Hiszpania - Segunda División

1. kolejka - Segunda División

Tabela Segunda División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Sporting Gijón 4 12   4 0 0   5 - 0 5
2   Espanyol Barcelona 4 10   3 1 0   6 - 0 6
3   CF Fuenlabrada 4 10   3 1 0   7 - 3 4
4   SD Ponferradina 4 9   3 0 1   7 - 2 5
5   Rayo Vallecano 4 9   3 0 1   7 - 4 3
6   CD Castellón 4 7   2 1 1   5 - 3 2
7   RCD Mallorca 4 7   2 1 1   3 - 1 2
8   CD Leganés 4 6   2 0 2   5 - 5 0
9   Malaga CF 4 6   2 0 2   2 - 6 -4
10   AD Alcorcón 4 5   1 2 1   2 - 1 1
11   UD Las Palmas 4 5   1 2 1   7 - 7 0
12   CD Mirandés 4 5   1 2 1   3 - 3 0
13   FC Cartagena 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
14   UD Almería 2 3   1 0 1   2 - 1 1
15   Real Oviedo 4 3   0 3 1   2 - 4 -2
16   CD Tenerife 4 3   1 0 3   3 - 6 -3
17   CD Lugo 4 3   1 0 3   3 - 7 -4
18   Real Saragossa 2 2   0 2 0   2 - 2 0
19   UD Logroñés 3 1   0 1 2   2 - 4 -2
20   Albacete Balompié 4 1   0 1 3   1 - 7 -6
21   CE Sabadell FC 3 0   0 0 3   1 - 4 -3
22   Girona FC 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

2. kolejka (następna)

Strzelcy Segunda División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Uroš Đurđević(Sporting Gijón) 4 0
Sabin Merino Zuloaga(CD Leganés) 3 0
Álvaro Lemos Collazo(UD Las Palmas) 2 0

Kartkowicze Segunda División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aythami Artiles Oliva(UD Las Palmas) 1 2 3
Ivan Kecojević(Albacete Balompié) 1 2 3
Mikel Iribas Aliende(CF Fuenlabrada) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Segunda División

1. kolejka

2. kolejka

5. kolejka

  • 10.10 13:00  
    CE Sabadell FC CD Mirandés -
  • 10.10 16:00  
    Espanyol Barcelona AD Alcorcón -
  • 10.10 16:00  
    UD Logroñés UD Almería -
  • 10.10 18:30  
    CD Tenerife Rayo Vallecano -
  • 11.10 12:00  
    CF Fuenlabrada CD Castellón -
  • 11.10 16:00  
    Malaga CF UD Las Palmas -
  • 11.10 18:30  
    SD Ponferradina FC Cartagena -
  • 11.10 21:00  
    Real Oviedo Sporting Gijón -
  • 12.10 16:00  
    CD Lugo RCD Mallorca -
  • 12.10 18:30  
    CD Leganés Girona FC -
  • 12.10 21:00  
    Real Saragossa Albacete Balompié -

6. kolejka

  • 18.10  
    Albacete Balompié CE Sabadell FC -
  • 18.10  
    FC Cartagena CF Fuenlabrada -
  • 18.10  
    CD Castellón CD Lugo -
  • 18.10  
    AD Alcorcón SD Ponferradina -
  • 18.10  
    Girona FC Real Oviedo -
  • 18.10  
    Real Saragossa Malaga CF -
  • 18.10  
    Sporting Gijón CD Tenerife -
  • 18.10  
    UD Las Palmas UD Almería -
  • 18.10  
    UD Logroñés CD Leganés -
  • 18.10  
    CD Mirandés RCD Mallorca -
  • 18.10  
    Rayo Vallecano Espanyol Barcelona -

7. kolejka

  • 21.10  
    Espanyol Barcelona CD Mirandés -
  • 21.10  
    UD Almería FC Cartagena -
  • 21.10  
    CF Fuenlabrada UD Logroñés -
  • 21.10  
    UD Las Palmas CD Castellón -
  • 21.10  
    CD Leganés Real Saragossa -
  • 21.10  
    CD Lugo Girona FC -
  • 21.10  
    Malaga CF Sporting Gijón -
  • 21.10  
    RCD Mallorca Albacete Balompié -
  • 21.10  
    SD Ponferradina CD Tenerife -
  • 21.10  
    Real Oviedo Rayo Vallecano -
  • 21.10  
    CE Sabadell FC AD Alcorcón -

8. kolejka

  • 25.10  
    Albacete Balompié Rayo Vallecano -
  • 25.10  
    UD Almería CF Fuenlabrada -
  • 25.10  
    AD Alcorcón RCD Mallorca -
  • 25.10  
    FC Cartagena UD Las Palmas -
  • 25.10  
    CD Castellón Girona FC -
  • 25.10  
    CD Leganés Real Oviedo -
  • 25.10  
    UD Logroñés CD Lugo -
  • 25.10  
    Real Saragossa CE Sabadell FC -
  • 25.10  
    Malaga CF CD Mirandés -
  • 25.10  
    CD Tenerife Espanyol Barcelona -
  • 25.10  
    Sporting Gijón SD Ponferradina -

9. kolejka

  • 28.10  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 28.10  
    AD Alcorcón Sporting Gijón -
  • 28.10  
    CD Castellón UD Almería -
  • 28.10  
    Girona FC FC Cartagena -
  • 28.10  
    Espanyol Barcelona SD Ponferradina -
  • 28.10  
    RCD Mallorca Malaga CF -
  • 28.10  
    CD Mirandés Real Saragossa -
  • 28.10  
    Real Oviedo UD Logroñés -
  • 28.10  
    Rayo Vallecano CF Fuenlabrada -
  • 28.10  
    CE Sabadell FC CD Leganés -
  • 28.10  
    CD Tenerife CD Lugo -

10. kolejka

  • 01.11  
    UD Almería Girona FC -
  • 01.11  
    FC Cartagena Albacete Balompié -
  • 01.11  
    CF Fuenlabrada CD Tenerife -
  • 01.11  
    CD Leganés CD Mirandés -
  • 01.11  
    CD Lugo Rayo Vallecano -
  • 01.11  
    UD Las Palmas Real Oviedo -
  • 01.11  
    UD Logroñés AD Alcorcón -
  • 01.11  
    Malaga CF Espanyol Barcelona -
  • 01.11  
    Sporting Gijón CD Castellón -
  • 01.11  
    Real Saragossa RCD Mallorca -
  • 01.11  
    SD Ponferradina CE Sabadell FC -

11. kolejka

  • 08.11  
    Albacete Balompié CD Leganés -
  • 08.11  
    AD Alcorcón CF Fuenlabrada -
  • 08.11  
    Espanyol Barcelona CD Lugo -
  • 08.11  
    RCD Mallorca SD Ponferradina -
  • 08.11  
    CD Mirandés Sporting Gijón -
  • 08.11  
    Rayo Vallecano UD Almería -
  • 08.11  
    Real Oviedo CD Castellón -
  • 08.11  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 08.11  
    CE Sabadell FC Malaga CF -
  • 08.11  
    FC Cartagena UD Logroñés -
  • 08.11  
    Girona FC UD Las Palmas -

12. kolejka

  • 15.11  
    UD Almería CD Mirandés -
  • 15.11  
    CD Castellón FC Cartagena -
  • 15.11  
    Girona FC RCD Mallorca -
  • 15.11  
    UD Las Palmas CD Tenerife -
  • 15.11  
    CD Leganés AD Alcorcón -
  • 15.11  
    CF Fuenlabrada Espanyol Barcelona -
  • 15.11  
    UD Logroñés CE Sabadell FC -
  • 15.11  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 15.11  
    SD Ponferradina Malaga CF -
  • 15.11  
    Sporting Gijón Rayo Vallecano -
  • 15.11  
    Real Saragossa Real Oviedo -

13. kolejka

  • 22.11  
    Albacete Balompié UD Almería -
  • 22.11  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 22.11  
    Malaga CF CD Leganés -
  • 22.11  
    Espanyol Barcelona Girona FC -
  • 22.11  
    CD Mirandés FC Cartagena -
  • 22.11  
    SD Ponferradina Real Saragossa -
  • 22.11  
    Rayo Vallecano CD Castellón -
  • 22.11  
    RCD Mallorca Sporting Gijón -
  • 22.11  
    CE Sabadell FC UD Las Palmas -
  • 22.11  
    Real Oviedo CF Fuenlabrada -
  • 22.11  
    CD Tenerife UD Logroñés -

14. kolejka

  • 25.11  
    UD Almería CD Tenerife -
  • 25.11  
    FC Cartagena RCD Mallorca -
  • 25.11  
    CF Fuenlabrada SD Ponferradina -
  • 25.11  
    UD Las Palmas CD Mirandés -
  • 25.11  
    CD Leganés Espanyol Barcelona -
  • 25.11  
    UD Logroñés Albacete Balompié -
  • 25.11  
    CD Castellón AD Alcorcón -
  • 25.11  
    CD Lugo Real Oviedo -
  • 25.11  
    Girona FC Malaga CF -
  • 25.11  
    Real Saragossa Rayo Vallecano -
  • 25.11  
    Sporting Gijón CE Sabadell FC -

15. kolejka

  • 29.11  
    CD Mirandés CD Castellón -
  • 29.11  
    SD Ponferradina CD Leganés -
  • 29.11  
    Rayo Vallecano FC Cartagena -
  • 29.11  
    Real Oviedo UD Almería -
  • 29.11  
    Albacete Balompié CD Tenerife -
  • 29.11  
    CE Sabadell FC CF Fuenlabrada -
  • 29.11  
    AD Alcorcón Girona FC -
  • 29.11  
    Espanyol Barcelona Real Saragossa -
  • 29.11  
    UD Las Palmas Sporting Gijón -
  • 29.11  
    RCD Mallorca UD Logroñés -
  • 29.11  
    Malaga CF CD Lugo -

16. kolejka

  • 02.12  
    UD Almería RCD Mallorca -
  • 02.12  
    FC Cartagena Espanyol Barcelona -
  • 02.12  
    Girona FC CD Mirandés -
  • 02.12  
    CF Fuenlabrada Malaga CF -
  • 02.12  
    CD Castellón Real Saragossa -
  • 02.12  
    UD Logroñés SD Ponferradina -
  • 02.12  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 02.12  
    CD Leganés Rayo Vallecano -
  • 02.12  
    CD Lugo UD Las Palmas -
  • 02.12  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 02.12  
    CD Tenerife CE Sabadell FC -

17. kolejka

  • 06.12  
    Albacete Balompié Girona FC -
  • 06.12  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 06.12  
    Espanyol Barcelona Sporting Gijón -
  • 06.12  
    CD Mirandés CD Lugo -
  • 06.12  
    SD Ponferradina UD Las Palmas -
  • 06.12  
    Malaga CF FC Cartagena -
  • 06.12  
    Rayo Vallecano UD Logroñés -
  • 06.12  
    RCD Mallorca CD Castellón -
  • 06.12  
    Real Saragossa CF Fuenlabrada -
  • 06.12  
    CE Sabadell FC Real Oviedo -
  • 06.12  
    CD Tenerife CD Leganés -

18. kolejka

  • 13.12  
    UD Almería Malaga CF -
  • 13.12  
    FC Cartagena CE Sabadell FC -
  • 13.12  
    CD Castellón Albacete Balompié -
  • 13.12  
    Girona FC Rayo Vallecano -
  • 13.12  
    CF Fuenlabrada CD Mirandés -
  • 13.12  
    CD Leganés RCD Mallorca -
  • 13.12  
    UD Logroñés Espanyol Barcelona -
  • 13.12  
    UD Las Palmas AD Alcorcón -
  • 13.12  
    CD Lugo SD Ponferradina -
  • 13.12  
    Real Oviedo CD Tenerife -
  • 13.12  
    Sporting Gijón Real Saragossa -

19. kolejka

  • 20.12  
    SD Ponferradina Real Oviedo -
  • 20.12  
    Rayo Vallecano UD Las Palmas -
  • 20.12  
    Real Saragossa CD Lugo -
  • 20.12  
    Sporting Gijón CD Leganés -
  • 20.12  
    CD Mirandés Albacete Balompié -
  • 20.12  
    AD Alcorcón FC Cartagena -
  • 20.12  
    CE Sabadell FC CD Castellón -
  • 20.12  
    Espanyol Barcelona UD Almería -
  • 20.12  
    RCD Mallorca CF Fuenlabrada -
  • 20.12  
    Malaga CF UD Logroñés -
  • 20.12  
    CD Tenerife Girona FC -

20. kolejka

  • 03.01  
    FC Cartagena Real Saragossa -
  • 03.01  
    UD Almería SD Ponferradina -
  • 03.01  
    Albacete Balompié Malaga CF -
  • 03.01  
    UD Las Palmas Espanyol Barcelona -
  • 03.01  
    UD Logroñés CD Mirandés -
  • 03.01  
    CF Fuenlabrada CD Leganés -
  • 03.01  
    CD Castellón CD Tenerife -
  • 03.01  
    Girona FC CE Sabadell FC -
  • 03.01  
    CD Lugo Sporting Gijón -
  • 03.01  
    Rayo Vallecano AD Alcorcón -
  • 03.01  
    Real Oviedo RCD Mallorca -

21. kolejka

  • 10.01  
    AD Alcorcón Albacete Balompié -
  • 10.01  
    Real Saragossa UD Logroñés -
  • 10.01  
    Sporting Gijón CF Fuenlabrada -
  • 10.01  
    CE Sabadell FC CD Lugo -
  • 10.01  
    CD Tenerife FC Cartagena -
  • 10.01  
    SD Ponferradina Girona FC -
  • 10.01  
    Espanyol Barcelona CD Castellón -
  • 10.01  
    CD Mirandés Rayo Vallecano -
  • 10.01  
    CD Leganés UD Almería -
  • 10.01  
    Malaga CF Real Oviedo -
  • 10.01  
    RCD Mallorca UD Las Palmas -

22. kolejka

  • 24.01  
    Albacete Balompié Real Saragossa -
  • 24.01  
    UD Almería CE Sabadell FC -
  • 24.01  
    FC Cartagena CD Mirandés -
  • 24.01  
    Girona FC Espanyol Barcelona -
  • 24.01  
    CF Fuenlabrada AD Alcorcón -
  • 24.01  
    UD Las Palmas CD Leganés -
  • 24.01  
    UD Logroñés Real Oviedo -
  • 24.01  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 24.01  
    Malaga CF SD Ponferradina -
  • 24.01  
    Rayo Vallecano RCD Mallorca -
  • 24.01  
    CD Castellón Sporting Gijón -

23. kolejka

  • 31.01  
    AD Alcorcón Malaga CF -
  • 31.01  
    UD Almería CD Castellón -
  • 31.01  
    CD Leganés CD Lugo -
  • 31.01  
    Espanyol Barcelona Rayo Vallecano -
  • 31.01  
    CD Mirandés UD Las Palmas -
  • 31.01  
    RCD Mallorca Girona FC -
  • 31.01  
    Real Oviedo Albacete Balompié -
  • 31.01  
    Real Saragossa SD Ponferradina -
  • 31.01  
    CE Sabadell FC UD Logroñés -
  • 31.01  
    Sporting Gijón FC Cartagena -
  • 31.01  
    CD Tenerife CF Fuenlabrada -

24. kolejka

  • 07.02  
    CF Fuenlabrada UD Almería -
  • 07.02  
    UD Logroñés Sporting Gijón -
  • 07.02  
    CD Lugo Espanyol Barcelona -
  • 07.02  
    Malaga CF Real Saragossa -
  • 07.02  
    Girona FC CD Leganés -
  • 07.02  
    UD Las Palmas CE Sabadell FC -
  • 07.02  
    SD Ponferradina AD Alcorcón -
  • 07.02  
    Albacete Balompié RCD Mallorca -
  • 07.02  
    CD Castellón CD Mirandés -
  • 07.02  
    FC Cartagena Real Oviedo -
  • 07.02  
    Rayo Vallecano CD Tenerife -

25. kolejka

  • 14.02  
    CD Castellón CF Fuenlabrada -
  • 14.02  
    CD Leganés Albacete Balompié -
  • 14.02  
    RCD Mallorca Espanyol Barcelona -
  • 14.02  
    CD Mirandés Girona FC -
  • 14.02  
    CE Sabadell FC Real Saragossa -
  • 14.02  
    Real Oviedo CD Lugo -
  • 14.02  
    Sporting Gijón Malaga CF -
  • 14.02  
    CD Tenerife SD Ponferradina -
  • 14.02  
    AD Alcorcón UD Logroñés -
  • 14.02  
    UD Almería UD Las Palmas -
  • 14.02  
    FC Cartagena Rayo Vallecano -

26. kolejka

  • 21.02  
    Albacete Balompié Sporting Gijón -
  • 21.02  
    Girona FC CD Castellón -
  • 21.02  
    Espanyol Barcelona CE Sabadell FC -
  • 21.02  
    CF Fuenlabrada Real Oviedo -
  • 21.02  
    UD Las Palmas FC Cartagena -
  • 21.02  
    CD Lugo UD Logroñés -
  • 21.02  
    CD Leganés CD Tenerife -
  • 21.02  
    RCD Mallorca UD Almería -
  • 21.02  
    Malaga CF Rayo Vallecano -
  • 21.02  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 21.02  
    SD Ponferradina CD Mirandés -

27. kolejka

  • 28.02  
    UD Almería CD Lugo -
  • 28.02  
    CD Castellón UD Las Palmas -
  • 28.02  
    CD Mirandés Malaga CF -
  • 28.02  
    FC Cartagena CD Leganés -
  • 28.02  
    Rayo Vallecano SD Ponferradina -
  • 28.02  
    CE Sabadell FC Albacete Balompié -
  • 28.02  
    CF Fuenlabrada Girona FC -
  • 28.02  
    UD Logroñés RCD Mallorca -
  • 28.02  
    Real Oviedo Real Saragossa -
  • 28.02  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 28.02  
    Sporting Gijón Espanyol Barcelona -

28. kolejka

  • 07.03  
    Albacete Balompié UD Logroñés -
  • 07.03  
    Girona FC UD Almería -
  • 07.03  
    AD Alcorcón CD Mirandés -
  • 07.03  
    UD Las Palmas Rayo Vallecano -
  • 07.03  
    Espanyol Barcelona Real Oviedo -
  • 07.03  
    CD Leganés CD Castellón -
  • 07.03  
    CD Lugo CF Fuenlabrada -
  • 07.03  
    Malaga CF CE Sabadell FC -
  • 07.03  
    RCD Mallorca FC Cartagena -
  • 07.03  
    SD Ponferradina Sporting Gijón -
  • 07.03  
    Real Saragossa CD Tenerife -

29. kolejka

  • 14.03  
    FC Cartagena SD Ponferradina -
  • 14.03  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 14.03  
    CD Castellón CE Sabadell FC -
  • 14.03  
    Girona FC CD Lugo -
  • 14.03  
    CF Fuenlabrada UD Las Palmas -
  • 14.03  
    UD Logroñés Malaga CF -
  • 14.03  
    Rayo Vallecano Real Saragossa -
  • 14.03  
    CD Mirandés Espanyol Barcelona -
  • 14.03  
    Real Oviedo CD Leganés -
  • 14.03  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 14.03  
    Sporting Gijón RCD Mallorca -

30. kolejka

  • 21.03  
    Albacete Balompié FC Cartagena -
  • 21.03  
    AD Alcorcón Rayo Vallecano -
  • 21.03  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 21.03  
    Espanyol Barcelona UD Logroñés -
  • 21.03  
    CD Leganés CF Fuenlabrada -
  • 21.03  
    CD Lugo CD Castellón -
  • 21.03  
    Malaga CF CD Tenerife -
  • 21.03  
    RCD Mallorca Real Oviedo -
  • 21.03  
    SD Ponferradina UD Almería -
  • 21.03  
    Real Saragossa CD Mirandés -
  • 21.03  
    CE Sabadell FC Sporting Gijón -

31. kolejka

  • 28.03  
    UD Almería CD Leganés -
  • 28.03  
    FC Cartagena Malaga CF -
  • 28.03  
    CF Fuenlabrada RCD Mallorca -
  • 28.03  
    CD Castellón Espanyol Barcelona -
  • 28.03  
    Rayo Vallecano CD Mirandés -
  • 28.03  
    CD Lugo CE Sabadell FC -
  • 28.03  
    Girona FC Albacete Balompié -
  • 28.03  
    UD Logroñés Real Saragossa -
  • 28.03  
    Real Oviedo SD Ponferradina -
  • 28.03  
    CD Tenerife UD Las Palmas -
  • 28.03  
    Sporting Gijón AD Alcorcón -

32. kolejka

  • 31.03  
    RCD Mallorca CD Leganés -
  • 31.03  
    CD Mirandés CD Tenerife -
  • 31.03  
    SD Ponferradina UD Logroñés -
  • 31.03  
    Espanyol Barcelona CF Fuenlabrada -
  • 31.03  
    Albacete Balompié CD Castellón -
  • 31.03  
    UD Las Palmas CD Lugo -
  • 31.03  
    Malaga CF UD Almería -
  • 31.03  
    AD Alcorcón Real Oviedo -
  • 31.03  
    Rayo Vallecano Sporting Gijón -
  • 31.03  
    Real Saragossa FC Cartagena -
  • 31.03  
    CE Sabadell FC Girona FC -

33. kolejka

  • 04.04  
    Albacete Balompié Espanyol Barcelona -
  • 04.04  
    UD Almería Rayo Vallecano -
  • 04.04  
    FC Cartagena AD Alcorcón -
  • 04.04  
    CD Castellón Real Oviedo -
  • 04.04  
    UD Las Palmas RCD Mallorca -
  • 04.04  
    CD Leganés CE Sabadell FC -
  • 04.04  
    CF Fuenlabrada Real Saragossa -
  • 04.04  
    UD Logroñés CD Tenerife -
  • 04.04  
    Girona FC SD Ponferradina -
  • 04.04  
    CD Lugo Malaga CF -
  • 04.04  
    Sporting Gijón CD Mirandés -

34. kolejka

  • 11.04  
    Rayo Vallecano Girona FC -
  • 11.04  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -
  • 11.04  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 11.04  
    Espanyol Barcelona CD Leganés -
  • 11.04  
    RCD Mallorca CD Lugo -
  • 11.04  
    CD Mirandés UD Logroñés -
  • 11.04  
    AD Alcorcón CD Castellón -
  • 11.04  
    Malaga CF Albacete Balompié -
  • 11.04  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 11.04  
    CE Sabadell FC FC Cartagena -
  • 11.04  
    CD Tenerife Sporting Gijón -

35. kolejka

  • 18.04  
    UD Almería Espanyol Barcelona -
  • 18.04  
    Albacete Balompié CD Mirandés -
  • 18.04  
    CD Castellón RCD Mallorca -
  • 18.04  
    FC Cartagena CD Tenerife -
  • 18.04  
    CF Fuenlabrada CE Sabadell FC -
  • 18.04  
    CD Leganés SD Ponferradina -
  • 18.04  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 18.04  
    UD Las Palmas Malaga CF -
  • 18.04  
    UD Logroñés Rayo Vallecano -
  • 18.04  
    Sporting Gijón Real Oviedo -
  • 18.04  
    CD Lugo AD Alcorcón -

36. kolejka

  • 25.04  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 25.04  
    Rayo Vallecano Albacete Balompié -
  • 25.04  
    Real Saragossa Sporting Gijón -
  • 25.04  
    CE Sabadell FC RCD Mallorca -
  • 25.04  
    Real Oviedo Girona FC -
  • 25.04  
    CD Tenerife CD Castellón -
  • 25.04  
    Malaga CF CF Fuenlabrada -
  • 25.04  
    AD Alcorcón CD Leganés -
  • 25.04  
    CD Mirandés UD Almería -
  • 25.04  
    Espanyol Barcelona UD Las Palmas -
  • 25.04  
    UD Logroñés FC Cartagena -

37. kolejka

  • 02.05  
    Albacete Balompié AD Alcorcón -
  • 02.05  
    Girona FC CD Tenerife -
  • 02.05  
    UD Almería Real Oviedo -
  • 02.05  
    CD Castellón UD Logroñés -
  • 02.05  
    CF Fuenlabrada FC Cartagena -
  • 02.05  
    Espanyol Barcelona Malaga CF -
  • 02.05  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 02.05  
    CD Leganés Sporting Gijón -
  • 02.05  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 02.05  
    RCD Mallorca CD Mirandés -
  • 02.05  
    CE Sabadell FC Rayo Vallecano -

38. kolejka

  • 09.05  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 09.05  
    FC Cartagena CD Castellón -
  • 09.05  
    Malaga CF RCD Mallorca -
  • 09.05  
    UD Logroñés Girona FC -
  • 09.05  
    CD Mirandés CF Fuenlabrada -
  • 09.05  
    Rayo Vallecano CD Leganés -
  • 09.05  
    SD Ponferradina Albacete Balompié -
  • 09.05  
    Real Oviedo CE Sabadell FC -
  • 09.05  
    Real Saragossa Espanyol Barcelona -
  • 09.05  
    Sporting Gijón CD Lugo -
  • 09.05  
    CD Tenerife UD Almería -

39. kolejka

  • 16.05  
    Espanyol Barcelona FC Cartagena -
  • 16.05  
    UD Las Palmas Real Saragossa -
  • 16.05  
    CD Castellón SD Ponferradina -
  • 16.05  
    CF Fuenlabrada Rayo Vallecano -
  • 16.05  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 16.05  
    Girona FC Sporting Gijón -
  • 16.05  
    CD Leganés UD Logroñés -
  • 16.05  
    Real Oviedo Malaga CF -
  • 16.05  
    CE Sabadell FC CD Tenerife -
  • 16.05  
    RCD Mallorca AD Alcorcón -
  • 16.05  
    CD Lugo CD Mirandés -

40. kolejka

  • 19.05  
    Albacete Balompié CD Lugo -
  • 19.05  
    FC Cartagena UD Almería -
  • 19.05  
    AD Alcorcón CE Sabadell FC -
  • 19.05  
    UD Logroñés CF Fuenlabrada -
  • 19.05  
    Malaga CF Girona FC -
  • 19.05  
    Rayo Vallecano Real Oviedo -
  • 19.05  
    SD Ponferradina Espanyol Barcelona -
  • 19.05  
    Real Saragossa CD Castellón -
  • 19.05  
    CD Tenerife RCD Mallorca -
  • 19.05  
    Sporting Gijón UD Las Palmas -
  • 19.05  
    CD Mirandés CD Leganés -

41. kolejka

  • 23.05  
    UD Almería UD Logroñés -
  • 23.05  
    CD Castellón Rayo Vallecano -
  • 23.05  
    Girona FC AD Alcorcón -
  • 23.05  
    Espanyol Barcelona CD Tenerife -
  • 23.05  
    CF Fuenlabrada Sporting Gijón -
  • 23.05  
    UD Las Palmas Albacete Balompié -
  • 23.05  
    CD Leganés Malaga CF -
  • 23.05  
    CD Lugo FC Cartagena -
  • 23.05  
    RCD Mallorca Real Saragossa -
  • 23.05  
    Real Oviedo CD Mirandés -
  • 23.05  
    CE Sabadell FC SD Ponferradina -

42. kolejka

  • 30.05  
    AD Alcorcón Espanyol Barcelona -
  • 30.05  
    FC Cartagena Girona FC -
  • 30.05  
    CD Mirandés CE Sabadell FC -
  • 30.05  
    Albacete Balompié CF Fuenlabrada -
  • 30.05  
    UD Logroñés UD Las Palmas -
  • 30.05  
    SD Ponferradina RCD Mallorca -
  • 30.05  
    Malaga CF CD Castellón -
  • 30.05  
    Real Saragossa CD Leganés -
  • 30.05  
    Sporting Gijón UD Almería -
  • 30.05  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 30.05  
    Rayo Vallecano CD Lugo -