Hiszpania - Segunda División

6. kolejka - Segunda División

  • 17.09 21:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 18:15
  • 18.09 18:15
  • 18.09 20:30
  • 18.09 21:00
  • 19.09 14:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 18:15
  • 19.09 18:15
  • 20.09 21:00

Tabela Segunda División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Sporting de Gijón 5 13   4 1 0   7 - 3 4
2   SD Ponferradina 5 12   4 0 1   5 - 3 2
3   CD Tenerife 5 11   3 2 0   6 - 1 5
4   UD Almería 5 9   3 0 2   8 - 5 3
5   Real Oviedo 5 8   2 2 1   7 - 5 2
6   Malaga Club de Futbol 5 8   2 2 1   5 - 4 1
7   CD Mirandés 5 7   2 1 2   8 - 7 1
8   UD Ibiza 5 7   1 4 0   6 - 5 1
9   Real Valladolid CF 5 7   2 1 2   5 - 6 -1
10   SD Eibar 5 7   2 1 2   5 - 6 -1
11   SD Huesca 5 6   2 0 3   8 - 7 1
12   CF Fuenlabrada 5 6   1 3 1   5 - 4 1
13   CD Lugo 5 6   1 3 1   6 - 7 -1
14   UD Las Palmas 5 6   1 3 1   6 - 7 -1
15   FC Cartagena 5 6   2 0 3   3 - 7 -4
16   Burgos CF 5 5   1 2 2   5 - 4 1
17   Real Sociedad de Fútbol II 5 5   1 2 2   3 - 4 -1
18   Real Saragossa 5 5   1 2 2   3 - 5 -2
19   SD Amorebieta 5 5   1 2 2   5 - 8 -3
20   Girona FC 5 4   1 1 3   4 - 6 -2
21   AD Alcorcón 5 3   1 0 4   4 - 7 -3
22   CD Leganés 5 2   0 2 3   3 - 6 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 24.09 20:00
  • 24.09 21:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 18:15
  • 25.09 18:15
  • 26.09 14:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 18:15
  • 26.09 20:30
  • 26.09 21:00
  • 27.09 21:00

Strzelcy Segunda División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sergio Camello Pérez(CD Mirandés) 3 0
Samuel Obeng Gyabaa(Real Oviedo) 3 0
Francisco Jesús Crespo García(UD Las Palmas) 3 0

Kartkowicze Segunda División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Francisco Gámez López(Real Saragossa) 1 2 3
Jorge Pulido Mayoral(SD Huesca) 1 2 3
Víctor Andrés Meseguer Cavas(CD Mirandés) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Segunda División

6. kolejka

  • 17.09 21:00  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 18.09 16:00  
    UD Ibiza Real Oviedo -
  • 18.09 18:15  
    Real Saragossa Real Sociedad de Fútbol II -
  • 18.09 18:15  
    CD Leganés SD Amorebieta -
  • 18.09 20:30  
    Girona FC Real Valladolid CF -
  • 18.09 21:00  
    FC Cartagena CD Lugo -
  • 19.09 14:00  
    SD Huesca CF Fuenlabrada -
  • 19.09 16:00  
    SD Ponferradina Malaga Club de Futbol -
  • 19.09 18:15  
    CD Tenerife CD Mirandés -
  • 19.09 18:15  
    SD Eibar Real Sporting de Gijón -
  • 20.09 21:00  
    Burgos CF UD Las Palmas -

7. kolejka

  • 24.09 20:00  
    Real Sociedad de Fútbol II SD Huesca -
  • 24.09 21:00  
    UD Almería CD Tenerife -
  • 25.09 16:00  
    UD Ibiza Burgos CF -
  • 25.09 18:15  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 25.09 18:15  
    SD Amorebieta SD Eibar -
  • 26.09 14:00  
    CD Mirandés CD Leganés -
  • 26.09 16:00  
    Real Sporting de Gijón Malaga Club de Futbol -
  • 26.09 18:15  
    Real Oviedo Girona FC -
  • 26.09 20:30  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 26.09 21:00  
    Real Valladolid CF AD Alcorcón -
  • 27.09 21:00  
    CF Fuenlabrada FC Cartagena -

8. kolejka

  • 01.10 21:00  
    SD Ponferradina Real Valladolid CF -
  • 02.10 16:00  
    SD Amorebieta Real Sporting de Gijón -
  • 02.10 16:00  
    SD Huesca CD Tenerife -
  • 02.10 18:15  
    Real Saragossa Real Oviedo -
  • 02.10 21:00  
    AD Alcorcón Real Sociedad de Fútbol II -
  • 03.10 14:00  
    SD Eibar UD Ibiza -
  • 03.10 16:00  
    Malaga Club de Futbol CF Fuenlabrada -
  • 03.10 18:15  
    Burgos CF CD Mirandés -
  • 03.10 18:15  
    UD Las Palmas FC Cartagena -
  • 03.10 21:00  
    CD Leganés CD Lugo -
  • 04.10 21:00  
    Girona FC UD Almería -

9. kolejka

  • 08.10 21:00  
    Real Valladolid CF Malaga Club de Futbol -
  • 09.10 16:00  
    CD Lugo Girona FC -
  • 09.10 16:00  
    CD Mirandés SD Eibar -
  • 09.10 18:15  
    UD Almería UD Las Palmas -
  • 09.10 21:00  
    Real Oviedo Real Sporting de Gijón -
  • 10.10 14:00  
    Real Sociedad de Fútbol II SD Ponferradina -
  • 10.10 16:00  
    FC Cartagena UD Ibiza -
  • 10.10 18:15  
    CD Tenerife SD Amorebieta -
  • 10.10 18:15  
    AD Alcorcón Burgos CF -
  • 10.10 21:00  
    CF Fuenlabrada CD Leganés -
  • 11.10 21:00  
    Real Saragossa SD Huesca -

10. kolejka

  • 17.10  
    SD Amorebieta FC Cartagena -
  • 17.10  
    Real Sporting de Gijón AD Alcorcón -
  • 17.10  
    Burgos CF CD Lugo -
  • 17.10  
    Real Sociedad de Fútbol II Real Oviedo -
  • 17.10  
    CD Leganés Real Valladolid CF -
  • 17.10  
    UD Las Palmas CD Tenerife -
  • 17.10  
    Malaga Club de Futbol Real Saragossa -
  • 17.10  
    UD Ibiza CD Mirandés -
  • 17.10  
    SD Eibar UD Almería -
  • 17.10  
    Girona FC SD Huesca -
  • 17.10  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -

11. kolejka

  • 20.10  
    AD Alcorcón CD Leganés -
  • 20.10  
    Real Saragossa SD Ponferradina -
  • 20.10  
    CD Tenerife SD Eibar -
  • 20.10  
    Real Valladolid CF UD Ibiza -
  • 20.10  
    Real Oviedo Burgos CF -
  • 20.10  
    CD Lugo UD Las Palmas -
  • 20.10  
    SD Huesca Malaga Club de Futbol -
  • 20.10  
    CF Fuenlabrada SD Amorebieta -
  • 20.10  
    FC Cartagena Real Sporting de Gijón -
  • 20.10  
    CD Mirandés Girona FC -
  • 20.10  
    UD Almería Real Sociedad de Fútbol II -

12. kolejka

  • 24.10  
    UD Las Palmas AD Alcorcón -
  • 24.10  
    UD Ibiza CF Fuenlabrada -
  • 24.10  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 24.10  
    SD Eibar FC Cartagena -
  • 24.10  
    Burgos CF SD Huesca -
  • 24.10  
    SD Amorebieta Real Sociedad de Fútbol II -
  • 24.10  
    SD Ponferradina Real Oviedo -
  • 24.10  
    Real Sporting de Gijón Real Valladolid CF -
  • 24.10  
    CD Mirandés UD Almería -
  • 24.10  
    Malaga Club de Futbol CD Lugo -
  • 24.10  
    CD Leganés CD Tenerife -

13. kolejka

  • 31.10  
    CD Lugo Real Sporting de Gijón -
  • 31.10  
    Real Oviedo Malaga Club de Futbol -
  • 31.10  
    SD Huesca SD Amorebieta -
  • 31.10  
    CF Fuenlabrada Girona FC -
  • 31.10  
    FC Cartagena SD Ponferradina -
  • 31.10  
    AD Alcorcón UD Ibiza -
  • 31.10  
    UD Almería CD Leganés -
  • 31.10  
    CD Tenerife Burgos CF -
  • 31.10  
    Real Valladolid CF SD Eibar -
  • 31.10  
    Real Sociedad de Fútbol II UD Las Palmas -
  • 31.10  
    Real Saragossa CD Mirandés -

14. kolejka

  • 03.11  
    Real Sporting de Gijón UD Almería -
  • 03.11  
    Girona FC AD Alcorcón -
  • 03.11  
    UD Ibiza CD Tenerife -
  • 03.11  
    SD Amorebieta Real Valladolid CF -
  • 03.11  
    SD Ponferradina SD Huesca -
  • 03.11  
    CD Mirandés CD Lugo -
  • 03.11  
    Malaga Club de Futbol Real Sociedad de Fútbol II -
  • 03.11  
    UD Las Palmas CF Fuenlabrada -
  • 03.11  
    CD Leganés FC Cartagena -
  • 03.11  
    SD Eibar Real Oviedo -
  • 03.11  
    Burgos CF Real Saragossa -

15. kolejka

  • 07.11  
    CF Fuenlabrada SD Eibar -
  • 07.11  
    FC Cartagena Malaga Club de Futbol -
  • 07.11  
    UD Almería Burgos CF -
  • 07.11  
    AD Alcorcón SD Amorebieta -
  • 07.11  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 07.11  
    CD Lugo SD Ponferradina -
  • 07.11  
    CD Tenerife Girona FC -
  • 07.11  
    Real Saragossa Real Sporting de Gijón -
  • 07.11  
    SD Huesca CD Leganés -
  • 07.11  
    Real Sociedad de Fútbol II UD Ibiza -
  • 07.11  
    Real Valladolid CF CD Mirandés -

16. kolejka

  • 14.11  
    Girona FC FC Cartagena -
  • 14.11  
    Real Valladolid CF CF Fuenlabrada -
  • 14.11  
    Real Sporting de Gijón Real Sociedad de Fútbol II -
  • 14.11  
    SD Amorebieta CD Lugo -
  • 14.11  
    Burgos CF SD Ponferradina -
  • 14.11  
    UD Las Palmas Real Saragossa -
  • 14.11  
    CD Mirandés SD Huesca -
  • 14.11  
    Malaga Club de Futbol CD Tenerife -
  • 14.11  
    SD Eibar AD Alcorcón -
  • 14.11  
    UD Ibiza UD Almería -
  • 14.11  
    CD Leganés Real Oviedo -

17. kolejka

  • 21.11  
    CD Lugo SD Eibar -
  • 21.11  
    SD Huesca UD Ibiza -
  • 21.11  
    Real Sociedad de Fútbol II Girona FC -
  • 21.11  
    CF Fuenlabrada CD Mirandés -
  • 21.11  
    Real Saragossa CD Leganés -
  • 21.11  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 21.11  
    SD Ponferradina Real Sporting de Gijón -
  • 21.11  
    FC Cartagena Burgos CF -
  • 21.11  
    UD Almería Real Valladolid CF -
  • 21.11  
    Real Oviedo SD Amorebieta -
  • 21.11  
    Malaga Club de Futbol UD Las Palmas -

18. kolejka

  • 28.11  
    Real Valladolid CF FC Cartagena -
  • 28.11  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 28.11  
    CD Leganés UD Las Palmas -
  • 28.11  
    CD Mirandés Real Oviedo -
  • 28.11  
    UD Ibiza SD Ponferradina -
  • 28.11  
    CD Tenerife Real Sociedad de Fútbol II -
  • 28.11  
    Burgos CF Malaga Club de Futbol -
  • 28.11  
    SD Amorebieta Real Saragossa -
  • 28.11  
    SD Eibar Girona FC -
  • 28.11  
    Real Sporting de Gijón CF Fuenlabrada -
  • 28.11  
    UD Almería SD Huesca -

19. kolejka

  • 05.12  
    CD Lugo UD Ibiza -
  • 05.12  
    Malaga Club de Futbol SD Amorebieta -
  • 05.12  
    UD Las Palmas Real Sporting de Gijón -
  • 05.12  
    FC Cartagena CD Tenerife -
  • 05.12  
    Girona FC CD Leganés -
  • 05.12  
    CF Fuenlabrada UD Almería -
  • 05.12  
    SD Huesca Real Valladolid CF -
  • 05.12  
    Real Saragossa SD Eibar -
  • 05.12  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 05.12  
    SD Ponferradina CD Mirandés -
  • 05.12  
    Real Sociedad de Fútbol II Burgos CF -

20. kolejka

  • 12.12  
    UD Ibiza Girona FC -
  • 12.12  
    SD Eibar Malaga Club de Futbol -
  • 12.12  
    AD Alcorcón FC Cartagena -
  • 12.12  
    Burgos CF CF Fuenlabrada -
  • 12.12  
    SD Amorebieta UD Las Palmas -
  • 12.12  
    UD Almería Real Saragossa -
  • 12.12  
    Real Valladolid CF Real Oviedo -
  • 12.12  
    Real Sporting de Gijón SD Huesca -
  • 12.12  
    CD Tenerife CD Lugo -
  • 12.12  
    CD Leganés SD Ponferradina -
  • 12.12  
    CD Mirandés Real Sociedad de Fútbol II -

21. kolejka

  • 19.12  
    Real Sociedad de Fútbol II Real Valladolid CF -
  • 19.12  
    CD Lugo UD Almería -
  • 19.12  
    SD Ponferradina SD Amorebieta -
  • 19.12  
    SD Huesca AD Alcorcón -
  • 19.12  
    UD Las Palmas SD Eibar -
  • 19.12  
    Real Saragossa CD Tenerife -
  • 19.12  
    UD Ibiza Real Sporting de Gijón -
  • 19.12  
    Malaga Club de Futbol CD Leganés -
  • 19.12  
    CF Fuenlabrada Real Oviedo -
  • 19.12  
    FC Cartagena CD Mirandés -
  • 19.12  
    Girona FC Burgos CF -

22. kolejka

  • 02.01  
    Burgos CF SD Amorebieta -
  • 02.01  
    CD Tenerife UD Las Palmas -
  • 02.01  
    UD Almería FC Cartagena -
  • 02.01  
    AD Alcorcón Malaga Club de Futbol -
  • 02.01  
    Real Sporting de Gijón CD Lugo -
  • 02.01  
    CF Fuenlabrada UD Ibiza -
  • 02.01  
    Real Oviedo SD Ponferradina -
  • 02.01  
    CD Mirandés Real Saragossa -
  • 02.01  
    SD Huesca Girona FC -
  • 02.01  
    SD Eibar Real Sociedad de Fútbol II -
  • 02.01  
    Real Valladolid CF CD Leganés -

23. kolejka

  • 09.01  
    Girona FC CF Fuenlabrada -
  • 09.01  
    UD Ibiza AD Alcorcón -
  • 09.01  
    FC Cartagena SD Huesca -
  • 09.01  
    Real Valladolid CF Burgos CF -
  • 09.01  
    SD Amorebieta CD Tenerife -
  • 09.01  
    Real Oviedo SD Eibar -
  • 09.01  
    SD Ponferradina Real Saragossa -
  • 09.01  
    Malaga Club de Futbol Real Sporting de Gijón -
  • 09.01  
    CD Lugo CD Mirandés -
  • 09.01  
    UD Las Palmas UD Almería -
  • 09.01  
    CD Leganés Real Sociedad de Fútbol II -

24. kolejka

  • 23.01  
    AD Alcorcón CD Mirandés -
  • 23.01  
    Girona FC CD Lugo -
  • 23.01  
    Malaga Club de Futbol UD Ibiza -
  • 23.01  
    Real Sociedad de Fútbol II FC Cartagena -
  • 23.01  
    Real Sporting de Gijón SD Amorebieta -
  • 23.01  
    Real Saragossa Real Valladolid CF -
  • 23.01  
    CF Fuenlabrada UD Las Palmas -
  • 23.01  
    Burgos CF CD Leganés -
  • 23.01  
    SD Huesca SD Ponferradina -
  • 23.01  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 23.01  
    UD Almería SD Eibar -

25. kolejka

  • 30.01  
    SD Eibar SD Huesca -
  • 30.01  
    Real Valladolid CF Real Sporting de Gijón -
  • 30.01  
    SD Ponferradina CD Tenerife -
  • 30.01  
    FC Cartagena CF Fuenlabrada -
  • 30.01  
    Real Oviedo UD Almería -
  • 30.01  
    UD Ibiza Real Saragossa -
  • 30.01  
    CD Lugo Burgos CF -
  • 30.01  
    UD Las Palmas Real Sociedad de Fútbol II -
  • 30.01  
    CD Mirandés Malaga Club de Futbol -
  • 30.01  
    SD Amorebieta Girona FC -
  • 30.01  
    CD Leganés AD Alcorcón -

26. kolejka

  • 06.02  
    Burgos CF AD Alcorcón -
  • 06.02  
    FC Cartagena UD Las Palmas -
  • 06.02  
    SD Amorebieta Real Oviedo -
  • 06.02  
    UD Almería UD Ibiza -
  • 06.02  
    Real Saragossa Malaga Club de Futbol -
  • 06.02  
    SD Huesca CD Mirandés -
  • 06.02  
    Real Sporting de Gijón SD Eibar -
  • 06.02  
    Girona FC SD Ponferradina -
  • 06.02  
    CF Fuenlabrada Real Valladolid CF -
  • 06.02  
    CD Tenerife CD Leganés -
  • 06.02  
    Real Sociedad de Fútbol II CD Lugo -

27. kolejka

  • 13.02  
    UD Las Palmas Burgos CF -
  • 13.02  
    CD Lugo SD Amorebieta -
  • 13.02  
    SD Eibar CF Fuenlabrada -
  • 13.02  
    CD Leganés Real Saragossa -
  • 13.02  
    AD Alcorcón CD Tenerife -
  • 13.02  
    Real Oviedo SD Huesca -
  • 13.02  
    Malaga Club de Futbol UD Almería -
  • 13.02  
    SD Ponferradina Real Sociedad de Fútbol II -
  • 13.02  
    CD Mirandés Real Sporting de Gijón -
  • 13.02  
    Real Valladolid CF Girona FC -
  • 13.02  
    UD Ibiza FC Cartagena -

28. kolejka

  • 20.02  
    SD Huesca CD Lugo -
  • 20.02  
    UD Almería CD Mirandés -
  • 20.02  
    CD Tenerife UD Ibiza -
  • 20.02  
    Real Sociedad de Fútbol II Malaga Club de Futbol -
  • 20.02  
    Real Saragossa UD Las Palmas -
  • 20.02  
    Girona FC SD Eibar -
  • 20.02  
    Real Sporting de Gijón SD Ponferradina -
  • 20.02  
    SD Amorebieta CD Leganés -
  • 20.02  
    CF Fuenlabrada AD Alcorcón -
  • 20.02  
    FC Cartagena Real Valladolid CF -
  • 20.02  
    Burgos CF Real Oviedo -

29. kolejka

  • 27.02  
    UD Almería CF Fuenlabrada -
  • 27.02  
    SD Eibar Burgos CF -
  • 27.02  
    Real Valladolid CF SD Amorebieta -
  • 27.02  
    CD Mirandés CD Tenerife -
  • 27.02  
    CD Leganés Girona FC -
  • 27.02  
    UD Ibiza SD Huesca -
  • 27.02  
    Real Sporting de Gijón Real Saragossa -
  • 27.02  
    UD Las Palmas CD Lugo -
  • 27.02  
    AD Alcorcón SD Ponferradina -
  • 27.02  
    Real Oviedo Real Sociedad de Fútbol II -
  • 27.02  
    Malaga Club de Futbol FC Cartagena -

30. kolejka

  • 06.03  
    Real Sociedad de Fútbol II Real Sporting de Gijón -
  • 06.03  
    Girona FC Real Oviedo -
  • 06.03  
    SD Huesca UD Las Palmas -
  • 06.03  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 06.03  
    CD Leganés CD Mirandés -
  • 06.03  
    SD Ponferradina UD Ibiza -
  • 06.03  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 06.03  
    CD Tenerife Real Valladolid CF -
  • 06.03  
    CF Fuenlabrada Burgos CF -
  • 06.03  
    FC Cartagena SD Eibar -
  • 06.03  
    SD Amorebieta Malaga Club de Futbol -

31. kolejka

  • 13.03  
    Malaga Club de Futbol SD Ponferradina -
  • 13.03  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 13.03  
    SD Eibar SD Amorebieta -
  • 13.03  
    Burgos CF Real Sociedad de Fútbol II -
  • 13.03  
    UD Ibiza CD Leganés -
  • 13.03  
    UD Almería CD Lugo -
  • 13.03  
    CD Mirandés FC Cartagena -
  • 13.03  
    Real Sporting de Gijón CD Tenerife -
  • 13.03  
    Real Oviedo Real Valladolid CF -
  • 13.03  
    AD Alcorcón SD Huesca -
  • 13.03  
    Real Saragossa CF Fuenlabrada -

32. kolejka

  • 20.03  
    CD Leganés Real Sporting de Gijón -
  • 20.03  
    Girona FC UD Ibiza -
  • 20.03  
    SD Ponferradina SD Eibar -
  • 20.03  
    Real Sociedad de Fútbol II CD Mirandés -
  • 20.03  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 20.03  
    CF Fuenlabrada Malaga Club de Futbol -
  • 20.03  
    CD Lugo Real Oviedo -
  • 20.03  
    FC Cartagena Real Saragossa -
  • 20.03  
    SD Amorebieta AD Alcorcón -
  • 20.03  
    Real Valladolid CF UD Las Palmas -
  • 20.03  
    SD Huesca Burgos CF -

33. kolejka

  • 27.03  
    Real Sporting de Gijón FC Cartagena -
  • 27.03  
    Real Oviedo CF Fuenlabrada -
  • 27.03  
    CD Mirandés SD Ponferradina -
  • 27.03  
    UD Ibiza Real Sociedad de Fútbol II -
  • 27.03  
    UD Las Palmas CD Leganés -
  • 27.03  
    Malaga Club de Futbol SD Huesca -
  • 27.03  
    Burgos CF CD Tenerife -
  • 27.03  
    AD Alcorcón Real Valladolid CF -
  • 27.03  
    UD Almería Girona FC -
  • 27.03  
    SD Eibar CD Lugo -
  • 27.03  
    Real Saragossa SD Amorebieta -

34. kolejka

  • 03.04  
    FC Cartagena Real Oviedo -
  • 03.04  
    Burgos CF Real Sporting de Gijón -
  • 03.04  
    SD Amorebieta UD Ibiza -
  • 03.04  
    Real Sociedad de Fútbol II AD Alcorcón -
  • 03.04  
    SD Ponferradina UD Las Palmas -
  • 03.04  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 03.04  
    Real Valladolid CF CD Lugo -
  • 03.04  
    SD Huesca UD Almería -
  • 03.04  
    Girona FC Malaga Club de Futbol -
  • 03.04  
    CD Leganés CF Fuenlabrada -
  • 03.04  
    SD Eibar CD Mirandés -

35. kolejka

  • 10.04  
    CD Mirandés Burgos CF -
  • 10.04  
    CD Lugo FC Cartagena -
  • 10.04  
    Real Oviedo CD Leganés -
  • 10.04  
    Malaga Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 10.04  
    UD Las Palmas SD Amorebieta -
  • 10.04  
    UD Ibiza SD Eibar -
  • 10.04  
    Real Saragossa Girona FC -
  • 10.04  
    AD Alcorcón Real Sporting de Gijón -
  • 10.04  
    UD Almería SD Ponferradina -
  • 10.04  
    CF Fuenlabrada SD Huesca -
  • 10.04  
    Real Sociedad de Fútbol II CD Tenerife -

36. kolejka

  • 17.04  
    SD Amorebieta CD Mirandés -
  • 17.04  
    Burgos CF UD Ibiza -
  • 17.04  
    Real Sporting de Gijón Real Oviedo -
  • 17.04  
    Real Valladolid CF UD Almería -
  • 17.04  
    FC Cartagena AD Alcorcón -
  • 17.04  
    CD Tenerife CF Fuenlabrada -
  • 17.04  
    CD Leganés Malaga Club de Futbol -
  • 17.04  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 17.04  
    SD Huesca Real Saragossa -
  • 17.04  
    Girona FC Real Sociedad de Fútbol II -
  • 17.04  
    SD Eibar UD Las Palmas -

37. kolejka

  • 24.04  
    UD Ibiza UD Las Palmas -
  • 24.04  
    CD Lugo CD Leganés -
  • 24.04  
    CF Fuenlabrada SD Ponferradina -
  • 24.04  
    UD Almería Real Sporting de Gijón -
  • 24.04  
    Real Saragossa Burgos CF -
  • 24.04  
    Real Sociedad de Fútbol II SD Amorebieta -
  • 24.04  
    FC Cartagena Girona FC -
  • 24.04  
    AD Alcorcón Real Oviedo -
  • 24.04  
    Malaga Club de Futbol SD Eibar -
  • 24.04  
    CD Tenerife SD Huesca -
  • 24.04  
    CD Mirandés Real Valladolid CF -

38. kolejka

  • 01.05  
    Burgos CF UD Almería -
  • 01.05  
    SD Eibar Real Saragossa -
  • 01.05  
    AD Alcorcón Girona FC -
  • 01.05  
    SD Ponferradina FC Cartagena -
  • 01.05  
    Real Oviedo CD Mirandés -
  • 01.05  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 01.05  
    Real Sporting de Gijón UD Ibiza -
  • 01.05  
    UD Las Palmas Malaga Club de Futbol -
  • 01.05  
    Real Valladolid CF Real Sociedad de Fútbol II -
  • 01.05  
    CD Leganés SD Huesca -
  • 01.05  
    SD Amorebieta CF Fuenlabrada -

39. kolejka

  • 08.05  
    SD Eibar Real Valladolid CF -
  • 08.05  
    SD Huesca Real Sporting de Gijón -
  • 08.05  
    Girona FC CD Tenerife -
  • 08.05  
    CF Fuenlabrada Real Sociedad de Fútbol II -
  • 08.05  
    FC Cartagena CD Leganés -
  • 08.05  
    UD Almería SD Amorebieta -
  • 08.05  
    UD Las Palmas CD Mirandés -
  • 08.05  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 08.05  
    SD Ponferradina Burgos CF -
  • 08.05  
    Malaga Club de Futbol Real Oviedo -
  • 08.05  
    UD Ibiza CD Lugo -

40. kolejka

  • 15.05  
    SD Amorebieta SD Huesca -
  • 15.05  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 15.05  
    CD Tenerife Malaga Club de Futbol -
  • 15.05  
    Real Oviedo Real Saragossa -
  • 15.05  
    Real Valladolid CF SD Ponferradina -
  • 15.05  
    CD Mirandés UD Ibiza -
  • 15.05  
    CD Lugo CF Fuenlabrada -
  • 15.05  
    CD Leganés SD Eibar -
  • 15.05  
    Real Sporting de Gijón Girona FC -
  • 15.05  
    Burgos CF FC Cartagena -
  • 15.05  
    Real Sociedad de Fútbol II UD Almería -

41. kolejka

  • 22.05  
    FC Cartagena SD Amorebieta -
  • 22.05  
    Real Saragossa CD Lugo -
  • 22.05  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 22.05  
    SD Ponferradina CD Leganés -
  • 22.05  
    Malaga Club de Futbol Burgos CF -
  • 22.05  
    UD Ibiza Real Valladolid CF -
  • 22.05  
    UD Las Palmas Real Oviedo -
  • 22.05  
    CF Fuenlabrada Real Sporting de Gijón -
  • 22.05  
    SD Eibar CD Tenerife -
  • 22.05  
    SD Huesca Real Sociedad de Fútbol II -
  • 22.05  
    Girona FC CD Mirandés -

42. kolejka

  • 29.05  
    Real Sporting de Gijón UD Las Palmas -
  • 29.05  
    Real Sociedad de Fútbol II Real Saragossa -
  • 29.05  
    Real Oviedo UD Ibiza -
  • 29.05  
    CD Lugo Malaga Club de Futbol -
  • 29.05  
    CD Mirandés CF Fuenlabrada -
  • 29.05  
    SD Amorebieta SD Ponferradina -
  • 29.05  
    CD Tenerife FC Cartagena -
  • 29.05  
    AD Alcorcón SD Eibar -
  • 29.05  
    Burgos CF Girona FC -
  • 29.05  
    CD Leganés UD Almería -
  • 29.05  
    Real Valladolid CF SD Huesca -