Holandia - Eerste Divisie

38. kolejka - Eerste Divisie

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Cambuur Leeuwarden 29 66   21 3 5   68 - 25 43
2 BV De Graafschap 29 62   17 11 1   63 - 28 35
3 FC Volendam 29 55   16 7 6   57 - 42 15
4 AFC Ajax II 29 54   16 6 7   72 - 47 25
5 NAC Breda 29 50   14 8 7   48 - 30 18
6 Go Ahead Eagles 29 48   12 12 5   49 - 41 8
7 SBV Excelsior 29 47   13 8 8   65 - 55 10
8 NEC Nijmegen 29 45   12 9 8   51 - 37 14
9 Almere City FC 29 44   13 5 11   44 - 42 2
10 SC Telstar 29 44   12 8 9   47 - 48 -1
11 FC Den Bosch 29 38   10 11 8   56 - 49 7
12 FC Utrecht II 29 38   10 8 11   48 - 47 1
13 FC Eindhoven 29 34   9 7 13   46 - 59 -13
14 Alkmaar Zaanstreek II 29 28   7 7 15   45 - 61 -16
15 MVV 29 27   7 6 16   37 - 53 -16
16 TOP Oss 29 25   6 7 16   28 - 53 -25
17 Roda Kerkrade 29 22   5 10 14   36 - 52 -16
18 PSV Eindhoven II 29 22   5 7 17   34 - 56 -22
19 FC Dordrecht 29 20   4 8 17   34 - 66 -32
20 Helmond Sport 29 17   3 8 18   25 - 62 -37
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Robert Mühren(SC Cambuur Leeuwarden) 26 9
Reda Kharchouch(SC Telstar) 20 2
Anthony van den Hurk(MVV) 17 2

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Shermar Martina(MVV) 2 3 5
Noah Lewis(FC Dordrecht) 2 1 3
Christopher Mamengi(FC Utrecht II) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

30. kolejka

  • przełożony  
    Almere City FC FC Utrecht II -
  • przełożony  
    TOP Oss FC Den Bosch -
  • przełożony  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • przełożony  
    NEC Nijmegen FC Volendam -
  • przełożony  
    Roda Kerkrade SC Telstar -
  • przełożony  
    MVV FC Eindhoven -
  • przełożony  
    FC Dordrecht Alkmaar Zaanstreek II -
  • przełożony  
    SC Cambuur Leeuwarden NAC Breda -
  • przełożony  
    PSV Eindhoven II Go Ahead Eagles -
  • przełożony  
    AFC Ajax II SBV Excelsior -

31. kolejka

  • przełożony  
    SC Telstar FC Dordrecht -
  • przełożony  
    FC Den Bosch NAC Breda -
  • przełożony  
    FC Volendam Almere City FC -
  • przełożony  
    Go Ahead Eagles SC Cambuur Leeuwarden -
  • przełożony  
    FC Eindhoven AFC Ajax II -
  • przełożony  
    SBV Excelsior TOP Oss -
  • przełożony  
    Helmond Sport Roda Kerkrade -
  • przełożony  
    Alkmaar Zaanstreek II PSV Eindhoven II -
  • przełożony  
    FC Utrecht II MVV -
  • przełożony  
    BV De Graafschap NEC Nijmegen -

32. kolejka

  • przełożony  
    FC Dordrecht FC Den Bosch -
  • przełożony  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Eindhoven -
  • przełożony  
    TOP Oss Helmond Sport -
  • przełożony  
    Almere City FC SBV Excelsior -
  • przełożony  
    MVV FC Volendam -
  • przełożony  
    Roda Kerkrade Go Ahead Eagles -
  • przełożony  
    PSV Eindhoven II NEC Nijmegen -
  • przełożony  
    FC Utrecht II SC Telstar -
  • przełożony  
    BV De Graafschap NAC Breda -
  • przełożony  
    AFC Ajax II Alkmaar Zaanstreek II -

33. kolejka

  • przełożony  
    SBV Excelsior Roda Kerkrade -
  • przełożony  
    AFC Ajax II BV De Graafschap -
  • przełożony  
    FC Volendam TOP Oss -
  • przełożony  
    MVV FC Dordrecht -
  • przełożony  
    FC Eindhoven Almere City FC -
  • przełożony  
    Go Ahead Eagles Helmond Sport -
  • przełożony  
    FC Den Bosch SC Cambuur Leeuwarden -
  • przełożony  
    PSV Eindhoven II FC Utrecht II -
  • przełożony  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek II -
  • przełożony  
    NAC Breda SC Telstar -

34. kolejka

  • przełożony  
    Roda Kerkrade PSV Eindhoven II -
  • przełożony  
    SC Telstar FC Den Bosch -
  • przełożony  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • przełożony  
    Alkmaar Zaanstreek II Go Ahead Eagles -
  • przełożony  
    TOP Oss MVV -
  • przełożony  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • przełożony  
    FC Dordrecht FC Volendam -
  • przełożony  
    NAC Breda FC Eindhoven -
  • przełożony  
    SC Cambuur Leeuwarden BV De Graafschap -
  • przełożony  
    NEC Nijmegen SBV Excelsior -

35. kolejka

  • przełożony  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Dordrecht -
  • przełożony  
    PSV Eindhoven II Helmond Sport -
  • przełożony  
    FC Utrecht II NAC Breda -
  • przełożony  
    FC Volendam SBV Excelsior -
  • przełożony  
    Almere City FC NEC Nijmegen -
  • przełożony  
    MVV Alkmaar Zaanstreek II -
  • przełożony  
    Go Ahead Eagles SC Telstar -
  • przełożony  
    FC Den Bosch AFC Ajax II -
  • przełożony  
    BV De Graafschap TOP Oss -
  • przełożony  
    Roda Kerkrade FC Eindhoven -

36. kolejka

  • przełożony  
    FC Dordrecht PSV Eindhoven II -
  • przełożony  
    FC Eindhoven FC Den Bosch -
  • przełożony  
    NEC Nijmegen Roda Kerkrade -
  • przełożony  
    Helmond Sport SC Cambuur Leeuwarden -
  • przełożony  
    SC Telstar BV De Graafschap -
  • przełożony  
    TOP Oss Almere City FC -
  • przełożony  
    SBV Excelsior Go Ahead Eagles -
  • przełożony  
    NAC Breda FC Volendam -
  • przełożony  
    AFC Ajax II MVV -
  • przełożony  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Utrecht II -

37. kolejka

  • przełożony  
    FC Utrecht II SBV Excelsior -
  • przełożony  
    FC Volendam FC Eindhoven -
  • przełożony  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Telstar -
  • przełożony  
    FC Dordrecht Go Ahead Eagles -
  • przełożony  
    PSV Eindhoven II Almere City FC -
  • przełożony  
    MVV NAC Breda -
  • przełożony  
    BV De Graafschap FC Den Bosch -
  • przełożony  
    Roda Kerkrade AFC Ajax II -
  • przełożony  
    TOP Oss NEC Nijmegen -
  • przełożony  
    Helmond Sport Alkmaar Zaanstreek II -

38. kolejka

  • przełożony  
    NEC Nijmegen FC Dordrecht -
  • przełożony  
    NAC Breda PSV Eindhoven II -
  • przełożony  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • przełożony  
    Go Ahead Eagles TOP Oss -
  • przełożony  
    FC Den Bosch FC Volendam -
  • przełożony  
    SBV Excelsior BV De Graafschap -
  • przełożony  
    AFC Ajax II SC Cambuur Leeuwarden -
  • przełożony  
    Almere City FC MVV -
  • przełożony  
    Alkmaar Zaanstreek II Roda Kerkrade -
  • przełożony  
    SC Telstar Helmond Sport -