Hiszpania - Segunda Division

10. kolejka - Segunda Division

  • 19.10 koniec
    Elche CF Malaga CF 2-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 20.10 16:00
  • 20.10 18:00
  • 20.10 18:00
  • 20.10 20:00
  • 21.10 12:00
  • 21.10 16:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 20:00
  • 21.10 20:30

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Malaga CF 10 22   7 1 2   12 - 6 6
2   Granada CF 9 20   6 2 1   17 - 7 10
3   AD Alcorcón 9 18   5 3 1   10 - 3 7
4   Deportivo La Coruna 9 18   5 3 1   15 - 7 8
5   UD Las Palmas 9 15   4 3 2   11 - 7 4
6   RCD Mallorca 9 14   4 2 3   10 - 8 2
7   Albacete Balompié 9 13   3 4 2   14 - 10 4
8   UD Almería 9 13   4 1 4   11 - 8 3
9   CD Numancia de Soria 9 13   3 4 2   10 - 10 0
10   Sporting Gijón 9 12   3 3 3   9 - 7 2
11   CA Osasuna 9 12   3 3 3   9 - 8 1
12   Real Oviedo 9 12   3 3 3   10 - 12 -2
13   CF Rayo Majadahonda 9 12   4 0 5   7 - 12 -5
14   Elche CF 10 11   2 5 3   9 - 13 -4
15   Real Saragossa 9 10   2 4 3   11 - 10 1
16   CD Lugo 9 9   2 3 4   9 - 11 -2
17   CF Reus Deportiu 9 9   2 3 4   7 - 10 -3
18   Extremadura UD 9 8   2 2 5   11 - 14 -3
19   CD Tenerife 9 8   1 5 3   7 - 11 -4
20   Cádiz CF 9 7   1 4 4   6 - 10 -4
21   Club Gimnastic de Tarragona 9 6   1 3 5   6 - 16 -10
22   Córdoba CF 9 6   1 3 5   10 - 21 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 26.10 21:00
  • 27.10 16:00
  • 27.10 18:00
  • 27.10 18:00
  • 27.10 20:30
  • 27.10 20:30
  • 28.10 12:00
  • 28.10 18:00
  • 28.10 18:00
  • 28.10 20:30
  • 29.10 21:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Enric Gallego Puigsech(Extremadura UD) 7 1
José Antonio Rodríguez Díaz(Granada CF) 6 0
Sory Kaba(Elche CF) 6 0

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michael Krohn-Dehli(Deportivo La Coruna) 2 1 3
Manuel Sánchez López(Elche CF) 1 5 6
Carlos Bellvís LLorens(AD Alcorcón) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Segunda Division

10. kolejka

  • 20.10 16:00  
    Real Oviedo CA Osasuna -
  • 20.10 18:00  
    AD Alcorcón Granada CF -
  • 20.10 18:00  
    UD Las Palmas CD Numancia de Soria -
  • 20.10 20:00  
    Córdoba CF Deportivo La Coruna -
  • 21.10 12:00  
    RCD Mallorca Extremadura UD -
  • 21.10 16:00  
    CD Lugo Club Gimnastic de Tarragona -
  • 21.10 18:00  
    Albacete Balompié UD Almería -
  • 21.10 18:00  
    CF Reus Deportiu CF Rayo Majadahonda -
  • 21.10 20:00  
    Real Saragossa CD Tenerife -
  • 21.10 20:30  
    Cádiz CF Sporting Gijón -

11. kolejka

  • 26.10 21:00  
    Sporting Gijón Córdoba CF -
  • 27.10 16:00  
    Deportivo La Coruna CF Reus Deportiu -
  • 27.10 18:00  
    Granada CF UD Almería -
  • 27.10 18:00  
    RCD Mallorca UD Las Palmas -
  • 27.10 20:30  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 27.10 20:30  
    CD Lugo Cádiz CF -
  • 28.10 12:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Oviedo -
  • 28.10 18:00  
    CF Rayo Majadahonda CA Osasuna -
  • 28.10 18:00  
    Extremadura UD Albacete Balompié -
  • 28.10 20:30  
    Elche CF Real Saragossa -
  • 29.10 21:00  
    Malaga CF CD Numancia de Soria -

12. kolejka

  • 04.11  
    Albacete Balompié Club Gimnastic de Tarragona -
  • 04.11  
    AD Alcorcón CF Rayo Majadahonda -
  • 04.11  
    UD Almería Sporting Gijón -
  • 04.11  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 04.11  
    Córdoba CF Extremadura UD -
  • 04.11  
    CD Numancia de Soria CD Tenerife -
  • 04.11  
    UD Las Palmas Deportivo La Coruna -
  • 04.11  
    Real Saragossa Granada CF -
  • 04.11  
    CF Reus Deportiu CD Lugo -
  • 04.11  
    CA Osasuna Malaga CF -
  • 04.11  
    Real Oviedo RCD Mallorca -

13. kolejka

  • 11.11  
    Cádiz CF CF Reus Deportiu -
  • 11.11  
    Deportivo La Coruna Real Oviedo -
  • 11.11  
    Elche CF UD Las Palmas -
  • 11.11  
    Extremadura UD CA Osasuna -
  • 11.11  
    Granada CF CD Numancia de Soria -
  • 11.11  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Saragossa -
  • 11.11  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 11.11  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 11.11  
    CF Rayo Majadahonda UD Almería -
  • 11.11  
    RCD Mallorca Córdoba CF -
  • 11.11  
    Sporting Gijón Malaga CF -

14. kolejka

  • 18.11  
    Albacete Balompié CD Lugo -
  • 18.11  
    AD Alcorcón Elche CF -
  • 18.11  
    UD Almería Deportivo La Coruna -
  • 18.11  
    Malaga CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 18.11  
    CA Osasuna CD Tenerife -
  • 18.11  
    Real Oviedo Sporting Gijón -
  • 18.11  
    Córdoba CF Cádiz CF -
  • 18.11  
    CF Reus Deportiu Extremadura UD -
  • 18.11  
    UD Las Palmas Granada CF -
  • 18.11  
    CD Numancia de Soria CF Rayo Majadahonda -
  • 18.11  
    Real Saragossa RCD Mallorca -

15. kolejka

  • 25.11  
    AD Alcorcón Real Saragossa -
  • 25.11  
    Cádiz CF UD Las Palmas -
  • 25.11  
    Deportivo La Coruna CA Osasuna -
  • 25.11  
    Extremadura UD Malaga CF -
  • 25.11  
    Granada CF Sporting Gijón -
  • 25.11  
    RCD Mallorca CD Numancia de Soria -
  • 25.11  
    Real Oviedo CF Reus Deportiu -
  • 25.11  
    Elche CF Albacete Balompié -
  • 25.11  
    Club Gimnastic de Tarragona UD Almería -
  • 25.11  
    CD Lugo Córdoba CF -
  • 25.11  
    CD Tenerife CF Rayo Majadahonda -

16. kolejka

  • 02.12  
    Albacete Balompié AD Alcorcón -
  • 02.12  
    UD Almería Extremadura UD -
  • 02.12  
    Córdoba CF Elche CF -
  • 02.12  
    UD Las Palmas Real Oviedo -
  • 02.12  
    CD Numancia de Soria Club Gimnastic de Tarragona -
  • 02.12  
    Sporting Gijón CD Tenerife -
  • 02.12  
    Real Saragossa Cádiz CF -
  • 02.12  
    CF Rayo Majadahonda Deportivo La Coruna -
  • 02.12  
    Malaga CF Granada CF -
  • 02.12  
    CA Osasuna CD Lugo -
  • 02.12  
    CF Reus Deportiu RCD Mallorca -

17. kolejka

  • 09.12  
    Albacete Balompié CA Osasuna -
  • 09.12  
    AD Alcorcón CF Reus Deportiu -
  • 09.12  
    Cádiz CF CF Rayo Majadahonda -
  • 09.12  
    Deportivo La Coruna CD Numancia de Soria -
  • 09.12  
    Elche CF Sporting Gijón -
  • 09.12  
    Real Oviedo UD Almería -
  • 09.12  
    Real Saragossa Córdoba CF -
  • 09.12  
    CD Tenerife Extremadura UD -
  • 09.12  
    Club Gimnastic de Tarragona Granada CF -
  • 09.12  
    CD Lugo UD Las Palmas -
  • 09.12  
    RCD Mallorca Malaga CF -

18. kolejka

  • 16.12  
    UD Almería CD Lugo -
  • 16.12  
    Deportivo La Coruna Real Saragossa -
  • 16.12  
    Extremadura UD Club Gimnastic de Tarragona -
  • 16.12  
    Granada CF Real Oviedo -
  • 16.12  
    UD Las Palmas CD Tenerife -
  • 16.12  
    CD Numancia de Soria Albacete Balompié -
  • 16.12  
    CA Osasuna AD Alcorcón -
  • 16.12  
    Malaga CF Cádiz CF -
  • 16.12  
    CF Reus Deportiu Córdoba CF -
  • 16.12  
    CF Rayo Majadahonda Elche CF -
  • 16.12  
    Sporting Gijón RCD Mallorca -

19. kolejka

  • 22.12  
    Albacete Balompié CF Rayo Majadahonda -
  • 22.12  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -
  • 22.12  
    Cádiz CF Deportivo La Coruna -
  • 22.12  
    Córdoba CF UD Las Palmas -
  • 22.12  
    CD Lugo Sporting Gijón -
  • 22.12  
    RCD Mallorca Club Gimnastic de Tarragona -
  • 22.12  
    Elche CF UD Almería -
  • 22.12  
    Real Saragossa Extremadura UD -
  • 22.12  
    CD Tenerife Granada CF -
  • 22.12  
    Real Oviedo Malaga CF -
  • 22.12  
    CF Reus Deportiu CA Osasuna -

20. kolejka

  • 06.01  
    UD Almería RCD Mallorca -
  • 06.01  
    Deportivo La Coruna CD Lugo -
  • 06.01  
    Malaga CF CF Reus Deportiu -
  • 06.01  
    CD Numancia de Soria Real Oviedo -
  • 06.01  
    Sporting Gijón Real Saragossa -
  • 06.01  
    Granada CF Albacete Balompié -
  • 06.01  
    Extremadura UD AD Alcorcón -
  • 06.01  
    CA Osasuna Cádiz CF -
  • 06.01  
    Club Gimnastic de Tarragona Córdoba CF -
  • 06.01  
    CD Tenerife Elche CF -
  • 06.01  
    CF Rayo Majadahonda UD Las Palmas -

21. kolejka

  • 13.01  
    Albacete Balompié Sporting Gijón -
  • 13.01  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 13.01  
    Cádiz CF Granada CF -
  • 13.01  
    Córdoba CF CF Rayo Majadahonda -
  • 13.01  
    Elche CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 13.01  
    UD Las Palmas CA Osasuna -
  • 13.01  
    Real Oviedo CD Tenerife -
  • 13.01  
    RCD Mallorca Deportivo La Coruna -
  • 13.01  
    CD Lugo Extremadura UD -
  • 13.01  
    Real Saragossa Malaga CF -
  • 13.01  
    CF Reus Deportiu CD Numancia de Soria -

22. kolejka

  • 20.01  
    UD Almería Cádiz CF -
  • 20.01  
    Extremadura UD Real Oviedo -
  • 20.01  
    CF Rayo Majadahonda Real Saragossa -
  • 20.01  
    Deportivo La Coruna Albacete Balompié -
  • 20.01  
    Sporting Gijón AD Alcorcón -
  • 20.01  
    CD Numancia de Soria Córdoba CF -
  • 20.01  
    Granada CF Elche CF -
  • 20.01  
    CF Reus Deportiu UD Las Palmas -
  • 20.01  
    Malaga CF CD Lugo -
  • 20.01  
    CA Osasuna RCD Mallorca -
  • 20.01  
    CD Tenerife Club Gimnastic de Tarragona -

23. kolejka

  • 27.01  
    Albacete Balompié CF Reus Deportiu -
  • 27.01  
    AD Alcorcón Córdoba CF -
  • 27.01  
    UD Almería CA Osasuna -
  • 27.01  
    Cádiz CF RCD Mallorca -
  • 27.01  
    Elche CF CD Numancia de Soria -
  • 27.01  
    CD Lugo CF Rayo Majadahonda -
  • 27.01  
    Sporting Gijón Deportivo La Coruna -
  • 27.01  
    Granada CF Extremadura UD -
  • 27.01  
    Club Gimnastic de Tarragona UD Las Palmas -
  • 27.01  
    CD Tenerife Malaga CF -
  • 27.01  
    Real Saragossa Real Oviedo -

24. kolejka

  • 03.02  
    Deportivo La Coruna CD Tenerife -
  • 03.02  
    Extremadura UD Sporting Gijón -
  • 03.02  
    UD Las Palmas Real Saragossa -
  • 03.02  
    CF Rayo Majadahonda Club Gimnastic de Tarragona -
  • 03.02  
    Córdoba CF Albacete Balompié -
  • 03.02  
    RCD Mallorca AD Alcorcón -
  • 03.02  
    Malaga CF UD Almería -
  • 03.02  
    Real Oviedo Cádiz CF -
  • 03.02  
    CF Reus Deportiu Elche CF -
  • 03.02  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 03.02  
    CD Numancia de Soria CD Lugo -

25. kolejka

  • 10.02  
    Albacete Balompié RCD Mallorca -
  • 10.02  
    AD Alcorcón Cádiz CF -
  • 10.02  
    UD Almería CD Numancia de Soria -
  • 10.02  
    Elche CF Real Oviedo -
  • 10.02  
    Extremadura UD CF Rayo Majadahonda -
  • 10.02  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 10.02  
    CD Tenerife Córdoba CF -
  • 10.02  
    Granada CF Deportivo La Coruna -
  • 10.02  
    Malaga CF UD Las Palmas -
  • 10.02  
    Sporting Gijón CA Osasuna -
  • 10.02  
    Club Gimnastic de Tarragona CF Reus Deportiu -

26. kolejka

  • 17.02  
    Cádiz CF CD Tenerife -
  • 17.02  
    Córdoba CF Granada CF -
  • 17.02  
    Deportivo La Coruna Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.02  
    Elche CF Extremadura UD -
  • 17.02  
    UD Las Palmas Sporting Gijón -
  • 17.02  
    CF Rayo Majadahonda Malaga CF -
  • 17.02  
    CD Numancia de Soria CA Osasuna -
  • 17.02  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 17.02  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 17.02  
    CF Reus Deportiu UD Almería -
  • 17.02  
    RCD Mallorca CD Lugo -

27. kolejka

  • 24.02  
    Albacete Balompié Real Oviedo -
  • 24.02  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 24.02  
    UD Almería Córdoba CF -
  • 24.02  
    Extremadura UD CD Numancia de Soria -
  • 24.02  
    Granada CF CF Reus Deportiu -
  • 24.02  
    CA Osasuna Real Saragossa -
  • 24.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Cádiz CF -
  • 24.02  
    Malaga CF Deportivo La Coruna -
  • 24.02  
    CD Lugo Elche CF -
  • 24.02  
    Sporting Gijón CF Rayo Majadahonda -
  • 24.02  
    CD Tenerife RCD Mallorca -

28. kolejka

  • 03.03  
    Córdoba CF Malaga CF -
  • 03.03  
    CD Numancia de Soria Sporting Gijón -
  • 03.03  
    CA Osasuna Club Gimnastic de Tarragona -
  • 03.03  
    CF Reus Deportiu CD Tenerife -
  • 03.03  
    Cádiz CF Albacete Balompié -
  • 03.03  
    Deportivo La Coruna AD Alcorcón -
  • 03.03  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 03.03  
    RCD Mallorca Elche CF -
  • 03.03  
    UD Las Palmas Extremadura UD -
  • 03.03  
    CF Rayo Majadahonda Granada CF -
  • 03.03  
    Real Oviedo CD Lugo -

29. kolejka

  • 10.03  
    Deportivo La Coruna UD Las Palmas -
  • 10.03  
    Granada CF Real Saragossa -
  • 10.03  
    CD Lugo CF Reus Deportiu -
  • 10.03  
    Malaga CF CA Osasuna -
  • 10.03  
    RCD Mallorca Real Oviedo -
  • 10.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Albacete Balompié -
  • 10.03  
    CF Rayo Majadahonda AD Alcorcón -
  • 10.03  
    Sporting Gijón UD Almería -
  • 10.03  
    Elche CF Cádiz CF -
  • 10.03  
    Extremadura UD Córdoba CF -
  • 10.03  
    CD Tenerife CD Numancia de Soria -

30. kolejka

  • 17.03  
    Albacete Balompié Extremadura UD -
  • 17.03  
    AD Alcorcón CD Tenerife -
  • 17.03  
    UD Almería Granada CF -
  • 17.03  
    Cádiz CF CD Lugo -
  • 17.03  
    Córdoba CF Sporting Gijón -
  • 17.03  
    UD Las Palmas RCD Mallorca -
  • 17.03  
    Real Oviedo Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.03  
    CF Reus Deportiu Deportivo La Coruna -
  • 17.03  
    Real Saragossa Elche CF -
  • 17.03  
    CA Osasuna CF Rayo Majadahonda -
  • 17.03  
    CD Numancia de Soria Malaga CF -

31. kolejka

  • 24.03  
    Cádiz CF Córdoba CF -
  • 24.03  
    Extremadura UD CF Reus Deportiu -
  • 24.03  
    Granada CF UD Las Palmas -
  • 24.03  
    CF Rayo Majadahonda CD Numancia de Soria -
  • 24.03  
    RCD Mallorca Real Saragossa -
  • 24.03  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 24.03  
    Elche CF AD Alcorcón -
  • 24.03  
    Deportivo La Coruna UD Almería -
  • 24.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Malaga CF -
  • 24.03  
    CD Tenerife CA Osasuna -
  • 24.03  
    Sporting Gijón Real Oviedo -

32. kolejka

  • 31.03  
    Albacete Balompié CD Tenerife -
  • 31.03  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 31.03  
    UD Almería CF Rayo Majadahonda -
  • 31.03  
    Córdoba CF RCD Mallorca -
  • 31.03  
    Malaga CF Sporting Gijón -
  • 31.03  
    CF Reus Deportiu Cádiz CF -
  • 31.03  
    Real Oviedo Deportivo La Coruna -
  • 31.03  
    UD Las Palmas Elche CF -
  • 31.03  
    CA Osasuna Extremadura UD -
  • 31.03  
    CD Numancia de Soria Granada CF -
  • 31.03  
    Real Saragossa Club Gimnastic de Tarragona -

33. kolejka

  • 07.04  
    Cádiz CF Real Saragossa -
  • 07.04  
    Deportivo La Coruna CF Rayo Majadahonda -
  • 07.04  
    Granada CF Malaga CF -
  • 07.04  
    CD Lugo CA Osasuna -
  • 07.04  
    RCD Mallorca CF Reus Deportiu -
  • 07.04  
    AD Alcorcón Albacete Balompié -
  • 07.04  
    Extremadura UD UD Almería -
  • 07.04  
    Elche CF Córdoba CF -
  • 07.04  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 07.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Numancia de Soria -
  • 07.04  
    CD Tenerife Sporting Gijón -

34. kolejka

  • 14.04  
    Albacete Balompié Elche CF -
  • 14.04  
    UD Almería Club Gimnastic de Tarragona -
  • 14.04  
    Córdoba CF CD Lugo -
  • 14.04  
    CF Rayo Majadahonda CD Tenerife -
  • 14.04  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 14.04  
    UD Las Palmas Cádiz CF -
  • 14.04  
    CA Osasuna Deportivo La Coruna -
  • 14.04  
    Malaga CF Extremadura UD -
  • 14.04  
    Sporting Gijón Granada CF -
  • 14.04  
    CD Numancia de Soria RCD Mallorca -
  • 14.04  
    CF Reus Deportiu Real Oviedo -

35. kolejka

  • 21.04  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 21.04  
    AD Alcorcón Malaga CF -
  • 21.04  
    Cádiz CF CD Numancia de Soria -
  • 21.04  
    Deportivo La Coruna Extremadura UD -
  • 21.04  
    Elche CF CA Osasuna -
  • 21.04  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 21.04  
    Real Oviedo Córdoba CF -
  • 21.04  
    CD Lugo Granada CF -
  • 21.04  
    RCD Mallorca CF Rayo Majadahonda -
  • 21.04  
    Real Saragossa CF Reus Deportiu -
  • 21.04  
    Club Gimnastic de Tarragona Sporting Gijón -

36. kolejka

  • 28.04  
    UD Almería Real Oviedo -
  • 28.04  
    Córdoba CF Real Saragossa -
  • 28.04  
    Extremadura UD CD Tenerife -
  • 28.04  
    Granada CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 28.04  
    UD Las Palmas CD Lugo -
  • 28.04  
    Malaga CF RCD Mallorca -
  • 28.04  
    CA Osasuna Albacete Balompié -
  • 28.04  
    CF Reus Deportiu AD Alcorcón -
  • 28.04  
    CF Rayo Majadahonda Cádiz CF -
  • 28.04  
    CD Numancia de Soria Deportivo La Coruna -
  • 28.04  
    Sporting Gijón Elche CF -

37. kolejka

  • 05.05  
    Albacete Balompié CD Numancia de Soria -
  • 05.05  
    AD Alcorcón CA Osasuna -
  • 05.05  
    Cádiz CF Malaga CF -
  • 05.05  
    Córdoba CF CF Reus Deportiu -
  • 05.05  
    Elche CF CF Rayo Majadahonda -
  • 05.05  
    RCD Mallorca Sporting Gijón -
  • 05.05  
    CD Lugo UD Almería -
  • 05.05  
    Real Saragossa Deportivo La Coruna -
  • 05.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Extremadura UD -
  • 05.05  
    Real Oviedo Granada CF -
  • 05.05  
    CD Tenerife UD Las Palmas -

38. kolejka

  • 12.05  
    UD Almería Elche CF -
  • 12.05  
    Extremadura UD Real Saragossa -
  • 12.05  
    Granada CF CD Tenerife -
  • 12.05  
    Malaga CF Real Oviedo -
  • 12.05  
    CA Osasuna CF Reus Deportiu -
  • 12.05  
    CF Rayo Majadahonda Albacete Balompié -
  • 12.05  
    CD Numancia de Soria AD Alcorcón -
  • 12.05  
    Deportivo La Coruna Cádiz CF -
  • 12.05  
    UD Las Palmas Córdoba CF -
  • 12.05  
    Sporting Gijón CD Lugo -
  • 12.05  
    Club Gimnastic de Tarragona RCD Mallorca -

39. kolejka

  • 19.05  
    Albacete Balompié Granada CF -
  • 19.05  
    AD Alcorcón Extremadura UD -
  • 19.05  
    Cádiz CF CA Osasuna -
  • 19.05  
    Córdoba CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 19.05  
    Elche CF CD Tenerife -
  • 19.05  
    UD Las Palmas CF Rayo Majadahonda -
  • 19.05  
    RCD Mallorca UD Almería -
  • 19.05  
    CD Lugo Deportivo La Coruna -
  • 19.05  
    CF Reus Deportiu Malaga CF -
  • 19.05  
    Real Oviedo CD Numancia de Soria -
  • 19.05  
    Real Saragossa Sporting Gijón -

40. kolejka

  • 26.05  
    Deportivo La Coruna RCD Mallorca -
  • 26.05  
    Extremadura UD CD Lugo -
  • 26.05  
    Malaga CF Real Saragossa -
  • 26.05  
    CD Numancia de Soria CF Reus Deportiu -
  • 26.05  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 26.05  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 26.05  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 26.05  
    CF Rayo Majadahonda Córdoba CF -
  • 26.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Elche CF -
  • 26.05  
    CA Osasuna UD Las Palmas -
  • 26.05  
    CD Tenerife Real Oviedo -

41. kolejka

  • 02.06  
    Albacete Balompié Malaga CF -
  • 02.06  
    AD Alcorcón Club Gimnastic de Tarragona -
  • 02.06  
    Cádiz CF Extremadura UD -
  • 02.06  
    Córdoba CF CA Osasuna -
  • 02.06  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 02.06  
    CF Reus Deportiu Sporting Gijón -
  • 02.06  
    UD Las Palmas UD Almería -
  • 02.06  
    Elche CF Deportivo La Coruna -
  • 02.06  
    RCD Mallorca Granada CF -
  • 02.06  
    Real Oviedo CF Rayo Majadahonda -
  • 02.06  
    Real Saragossa CD Numancia de Soria -

42. kolejka

  • 09.06  
    Extremadura UD RCD Mallorca -
  • 09.06  
    CF Rayo Majadahonda CF Reus Deportiu -
  • 09.06  
    CA Osasuna Real Oviedo -
  • 09.06  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 09.06  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 09.06  
    Granada CF AD Alcorcón -
  • 09.06  
    Sporting Gijón Cádiz CF -
  • 09.06  
    Deportivo La Coruna Córdoba CF -
  • 09.06  
    Malaga CF Elche CF -
  • 09.06  
    CD Numancia de Soria UD Las Palmas -
  • 09.06  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Lugo -