Hiszpania - Segunda División

34. kolejka - Segunda División

  • 10.04 14:00
  • 10.04 16:00
  • 10.04 18:15
  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:15
  • 11.04 18:15
  • 11.04 18:15
  • 11.04 21:00
  • 12.04 21:00

Tabela Segunda División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   RCD Espanyol Barcelona 33 67   20 7 6   56 - 21 35
2   Real Club Deportivo Mallorca 33 65   19 8 6   42 - 21 21
3   UD Almería 33 60   18 6 9   48 - 29 19
4   CD Leganés 33 57   17 6 10   37 - 27 10
5   Real Sporting de Gijón 34 56   15 11 8   35 - 24 11
6   Rayo Vallecano 32 52   15 7 10   39 - 30 9
7   Girona FC 33 49   13 10 10   33 - 32 1
8   SD Ponferradina 33 48   13 9 11   37 - 38 -1
9   Malaga Club de Futbol 33 45   12 9 12   30 - 38 -8
10   CD Mirandés 31 44   12 8 11   31 - 30 1
11   CD Tenerife 33 44   12 8 13   30 - 29 1
12   UD Las Palmas 33 44   11 11 11   39 - 43 -4
13   CF Fuenlabrada 33 42   9 15 9   36 - 37 -1
14   Real Oviedo 33 39   8 15 10   35 - 35 0
15   Real Saragossa 33 38   10 8 15   27 - 30 -3
16   CD Castellón 33 36   10 6 17   32 - 40 -8
17   CD Lugo 33 36   8 12 13   29 - 40 -11
18   UD Logroñés 33 36   9 9 15   24 - 42 -18
19   FC Cartagena 33 34   8 10 15   33 - 44 -11
20   CE Sabadell FC 33 32   7 11 15   29 - 39 -10
21   AD Alcorcón 33 32   8 8 17   22 - 35 -13
22   Albacete Balompié 33 29   7 8 18   21 - 41 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

35. kolejka (następna)

  • 16.04 19:00
  • 16.04 21:00
  • 16.04 21:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 16:00
  • 17.04 18:15
  • 17.04 18:15
  • 18.04 14:00
  • 18.04 18:15
  • 19.04 19:00
  • 19.04 21:00

Strzelcy Segunda División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Uroš Đurđević(Real Sporting de Gijón) 21 3
Raúl de Tomás Gómez(RCD Espanyol Barcelona) 20 4
Umar Sadiq Mesbah(UD Almería) 15 1

Kartkowicze Segunda División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ismaila Pathé Ciss(CF Fuenlabrada) 3 12 15
David Andújar Jiménez(FC Cartagena) 2 12 14
Álvaro Lemos Collazo(UD Las Palmas) 2 9 11

Terminarz / Wyniki Segunda División

34. kolejka

  • 10.04 14:00  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -
  • 10.04 16:00  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 10.04 18:15  
    Rayo Vallecano Girona FC -
  • 11.04 14:00  
    Malaga Club de Futbol Albacete Balompié -
  • 11.04 16:00  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 11.04 18:15  
    CE Sabadell FC FC Cartagena -
  • 11.04 18:15  
    CD Mirandés UD Logroñés -
  • 11.04 18:15  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Lugo -
  • 11.04 21:00  
    RCD Espanyol Barcelona CD Leganés -
  • 12.04 21:00  
    AD Alcorcón CD Castellón -

35. kolejka

  • 16.04 19:00  
    CF Fuenlabrada CE Sabadell FC -
  • 16.04 21:00  
    UD Logroñés Rayo Vallecano -
  • 16.04 21:00  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 17.04 14:00  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 17.04 16:00  
    CD Castellón Real Club Deportivo Mallorca -
  • 17.04 18:15  
    Real Sporting de Gijón Real Oviedo -
  • 17.04 18:15  
    UD Las Palmas Malaga Club de Futbol -
  • 18.04 14:00  
    Albacete Balompié CD Mirandés -
  • 18.04 18:15  
    FC Cartagena CD Tenerife -
  • 19.04 19:00  
    CD Leganés SD Ponferradina -
  • 19.04 21:00  
    UD Almería RCD Espanyol Barcelona -

36. kolejka

  • 23.04 21:00  
    Real Saragossa Real Sporting de Gijón -
  • 24.04 16:00  
    UD Logroñés FC Cartagena -
  • 24.04 16:00  
    Malaga Club de Futbol CF Fuenlabrada -
  • 24.04 18:15  
    RCD Espanyol Barcelona UD Las Palmas -
  • 24.04 20:30  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 25.04 14:00  
    Real Oviedo Girona FC -
  • 25.04 16:00  
    CD Mirandés UD Almería -
  • 25.04 18:15  
    AD Alcorcón CD Leganés -
  • 25.04 20:30  
    CD Tenerife CD Castellón -
  • 26.04 19:00  
    Rayo Vallecano Albacete Balompié -
  • 26.04 21:00  
    CE Sabadell FC Real Club Deportivo Mallorca -

37. kolejka

  • 02.05  
    CD Leganés Real Sporting de Gijón -
  • 02.05  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 02.05  
    UD Almería Real Oviedo -
  • 02.05  
    CF Fuenlabrada FC Cartagena -
  • 02.05  
    Albacete Balompié AD Alcorcón -
  • 02.05  
    CD Castellón UD Logroñés -
  • 02.05  
    RCD Espanyol Barcelona Malaga Club de Futbol -
  • 02.05  
    CE Sabadell FC Rayo Vallecano -
  • 02.05  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 02.05  
    Girona FC CD Tenerife -
  • 02.05  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Mirandés -

38. kolejka

  • 09.05  
    FC Cartagena CD Castellón -
  • 09.05  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 09.05  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 09.05  
    Real Sporting de Gijón CD Lugo -
  • 09.05  
    SD Ponferradina Albacete Balompié -
  • 09.05  
    CD Mirandés CF Fuenlabrada -
  • 09.05  
    Rayo Vallecano CD Leganés -
  • 09.05  
    UD Logroñés Girona FC -
  • 09.05  
    Real Oviedo CE Sabadell FC -
  • 09.05  
    Real Saragossa RCD Espanyol Barcelona -
  • 09.05  
    Malaga Club de Futbol Real Club Deportivo Mallorca -

39. kolejka

  • 16.05  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 16.05  
    Real Oviedo Malaga Club de Futbol -
  • 16.05  
    CE Sabadell FC CD Tenerife -
  • 16.05  
    CF Fuenlabrada Rayo Vallecano -
  • 16.05  
    RCD Espanyol Barcelona FC Cartagena -
  • 16.05  
    CD Leganés UD Logroñés -
  • 16.05  
    CD Castellón SD Ponferradina -
  • 16.05  
    Girona FC Real Sporting de Gijón -
  • 16.05  
    CD Lugo CD Mirandés -
  • 16.05  
    Real Club Deportivo Mallorca AD Alcorcón -
  • 16.05  
    UD Las Palmas Real Saragossa -

40. kolejka

  • 19.05  
    CD Mirandés CD Leganés -
  • 19.05  
    AD Alcorcón CE Sabadell FC -
  • 19.05  
    FC Cartagena UD Almería -
  • 19.05  
    UD Logroñés CF Fuenlabrada -
  • 19.05  
    Albacete Balompié CD Lugo -
  • 19.05  
    Malaga Club de Futbol Girona FC -
  • 19.05  
    Rayo Vallecano Real Oviedo -
  • 19.05  
    SD Ponferradina RCD Espanyol Barcelona -
  • 19.05  
    Real Sporting de Gijón UD Las Palmas -
  • 19.05  
    CD Tenerife Real Club Deportivo Mallorca -
  • 19.05  
    Real Saragossa CD Castellón -

41. kolejka

  • 23.05  
    CD Lugo FC Cartagena -
  • 23.05  
    CE Sabadell FC SD Ponferradina -
  • 23.05  
    Real Oviedo CD Mirandés -
  • 23.05  
    Real Club Deportivo Mallorca Real Saragossa -
  • 23.05  
    UD Las Palmas Albacete Balompié -
  • 23.05  
    CF Fuenlabrada Real Sporting de Gijón -
  • 23.05  
    Girona FC AD Alcorcón -
  • 23.05  
    CD Leganés Malaga Club de Futbol -
  • 23.05  
    RCD Espanyol Barcelona CD Tenerife -
  • 23.05  
    CD Castellón Rayo Vallecano -
  • 23.05  
    UD Almería UD Logroñés -

42. kolejka

  • 30.05  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 30.05  
    Real Sporting de Gijón UD Almería -
  • 30.05  
    Real Saragossa CD Leganés -
  • 30.05  
    SD Ponferradina Real Club Deportivo Mallorca -
  • 30.05  
    Rayo Vallecano CD Lugo -
  • 30.05  
    UD Logroñés UD Las Palmas -
  • 30.05  
    CD Mirandés CE Sabadell FC -
  • 30.05  
    FC Cartagena Girona FC -
  • 30.05  
    AD Alcorcón RCD Espanyol Barcelona -
  • 30.05  
    Albacete Balompié CF Fuenlabrada -
  • 30.05  
    Malaga Club de Futbol CD Castellón -