Hiszpania - Segunda Division

18. kolejka - Segunda Division

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Granada CF 18 37   11 4 3   26 - 12 14
2   Deportivo La Coruna 18 35   9 8 1   31 - 13 18
3   Malaga CF 18 35   11 2 5   22 - 13 9
4   Albacete Balompié 18 34   9 7 2   27 - 16 11
5   AD Alcorcón 18 33   10 3 5   21 - 11 10
6   Cádiz CF 18 29   8 5 5   24 - 15 9
7   CA Osasuna 18 29   8 5 5   23 - 19 4
8   RCD Mallorca 18 27   7 6 5   23 - 17 6
9   Sporting Gijón 18 25   6 7 5   18 - 15 3
10   UD Almería 18 24   6 6 6   21 - 19 2
11   UD Las Palmas 18 24   5 9 4   23 - 21 2
12   Real Oviedo 18 23   6 5 7   20 - 24 -4
13   CD Numancia de Soria 18 21   5 6 7   19 - 22 -3
14   Elche CF 18 20   4 8 6   16 - 22 -6
15   CF Rayo Majadahonda 18 20   6 2 10   15 - 24 -9
16   CD Lugo 18 20   5 5 8   18 - 20 -2
17   CD Tenerife 18 18   3 9 6   15 - 22 -7
18   Extremadura UD 18 17   4 5 9   23 - 27 -4
19   CF Reus Deportiu 18 17   4 5 9   12 - 25 -13
20   Real Saragossa 18 16   3 7 8   18 - 24 -6
21   Córdoba CF 18 14   2 8 8   19 - 34 -15
22   Club Gimnastic de Tarragona 18 13   3 4 11   12 - 31 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 21.12 19:00
  • 21.12 21:00
  • 22.12 13:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 18:00
  • 22.12 20:00
  • 22.12 20:30
  • 22.12 20:45
  • 23.12 12:00
  • 23.12 16:00
  • 23.12 18:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Enric Gallego Puigsech(Extremadura UD) 14 2
Enrique González Casín(Deportivo La Coruna) 10 3
Júnior Wakalibille Lago(RCD Mallorca) 8 0

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Roman Zozulja(Albacete Balompié) 2 5 7
Carlos Bellvís LLorens(AD Alcorcón) 2 4 6
Michael Krohn-Dehli(Deportivo La Coruna) 2 1 3

Terminarz / Wyniki Segunda Division

19. kolejka

  • 21.12 19:00  
    CD Tenerife Granada CF -
  • 21.12 21:00  
    RCD Mallorca Club Gimnastic de Tarragona -
  • 22.12 13:00  
    CD Lugo Sporting Gijón -
  • 22.12 16:00  
    Real Oviedo Malaga CF -
  • 22.12 18:00  
    Real Saragossa Extremadura UD -
  • 22.12 20:00  
    Elche CF UD Almería -
  • 22.12 20:30  
    Córdoba CF UD Las Palmas -
  • 22.12 20:45  
    Cádiz CF Deportivo La Coruna -
  • 23.12 12:00  
    CF Reus Deportiu CA Osasuna -
  • 23.12 16:00  
    Albacete Balompié CF Rayo Majadahonda -
  • 23.12 18:00  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -

20. kolejka

  • 04.01 21:00  
    Granada CF Albacete Balompié -
  • 04.01 21:00  
    CD Tenerife Elche CF -
  • 05.01 16:00  
    Sporting Gijón Real Saragossa -
  • 05.01 16:00  
    Extremadura UD AD Alcorcón -
  • 06.01 12:00  
    UD Almería RCD Mallorca -
  • 06.01 17:30  
    Deportivo La Coruna CD Lugo -
  • 06.01 18:00  
    CA Osasuna Cádiz CF -
  • 06.01 18:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Córdoba CF -
  • 06.01 20:00  
    Malaga CF CF Reus Deportiu -
  • 07.01 18:00  
    CD Numancia de Soria Real Oviedo -
  • 07.01 21:00  
    CF Rayo Majadahonda UD Las Palmas -

21. kolejka

  • 13.01  
    Albacete Balompié Sporting Gijón -
  • 13.01  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 13.01  
    Cádiz CF Granada CF -
  • 13.01  
    Córdoba CF CF Rayo Majadahonda -
  • 13.01  
    Elche CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 13.01  
    UD Las Palmas CA Osasuna -
  • 13.01  
    Real Oviedo CD Tenerife -
  • 13.01  
    RCD Mallorca Deportivo La Coruna -
  • 13.01  
    CD Lugo Extremadura UD -
  • 13.01  
    Real Saragossa Malaga CF -
  • 13.01  
    CF Reus Deportiu CD Numancia de Soria -

22. kolejka

  • 20.01  
    UD Almería Cádiz CF -
  • 20.01  
    Extremadura UD Real Oviedo -
  • 20.01  
    CF Rayo Majadahonda Real Saragossa -
  • 20.01  
    Deportivo La Coruna Albacete Balompié -
  • 20.01  
    Sporting Gijón AD Alcorcón -
  • 20.01  
    CD Numancia de Soria Córdoba CF -
  • 20.01  
    Granada CF Elche CF -
  • 20.01  
    CF Reus Deportiu UD Las Palmas -
  • 20.01  
    Malaga CF CD Lugo -
  • 20.01  
    CA Osasuna RCD Mallorca -
  • 20.01  
    CD Tenerife Club Gimnastic de Tarragona -

23. kolejka

  • 27.01  
    Albacete Balompié CF Reus Deportiu -
  • 27.01  
    AD Alcorcón Córdoba CF -
  • 27.01  
    UD Almería CA Osasuna -
  • 27.01  
    Cádiz CF RCD Mallorca -
  • 27.01  
    Elche CF CD Numancia de Soria -
  • 27.01  
    CD Lugo CF Rayo Majadahonda -
  • 27.01  
    Sporting Gijón Deportivo La Coruna -
  • 27.01  
    Granada CF Extremadura UD -
  • 27.01  
    Club Gimnastic de Tarragona UD Las Palmas -
  • 27.01  
    CD Tenerife Malaga CF -
  • 27.01  
    Real Saragossa Real Oviedo -

24. kolejka

  • 03.02  
    Deportivo La Coruna CD Tenerife -
  • 03.02  
    Extremadura UD Sporting Gijón -
  • 03.02  
    UD Las Palmas Real Saragossa -
  • 03.02  
    CF Rayo Majadahonda Club Gimnastic de Tarragona -
  • 03.02  
    Córdoba CF Albacete Balompié -
  • 03.02  
    RCD Mallorca AD Alcorcón -
  • 03.02  
    Malaga CF UD Almería -
  • 03.02  
    Real Oviedo Cádiz CF -
  • 03.02  
    CF Reus Deportiu Elche CF -
  • 03.02  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 03.02  
    CD Numancia de Soria CD Lugo -

25. kolejka

  • 10.02  
    Albacete Balompié RCD Mallorca -
  • 10.02  
    AD Alcorcón Cádiz CF -
  • 10.02  
    UD Almería CD Numancia de Soria -
  • 10.02  
    Elche CF Real Oviedo -
  • 10.02  
    Extremadura UD CF Rayo Majadahonda -
  • 10.02  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 10.02  
    CD Tenerife Córdoba CF -
  • 10.02  
    Granada CF Deportivo La Coruna -
  • 10.02  
    Malaga CF UD Las Palmas -
  • 10.02  
    Sporting Gijón CA Osasuna -
  • 10.02  
    Club Gimnastic de Tarragona CF Reus Deportiu -

26. kolejka

  • 17.02  
    Cádiz CF CD Tenerife -
  • 17.02  
    Córdoba CF Granada CF -
  • 17.02  
    Deportivo La Coruna Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.02  
    Elche CF Extremadura UD -
  • 17.02  
    UD Las Palmas Sporting Gijón -
  • 17.02  
    CF Rayo Majadahonda Malaga CF -
  • 17.02  
    CD Numancia de Soria CA Osasuna -
  • 17.02  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 17.02  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 17.02  
    CF Reus Deportiu UD Almería -
  • 17.02  
    RCD Mallorca CD Lugo -

27. kolejka

  • 24.02  
    Albacete Balompié Real Oviedo -
  • 24.02  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 24.02  
    UD Almería Córdoba CF -
  • 24.02  
    Extremadura UD CD Numancia de Soria -
  • 24.02  
    Granada CF CF Reus Deportiu -
  • 24.02  
    CA Osasuna Real Saragossa -
  • 24.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Cádiz CF -
  • 24.02  
    Malaga CF Deportivo La Coruna -
  • 24.02  
    CD Lugo Elche CF -
  • 24.02  
    Sporting Gijón CF Rayo Majadahonda -
  • 24.02  
    CD Tenerife RCD Mallorca -

28. kolejka

  • 03.03  
    Córdoba CF Malaga CF -
  • 03.03  
    CD Numancia de Soria Sporting Gijón -
  • 03.03  
    CA Osasuna Club Gimnastic de Tarragona -
  • 03.03  
    CF Reus Deportiu CD Tenerife -
  • 03.03  
    Cádiz CF Albacete Balompié -
  • 03.03  
    Deportivo La Coruna AD Alcorcón -
  • 03.03  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 03.03  
    RCD Mallorca Elche CF -
  • 03.03  
    UD Las Palmas Extremadura UD -
  • 03.03  
    CF Rayo Majadahonda Granada CF -
  • 03.03  
    Real Oviedo CD Lugo -

29. kolejka

  • 10.03  
    Deportivo La Coruna UD Las Palmas -
  • 10.03  
    Granada CF Real Saragossa -
  • 10.03  
    CD Lugo CF Reus Deportiu -
  • 10.03  
    Malaga CF CA Osasuna -
  • 10.03  
    RCD Mallorca Real Oviedo -
  • 10.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Albacete Balompié -
  • 10.03  
    CF Rayo Majadahonda AD Alcorcón -
  • 10.03  
    Sporting Gijón UD Almería -
  • 10.03  
    Elche CF Cádiz CF -
  • 10.03  
    Extremadura UD Córdoba CF -
  • 10.03  
    CD Tenerife CD Numancia de Soria -

30. kolejka

  • 17.03  
    Albacete Balompié Extremadura UD -
  • 17.03  
    AD Alcorcón CD Tenerife -
  • 17.03  
    UD Almería Granada CF -
  • 17.03  
    Cádiz CF CD Lugo -
  • 17.03  
    Córdoba CF Sporting Gijón -
  • 17.03  
    UD Las Palmas RCD Mallorca -
  • 17.03  
    Real Oviedo Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.03  
    CF Reus Deportiu Deportivo La Coruna -
  • 17.03  
    Real Saragossa Elche CF -
  • 17.03  
    CA Osasuna CF Rayo Majadahonda -
  • 17.03  
    CD Numancia de Soria Malaga CF -

31. kolejka

  • 24.03  
    Cádiz CF Córdoba CF -
  • 24.03  
    Extremadura UD CF Reus Deportiu -
  • 24.03  
    Granada CF UD Las Palmas -
  • 24.03  
    CF Rayo Majadahonda CD Numancia de Soria -
  • 24.03  
    RCD Mallorca Real Saragossa -
  • 24.03  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 24.03  
    Elche CF AD Alcorcón -
  • 24.03  
    Deportivo La Coruna UD Almería -
  • 24.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Malaga CF -
  • 24.03  
    CD Tenerife CA Osasuna -
  • 24.03  
    Sporting Gijón Real Oviedo -

32. kolejka

  • 31.03  
    Albacete Balompié CD Tenerife -
  • 31.03  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 31.03  
    UD Almería CF Rayo Majadahonda -
  • 31.03  
    Córdoba CF RCD Mallorca -
  • 31.03  
    Malaga CF Sporting Gijón -
  • 31.03  
    CF Reus Deportiu Cádiz CF -
  • 31.03  
    Real Oviedo Deportivo La Coruna -
  • 31.03  
    UD Las Palmas Elche CF -
  • 31.03  
    CA Osasuna Extremadura UD -
  • 31.03  
    CD Numancia de Soria Granada CF -
  • 31.03  
    Real Saragossa Club Gimnastic de Tarragona -

33. kolejka

  • 07.04  
    Cádiz CF Real Saragossa -
  • 07.04  
    Deportivo La Coruna CF Rayo Majadahonda -
  • 07.04  
    Granada CF Malaga CF -
  • 07.04  
    CD Lugo CA Osasuna -
  • 07.04  
    RCD Mallorca CF Reus Deportiu -
  • 07.04  
    AD Alcorcón Albacete Balompié -
  • 07.04  
    Extremadura UD UD Almería -
  • 07.04  
    Elche CF Córdoba CF -
  • 07.04  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 07.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Numancia de Soria -
  • 07.04  
    CD Tenerife Sporting Gijón -

34. kolejka

  • 14.04  
    Albacete Balompié Elche CF -
  • 14.04  
    UD Almería Club Gimnastic de Tarragona -
  • 14.04  
    Córdoba CF CD Lugo -
  • 14.04  
    CF Rayo Majadahonda CD Tenerife -
  • 14.04  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 14.04  
    UD Las Palmas Cádiz CF -
  • 14.04  
    CA Osasuna Deportivo La Coruna -
  • 14.04  
    Malaga CF Extremadura UD -
  • 14.04  
    Sporting Gijón Granada CF -
  • 14.04  
    CD Numancia de Soria RCD Mallorca -
  • 14.04  
    CF Reus Deportiu Real Oviedo -

35. kolejka

  • 21.04  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 21.04  
    AD Alcorcón Malaga CF -
  • 21.04  
    Cádiz CF CD Numancia de Soria -
  • 21.04  
    Deportivo La Coruna Extremadura UD -
  • 21.04  
    Elche CF CA Osasuna -
  • 21.04  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 21.04  
    Real Oviedo Córdoba CF -
  • 21.04  
    CD Lugo Granada CF -
  • 21.04  
    RCD Mallorca CF Rayo Majadahonda -
  • 21.04  
    Real Saragossa CF Reus Deportiu -
  • 21.04  
    Club Gimnastic de Tarragona Sporting Gijón -

36. kolejka

  • 28.04  
    UD Almería Real Oviedo -
  • 28.04  
    Córdoba CF Real Saragossa -
  • 28.04  
    Extremadura UD CD Tenerife -
  • 28.04  
    Granada CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 28.04  
    UD Las Palmas CD Lugo -
  • 28.04  
    Malaga CF RCD Mallorca -
  • 28.04  
    CA Osasuna Albacete Balompié -
  • 28.04  
    CF Reus Deportiu AD Alcorcón -
  • 28.04  
    CF Rayo Majadahonda Cádiz CF -
  • 28.04  
    CD Numancia de Soria Deportivo La Coruna -
  • 28.04  
    Sporting Gijón Elche CF -

37. kolejka

  • 05.05  
    Albacete Balompié CD Numancia de Soria -
  • 05.05  
    AD Alcorcón CA Osasuna -
  • 05.05  
    Cádiz CF Malaga CF -
  • 05.05  
    Córdoba CF CF Reus Deportiu -
  • 05.05  
    Elche CF CF Rayo Majadahonda -
  • 05.05  
    RCD Mallorca Sporting Gijón -
  • 05.05  
    CD Lugo UD Almería -
  • 05.05  
    Real Saragossa Deportivo La Coruna -
  • 05.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Extremadura UD -
  • 05.05  
    Real Oviedo Granada CF -
  • 05.05  
    CD Tenerife UD Las Palmas -

38. kolejka

  • 12.05  
    UD Almería Elche CF -
  • 12.05  
    Extremadura UD Real Saragossa -
  • 12.05  
    Granada CF CD Tenerife -
  • 12.05  
    Malaga CF Real Oviedo -
  • 12.05  
    CA Osasuna CF Reus Deportiu -
  • 12.05  
    CF Rayo Majadahonda Albacete Balompié -
  • 12.05  
    CD Numancia de Soria AD Alcorcón -
  • 12.05  
    Deportivo La Coruna Cádiz CF -
  • 12.05  
    UD Las Palmas Córdoba CF -
  • 12.05  
    Sporting Gijón CD Lugo -
  • 12.05  
    Club Gimnastic de Tarragona RCD Mallorca -

39. kolejka

  • 19.05  
    Albacete Balompié Granada CF -
  • 19.05  
    AD Alcorcón Extremadura UD -
  • 19.05  
    Cádiz CF CA Osasuna -
  • 19.05  
    Córdoba CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 19.05  
    Elche CF CD Tenerife -
  • 19.05  
    UD Las Palmas CF Rayo Majadahonda -
  • 19.05  
    RCD Mallorca UD Almería -
  • 19.05  
    CD Lugo Deportivo La Coruna -
  • 19.05  
    CF Reus Deportiu Malaga CF -
  • 19.05  
    Real Oviedo CD Numancia de Soria -
  • 19.05  
    Real Saragossa Sporting Gijón -

40. kolejka

  • 26.05  
    Deportivo La Coruna RCD Mallorca -
  • 26.05  
    Extremadura UD CD Lugo -
  • 26.05  
    Malaga CF Real Saragossa -
  • 26.05  
    CD Numancia de Soria CF Reus Deportiu -
  • 26.05  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 26.05  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 26.05  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 26.05  
    CF Rayo Majadahonda Córdoba CF -
  • 26.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Elche CF -
  • 26.05  
    CA Osasuna UD Las Palmas -
  • 26.05  
    CD Tenerife Real Oviedo -

41. kolejka

  • 02.06  
    Albacete Balompié Malaga CF -
  • 02.06  
    AD Alcorcón Club Gimnastic de Tarragona -
  • 02.06  
    Cádiz CF Extremadura UD -
  • 02.06  
    Córdoba CF CA Osasuna -
  • 02.06  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 02.06  
    CF Reus Deportiu Sporting Gijón -
  • 02.06  
    UD Las Palmas UD Almería -
  • 02.06  
    Elche CF Deportivo La Coruna -
  • 02.06  
    RCD Mallorca Granada CF -
  • 02.06  
    Real Oviedo CF Rayo Majadahonda -
  • 02.06  
    Real Saragossa CD Numancia de Soria -

42. kolejka

  • 09.06  
    Extremadura UD RCD Mallorca -
  • 09.06  
    CF Rayo Majadahonda CF Reus Deportiu -
  • 09.06  
    CA Osasuna Real Oviedo -
  • 09.06  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 09.06  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 09.06  
    Granada CF AD Alcorcón -
  • 09.06  
    Sporting Gijón Cádiz CF -
  • 09.06  
    Deportivo La Coruna Córdoba CF -
  • 09.06  
    Malaga CF Elche CF -
  • 09.06  
    CD Numancia de Soria UD Las Palmas -
  • 09.06  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Lugo -