47
20 FC Den Bosch 33 23   5 8 20   41 - 78 -37
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

34. kolejka (następna)

  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 16.04 20:00
  • 17.04 20:00
  • 19.04 20:00

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Robert Mühren(SC Cambuur Leeuwarden) 32 10
Elías Már Omarsson(SBV Excelsior) 19 1
Thomas Jacco Verheydt(Almere City FC) 19 2

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Orhan Džepar(Helmond Sport) 2 3 5
Lorenzo Piqué(TOP Oss) 2 3 5
Brandon Rutherford Ormonde-Ottewill(SBV Excelsior) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

33. kolejka

34. kolejka

  • 16.04 20:00  
    Roda Kerkrade NAC Breda -
  • 16.04 20:00  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek II -
  • 16.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Helmond Sport -
  • 16.04 20:00  
    TOP Oss MVV -
  • 16.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • 16.04 20:00  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • 16.04 20:00  
    SC Telstar SBV Excelsior -
  • 16.04 20:00  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 17.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Almere City FC -
  • 19.04 20:00  
    PSV Eindhoven II BV De Graafschap -

35. kolejka

  • 23.04 20:00  
    FC Den Bosch Roda Kerkrade -
  • 23.04 20:00  
    NAC Breda SBV Excelsior -
  • 23.04 20:00  
    BV De Graafschap Almere City FC -
  • 23.04 20:00  
    Helmond Sport FC Eindhoven -
  • 23.04 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 23.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 23.04 20:00  
    FC Utrecht II Go Ahead Eagles -
  • 23.04 20:00  
    AFC Ajax II NEC Nijmegen -
  • 23.04 20:00  
    PSV Eindhoven II TOP Oss -
  • 25.04 14:30  
    FC Volendam SC Telstar -

36. kolejka

  • 30.04 20:00  
    TOP Oss FC Utrecht II -
  • 30.04 20:00  
    MVV FC Volendam -
  • 30.04 20:00  
    Roda Kerkrade Alkmaar Zaanstreek II -
  • 30.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden BV De Graafschap -
  • 30.04 20:00  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • 30.04 20:00  
    SBV Excelsior FC Dordrecht -
  • 30.04 20:00  
    FC Eindhoven FC Den Bosch -
  • 30.04 20:00  
    SC Telstar PSV Eindhoven II -
  • 02.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Helmond Sport -
  • 03.05 20:00  
    NEC Nijmegen NAC Breda -

37. kolejka

  • 07.05 20:00  
    NAC Breda MVV -
  • 07.05 20:00  
    FC Utrecht II Almere City FC -
  • 07.05 20:00  
    FC Dordrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 07.05 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SBV Excelsior -
  • 07.05 20:00  
    AFC Ajax II BV De Graafschap -
  • 07.05 20:00  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 07.05 20:00  
    Helmond Sport TOP Oss -
  • 07.05 20:00  
    Roda Kerkrade FC Eindhoven -
  • 07.05 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -
  • 07.05 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Volendam -

38. kolejka

  • 12.05 20:00  
    SBV Excelsior Go Ahead Eagles -
  • 12.05 20:00  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • 12.05 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 12.05 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden NAC Breda -
  • 12.05 20:00  
    MVV FC Den Bosch -
  • 12.05 20:00  
    FC Volendam Alkmaar Zaanstreek II -
  • 12.05 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 12.05 20:00  
    NEC Nijmegen FC Dordrecht -
  • 12.05 20:00  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • 12.05 20:00  
    TOP Oss Roda Kerkrade -