Holandia - Eerste Divisie

18. kolejka - Eerste Divisie

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sparta Rotterdam 18 38   11 5 2   38 - 16 22
2 FC Den Bosch 18 37   11 4 3   31 - 19 12
3 Go Ahead Eagles 18 36   11 3 4   31 - 18 13
4 Twente Enschede 18 35   11 2 5   34 - 22 12
5 Roda Kerkrade 18 31   9 4 5   30 - 22 8
6 TOP Oss 18 31   9 4 5   25 - 17 8
7 PSV Eindhoven II 18 29   8 5 5   39 - 32 7
8 AFC Ajax II 18 28   9 1 8   35 - 27 8
9 Almere City FC 18 28   8 4 6   29 - 28 1
10 MVV 18 26   7 5 6   19 - 22 -3
11 NEC Nijmegen 18 25   7 4 7   31 - 31 0
12 SC Cambuur Leeuwarden 18 25   7 4 7   23 - 24 -1
13 RKC Waalwijk 18 23   7 2 9   24 - 27 -3
14 SC Telstar 18 22   7 1 10   22 - 32 -10
15 FC Volendam 18 21   5 6 7   22 - 28 -6
16 FC Eindhoven 18 19   5 4 9   19 - 23 -4
17 FC Utrecht II 18 14   3 5 10   23 - 40 -17
18 FC Dordrecht 18 11   2 5 11   20 - 36 -16
19 Helmond Sport 18 10   1 7 10   18 - 31 -13
20 Alkmaar Zaanstreek II 18 10   1 7 10   21 - 39 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 21.12 20:00
  • 22.12 19:45
  • 23.12 14:30

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lars Veldwijk(Sparta Rotterdam) 16 2
Mario Engels(Roda Kerkrade) 14 2
Huseyin Dogan(TOP Oss) 13 1

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jay Idzes(FC Eindhoven) 2 5 7
Julian Lelieveld(Go Ahead Eagles) 2 4 6
Rodny Lopes Cabral(SC Telstar) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

19. kolejka

  • 21.12 20:00  
    FC Volendam SC Telstar -
  • 21.12 20:00  
    FC Dordrecht TOP Oss -
  • 21.12 20:00  
    RKC Waalwijk Go Ahead Eagles -
  • 21.12 20:00  
    PSV Eindhoven II Almere City FC -
  • 21.12 20:00  
    AFC Ajax II Sparta Rotterdam -
  • 21.12 20:00  
    Twente Enschede NEC Nijmegen -
  • 21.12 20:00  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • 21.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Eindhoven -
  • 22.12 19:45  
    FC Den Bosch Roda Kerkrade -
  • 23.12 14:30  
    MVV SC Cambuur Leeuwarden -

20. kolejka

  • 13.01 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden Sparta Rotterdam -
  • 13.01 14:30  
    FC Utrecht II Alkmaar Zaanstreek II -
  • 13.01 14:30  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • 13.01 14:30  
    MVV Twente Enschede -
  • 13.01 14:30  
    FC Eindhoven NEC Nijmegen -
  • 13.01 14:30  
    Roda Kerkrade Go Ahead Eagles -
  • 13.01 14:30  
    AFC Ajax II PSV Eindhoven II -
  • 13.01 14:30  
    TOP Oss RKC Waalwijk -
  • 13.01 14:30  
    Almere City FC FC Volendam -
  • 13.01 14:30  
    SC Telstar Helmond Sport -

21. kolejka

  • 18.01 20:00  
    Sparta Rotterdam Roda Kerkrade -
  • 18.01 20:00  
    FC Volendam FC Eindhoven -
  • 18.01 20:00  
    RKC Waalwijk AFC Ajax II -
  • 18.01 20:00  
    Go Ahead Eagles Almere City FC -
  • 18.01 20:00  
    FC Den Bosch TOP Oss -
  • 18.01 20:00  
    NEC Nijmegen SC Telstar -
  • 18.01 20:00  
    Helmond Sport SC Cambuur Leeuwarden -
  • 18.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Dordrecht -
  • 18.01 20:00  
    Twente Enschede FC Utrecht II -
  • 21.01 20:00  
    PSV Eindhoven II MVV -

22. kolejka

  • 25.01 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Go Ahead Eagles -
  • 25.01 20:00  
    FC Dordrecht PSV Eindhoven II -
  • 25.01 20:00  
    MVV Helmond Sport -
  • 25.01 20:00  
    FC Eindhoven FC Den Bosch -
  • 25.01 20:00  
    Roda Kerkrade Alkmaar Zaanstreek II -
  • 25.01 20:00  
    TOP Oss NEC Nijmegen -
  • 25.01 20:00  
    Almere City FC Twente Enschede -
  • 25.01 20:00  
    SC Telstar Sparta Rotterdam -
  • 28.01 20:00  
    FC Utrecht II RKC Waalwijk -
  • 28.01 20:00  
    AFC Ajax II FC Volendam -

23. kolejka

  • 01.02 20:00  
    FC Volendam Sparta Rotterdam -
  • 01.02 20:00  
    FC Dordrecht AFC Ajax II -
  • 01.02 20:00  
    RKC Waalwijk FC Den Bosch -
  • 01.02 20:00  
    MVV SC Telstar -
  • 01.02 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Eindhoven -
  • 01.02 20:00  
    NEC Nijmegen FC Utrecht II -
  • 01.02 20:00  
    Roda Kerkrade Almere City FC -
  • 01.02 20:00  
    Twente Enschede Helmond Sport -
  • 04.02 20:00  
    PSV Eindhoven II TOP Oss -
  • 04.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Cambuur Leeuwarden -

24. kolejka

  • 08.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden NEC Nijmegen -
  • 08.02 20:00  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -
  • 08.02 20:00  
    FC Den Bosch FC Volendam -
  • 08.02 20:00  
    TOP Oss MVV -
  • 08.02 20:00  
    Almere City FC Alkmaar Zaanstreek II -
  • 08.02 20:00  
    SC Telstar RKC Waalwijk -
  • 08.02 20:00  
    FC Eindhoven PSV Eindhoven II -
  • 08.02 20:00  
    Helmond Sport FC Dordrecht -
  • 08.02 20:00  
    FC Utrecht II Go Ahead Eagles -
  • 11.02 20:00  
    AFC Ajax II Roda Kerkrade -

25. kolejka

  • 15.02 20:00  
    FC Volendam Helmond Sport -
  • 15.02 20:00  
    FC Dordrecht Sparta Rotterdam -
  • 15.02 20:00  
    RKC Waalwijk Almere City FC -
  • 15.02 20:00  
    MVV FC Utrecht II -
  • 15.02 20:00  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • 15.02 20:00  
    Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -
  • 15.02 20:00  
    Roda Kerkrade SC Cambuur Leeuwarden -
  • 15.02 20:00  
    TOP Oss SC Telstar -
  • 15.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Den Bosch -
  • 18.02 20:00  
    PSV Eindhoven II Twente Enschede -

26. kolejka

  • 22.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Dordrecht -
  • 22.02 20:00  
    RKC Waalwijk FC Volendam -
  • 22.02 20:00  
    FC Den Bosch MVV -
  • 22.02 20:00  
    NEC Nijmegen Almere City FC -
  • 22.02 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 22.02 20:00  
    Twente Enschede FC Eindhoven -
  • 22.02 20:00  
    Helmond Sport Alkmaar Zaanstreek II -
  • 22.02 20:00  
    PSV Eindhoven II Roda Kerkrade -
  • 24.02 14:30  
    Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles -
  • 25.02 20:00  
    FC Utrecht II TOP Oss -

27. kolejka

  • 01.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden TOP Oss -
  • 01.03 20:00  
    Go Ahead Eagles MVV -
  • 01.03 20:00  
    Roda Kerkrade Twente Enschede -
  • 01.03 20:00  
    Almere City FC FC Eindhoven -
  • 01.03 20:00  
    Helmond Sport PSV Eindhoven II -
  • 01.03 20:00  
    Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -
  • 01.03 20:00  
    FC Dordrecht NEC Nijmegen -
  • 01.03 20:00  
    AFC Ajax II FC Den Bosch -
  • 04.03 20:00  
    FC Utrecht II SC Telstar -
  • 04.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Volendam -

28. kolejka

  • 08.03 20:00  
    RKC Waalwijk SC Cambuur Leeuwarden -
  • 08.03 20:00  
    MVV Almere City FC -
  • 08.03 20:00  
    FC Eindhoven Sparta Rotterdam -
  • 08.03 20:00  
    FC Den Bosch Helmond Sport -
  • 08.03 20:00  
    NEC Nijmegen Roda Kerkrade -
  • 08.03 20:00  
    TOP Oss Twente Enschede -
  • 08.03 20:00  
    FC Volendam Go Ahead Eagles -
  • 08.03 20:00  
    SC Telstar FC Dordrecht -
  • 08.03 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Utrecht II -
  • 11.03 20:00  
    AFC Ajax II Alkmaar Zaanstreek II -

29. kolejka

  • 15.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden PSV Eindhoven II -
  • 15.03 20:00  
    FC Utrecht II FC Eindhoven -
  • 15.03 20:00  
    FC Dordrecht Roda Kerkrade -
  • 15.03 20:00  
    MVV RKC Waalwijk -
  • 15.03 20:00  
    NEC Nijmegen FC Den Bosch -
  • 15.03 20:00  
    TOP Oss AFC Ajax II -
  • 15.03 20:00  
    Almere City FC Sparta Rotterdam -
  • 15.03 20:00  
    SC Telstar Alkmaar Zaanstreek II -
  • 15.03 20:00  
    Twente Enschede FC Volendam -
  • 15.03 20:00  
    Helmond Sport Go Ahead Eagles -

30. kolejka

  • 22.03 20:00  
    FC Volendam SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.03 20:00  
    RKC Waalwijk Helmond Sport -
  • 22.03 20:00  
    FC Eindhoven FC Dordrecht -
  • 22.03 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -
  • 22.03 20:00  
    Almere City FC TOP Oss -
  • 24.03 12:15  
    Sparta Rotterdam NEC Nijmegen -
  • 24.03 14:30  
    Go Ahead Eagles Twente Enschede -
  • 24.03 16:45  
    Roda Kerkrade MVV -
  • 25.03 20:00  
    AFC Ajax II FC Utrecht II -
  • 25.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II PSV Eindhoven II -

31. kolejka

  • 29.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Almere City FC -
  • 29.03 20:00  
    FC Utrecht II Sparta Rotterdam -
  • 29.03 20:00  
    FC Dordrecht Go Ahead Eagles -
  • 29.03 20:00  
    PSV Eindhoven II RKC Waalwijk -
  • 29.03 20:00  
    MVV FC Volendam -
  • 29.03 20:00  
    NEC Nijmegen AFC Ajax II -
  • 29.03 20:00  
    TOP Oss Alkmaar Zaanstreek II -
  • 29.03 20:00  
    SC Telstar FC Eindhoven -
  • 29.03 20:00  
    Twente Enschede FC Den Bosch -
  • 29.03 20:00  
    Helmond Sport Roda Kerkrade -

32. kolejka

  • 01.04 20:00  
    Sparta Rotterdam MVV -
  • 01.04 20:00  
    FC Volendam FC Dordrecht -
  • 01.04 20:00  
    RKC Waalwijk Twente Enschede -
  • 01.04 20:00  
    FC Eindhoven TOP Oss -
  • 01.04 20:00  
    Go Ahead Eagles SC Telstar -
  • 01.04 20:00  
    FC Den Bosch PSV Eindhoven II -
  • 01.04 20:00  
    Roda Kerkrade FC Utrecht II -
  • 01.04 20:00  
    AFC Ajax II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 01.04 20:00  
    Almere City FC Helmond Sport -
  • 01.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II NEC Nijmegen -

33. kolejka

  • 05.04 20:00  
    MVV FC Eindhoven -
  • 05.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Alkmaar Zaanstreek II -
  • 05.04 20:00  
    FC Den Bosch Sparta Rotterdam -
  • 05.04 20:00  
    Roda Kerkrade RKC Waalwijk -
  • 05.04 20:00  
    TOP Oss FC Volendam -
  • 05.04 20:00  
    SC Telstar SC Cambuur Leeuwarden -
  • 05.04 20:00  
    Twente Enschede FC Dordrecht -
  • 05.04 20:00  
    Helmond Sport AFC Ajax II -
  • 05.04 20:00  
    FC Utrecht II Almere City FC -
  • 08.04 20:00  
    PSV Eindhoven II NEC Nijmegen -

34. kolejka

  • 12.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Utrecht II -
  • 12.04 20:00  
    FC Volendam PSV Eindhoven II -
  • 12.04 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 12.04 20:00  
    FC Eindhoven Roda Kerkrade -
  • 12.04 20:00  
    NEC Nijmegen Helmond Sport -
  • 12.04 20:00  
    Almere City FC FC Den Bosch -
  • 12.04 20:00  
    Twente Enschede SC Telstar -
  • 12.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II RKC Waalwijk -
  • 14.04 14:30  
    Sparta Rotterdam TOP Oss -
  • 15.04 20:00  
    AFC Ajax II Go Ahead Eagles -

35. kolejka

  • 19.04 20:00  
    Sparta Rotterdam Helmond Sport -
  • 19.04 20:00  
    FC Volendam NEC Nijmegen -
  • 19.04 20:00  
    RKC Waalwijk FC Dordrecht -
  • 19.04 20:00  
    FC Eindhoven SC Cambuur Leeuwarden -
  • 19.04 20:00  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven II -
  • 19.04 20:00  
    FC Den Bosch FC Utrecht II -
  • 19.04 20:00  
    Roda Kerkrade TOP Oss -
  • 19.04 20:00  
    AFC Ajax II Twente Enschede -
  • 19.04 20:00  
    Almere City FC SC Telstar -
  • 19.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II MVV -

36. kolejka

  • 22.04 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Den Bosch -
  • 22.04 14:30  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 22.04 14:30  
    FC Dordrecht Almere City FC -
  • 22.04 14:30  
    PSV Eindhoven II Sparta Rotterdam -
  • 22.04 14:30  
    MVV AFC Ajax II -
  • 22.04 14:30  
    NEC Nijmegen RKC Waalwijk -
  • 22.04 14:30  
    TOP Oss Go Ahead Eagles -
  • 22.04 14:30  
    SC Telstar Roda Kerkrade -
  • 22.04 14:30  
    Twente Enschede Alkmaar Zaanstreek II -
  • 22.04 14:30  
    Helmond Sport FC Eindhoven -

37. kolejka

  • 26.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden MVV -
  • 26.04 20:00  
    FC Utrecht II Helmond Sport -
  • 26.04 20:00  
    Sparta Rotterdam AFC Ajax II -
  • 26.04 20:00  
    FC Eindhoven Alkmaar Zaanstreek II -
  • 26.04 20:00  
    Go Ahead Eagles RKC Waalwijk -
  • 26.04 20:00  
    NEC Nijmegen Twente Enschede -
  • 26.04 20:00  
    Roda Kerkrade FC Den Bosch -
  • 26.04 20:00  
    TOP Oss FC Dordrecht -
  • 26.04 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 26.04 20:00  
    SC Telstar FC Volendam -

38. kolejka

  • 03.05 20:00  
    FC Volendam Roda Kerkrade -
  • 03.05 20:00  
    FC Dordrecht FC Utrecht II -
  • 03.05 20:00  
    RKC Waalwijk FC Eindhoven -
  • 03.05 20:00  
    PSV Eindhoven II SC Telstar -
  • 03.05 20:00  
    MVV NEC Nijmegen -
  • 03.05 20:00  
    FC Den Bosch Go Ahead Eagles -
  • 03.05 20:00  
    AFC Ajax II Almere City FC -
  • 03.05 20:00  
    Twente Enschede SC Cambuur Leeuwarden -
  • 03.05 20:00  
    Helmond Sport TOP Oss -
  • 03.05 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Sparta Rotterdam -