Hiszpania - Primera División

30. kolejka - Primera División

  • 09.04 koniec
    SD Huesca Elche CF 3-1 (karne ) (po dogrywce)
  • trwa (7')
    Getafe CF Cádiz CF 0-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 10.04 16:15
  • 10.04 18:30
  • 10.04 21:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:15
  • 11.04 18:30
  • 11.04 21:00
  • 12.04 21:00

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Atletico Madryt 29 66   20 6 3   51 - 19 32
2   FC Barcelona 29 65   20 5 4   68 - 24 44
3   Real Madryt 29 63   19 6 4   51 - 23 28
4   Sevilla FC 29 58   18 4 7   40 - 21 19
5   Real Sociedad San Sebastián 29 46   12 10 7   45 - 29 16
6   Real Betis Balompié 29 46   14 4 11   39 - 42 -3
7   Villarreal CF 29 46   11 13 5   42 - 31 11
8   Real Club Celta de Vigo 29 37   9 10 10   38 - 44 -6
9   Granada CF 29 36   10 6 13   34 - 49 -15
10   Athletic Bilbao 29 36   9 9 11   39 - 33 6
11   Levante UD 29 35   8 11 10   36 - 39 -3
12   Cádiz CF 30 33   8 9 13   26 - 45 -19
13   Valencia Club de Futbol 29 33   8 9 12   35 - 40 -5
14   Getafe CF 30 31   7 10 13   22 - 33 -11
15   CA Osasuna 29 31   7 10 12   23 - 35 -12
16   SD Huesca 30 27   5 12 13   31 - 45 -14
17   Real Valladolid CF 29 27   5 12 12   26 - 39 -13
18   Elche CF 30 26   5 11 14   27 - 46 -19
19   SD Eibar 29 23   4 11 14   22 - 35 -13
20   Deportivo Alavés 29 23   5 8 16   24 - 47 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • 21.04 19:00
  • 21.04 19:00
  • 21.04 20:00
  • 21.04 21:00
  • 21.04 21:00
  • 21.04 22:00
  • 22.04 19:00
  • 22.04 21:00
  • 22.04 21:00
  • 22.04 22:00

Strzelcy Primera División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 23 3
Luis Suarez(Atletico Madryt) 19 3
Gerard Moreno Balagueró(Villarreal CF) 19 9

Kartkowicze Primera División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Djené Dakonam Ortega(Getafe CF) 2 7 9
Aissa Mandi(Real Betis Balompié) 2 5 7
Papa Kouly Diop(SD Eibar) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Primera División

30. kolejka

  • 10.04 16:15  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 10.04 18:30  
    SD Eibar Levante UD -
  • 10.04 21:00  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 11.04 14:00  
    Villarreal CF CA Osasuna -
  • 11.04 16:15  
    Valencia Club de Futbol Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.04 18:30  
    Real Valladolid CF Granada CF -
  • 11.04 21:00  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 12.04 21:00  
    Real Club Celta de Vigo Sevilla FC -

31. kolejka

  • 21.04 19:00  
    CA Osasuna Valencia Club de Futbol -
  • 21.04 19:00  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 21.04 20:00  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 21.04 21:00  
    Elche CF Real Valladolid CF -
  • 21.04 21:00  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -
  • 21.04 22:00  
    Cádiz CF Real Madryt -
  • 22.04 19:00  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 22.04 21:00  
    Real Sociedad San Sebastián Real Club Celta de Vigo -
  • 22.04 21:00  
    Granada CF SD Eibar -
  • 22.04 22:00  
    FC Barcelona Getafe CF -

32. kolejka

  • 24.04 14:00  
    Elche CF Levante UD -
  • 24.04 16:15  
    Real Valladolid CF Cádiz CF -
  • 24.04 18:30  
    Valencia Club de Futbol Deportivo Alavés -
  • 24.04 21:00  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 25.04 14:00  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 25.04 16:15  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 25.04 18:30  
    Real Club Celta de Vigo CA Osasuna -
  • 25.04 18:30  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 25.04 21:00  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 26.04 21:00  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -

33. kolejka

  • 18.04 14:00  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 18.04 14:00  
    CA Osasuna Elche CF -
  • 18.04 16:15  
    Deportivo Alavés SD Huesca -
  • 18.04 16:15  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 18.04 18:30  
    Cádiz CF Real Club Celta de Vigo -
  • 18.04 18:30  
    Real Betis Balompié Valencia Club de Futbol -
  • 18.04 21:00  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 18.04 21:00  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 28.04  
    FC Barcelona Granada CF -
  • 28.04  
    Athletic Bilbao Real Valladolid CF -

34. kolejka

  • 02.05  
    Real Club Celta de Vigo Levante UD -
  • 02.05  
    Elche CF Atletico Madryt -
  • 02.05  
    Real Valladolid CF Real Betis Balompié -
  • 02.05  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 02.05  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 02.05  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 02.05  
    Valencia Club de Futbol FC Barcelona -
  • 02.05  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.05  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 02.05  
    Granada CF Cádiz CF -

35. kolejka

  • 09.05  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 09.05  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 09.05  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.05  
    Real Betis Balompié Granada CF -
  • 09.05  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 09.05  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 09.05  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 09.05  
    Villarreal CF Real Club Celta de Vigo -
  • 09.05  
    Valencia Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 09.05  
    Real Sociedad San Sebastián Elche CF -

36. kolejka

  • 12.05  
    Real Club Celta de Vigo Getafe CF -
  • 12.05  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 12.05  
    Granada CF Real Madryt -
  • 12.05  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 12.05  
    Real Valladolid CF Villarreal CF -
  • 12.05  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 12.05  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 12.05  
    Sevilla FC Valencia Club de Futbol -
  • 12.05  
    Elche CF Deportivo Alavés -
  • 12.05  
    CA Osasuna Cádiz CF -

37. kolejka

  • 16.05  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 16.05  
    Valencia Club de Futbol SD Eibar -
  • 16.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid CF -
  • 16.05  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 16.05  
    FC Barcelona Real Club Celta de Vigo -
  • 16.05  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 16.05  
    Getafe CF Levante UD -
  • 16.05  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -

38. kolejka

  • 23.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 23.05  
    Real Valladolid CF Atletico Madryt -
  • 23.05  
    Elche CF Athletic Bilbao -
  • 23.05  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 23.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 23.05  
    Levante UD Cádiz CF -
  • 23.05  
    Granada CF Getafe CF -
  • 23.05  
    Real Club Celta de Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 23.05  
    SD Huesca Valencia Club de Futbol -