Hiszpania - Primera División

33. kolejka - Primera División

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Atletico Madryt 31 70   21 7 3   57 - 20 37
2   Real Madryt 31 67   20 7 4   53 - 24 29
3   FC Barcelona 30 65   20 5 5   69 - 26 43
4   Sevilla FC 31 64   20 4 7   46 - 25 21
5   Villarreal CF 31 49   12 13 6   48 - 34 14
6   Real Betis Balompié 31 48   14 6 11   42 - 45 -3
7   Real Sociedad San Sebastián 31 47   12 11 8   48 - 33 15
8   Granada CF 30 39   11 6 13   36 - 50 -14
9   Levante UD 31 38   9 11 11   38 - 44 -6
10   Real Club Celta de Vigo 31 38   9 11 11   41 - 48 -7
11   Athletic Bilbao 30 37   9 10 11   39 - 33 6
12   CA Osasuna 31 37   9 10 12   27 - 36 -9
13   Cádiz CF 31 36   9 9 13   27 - 45 -18
14   Valencia Club de Futbol 31 35   8 11 12   39 - 44 -5
15   Getafe CF 31 31   7 10 14   22 - 34 -12
16   Deportivo Alavés 31 27   6 9 16   25 - 47 -22
17   SD Huesca 31 27   5 12 14   31 - 46 -15
18   Real Valladolid CF 30 27   5 12 13   27 - 41 -14
19   Elche CF 31 26   5 11 15   27 - 48 -21
20   SD Eibar 31 23   4 11 16   22 - 41 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

34. kolejka (następna)

  • 30.04 21:00
  • 01.05 14:00
  • 01.05 16:15
  • 01.05 18:30
  • 01.05 21:00
  • 02.05 14:00
  • 02.05 16:15
  • 02.05 18:30
  • 02.05 21:00
  • 03.05 21:00

Strzelcy Primera División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 23 3
Gerard Moreno Balagueró(Villarreal CF) 20 9
Karim Benzema(Real Madryt) 19 0

Kartkowicze Primera División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Djené Dakonam Ortega(Getafe CF) 2 7 9
Papa Kouly Diop(SD Eibar) 2 6 8
Aissa Mandi(Real Betis Balompié) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Primera División

31. kolejka

  • 21.04 19:00  
    CA Osasuna Valencia Club de Futbol -
  • 21.04 19:00  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 21.04 20:00  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 21.04 21:00  
    Elche CF Real Valladolid CF -
  • 21.04 21:00  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -
  • 21.04 22:00  
    Cádiz CF Real Madryt -
  • 22.04 19:00  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 22.04 21:00  
    Real Sociedad San Sebastián Real Club Celta de Vigo -
  • 22.04 21:00  
    Granada CF SD Eibar -
  • 22.04 22:00  
    FC Barcelona Getafe CF -

32. kolejka

  • 24.04 14:00  
    Elche CF Levante UD -
  • 24.04 16:15  
    Real Valladolid CF Cádiz CF -
  • 24.04 18:30  
    Valencia Club de Futbol Deportivo Alavés -
  • 24.04 21:00  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 25.04 14:00  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 25.04 16:15  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 25.04 18:30  
    Real Club Celta de Vigo CA Osasuna -
  • 25.04 18:30  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 25.04 21:00  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 26.04 21:00  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -

33. kolejka

34. kolejka

  • 30.04 21:00  
    Real Club Celta de Vigo Levante UD -
  • 01.05 14:00  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 01.05 16:15  
    Elche CF Atletico Madryt -
  • 01.05 18:30  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 01.05 21:00  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 02.05 14:00  
    Real Valladolid CF Real Betis Balompié -
  • 02.05 16:15  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 02.05 18:30  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 02.05 21:00  
    Valencia Club de Futbol FC Barcelona -
  • 03.05 21:00  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -

35. kolejka

  • 07.05 21:00  
    Real Sociedad San Sebastián Elche CF -
  • 08.05 14:00  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 08.05 16:15  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 08.05 18:30  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 08.05 21:00  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 09.05 14:00  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.05 16:15  
    Valencia Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 09.05 18:30  
    Villarreal CF Real Club Celta de Vigo -
  • 09.05 21:00  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 10.05 21:00  
    Real Betis Balompié Granada CF -

36. kolejka

  • 11.05 19:00  
    CA Osasuna Cádiz CF -
  • 11.05 20:00  
    Elche CF Deportivo Alavés -
  • 11.05 22:00  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 12.05 19:00  
    Sevilla FC Valencia Club de Futbol -
  • 12.05 20:00  
    Real Club Celta de Vigo Getafe CF -
  • 12.05 20:00  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 12.05 22:00  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 13.05 19:00  
    Real Valladolid CF Villarreal CF -
  • 13.05 20:00  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 13.05 22:00  
    Granada CF Real Madryt -

37. kolejka

  • 16.05  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 16.05  
    Valencia Club de Futbol SD Eibar -
  • 16.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid CF -
  • 16.05  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 16.05  
    FC Barcelona Real Club Celta de Vigo -
  • 16.05  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 16.05  
    Getafe CF Levante UD -
  • 16.05  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -

38. kolejka

  • 23.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 23.05  
    Real Valladolid CF Atletico Madryt -
  • 23.05  
    Elche CF Athletic Bilbao -
  • 23.05  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 23.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 23.05  
    Levante UD Cádiz CF -
  • 23.05  
    Granada CF Getafe CF -
  • 23.05  
    Real Club Celta de Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 23.05  
    SD Huesca Valencia Club de Futbol -