Holandia - Eerste Divisie

7. kolejka - Eerste Divisie

  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 17.09 20:00
  • 20.09 20:00

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Alkmaar Zaanstreek II 6 15   5 0 1   8 - 4 4
2 SBV Excelsior 6 13   4 1 1   13 - 5 8
3 FC Utrecht II 6 11   3 2 1   9 - 5 4
4 ADO Den Haag 6 10   3 1 2   13 - 11 2
5 TOP Oss 6 10   3 1 2   9 - 8 1
6 VVV Venlo 6 10   3 1 2   8 - 7 1
7 FC Eindhoven 6 10   3 1 2   11 - 11 0
8 FC Volendam 6 9   2 3 1   14 - 8 6
9 BV De Graafschap 6 9   3 0 3   8 - 9 -1
10 MVV 6 9   3 0 3   9 - 17 -8
11 Roda Kerkrade 6 8   2 2 2   13 - 11 2
12 Almere City FC 6 8   2 2 2   11 - 9 2
13 FC Emmen 6 7   2 1 3   10 - 7 3
14 PSV Eindhoven II 6 7   2 1 3   8 - 8 0
15 AFC Ajax II 6 6   2 0 4   12 - 14 -2
16 NAC Breda 6 6   1 3 2   10 - 12 -2
17 Helmond Sport 6 6   2 0 4   7 - 10 -3
18 FC Den Bosch 6 6   2 0 4   6 - 11 -5
19 FC Dordrecht 6 5   1 2 3   6 - 11 -5
20 SC Telstar 6 3   0 3 3   7 - 14 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

8. kolejka (następna)

  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 24.09 20:00
  • 27.09 20:00

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Thijs Dallinga(SBV Excelsior) 7 0
Ralf Seuntjens(NAC Breda) 6 1
Nick Venema(FC Utrecht II) 5 0

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Daryl van Mieghem(FC Volendam) 1 1 2
Nigel Thomas(PSV Eindhoven II) 1 1 2
Mohammed Amin Doudah(PSV Eindhoven II) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

7. kolejka

  • 17.09 20:00  
    FC Volendam VVV Venlo -
  • 17.09 20:00  
    Roda Kerkrade TOP Oss -
  • 17.09 20:00  
    MVV FC Eindhoven -
  • 17.09 20:00  
    FC Dordrecht SC Telstar -
  • 17.09 20:00  
    FC Den Bosch Alkmaar Zaanstreek II -
  • 17.09 20:00  
    NAC Breda FC Emmen -
  • 17.09 20:00  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • 17.09 20:00  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • 17.09 20:00  
    BV De Graafschap SBV Excelsior -
  • 20.09 20:00  
    PSV Eindhoven II ADO Den Haag -

8. kolejka

  • 24.09 20:00  
    VVV Venlo Helmond Sport -
  • 24.09 20:00  
    TOP Oss FC Volendam -
  • 24.09 20:00  
    SC Telstar Alkmaar Zaanstreek II -
  • 24.09 20:00  
    SBV Excelsior PSV Eindhoven II -
  • 24.09 20:00  
    BV De Graafschap FC Utrecht II -
  • 24.09 20:00  
    Almere City FC FC Dordrecht -
  • 24.09 20:00  
    ADO Den Haag Roda Kerkrade -
  • 24.09 20:00  
    FC Emmen FC Den Bosch -
  • 24.09 20:00  
    FC Eindhoven NAC Breda -
  • 27.09 20:00  
    AFC Ajax II MVV -

9. kolejka

  • 01.10 20:00  
    Roda Kerkrade FC Eindhoven -
  • 01.10 20:00  
    FC Utrecht II FC Emmen -
  • 01.10 20:00  
    PSV Eindhoven II VVV Venlo -
  • 01.10 20:00  
    FC Volendam Almere City FC -
  • 01.10 20:00  
    TOP Oss BV De Graafschap -
  • 01.10 20:00  
    NAC Breda SBV Excelsior -
  • 01.10 20:00  
    MVV ADO Den Haag -
  • 01.10 20:00  
    Helmond Sport AFC Ajax II -
  • 01.10 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Dordrecht -
  • 01.10 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -

10. kolejka

  • 09.10 16:30  
    VVV Venlo MVV -
  • 09.10 18:45  
    FC Emmen SBV Excelsior -
  • 09.10 21:00  
    FC Eindhoven TOP Oss -
  • 10.10 14:30  
    ADO Den Haag FC Den Bosch -
  • 10.10 16:45  
    FC Dordrecht Helmond Sport -
  • 10.10 20:00  
    Almere City FC BV De Graafschap -
  • 18.10 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II AFC Ajax II -
  • 18.10 20:00  
    FC Volendam NAC Breda -
  • 18.10 20:00  
    FC Utrecht II Roda Kerkrade -
  • 18.10 20:00  
    PSV Eindhoven II SC Telstar -

11. kolejka

  • 15.10 20:00  
    NAC Breda Alkmaar Zaanstreek II -
  • 15.10 20:00  
    AFC Ajax II FC Utrecht II -
  • 15.10 20:00  
    TOP Oss FC Emmen -
  • 15.10 20:00  
    SC Telstar FC Volendam -
  • 15.10 20:00  
    FC Den Bosch Almere City FC -
  • 15.10 20:00  
    Roda Kerkrade PSV Eindhoven II -
  • 15.10 20:00  
    SBV Excelsior VVV Venlo -
  • 15.10 20:00  
    BV De Graafschap FC Eindhoven -
  • 15.10 20:00  
    Helmond Sport ADO Den Haag -
  • 15.10 20:00  
    MVV FC Dordrecht -

12. kolejka

  • 22.10 20:00  
    NAC Breda MVV -
  • 22.10 20:00  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • 22.10 20:00  
    ADO Den Haag SBV Excelsior -
  • 22.10 20:00  
    VVV Venlo BV De Graafschap -
  • 22.10 20:00  
    FC Utrecht II TOP Oss -
  • 22.10 20:00  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • 22.10 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 22.10 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Volendam -
  • 22.10 20:00  
    SC Telstar Helmond Sport -
  • 23.10 16:30  
    Roda Kerkrade FC Emmen -

13. kolejka

  • 29.10 20:00  
    SBV Excelsior FC Eindhoven -
  • 29.10 20:00  
    FC Den Bosch FC Utrecht II -
  • 29.10 20:00  
    FC Emmen VVV Venlo -
  • 29.10 20:00  
    FC Volendam FC Dordrecht -
  • 29.10 20:00  
    TOP Oss NAC Breda -
  • 29.10 20:00  
    MVV Roda Kerkrade -
  • 29.10 20:00  
    BV De Graafschap ADO Den Haag -
  • 29.10 20:00  
    Helmond Sport Almere City FC -
  • 01.11 20:00  
    PSV Eindhoven II Alkmaar Zaanstreek II -
  • 01.11 20:00  
    AFC Ajax II SC Telstar -

14. kolejka

  • 05.11 20:00  
    FC Den Bosch BV De Graafschap -
  • 05.11 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II MVV -
  • 05.11 20:00  
    PSV Eindhoven II TOP Oss -
  • 05.11 20:00  
    VVV Venlo AFC Ajax II -
  • 05.11 20:00  
    Helmond Sport Roda Kerkrade -
  • 05.11 20:00  
    FC Volendam FC Emmen -
  • 05.11 20:00  
    FC Utrecht II FC Eindhoven -
  • 05.11 20:00  
    FC Dordrecht NAC Breda -
  • 06.11 16:30  
    SC Telstar SBV Excelsior -
  • 07.11 12:15  
    Almere City FC ADO Den Haag -

15. kolejka

  • 12.11 21:00  
    TOP Oss Helmond Sport -
  • 13.11 16:30  
    FC Eindhoven FC Dordrecht -
  • 14.11 14:30  
    BV De Graafschap SC Telstar -
  • 14.11 16:45  
    ADO Den Haag VVV Venlo -
  • 14.11 20:00  
    SBV Excelsior Almere City FC -
  • 15.11 21:00  
    MVV FC Den Bosch -
  • 22.11 20:00  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 22.11 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Emmen -
  • 22.11 20:00  
    AFC Ajax II Roda Kerkrade -
  • 22.11 20:00  
    PSV Eindhoven II NAC Breda -

16. kolejka

  • 19.11 20:00  
    FC Dordrecht BV De Graafschap -
  • 19.11 20:00  
    Helmond Sport SBV Excelsior -
  • 19.11 20:00  
    VVV Venlo FC Eindhoven -
  • 19.11 20:00  
    FC Emmen PSV Eindhoven II -
  • 19.11 20:00  
    FC Den Bosch TOP Oss -
  • 19.11 20:00  
    AFC Ajax II FC Volendam -
  • 19.11 20:00  
    Roda Kerkrade Alkmaar Zaanstreek II -
  • 19.11 20:00  
    SC Telstar ADO Den Haag -
  • 19.11 20:00  
    NAC Breda FC Utrecht II -
  • 19.11 20:00  
    Almere City FC MVV -

17. kolejka

  • 26.11 20:00  
    FC Volendam FC Den Bosch -
  • 26.11 20:00  
    Roda Kerkrade VVV Venlo -
  • 26.11 20:00  
    TOP Oss SC Telstar -
  • 26.11 20:00  
    MVV PSV Eindhoven II -
  • 26.11 20:00  
    BV De Graafschap AFC Ajax II -
  • 26.11 20:00  
    ADO Den Haag FC Dordrecht -
  • 26.11 20:00  
    FC Eindhoven Alkmaar Zaanstreek II -
  • 26.11 20:00  
    SBV Excelsior FC Utrecht II -
  • 27.11 16:30  
    NAC Breda Helmond Sport -
  • 29.11 20:00  
    FC Emmen Almere City FC -

18. kolejka

  • 03.12 20:00  
    FC Dordrecht Roda Kerkrade -
  • 03.12 20:00  
    FC Den Bosch NAC Breda -
  • 03.12 20:00  
    Helmond Sport FC Volendam -
  • 03.12 20:00  
    Almere City FC FC Eindhoven -
  • 03.12 20:00  
    MVV TOP Oss -
  • 04.12 16:30  
    SC Telstar VVV Venlo -
  • 06.12 20:00  
    FC Utrecht II ADO Den Haag -
  • 06.12 20:00  
    PSV Eindhoven II BV De Graafschap -
  • 06.12 20:00  
    AFC Ajax II FC Emmen -
  • 06.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SBV Excelsior -

19. kolejka

  • 10.12 20:00  
    VVV Venlo FC Utrecht II -
  • 10.12 20:00  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • 10.12 20:00  
    NAC Breda Almere City FC -
  • 10.12 20:00  
    FC Volendam PSV Eindhoven II -
  • 10.12 20:00  
    TOP Oss AFC Ajax II -
  • 10.12 20:00  
    Roda Kerkrade FC Den Bosch -
  • 10.12 20:00  
    FC Eindhoven SC Telstar -
  • 10.12 20:00  
    ADO Den Haag Alkmaar Zaanstreek II -
  • 10.12 20:00  
    FC Emmen FC Dordrecht -
  • 10.12 20:00  
    SBV Excelsior MVV -

20. kolejka

  • 17.12 20:00  
    VVV Venlo TOP Oss -
  • 17.12 20:00  
    Almere City FC FC Volendam -
  • 17.12 20:00  
    MVV FC Emmen -
  • 17.12 20:00  
    FC Dordrecht SBV Excelsior -
  • 17.12 20:00  
    SC Telstar PSV Eindhoven II -
  • 17.12 20:00  
    ADO Den Haag NAC Breda -
  • 17.12 20:00  
    FC Eindhoven Roda Kerkrade -
  • 20.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Den Bosch -
  • 20.12 20:00  
    AFC Ajax II Helmond Sport -
  • 20.12 20:00  
    FC Utrecht II BV De Graafschap -

21. kolejka

  • 07.01 18:45  
    Helmond Sport FC Dordrecht -
  • 07.01 21:00  
    Roda Kerkrade MVV -
  • 08.01 18:45  
    FC Den Bosch FC Emmen -
  • 08.01 21:00  
    NAC Breda FC Eindhoven -
  • 09.01 12:15  
    FC Volendam SC Telstar -
  • 09.01 14:30  
    SBV Excelsior ADO Den Haag -
  • 09.01 16:45  
    BV De Graafschap VVV Venlo -
  • 09.01 20:00  
    TOP Oss Alkmaar Zaanstreek II -
  • 10.01 18:45  
    FC Utrecht II AFC Ajax II -
  • 10.01 21:00  
    PSV Eindhoven II Almere City FC -

22. kolejka

  • 14.01 20:00  
    Almere City FC Roda Kerkrade -
  • 14.01 20:00  
    VVV Venlo PSV Eindhoven II -
  • 14.01 20:00  
    SBV Excelsior BV De Graafschap -
  • 14.01 20:00  
    NAC Breda FC Volendam -
  • 14.01 20:00  
    FC Emmen Helmond Sport -
  • 14.01 20:00  
    SC Telstar MVV -
  • 14.01 20:00  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • 14.01 20:00  
    FC Dordrecht Alkmaar Zaanstreek II -
  • 15.01 20:00  
    ADO Den Haag TOP Oss -
  • 17.01 20:00  
    AFC Ajax II FC Den Bosch -

23. kolejka

  • 21.01 20:00  
    Helmond Sport TOP Oss -
  • 21.01 20:00  
    BV De Graafschap Almere City FC -
  • 21.01 20:00  
    FC Den Bosch FC Eindhoven -
  • 21.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II VVV Venlo -
  • 21.01 20:00  
    PSV Eindhoven II SBV Excelsior -
  • 21.01 20:00  
    FC Utrecht II FC Dordrecht -
  • 21.01 20:00  
    Roda Kerkrade ADO Den Haag -
  • 21.01 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 21.01 20:00  
    MVV FC Volendam -
  • 22.01 16:30  
    FC Emmen NAC Breda -

24. kolejka

  • 28.01 20:00  
    TOP Oss FC Den Bosch -
  • 29.01 18:45  
    FC Eindhoven MVV -
  • 29.01 21:00  
    SBV Excelsior FC Emmen -
  • 30.01 12:15  
    VVV Venlo FC Dordrecht -
  • 30.01 14:30  
    Almere City FC SC Telstar -
  • 30.01 16:45  
    ADO Den Haag BV De Graafschap -
  • 07.02 20:00  
    FC Utrecht II Helmond Sport -
  • 07.02 20:00  
    Roda Kerkrade FC Volendam -
  • 07.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II NAC Breda -
  • 07.02 20:00  
    AFC Ajax II PSV Eindhoven II -

25. kolejka

  • 04.02 20:00  
    FC Volendam FC Utrecht II -
  • 04.02 20:00  
    AFC Ajax II Alkmaar Zaanstreek II -
  • 04.02 20:00  
    PSV Eindhoven II Helmond Sport -
  • 04.02 20:00  
    NAC Breda Roda Kerkrade -
  • 04.02 20:00  
    SC Telstar BV De Graafschap -
  • 04.02 20:00  
    MVV VVV Venlo -
  • 04.02 20:00  
    FC Emmen TOP Oss -
  • 04.02 20:00  
    FC Dordrecht Almere City FC -
  • 04.02 20:00  
    FC Den Bosch ADO Den Haag -
  • 07.02 20:00  
    FC Eindhoven SBV Excelsior -

26. kolejka

  • 11.02 20:00  
    FC Volendam Alkmaar Zaanstreek II -
  • 11.02 20:00  
    BV De Graafschap FC Dordrecht -
  • 11.02 20:00  
    Almere City FC FC Emmen -
  • 11.02 20:00  
    SBV Excelsior AFC Ajax II -
  • 11.02 20:00  
    ADO Den Haag MVV -
  • 11.02 20:00  
    Helmond Sport SC Telstar -
  • 11.02 20:00  
    TOP Oss FC Eindhoven -
  • 13.02 12:15  
    NAC Breda FC Den Bosch -
  • 13.02 14:30  
    VVV Venlo Roda Kerkrade -
  • 14.02 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Utrecht II -

27. kolejka

  • 18.02 20:00  
    FC Den Bosch PSV Eindhoven II -
  • 18.02 20:00  
    FC Emmen FC Volendam -
  • 18.02 20:00  
    Roda Kerkrade BV De Graafschap -
  • 18.02 20:00  
    SC Telstar NAC Breda -
  • 18.02 20:00  
    Helmond Sport VVV Venlo -
  • 18.02 20:00  
    FC Eindhoven ADO Den Haag -
  • 18.02 20:00  
    MVV Alkmaar Zaanstreek II -
  • 18.02 20:00  
    FC Dordrecht TOP Oss -
  • 21.02 20:00  
    AFC Ajax II Almere City FC -
  • 21.02 20:00  
    FC Utrecht II SBV Excelsior -

28. kolejka

  • 25.02 20:00  
    SBV Excelsior Roda Kerkrade -
  • 25.02 20:00  
    BV De Graafschap FC Den Bosch -
  • 25.02 20:00  
    TOP Oss FC Utrecht II -
  • 25.02 20:00  
    NAC Breda PSV Eindhoven II -
  • 25.02 20:00  
    FC Emmen AFC Ajax II -
  • 25.02 20:00  
    Almere City FC VVV Venlo -
  • 25.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Eindhoven -
  • 25.02 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 25.02 20:00  
    ADO Den Haag SC Telstar -
  • 25.02 20:00  
    FC Volendam Helmond Sport -

29. kolejka

  • 04.03 20:00  
    Helmond Sport FC Eindhoven -
  • 04.03 20:00  
    VVV Venlo FC Volendam -
  • 04.03 20:00  
    BV De Graafschap Alkmaar Zaanstreek II -
  • 04.03 20:00  
    MVV NAC Breda -
  • 04.03 20:00  
    SBV Excelsior FC Den Bosch -
  • 04.03 20:00  
    Roda Kerkrade FC Dordrecht -
  • 04.03 20:00  
    SC Telstar TOP Oss -
  • 07.03 20:00  
    FC Utrecht II Almere City FC -
  • 07.03 20:00  
    AFC Ajax II ADO Den Haag -
  • 07.03 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Emmen -

30. kolejka

  • 11.03 20:00  
    FC Volendam SBV Excelsior -
  • 11.03 20:00  
    NAC Breda BV De Graafschap -
  • 11.03 20:00  
    FC Emmen FC Utrecht II -
  • 11.03 20:00  
    FC Eindhoven VVV Venlo -
  • 11.03 20:00  
    Almere City FC Helmond Sport -
  • 11.03 20:00  
    ADO Den Haag PSV Eindhoven II -
  • 11.03 20:00  
    FC Den Bosch MVV -
  • 11.03 20:00  
    FC Dordrecht AFC Ajax II -
  • 12.03 16:30  
    TOP Oss Roda Kerkrade -
  • 14.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Telstar -

31. kolejka

  • 18.03 20:00  
    PSV Eindhoven II Roda Kerkrade -
  • 18.03 20:00  
    VVV Venlo FC Emmen -
  • 18.03 20:00  
    FC Utrecht II Alkmaar Zaanstreek II -
  • 18.03 20:00  
    TOP Oss SBV Excelsior -
  • 18.03 20:00  
    Helmond Sport NAC Breda -
  • 18.03 20:00  
    SC Telstar FC Dordrecht -
  • 18.03 20:00  
    BV De Graafschap MVV -
  • 18.03 20:00  
    AFC Ajax II FC Eindhoven -
  • 18.03 20:00  
    Almere City FC FC Den Bosch -
  • 18.03 20:00  
    ADO Den Haag FC Volendam -

32. kolejka

  • 25.03 20:00  
    MVV Almere City FC -
  • 25.03 20:00  
    SBV Excelsior Helmond Sport -
  • 25.03 20:00  
    FC Emmen SC Telstar -
  • 25.03 20:00  
    FC Eindhoven BV De Graafschap -
  • 25.03 20:00  
    FC Dordrecht ADO Den Haag -
  • 25.03 20:00  
    FC Den Bosch VVV Venlo -
  • 04.04 20:00  
    FC Utrecht II NAC Breda -
  • 04.04 20:00  
    AFC Ajax II TOP Oss -
  • 04.04 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Volendam -
  • 04.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Roda Kerkrade -

33. kolejka

  • 01.04 20:00  
    FC Volendam TOP Oss -
  • 01.04 20:00  
    Roda Kerkrade FC Utrecht II -
  • 01.04 20:00  
    NAC Breda AFC Ajax II -
  • 01.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II PSV Eindhoven II -
  • 01.04 20:00  
    VVV Venlo ADO Den Haag -
  • 01.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Eindhoven -
  • 01.04 20:00  
    SC Telstar FC Den Bosch -
  • 01.04 20:00  
    Helmond Sport MVV -
  • 01.04 20:00  
    BV De Graafschap FC Emmen -
  • 01.04 20:00  
    Almere City FC SBV Excelsior -

34. kolejka

  • 08.04 20:00  
    FC Volendam BV De Graafschap -
  • 08.04 20:00  
    Roda Kerkrade AFC Ajax II -
  • 08.04 20:00  
    TOP Oss PSV Eindhoven II -
  • 08.04 20:00  
    NAC Breda VVV Venlo -
  • 08.04 20:00  
    FC Eindhoven Almere City FC -
  • 08.04 20:00  
    FC Emmen Alkmaar Zaanstreek II -
  • 08.04 20:00  
    SBV Excelsior SC Telstar -
  • 08.04 20:00  
    MVV FC Utrecht II -
  • 08.04 20:00  
    FC Den Bosch FC Dordrecht -
  • 08.04 20:00  
    ADO Den Haag Helmond Sport -

35. kolejka

  • 15.04 20:00  
    VVV Venlo SC Telstar -
  • 15.04 20:00  
    Roda Kerkrade Helmond Sport -
  • 15.04 20:00  
    BV De Graafschap TOP Oss -
  • 15.04 20:00  
    MVV SBV Excelsior -
  • 15.04 20:00  
    FC Eindhoven PSV Eindhoven II -
  • 15.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Emmen -
  • 16.04 18:45  
    FC Volendam AFC Ajax II -
  • 16.04 21:00  
    Almere City FC NAC Breda -
  • 18.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II ADO Den Haag -
  • 18.04 20:00  
    FC Utrecht II FC Den Bosch -

36. kolejka

  • 22.04 20:00  
    SC Telstar FC Eindhoven -
  • 22.04 20:00  
    TOP Oss Almere City FC -
  • 22.04 20:00  
    NAC Breda FC Dordrecht -
  • 22.04 20:00  
    FC Emmen Roda Kerkrade -
  • 22.04 20:00  
    SBV Excelsior Alkmaar Zaanstreek II -
  • 22.04 20:00  
    Helmond Sport BV De Graafschap -
  • 22.04 20:00  
    FC Den Bosch FC Volendam -
  • 24.04 12:15  
    ADO Den Haag FC Utrecht II -
  • 25.04 20:00  
    AFC Ajax II VVV Venlo -
  • 25.04 20:00  
    PSV Eindhoven II MVV -

37. kolejka

  • 29.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Volendam -
  • 29.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Helmond Sport -
  • 29.04 20:00  
    FC Den Bosch Roda Kerkrade -
  • 29.04 20:00  
    FC Eindhoven FC Emmen -
  • 29.04 20:00  
    BV De Graafschap PSV Eindhoven II -
  • 29.04 20:00  
    VVV Venlo SBV Excelsior -
  • 29.04 20:00  
    NAC Breda TOP Oss -
  • 29.04 20:00  
    MVV AFC Ajax II -
  • 29.04 20:00  
    SC Telstar FC Utrecht II -
  • 29.04 20:00  
    ADO Den Haag Almere City FC -

38. kolejka

  • 06.05 20:00  
    Roda Kerkrade SC Telstar -
  • 06.05 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Dordrecht -
  • 06.05 20:00  
    FC Utrecht II VVV Venlo -
  • 06.05 20:00  
    Helmond Sport FC Den Bosch -
  • 06.05 20:00  
    FC Volendam FC Eindhoven -
  • 06.05 20:00  
    TOP Oss MVV -
  • 06.05 20:00  
    SBV Excelsior NAC Breda -
  • 06.05 20:00  
    FC Emmen ADO Den Haag -
  • 06.05 20:00  
    Almere City FC Alkmaar Zaanstreek II -
  • 06.05 20:00  
    AFC Ajax II BV De Graafschap -