Holandia - Eerste Divisie

8. kolejka - Eerste Divisie

Zaległe mecze

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NAC Breda 6 18   6 0 0   18 - 3 15
2 Almere City FC 8 18   5 3 0   17 - 8 9
3 SC Cambuur Leeuwarden 7 16   5 1 1   26 - 8 18
4 BV De Graafschap 7 16   5 1 1   17 - 11 6
5 NEC Nijmegen 7 12   4 0 3   15 - 8 7
6 Roda Kerkrade 8 12   3 3 2   17 - 11 6
7 FC Volendam 8 12   3 3 2   16 - 10 6
8 SC Telstar 8 12   3 3 2   16 - 13 3
9 Go Ahead Eagles 8 12   3 3 2   9 - 6 3
10 AFC Ajax II 8 12   4 0 4   14 - 16 -2
11 SBV Excelsior 8 10   3 1 4   18 - 16 2
12 PSV Eindhoven II 7 9   3 0 4   13 - 17 -4
13 FC Eindhoven 8 9   2 3 3   10 - 18 -8
14 MVV 8 8   2 2 4   9 - 17 -8
15 FC Den Bosch 7 7   2 1 4   10 - 16 -6
16 Helmond Sport 8 7   2 1 5   6 - 14 -8
17 Alkmaar Zaanstreek II 8 7   2 1 5   18 - 28 -10
18 FC Utrecht II 8 6   2 0 6   11 - 20 -9
19 TOP Oss 7 5   1 2 4   6 - 14 -8
20 FC Dordrecht 8 5   1 2 5   6 - 18 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 23.10 18:45
  • 23.10 18:45
  • 23.10 18:45
  • 23.10 18:45
  • 23.10 18:45
  • 23.10 21:00
  • 23.10 21:00
  • 23.10 21:00
  • 23.10 21:00
  • 23.10 21:00

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Elías Már Omarsson(SBV Excelsior) 9 0
Mohamed Taabouni(Alkmaar Zaanstreek II) 7 0
Sydney van Hooijdonk(NAC Breda) 7 1

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Brandon Rutherford Ormonde-Ottewill(SBV Excelsior) 1 2 3
Sylian Aldren Mokono(FC Utrecht II) 1 2 3
Orhan Džepar(Helmond Sport) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

  • 23.10 18:45  
    NEC Nijmegen Go Ahead Eagles -
  • 23.10 18:45  
    FC Utrecht II TOP Oss -
  • 23.10 18:45  
    MVV AFC Ajax II -
  • 23.10 18:45  
    FC Volendam FC Dordrecht -
  • 23.10 18:45  
    SC Telstar Helmond Sport -
  • 23.10 21:00  
    FC Eindhoven Alkmaar Zaanstreek II -
  • 23.10 21:00  
    FC Den Bosch SBV Excelsior -
  • 23.10 21:00  
    Almere City FC NAC Breda -
  • 23.10 21:00  
    BV De Graafschap PSV Eindhoven II -
  • 23.10 21:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Roda Kerkrade -

10. kolejka

  • 30.10 18:45  
    AFC Ajax II Almere City FC -
  • 30.10 18:45  
    Helmond Sport MVV -
  • 30.10 21:00  
    NAC Breda NEC Nijmegen -
  • 30.10 21:00  
    TOP Oss BV De Graafschap -
  • 31.10 14:00  
    Go Ahead Eagles SBV Excelsior -
  • 31.10 16:30  
    Roda Kerkrade FC Den Bosch -
  • 01.11 12:15  
    FC Volendam FC Eindhoven -
  • 02.11 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Telstar -
  • 02.11 21:00  
    PSV Eindhoven II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 03.11 18:45  
    FC Dordrecht FC Utrecht II -

11. kolejka

  • 06.11 18:45  
    FC Den Bosch PSV Eindhoven II -
  • 06.11 18:45  
    MVV NAC Breda -
  • 06.11 21:00  
    Almere City FC Alkmaar Zaanstreek II -
  • 06.11 21:00  
    NEC Nijmegen Helmond Sport -
  • 07.11 16:30  
    SC Cambuur Leeuwarden AFC Ajax II -
  • 08.11 20:00  
    BV De Graafschap FC Volendam -
  • 09.11 18:45  
    FC Eindhoven FC Dordrecht -
  • 09.11 21:00  
    FC Utrecht II Roda Kerkrade -
  • 10.11 18:45  
    SBV Excelsior TOP Oss -
  • 10.11 21:00  
    SC Telstar Go Ahead Eagles -

12. kolejka

  • 13.11 18:45  
    Helmond Sport SBV Excelsior -
  • 13.11 21:00  
    TOP Oss FC Eindhoven -
  • 14.11 16:30  
    FC Dordrecht BV De Graafschap -
  • 14.11 18:45  
    NAC Breda SC Telstar -
  • 14.11 21:00  
    Roda Kerkrade MVV -
  • 15.11 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Almere City FC -
  • 16.11 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Den Bosch -
  • 23.11 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek II NEC Nijmegen -
  • 23.11 21:00  
    AFC Ajax II FC Volendam -
  • 24.11 18:45  
    PSV Eindhoven II FC Utrecht II -

13. kolejka

  • 19.11 18:45  
    SC Telstar FC Dordrecht -
  • 19.11 21:00  
    BV De Graafschap SC Cambuur Leeuwarden -
  • 20.11 18:45  
    SBV Excelsior Alkmaar Zaanstreek II -
  • 20.11 18:45  
    NEC Nijmegen Roda Kerkrade -
  • 20.11 18:45  
    FC Volendam TOP Oss -
  • 20.11 21:00  
    FC Den Bosch AFC Ajax II -
  • 20.11 21:00  
    MVV PSV Eindhoven II -
  • 20.11 21:00  
    FC Utrecht II Helmond Sport -
  • 21.11 16:30  
    Almere City FC Go Ahead Eagles -
  • 22.11 20:00  
    FC Eindhoven NAC Breda -

14. kolejka

  • 27.11 18:45  
    TOP Oss NAC Breda -
  • 27.11 18:45  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Den Bosch -
  • 27.11 21:00  
    FC Volendam Almere City FC -
  • 27.11 21:00  
    NEC Nijmegen MVV -
  • 28.11 16:30  
    FC Dordrecht AFC Ajax II -
  • 29.11 12:15  
    FC Eindhoven BV De Graafschap -
  • 29.11 20:00  
    Roda Kerkrade SBV Excelsior -
  • 30.11 18:45  
    FC Utrecht II SC Telstar -
  • 30.11 21:00  
    Helmond Sport PSV Eindhoven II -
  • 01.12 18:45  
    Go Ahead Eagles Alkmaar Zaanstreek II -

15. kolejka

  • 04.12 18:45  
    SC Telstar SC Cambuur Leeuwarden -
  • 04.12 18:45  
    MVV BV De Graafschap -
  • 04.12 21:00  
    Almere City FC FC Utrecht II -
  • 04.12 21:00  
    Helmond Sport Go Ahead Eagles -
  • 05.12 16:30  
    PSV Eindhoven II Roda Kerkrade -
  • 06.12 12:15  
    FC Den Bosch NEC Nijmegen -
  • 06.12 20:00  
    NAC Breda FC Dordrecht -
  • 07.12 18:45  
    AFC Ajax II FC Eindhoven -
  • 07.12 21:00  
    SBV Excelsior FC Volendam -
  • 08.12 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek II TOP Oss -

16. kolejka

  • 11.12 20:00  
    FC Volendam FC Den Bosch -
  • 11.12 20:00  
    Go Ahead Eagles NAC Breda -
  • 11.12 20:00  
    SC Telstar Almere City FC -
  • 11.12 20:00  
    FC Eindhoven MVV -
  • 11.12 20:00  
    FC Dordrecht NEC Nijmegen -
  • 11.12 20:00  
    TOP Oss PSV Eindhoven II -
  • 11.12 20:00  
    BV De Graafschap AFC Ajax II -
  • 11.12 20:00  
    FC Utrecht II SBV Excelsior -
  • 11.12 20:00  
    Roda Kerkrade Helmond Sport -
  • 11.12 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Alkmaar Zaanstreek II -

17. kolejka

  • 18.12 18:45  
    NAC Breda FC Volendam -
  • 18.12 18:45  
    FC Den Bosch FC Eindhoven -
  • 18.12 21:00  
    Roda Kerkrade Go Ahead Eagles -
  • 18.12 21:00  
    SBV Excelsior SC Cambuur Leeuwarden -
  • 19.12 14:00  
    BV De Graafschap FC Utrecht II -
  • 19.12 16:30  
    NEC Nijmegen TOP Oss -
  • 20.12 12:15  
    PSV Eindhoven II Almere City FC -
  • 20.12 20:00  
    MVV FC Dordrecht -
  • 21.12 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek II Helmond Sport -
  • 21.12 21:00  
    AFC Ajax II SC Telstar -

18. kolejka

  • 02.01 18:45  
    Helmond Sport FC Dordrecht -
  • 02.01 21:00  
    Almere City FC BV De Graafschap -
  • 03.01 12:15  
    SBV Excelsior NAC Breda -
  • 03.01 14:30  
    FC Eindhoven SC Cambuur Leeuwarden -
  • 03.01 16:45  
    SC Telstar NEC Nijmegen -
  • 03.01 20:00  
    FC Volendam MVV -
  • 04.01 18:45  
    Alkmaar Zaanstreek II Roda Kerkrade -
  • 04.01 21:00  
    FC Utrecht II FC Den Bosch -
  • 05.01 18:45  
    PSV Eindhoven II Go Ahead Eagles -
  • 05.01 21:00  
    TOP Oss AFC Ajax II -

19. kolejka

  • 08.01 21:00  
    BV De Graafschap SC Telstar -
  • 08.01 21:00  
    FC Den Bosch Alkmaar Zaanstreek II -
  • 08.01 21:00  
    AFC Ajax II Helmond Sport -
  • 08.01 21:00  
    FC Dordrecht PSV Eindhoven II -
  • 08.01 21:00  
    MVV FC Utrecht II -
  • 08.01 21:00  
    NEC Nijmegen SBV Excelsior -
  • 08.01 21:00  
    Go Ahead Eagles TOP Oss -
  • 08.01 21:00  
    NAC Breda Roda Kerkrade -
  • 08.01 21:00  
    Almere City FC FC Eindhoven -
  • 08.01 21:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Volendam -

20. kolejka

  • 15.01 20:00  
    Helmond Sport FC Den Bosch -
  • 15.01 20:00  
    NEC Nijmegen SC Cambuur Leeuwarden -
  • 15.01 20:00  
    TOP Oss SC Telstar -
  • 15.01 20:00  
    Go Ahead Eagles MVV -
  • 15.01 20:00  
    FC Dordrecht FC Volendam -
  • 15.01 20:00  
    Roda Kerkrade BV De Graafschap -
  • 15.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Almere City FC -
  • 15.01 20:00  
    SBV Excelsior FC Eindhoven -
  • 18.01 20:00  
    FC Utrecht II AFC Ajax II -
  • 18.01 20:00  
    PSV Eindhoven II NAC Breda -

21. kolejka

  • 22.01 20:00  
    Almere City FC FC Dordrecht -
  • 22.01 20:00  
    SC Telstar Alkmaar Zaanstreek II -
  • 22.01 20:00  
    Roda Kerkrade FC Utrecht II -
  • 22.01 20:00  
    FC Den Bosch NAC Breda -
  • 22.01 20:00  
    MVV Helmond Sport -
  • 22.01 20:00  
    TOP Oss SBV Excelsior -
  • 22.01 20:00  
    FC Volendam BV De Graafschap -
  • 22.01 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden PSV Eindhoven II -
  • 22.01 20:00  
    FC Eindhoven NEC Nijmegen -
  • 25.01 20:00  
    AFC Ajax II Go Ahead Eagles -

22. kolejka

  • 29.01 20:00  
    FC Dordrecht Roda Kerkrade -
  • 29.01 20:00  
    SBV Excelsior FC Den Bosch -
  • 29.01 20:00  
    NEC Nijmegen FC Utrecht II -
  • 29.01 20:00  
    PSV Eindhoven II AFC Ajax II -
  • 29.01 20:00  
    NAC Breda Almere City FC -
  • 29.01 20:00  
    Helmond Sport SC Telstar -
  • 29.01 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden MVV -
  • 29.01 20:00  
    BV De Graafschap TOP Oss -
  • 29.01 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Volendam -
  • 01.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Eindhoven -

23. kolejka

  • 05.02 20:00  
    FC Eindhoven Go Ahead Eagles -
  • 05.02 20:00  
    FC Den Bosch BV De Graafschap -
  • 05.02 20:00  
    FC Volendam SBV Excelsior -
  • 05.02 20:00  
    MVV NEC Nijmegen -
  • 05.02 20:00  
    TOP Oss Alkmaar Zaanstreek II -
  • 05.02 20:00  
    Roda Kerkrade PSV Eindhoven II -
  • 05.02 20:00  
    SC Telstar NAC Breda -
  • 06.02 18:45  
    Helmond Sport Almere City FC -
  • 08.02 20:00  
    AFC Ajax II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 08.02 20:00  
    FC Utrecht II FC Dordrecht -

24. kolejka

  • 12.02 20:00  
    SBV Excelsior Roda Kerkrade -
  • 12.02 20:00  
    BV De Graafschap MVV -
  • 12.02 20:00  
    NEC Nijmegen FC Den Bosch -
  • 12.02 20:00  
    NAC Breda FC Eindhoven -
  • 12.02 20:00  
    PSV Eindhoven II Helmond Sport -
  • 12.02 20:00  
    Go Ahead Eagles SC Telstar -
  • 12.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden TOP Oss -
  • 12.02 20:00  
    Almere City FC FC Volendam -
  • 15.02 20:00  
    AFC Ajax II FC Dordrecht -
  • 15.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Utrecht II -

25. kolejka

  • 19.02 20:00  
    FC Dordrecht NAC Breda -
  • 19.02 20:00  
    TOP Oss Almere City FC -
  • 19.02 20:00  
    Helmond Sport Roda Kerkrade -
  • 19.02 20:00  
    SC Telstar FC Eindhoven -
  • 19.02 20:00  
    FC Volendam AFC Ajax II -
  • 19.02 20:00  
    MVV SBV Excelsior -
  • 21.02 14:30  
    NEC Nijmegen BV De Graafschap -
  • 22.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Go Ahead Eagles -
  • 22.02 20:00  
    FC Utrecht II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.02 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Den Bosch -

26. kolejka

  • 26.02 20:00  
    FC Den Bosch FC Utrecht II -
  • 26.02 20:00  
    NAC Breda TOP Oss -
  • 26.02 20:00  
    Almere City FC SC Cambuur Leeuwarden -
  • 26.02 20:00  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven II -
  • 26.02 20:00  
    BV De Graafschap Alkmaar Zaanstreek II -
  • 26.02 20:00  
    FC Eindhoven FC Volendam -
  • 26.02 20:00  
    FC Dordrecht Helmond Sport -
  • 26.02 20:00  
    MVV SC Telstar -
  • 26.02 20:00  
    Roda Kerkrade NEC Nijmegen -
  • 01.03 20:00  
    SBV Excelsior AFC Ajax II -

27. kolejka

  • 05.03 20:00  
    Helmond Sport NEC Nijmegen -
  • 05.03 20:00  
    BV De Graafschap FC Eindhoven -
  • 05.03 20:00  
    TOP Oss Go Ahead Eagles -
  • 05.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Telstar -
  • 05.03 20:00  
    FC Volendam Roda Kerkrade -
  • 05.03 20:00  
    Almere City FC SBV Excelsior -
  • 05.03 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Dordrecht -
  • 08.03 20:00  
    FC Utrecht II MVV -
  • 08.03 20:00  
    AFC Ajax II FC Den Bosch -
  • 08.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II NAC Breda -

28. kolejka

  • 12.03 20:00  
    SBV Excelsior FC Utrecht II -
  • 12.03 20:00  
    FC Eindhoven Almere City FC -
  • 12.03 20:00  
    Go Ahead Eagles SC Cambuur Leeuwarden -
  • 12.03 20:00  
    FC Dordrecht TOP Oss -
  • 12.03 20:00  
    NAC Breda Helmond Sport -
  • 12.03 20:00  
    Roda Kerkrade AFC Ajax II -
  • 12.03 20:00  
    FC Den Bosch FC Volendam -
  • 12.03 20:00  
    SC Telstar BV De Graafschap -
  • 12.03 20:00  
    MVV Alkmaar Zaanstreek II -
  • 12.03 20:00  
    NEC Nijmegen PSV Eindhoven II -

29. kolejka

  • 19.03 20:00  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • 19.03 20:00  
    TOP Oss NEC Nijmegen -
  • 19.03 20:00  
    BV De Graafschap SBV Excelsior -
  • 19.03 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Dordrecht -
  • 19.03 20:00  
    SC Telstar Roda Kerkrade -
  • 19.03 20:00  
    Almere City FC FC Den Bosch -
  • 19.03 20:00  
    FC Volendam NAC Breda -
  • 19.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Eindhoven -
  • 19.03 20:00  
    AFC Ajax II MVV -
  • 19.03 20:00  
    PSV Eindhoven II Alkmaar Zaanstreek II -

30. kolejka

  • 15.03 20:00  
    NEC Nijmegen FC Volendam -
  • 15.03 20:00  
    FC Utrecht II PSV Eindhoven II -
  • 15.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II AFC Ajax II -
  • 26.03 20:00  
    FC Eindhoven TOP Oss -
  • 26.03 20:00  
    Roda Kerkrade SC Cambuur Leeuwarden -
  • 26.03 20:00  
    FC Den Bosch Go Ahead Eagles -
  • 26.03 20:00  
    FC Dordrecht SC Telstar -
  • 26.03 20:00  
    MVV Almere City FC -
  • 26.03 20:00  
    NAC Breda BV De Graafschap -
  • 28.03 14:30  
    SBV Excelsior Helmond Sport -

31. kolejka

  • 02.04 20:00  
    AFC Ajax II NAC Breda -
  • 02.04 20:00  
    SC Telstar FC Utrecht II -
  • 02.04 20:00  
    FC Den Bosch TOP Oss -
  • 02.04 20:00  
    Almere City FC NEC Nijmegen -
  • 02.04 20:00  
    SBV Excelsior PSV Eindhoven II -
  • 02.04 20:00  
    FC Volendam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 02.04 20:00  
    Helmond Sport Alkmaar Zaanstreek II -
  • 02.04 20:00  
    MVV FC Eindhoven -
  • 02.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Roda Kerkrade -
  • 02.04 20:00  
    BV De Graafschap FC Dordrecht -

32. kolejka

  • 05.04 14:30  
    Helmond Sport AFC Ajax II -
  • 05.04 14:30  
    NEC Nijmegen SC Telstar -
  • 05.04 14:30  
    TOP Oss FC Volendam -
  • 05.04 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Den Bosch -
  • 05.04 14:30  
    NAC Breda Go Ahead Eagles -
  • 05.04 14:30  
    FC Utrecht II BV De Graafschap -
  • 05.04 14:30  
    PSV Eindhoven II MVV -
  • 05.04 14:30  
    FC Dordrecht FC Eindhoven -
  • 05.04 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden SBV Excelsior -
  • 05.04 14:30  
    Roda Kerkrade Almere City FC -

33. kolejka

  • 09.04 20:00  
    NAC Breda FC Utrecht II -
  • 09.04 20:00  
    FC Volendam Helmond Sport -
  • 09.04 20:00  
    Almere City FC SC Telstar -
  • 09.04 20:00  
    MVV Roda Kerkrade -
  • 09.04 20:00  
    FC Den Bosch SC Cambuur Leeuwarden -
  • 09.04 20:00  
    FC Eindhoven PSV Eindhoven II -
  • 09.04 20:00  
    SBV Excelsior NEC Nijmegen -
  • 11.04 14:30  
    BV De Graafschap Go Ahead Eagles -
  • 12.04 20:00  
    AFC Ajax II TOP Oss -
  • 12.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Dordrecht -

34. kolejka

  • 16.04 20:00  
    Roda Kerkrade NAC Breda -
  • 16.04 20:00  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek II -
  • 16.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Helmond Sport -
  • 16.04 20:00  
    TOP Oss MVV -
  • 16.04 20:00  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • 16.04 20:00  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • 16.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Almere City FC -
  • 16.04 20:00  
    SC Telstar SBV Excelsior -
  • 16.04 20:00  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 19.04 20:00  
    PSV Eindhoven II BV De Graafschap -

35. kolejka

  • 23.04 20:00  
    FC Den Bosch Roda Kerkrade -
  • 23.04 20:00  
    NAC Breda SBV Excelsior -
  • 23.04 20:00  
    BV De Graafschap Almere City FC -
  • 23.04 20:00  
    Helmond Sport FC Eindhoven -
  • 23.04 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 23.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 23.04 20:00  
    FC Utrecht II Go Ahead Eagles -
  • 23.04 20:00  
    AFC Ajax II NEC Nijmegen -
  • 23.04 20:00  
    PSV Eindhoven II TOP Oss -
  • 25.04 14:30  
    FC Volendam SC Telstar -

36. kolejka

  • 30.04 20:00  
    TOP Oss FC Utrecht II -
  • 30.04 20:00  
    MVV FC Volendam -
  • 30.04 20:00  
    Roda Kerkrade Alkmaar Zaanstreek II -
  • 30.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden BV De Graafschap -
  • 30.04 20:00  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • 30.04 20:00  
    SBV Excelsior FC Dordrecht -
  • 30.04 20:00  
    FC Eindhoven FC Den Bosch -
  • 30.04 20:00  
    SC Telstar PSV Eindhoven II -
  • 02.05 14:30  
    NEC Nijmegen NAC Breda -
  • 02.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Helmond Sport -

37. kolejka

  • 07.05 20:00  
    NAC Breda MVV -
  • 07.05 20:00  
    FC Utrecht II Almere City FC -
  • 07.05 20:00  
    FC Dordrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 07.05 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SBV Excelsior -
  • 07.05 20:00  
    AFC Ajax II BV De Graafschap -
  • 07.05 20:00  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 07.05 20:00  
    Helmond Sport TOP Oss -
  • 07.05 20:00  
    Roda Kerkrade FC Eindhoven -
  • 07.05 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -
  • 07.05 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Volendam -

38. kolejka

  • 14.05 20:00  
    SBV Excelsior Go Ahead Eagles -
  • 14.05 20:00  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • 14.05 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 14.05 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden NAC Breda -
  • 14.05 20:00  
    MVV FC Den Bosch -
  • 14.05 20:00  
    FC Volendam Alkmaar Zaanstreek II -
  • 14.05 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 14.05 20:00  
    NEC Nijmegen FC Dordrecht -
  • 14.05 20:00  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • 14.05 20:00  
    TOP Oss Roda Kerkrade -