Hiszpania - Primera Division

1. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Madryt 1 3   1 0 0   3 - 1 2
2   RCD Mallorca 1 3   1 0 0   2 - 1 1
3   Athletic Bilbao 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4   CA Osasuna 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5   Granada CF 1 1   0 1 0   4 - 4 0
6   Villarreal CF 1 1   0 1 0   4 - 4 0
7   Real Sociedad San Sebastián 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8   Valencia CF 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9   Atletico Madryt 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Deportivo Alavés 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Espanyol Barcelona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Getafe CF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Levante UD 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Real Betis Balompié 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Real Valladolid 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Sevilla FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   SD Eibar 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
18   CD Leganés 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
19   FC Barcelona 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
20   Celta Vigo 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 23.08 20:00
  • 23.08 22:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 19:00
  • 24.08 21:00
  • 24.08 21:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 19:00
  • 25.08 21:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Karim Benzema(Real Madryt) 1 0
Toni Kroos(Real Madryt) 1 0
Kevin Gameiro(Valencia CF) 1 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Francis Coquelin(Valencia CF) 1 1 2
Luka Modrić(Real Madryt) 1 0 1
Óscar Rodríguez Arnaiz(CD Leganés) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

2. kolejka

  • 23.08 20:00  
    Granada CF Sevilla FC -
  • 23.08 22:00  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 24.08 17:00  
    CA Osasuna SD Eibar -
  • 24.08 19:00  
    Real Madryt Real Valladolid -
  • 24.08 21:00  
    Celta Vigo Valencia CF -
  • 24.08 21:00  
    Getafe CF Athletic Bilbao -
  • 25.08 17:00  
    Deportivo Alavés Espanyol Barcelona -
  • 25.08 17:00  
    RCD Mallorca Real Sociedad San Sebastián -
  • 25.08 19:00  
    CD Leganés Atletico Madryt -
  • 25.08 21:00  
    FC Barcelona Real Betis Balompié -

3. kolejka

  • 30.08 20:00  
    Sevilla FC Celta Vigo -
  • 30.08 22:00  
    Athletic Bilbao Real Sociedad San Sebastián -
  • 31.08 17:00  
    CA Osasuna FC Barcelona -
  • 31.08 19:00  
    Levante UD Real Valladolid -
  • 31.08 19:00  
    Getafe CF Deportivo Alavés -
  • 31.08 21:00  
    Real Betis Balompié CD Leganés -
  • 01.09 17:00  
    Valencia CF RCD Mallorca -
  • 01.09 19:00  
    Espanyol Barcelona Granada CF -
  • 01.09 19:00  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 01.09 21:00  
    Villarreal CF Real Madryt -

4. kolejka

  • 13.09 21:00  
    RCD Mallorca Athletic Bilbao -
  • 14.09 13:00  
    Real Madryt Levante UD -
  • 14.09 16:00  
    CD Leganés Villarreal CF -
  • 14.09 18:30  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 14.09 21:00  
    FC Barcelona Valencia CF -
  • 15.09 12:00  
    SD Eibar Espanyol Barcelona -
  • 15.09 14:00  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -
  • 15.09 16:00  
    Celta Vigo Granada CF -
  • 15.09 18:30  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 15.09 21:00  
    Real Betis Balompié Getafe CF -

5. kolejka

  • 22.09  
    Getafe CF RCD Mallorca -
  • 22.09  
    Espanyol Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.09  
    Atletico Madryt Celta Vigo -
  • 22.09  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 22.09  
    Granada CF FC Barcelona -
  • 22.09  
    Villarreal CF Real Valladolid -
  • 22.09  
    Valencia CF CD Leganés -
  • 22.09  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 22.09  
    CA Osasuna Real Betis Balompié -
  • 22.09  
    Levante UD SD Eibar -

6. kolejka

  • 25.09  
    FC Barcelona Villarreal CF -
  • 25.09  
    Real Betis Balompié Levante UD -
  • 25.09  
    Real Valladolid Granada CF -
  • 25.09  
    CD Leganés Athletic Bilbao -
  • 25.09  
    Valencia CF Getafe CF -
  • 25.09  
    SD Eibar Sevilla FC -
  • 25.09  
    Celta Vigo Espanyol Barcelona -
  • 25.09  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 25.09  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 25.09  
    RCD Mallorca Atletico Madryt -

7. kolejka

  • 29.09  
    Deportivo Alavés RCD Mallorca -
  • 29.09  
    Atletico Madryt Real Madryt -
  • 29.09  
    Athletic Bilbao Valencia CF -
  • 29.09  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -
  • 29.09  
    Levante UD CA Osasuna -
  • 29.09  
    SD Eibar Celta Vigo -
  • 29.09  
    Espanyol Barcelona Real Valladolid -
  • 29.09  
    Getafe CF FC Barcelona -
  • 29.09  
    Granada CF CD Leganés -
  • 29.09  
    Villarreal CF Real Betis Balompié -

8. kolejka

  • 06.10  
    CA Osasuna Villarreal CF -
  • 06.10  
    Real Sociedad San Sebastián Getafe CF -
  • 06.10  
    CD Leganés Levante UD -
  • 06.10  
    RCD Mallorca Espanyol Barcelona -
  • 06.10  
    Real Madryt Granada CF -
  • 06.10  
    Celta Vigo Athletic Bilbao -
  • 06.10  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 06.10  
    Valencia CF Deportivo Alavés -
  • 06.10  
    Real Valladolid Atletico Madryt -
  • 06.10  
    FC Barcelona Sevilla FC -

9. kolejka

  • 20.10  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 20.10  
    Sevilla FC Levante UD -
  • 20.10  
    Real Sociedad San Sebastián Real Betis Balompié -
  • 20.10  
    Deportivo Alavés Celta Vigo -
  • 20.10  
    Espanyol Barcelona Villarreal CF -
  • 20.10  
    Athletic Bilbao Real Valladolid -
  • 20.10  
    Atletico Madryt Valencia CF -
  • 20.10  
    RCD Mallorca Real Madryt -
  • 20.10  
    Granada CF CA Osasuna -
  • 20.10  
    Getafe CF CD Leganés -

10. kolejka

  • 27.10  
    Real Valladolid SD Eibar -
  • 27.10  
    Celta Vigo Real Sociedad San Sebastián -
  • 27.10  
    Villarreal CF Deportivo Alavés -
  • 27.10  
    Sevilla FC Getafe CF -
  • 27.10  
    CA Osasuna Valencia CF -
  • 27.10  
    FC Barcelona Real Madryt -
  • 27.10  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -
  • 27.10  
    Granada CF Real Betis Balompié -
  • 27.10  
    Levante UD Espanyol Barcelona -
  • 27.10  
    CD Leganés RCD Mallorca -

11. kolejka

  • 30.10  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 30.10  
    Athletic Bilbao Espanyol Barcelona -
  • 30.10  
    Valencia CF Sevilla FC -
  • 30.10  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 30.10  
    Real Betis Balompié Celta Vigo -
  • 30.10  
    FC Barcelona Real Valladolid -
  • 30.10  
    Real Madryt CD Leganés -
  • 30.10  
    RCD Mallorca CA Osasuna -
  • 30.10  
    Getafe CF Granada CF -
  • 30.10  
    SD Eibar Villarreal CF -

12. kolejka

  • 03.11  
    Celta Vigo Getafe CF -
  • 03.11  
    Espanyol Barcelona Valencia CF -
  • 03.11  
    Granada CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 03.11  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 03.11  
    CD Leganés SD Eibar -
  • 03.11  
    Real Valladolid RCD Mallorca -
  • 03.11  
    CA Osasuna Deportivo Alavés -
  • 03.11  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 03.11  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 03.11  
    Real Madryt Real Betis Balompié -

13. kolejka

  • 10.11  
    Athletic Bilbao Levante UD -
  • 10.11  
    Deportivo Alavés Real Valladolid -
  • 10.11  
    Atletico Madryt Espanyol Barcelona -
  • 10.11  
    Getafe CF CA Osasuna -
  • 10.11  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 10.11  
    FC Barcelona Celta Vigo -
  • 10.11  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 10.11  
    Valencia CF Granada CF -
  • 10.11  
    Real Sociedad San Sebastián CD Leganés -
  • 10.11  
    RCD Mallorca Villarreal CF -

14. kolejka

  • 24.11  
    Real Betis Balompié Valencia CF -
  • 24.11  
    CD Leganés FC Barcelona -
  • 24.11  
    Espanyol Barcelona Getafe CF -
  • 24.11  
    Granada CF Atletico Madryt -
  • 24.11  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 24.11  
    Villarreal CF Celta Vigo -
  • 24.11  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 24.11  
    CA Osasuna Athletic Bilbao -
  • 24.11  
    Real Valladolid Sevilla FC -
  • 24.11  
    Levante UD RCD Mallorca -

15. kolejka

  • 01.12  
    Athletic Bilbao Granada CF -
  • 01.12  
    Deportivo Alavés Real Madryt -
  • 01.12  
    Getafe CF Levante UD -
  • 01.12  
    RCD Mallorca Real Betis Balompié -
  • 01.12  
    Real Sociedad San Sebastián SD Eibar -
  • 01.12  
    Espanyol Barcelona CA Osasuna -
  • 01.12  
    Sevilla FC CD Leganés -
  • 01.12  
    Celta Vigo Real Valladolid -
  • 01.12  
    Atletico Madryt FC Barcelona -
  • 01.12  
    Valencia CF Villarreal CF -

16. kolejka

  • 08.12  
    SD Eibar Getafe CF -
  • 08.12  
    Levante UD Valencia CF -
  • 08.12  
    CD Leganés Celta Vigo -
  • 08.12  
    Granada CF Deportivo Alavés -
  • 08.12  
    CA Osasuna Sevilla FC -
  • 08.12  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 08.12  
    Real Madryt Espanyol Barcelona -
  • 08.12  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 08.12  
    Real Valladolid Real Sociedad San Sebastián -
  • 08.12  
    FC Barcelona RCD Mallorca -

17. kolejka

  • 15.12  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 15.12  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 15.12  
    Deportivo Alavés CD Leganés -
  • 15.12  
    Valencia CF Real Madryt -
  • 15.12  
    Celta Vigo RCD Mallorca -
  • 15.12  
    Espanyol Barcelona Real Betis Balompié -
  • 15.12  
    Granada CF Levante UD -
  • 15.12  
    Getafe CF Real Valladolid -
  • 15.12  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -
  • 15.12  
    Sevilla FC Villarreal CF -

18. kolejka

  • 22.12  
    FC Barcelona Deportivo Alavés -
  • 22.12  
    CD Leganés Espanyol Barcelona -
  • 22.12  
    SD Eibar Granada CF -
  • 22.12  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 22.12  
    Levante UD Celta Vigo -
  • 22.12  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.12  
    RCD Mallorca Sevilla FC -
  • 22.12  
    Real Valladolid Valencia CF -
  • 22.12  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 22.12  
    Real Madryt Athletic Bilbao -

19. kolejka

  • 05.01  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -
  • 05.01  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 05.01  
    Valencia CF SD Eibar -
  • 05.01  
    Atletico Madryt Levante UD -
  • 05.01  
    Granada CF RCD Mallorca -
  • 05.01  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 05.01  
    Espanyol Barcelona FC Barcelona -
  • 05.01  
    Celta Vigo CA Osasuna -
  • 05.01  
    Real Sociedad San Sebastián Villarreal CF -
  • 05.01  
    Real Valladolid CD Leganés -

20. kolejka

  • 19.01  
    Levante UD Deportivo Alavés -
  • 19.01  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 19.01  
    FC Barcelona Granada CF -
  • 19.01  
    Athletic Bilbao Celta Vigo -
  • 19.01  
    SD Eibar Atletico Madryt -
  • 19.01  
    CD Leganés Getafe CF -
  • 19.01  
    RCD Mallorca Valencia CF -
  • 19.01  
    CA Osasuna Real Valladolid -
  • 19.01  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 19.01  
    Villarreal CF Espanyol Barcelona -

21. kolejka

  • 26.01  
    Atletico Madryt CD Leganés -
  • 26.01  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -
  • 26.01  
    Celta Vigo SD Eibar -
  • 26.01  
    Getafe CF Real Betis Balompié -
  • 26.01  
    Espanyol Barcelona Athletic Bilbao -
  • 26.01  
    CA Osasuna Levante UD -
  • 26.01  
    Real Sociedad San Sebastián RCD Mallorca -
  • 26.01  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 26.01  
    Real Valladolid Real Madryt -
  • 26.01  
    Valencia CF FC Barcelona -

22. kolejka

  • 02.02  
    Athletic Bilbao Getafe CF -
  • 02.02  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 02.02  
    Granada CF Espanyol Barcelona -
  • 02.02  
    FC Barcelona Levante UD -
  • 02.02  
    CD Leganés Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.02  
    RCD Mallorca Real Valladolid -
  • 02.02  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 02.02  
    Valencia CF Celta Vigo -
  • 02.02  
    Villarreal CF CA Osasuna -
  • 02.02  
    Real Madryt Atletico Madryt -

23. kolejka

  • 09.02  
    Real Valladolid Villarreal CF -
  • 09.02  
    Espanyol Barcelona RCD Mallorca -
  • 09.02  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 09.02  
    Getafe CF Valencia CF -
  • 09.02  
    Celta Vigo Sevilla FC -
  • 09.02  
    Real Betis Balompié FC Barcelona -
  • 09.02  
    Atletico Madryt Granada CF -
  • 09.02  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 09.02  
    Levante UD CD Leganés -
  • 09.02  
    CA Osasuna Real Madryt -

24. kolejka

  • 16.02  
    Valencia CF Atletico Madryt -
  • 16.02  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -
  • 16.02  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 16.02  
    Real Madryt Celta Vigo -
  • 16.02  
    FC Barcelona Getafe CF -
  • 16.02  
    RCD Mallorca Deportivo Alavés -
  • 16.02  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 16.02  
    Granada CF Real Valladolid -
  • 16.02  
    Sevilla FC Espanyol Barcelona -
  • 16.02  
    Villarreal CF Levante UD -

25. kolejka

  • 23.02  
    FC Barcelona SD Eibar -
  • 23.02  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 23.02  
    Atletico Madryt Villarreal CF -
  • 23.02  
    Real Betis Balompié RCD Mallorca -
  • 23.02  
    Celta Vigo CD Leganés -
  • 23.02  
    Real Valladolid Espanyol Barcelona -
  • 23.02  
    Real Sociedad San Sebastián Valencia CF -
  • 23.02  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 23.02  
    Levante UD Real Madryt -
  • 23.02  
    Getafe CF Sevilla FC -

26. kolejka

  • 01.03  
    Athletic Bilbao Villarreal CF -
  • 01.03  
    SD Eibar Levante UD -
  • 01.03  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 01.03  
    Espanyol Barcelona Atletico Madryt -
  • 01.03  
    Sevilla FC CA Osasuna -
  • 01.03  
    Granada CF Celta Vigo -
  • 01.03  
    Valencia CF Real Betis Balompié -
  • 01.03  
    RCD Mallorca Getafe CF -
  • 01.03  
    CD Leganés Deportivo Alavés -
  • 01.03  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid -

27. kolejka

  • 08.03  
    SD Eibar RCD Mallorca -
  • 08.03  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 08.03  
    Real Betis Balompié Real Madryt -
  • 08.03  
    Getafe CF Celta Vigo -
  • 08.03  
    CA Osasuna Espanyol Barcelona -
  • 08.03  
    Levante UD Granada CF -
  • 08.03  
    Deportivo Alavés Valencia CF -
  • 08.03  
    Real Valladolid Athletic Bilbao -
  • 08.03  
    Atletico Madryt Sevilla FC -
  • 08.03  
    Villarreal CF CD Leganés -

28. kolejka

  • 15.03  
    Celta Vigo Villarreal CF -
  • 15.03  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 15.03  
    CD Leganés Real Valladolid -
  • 15.03  
    Granada CF Getafe CF -
  • 15.03  
    Espanyol Barcelona Deportivo Alavés -
  • 15.03  
    RCD Mallorca FC Barcelona -
  • 15.03  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 15.03  
    Real Madryt SD Eibar -
  • 15.03  
    Real Sociedad San Sebastián CA Osasuna -
  • 15.03  
    Valencia CF Levante UD -

29. kolejka

  • 22.03  
    SD Eibar Athletic Bilbao -
  • 22.03  
    Villarreal CF RCD Mallorca -
  • 22.03  
    Getafe CF Espanyol Barcelona -
  • 22.03  
    CA Osasuna Atletico Madryt -
  • 22.03  
    Real Betis Balompié Granada CF -
  • 22.03  
    Real Madryt Valencia CF -
  • 22.03  
    FC Barcelona CD Leganés -
  • 22.03  
    Deportivo Alavés Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.03  
    Real Valladolid Celta Vigo -
  • 22.03  
    Levante UD Sevilla FC -

30. kolejka

  • 05.04  
    Celta Vigo Deportivo Alavés -
  • 05.04  
    Espanyol Barcelona Levante UD -
  • 05.04  
    Atletico Madryt Real Valladolid -
  • 05.04  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 05.04  
    RCD Mallorca CD Leganés -
  • 05.04  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 05.04  
    Granada CF Villarreal CF -
  • 05.04  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 05.04  
    Real Sociedad San Sebastián Real Madryt -
  • 05.04  
    Valencia CF CA Osasuna -

31. kolejka

  • 12.04  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 12.04  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -
  • 12.04  
    Levante UD Atletico Madryt -
  • 12.04  
    CD Leganés Granada CF -
  • 12.04  
    SD Eibar Valencia CF -
  • 12.04  
    Real Sociedad San Sebastián Celta Vigo -
  • 12.04  
    Real Madryt RCD Mallorca -
  • 12.04  
    Real Betis Balompié Espanyol Barcelona -
  • 12.04  
    Real Valladolid Getafe CF -
  • 12.04  
    Villarreal CF Sevilla FC -

32. kolejka

  • 22.04  
    Athletic Bilbao RCD Mallorca -
  • 22.04  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 22.04  
    Celta Vigo FC Barcelona -
  • 22.04  
    Getafe CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.04  
    Espanyol Barcelona Real Madryt -
  • 22.04  
    Villarreal CF Valencia CF -
  • 22.04  
    Sevilla FC Real Valladolid -
  • 22.04  
    CA Osasuna CD Leganés -
  • 22.04  
    Levante UD Real Betis Balompié -
  • 22.04  
    Granada CF SD Eibar -

33. kolejka

  • 26.04  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 26.04  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 26.04  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 26.04  
    CD Leganés Sevilla FC -
  • 26.04  
    Valencia CF Athletic Bilbao -
  • 26.04  
    SD Eibar CA Osasuna -
  • 26.04  
    Real Valladolid Levante UD -
  • 26.04  
    Real Madryt Getafe CF -
  • 26.04  
    Real Sociedad San Sebastián Espanyol Barcelona -
  • 26.04  
    RCD Mallorca Celta Vigo -

34. kolejka

  • 03.05  
    Granada CF Valencia CF -
  • 03.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 03.05  
    CA Osasuna Getafe CF -
  • 03.05  
    Levante UD Real Sociedad San Sebastián -
  • 03.05  
    Espanyol Barcelona CD Leganés -
  • 03.05  
    Celta Vigo Real Betis Balompié -
  • 03.05  
    Atletico Madryt RCD Mallorca -
  • 03.05  
    Sevilla FC SD Eibar -
  • 03.05  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 03.05  
    Real Valladolid Deportivo Alavés -

35. kolejka

  • 10.05  
    Athletic Bilbao Sevilla FC -
  • 10.05  
    Real Sociedad San Sebastián Granada CF -
  • 10.05  
    RCD Mallorca Levante UD -
  • 10.05  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 10.05  
    Valencia CF Real Valladolid -
  • 10.05  
    FC Barcelona Espanyol Barcelona -
  • 10.05  
    Getafe CF Villarreal CF -
  • 10.05  
    SD Eibar CD Leganés -
  • 10.05  
    Celta Vigo Atletico Madryt -
  • 10.05  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -

36. kolejka

  • 13.05  
    Deportivo Alavés Getafe CF -
  • 13.05  
    Sevilla FC RCD Mallorca -
  • 13.05  
    Villarreal CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 13.05  
    Atletico Madryt Real Betis Balompié -
  • 13.05  
    Espanyol Barcelona SD Eibar -
  • 13.05  
    Granada CF Real Madryt -
  • 13.05  
    CD Leganés Valencia CF -
  • 13.05  
    Real Valladolid FC Barcelona -
  • 13.05  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 13.05  
    CA Osasuna Celta Vigo -

37. kolejka

  • 17.05  
    RCD Mallorca Granada CF -
  • 17.05  
    SD Eibar Real Valladolid -
  • 17.05  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 17.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 17.05  
    FC Barcelona CA Osasuna -
  • 17.05  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 17.05  
    Celta Vigo Levante UD -
  • 17.05  
    Athletic Bilbao CD Leganés -
  • 17.05  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 17.05  
    Valencia CF Espanyol Barcelona -

38. kolejka

  • 24.05  
    Deportivo Alavés FC Barcelona -
  • 24.05  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 24.05  
    Granada CF Athletic Bilbao -
  • 24.05  
    Espanyol Barcelona Celta Vigo -
  • 24.05  
    Villarreal CF SD Eibar -
  • 24.05  
    CD Leganés Real Madryt -
  • 24.05  
    CA Osasuna RCD Mallorca -
  • 24.05  
    Levante UD Getafe CF -
  • 24.05  
    Sevilla FC Valencia CF -
  • 24.05  
    Real Valladolid Real Betis Balompié -