Hiszpania - Primera División

4. kolejka - Primera División

  • 29.09 koniec
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 21:30
  • 30.09 21:30
  • 01.10 19:00
  • 01.10 19:00
  • przełożony
  • 01.10 21:30

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Getafe CF 3 7   2 1 0   4 - 0 4
2   Valencia Club de Futbol 4 7   2 1 1   7 - 5 2
3   Real Betis Balompié 4 6   2 0 2   5 - 6 -1
4   Granada CF 3 6   2 0 1   5 - 7 -2
5   Real Sociedad San Sebastián 4 5   1 2 1   4 - 2 2
6   Real Club Celta de Vigo 3 5   1 2 0   3 - 2 1
7   Real Madryt 2 4   1 1 0   3 - 2 1
8   Villarreal CF 3 4   1 1 1   3 - 6 -3
9   Atletico Madryt 1 3   1 0 0   6 - 1 5
10   FC Barcelona 1 3   1 0 0   4 - 0 4
11   Sevilla FC 1 3   1 0 0   3 - 1 2
12   Levante UD 2 3   1 0 1   5 - 5 0
13   CA Osasuna 3 3   1 0 2   3 - 4 -1
14   Athletic Bilbao 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
15   Cádiz CF 3 3   1 0 2   3 - 5 -2
16   Real Valladolid CF 3 2   0 2 1   2 - 4 -2
17   SD Huesca 3 2   0 2 1   2 - 4 -2
18   SD Eibar 3 1   0 1 2   2 - 4 -2
19   Deportivo Alavés 3 1   0 1 2   1 - 3 -2
20   Elche CF 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 03.10 13:00
  • 03.10 16:00
  • 03.10 18:30
  • 03.10 18:30
  • 03.10 21:00
  • 04.10 12:00
  • 04.10 14:00
  • 04.10 16:00
  • 04.10 18:30
  • 04.10 21:00

Strzelcy Primera División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Iago Aspas(Real Club Celta de Vigo) 3 0
Maximiliano Gómez(Valencia Club de Futbol) 3 0
José Luis Morales Nogales(Levante UD) 3 0

Kartkowicze Primera División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Emerson Aparecido Leite de Souza Junior(Real Betis Balompié) 1 3 4
Aissa Mandi(Real Betis Balompié) 1 2 3
Papa Kouly Diop(SD Eibar) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Primera División

1. kolejka

2. kolejka

4. kolejka

  • 30.09 19:00  
    SD Huesca Atletico Madryt -
  • 30.09 19:00  
    Villarreal CF Deportivo Alavés -
  • 30.09 21:30  
    SD Eibar Elche CF -
  • 30.09 21:30  
    Real Madryt Real Valladolid CF -
  • 01.10 19:00  
    Sevilla FC Levante UD -
  • 01.10 19:00  
    Athletic Bilbao Cádiz CF -
  • przełożony  
    Granada CF CA Osasuna -
  • 01.10 21:30  
    Real Club Celta de Vigo FC Barcelona -

5. kolejka

  • 03.10 13:00  
    Real Valladolid CF SD Eibar -
  • 03.10 16:00  
    Atletico Madryt Villarreal CF -
  • 03.10 18:30  
    Elche CF SD Huesca -
  • 03.10 18:30  
    Real Sociedad San Sebastián Getafe CF -
  • 03.10 21:00  
    Valencia Club de Futbol Real Betis Balompié -
  • 04.10 12:00  
    CA Osasuna Real Club Celta de Vigo -
  • 04.10 14:00  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 04.10 16:00  
    Levante UD Real Madryt -
  • 04.10 18:30  
    Cádiz CF Granada CF -
  • 04.10 21:00  
    FC Barcelona Sevilla FC -

6. kolejka

  • 18.10  
    SD Huesca Real Valladolid CF -
  • 18.10  
    Granada CF Sevilla FC -
  • 18.10  
    Real Club Celta de Vigo Atletico Madryt -
  • 18.10  
    Getafe CF FC Barcelona -
  • 18.10  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 18.10  
    Real Madryt Cádiz CF -
  • 18.10  
    SD Eibar CA Osasuna -
  • 18.10  
    Deportivo Alavés Elche CF -
  • 18.10  
    Villarreal CF Valencia Club de Futbol -
  • 18.10  
    Athletic Bilbao Levante UD -

7. kolejka

  • 25.10  
    Elche CF Valencia Club de Futbol -
  • 25.10  
    Real Valladolid CF Deportivo Alavés -
  • 25.10  
    Sevilla FC SD Eibar -
  • 25.10  
    Real Sociedad San Sebastián SD Huesca -
  • 25.10  
    CA Osasuna Athletic Bilbao -
  • 25.10  
    Levante UD Real Club Celta de Vigo -
  • 25.10  
    Cádiz CF Villarreal CF -
  • 25.10  
    Getafe CF Granada CF -
  • 25.10  
    FC Barcelona Real Madryt -
  • 25.10  
    Atletico Madryt Real Betis Balompié -

8. kolejka

  • 01.11  
    Villarreal CF Real Valladolid CF -
  • 01.11  
    Real Madryt SD Huesca -
  • 01.11  
    CA Osasuna Atletico Madryt -
  • 01.11  
    Granada CF Levante UD -
  • 01.11  
    SD Eibar Cádiz CF -
  • 01.11  
    Real Betis Balompié Elche CF -
  • 01.11  
    Real Club Celta de Vigo Real Sociedad San Sebastián -
  • 01.11  
    Valencia Club de Futbol Getafe CF -
  • 01.11  
    Athletic Bilbao Sevilla FC -
  • 01.11  
    Deportivo Alavés FC Barcelona -

9. kolejka

  • 08.11  
    Atletico Madryt Cádiz CF -
  • 08.11  
    Elche CF Real Club Celta de Vigo -
  • 08.11  
    Real Valladolid CF Athletic Bilbao -
  • 08.11  
    Valencia Club de Futbol Real Madryt -
  • 08.11  
    Real Sociedad San Sebastián Granada CF -
  • 08.11  
    Sevilla FC CA Osasuna -
  • 08.11  
    Levante UD Deportivo Alavés -
  • 08.11  
    SD Huesca SD Eibar -
  • 08.11  
    FC Barcelona Real Betis Balompié -
  • 08.11  
    Getafe CF Villarreal CF -

10. kolejka

  • 22.11  
    CA Osasuna SD Huesca -
  • 22.11  
    Sevilla FC Real Club Celta de Vigo -
  • 22.11  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 22.11  
    Granada CF Real Valladolid CF -
  • 22.11  
    Levante UD Elche CF -
  • 22.11  
    SD Eibar Getafe CF -
  • 22.11  
    Villarreal CF Real Madryt -
  • 22.11  
    Cádiz CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.11  
    Atletico Madryt FC Barcelona -
  • 22.11  
    Deportivo Alavés Valencia Club de Futbol -

11. kolejka

  • 29.11  
    Real Club Celta de Vigo Granada CF -
  • 29.11  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 29.11  
    Real Sociedad San Sebastián Villarreal CF -
  • 29.11  
    FC Barcelona CA Osasuna -
  • 29.11  
    SD Huesca Sevilla FC -
  • 29.11  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 29.11  
    Valencia Club de Futbol Atletico Madryt -
  • 29.11  
    Real Valladolid CF Levante UD -
  • 29.11  
    Getafe CF Athletic Bilbao -
  • 29.11  
    Elche CF Cádiz CF -

12. kolejka

  • 06.12  
    Villarreal CF Elche CF -
  • 06.12  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 06.12  
    CA Osasuna Real Betis Balompié -
  • 06.12  
    Levante UD Getafe CF -
  • 06.12  
    Granada CF SD Huesca -
  • 06.12  
    Cádiz CF FC Barcelona -
  • 06.12  
    SD Eibar Valencia Club de Futbol -
  • 06.12  
    Deportivo Alavés Real Sociedad San Sebastián -
  • 06.12  
    Athletic Bilbao Real Club Celta de Vigo -
  • 06.12  
    Atletico Madryt Real Valladolid CF -

13. kolejka

  • 13.12  
    Real Valladolid CF CA Osasuna -
  • 13.12  
    Real Sociedad San Sebastián SD Eibar -
  • 13.12  
    Valencia Club de Futbol Athletic Bilbao -
  • 13.12  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 13.12  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 13.12  
    Real Club Celta de Vigo Cádiz CF -
  • 13.12  
    FC Barcelona Levante UD -
  • 13.12  
    Getafe CF Sevilla FC -
  • 13.12  
    SD Huesca Deportivo Alavés -
  • 13.12  
    Elche CF Granada CF -

14. kolejka

  • 20.12  
    Granada CF Real Betis Balompié -
  • 20.12  
    Cádiz CF Getafe CF -
  • 20.12  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 20.12  
    Real Club Celta de Vigo Deportivo Alavés -
  • 20.12  
    CA Osasuna Villarreal CF -
  • 20.12  
    FC Barcelona Valencia Club de Futbol -
  • 20.12  
    Atletico Madryt Elche CF -
  • 20.12  
    Athletic Bilbao SD Huesca -
  • 20.12  
    Sevilla FC Real Valladolid CF -
  • 20.12  
    Levante UD Real Sociedad San Sebastián -

15. kolejka

  • 23.12  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 23.12  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 23.12  
    Real Valladolid CF FC Barcelona -
  • 23.12  
    Elche CF CA Osasuna -
  • 23.12  
    Real Madryt Granada CF -
  • 23.12  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 23.12  
    SD Huesca Levante UD -
  • 23.12  
    Valencia Club de Futbol Sevilla FC -
  • 23.12  
    Real Betis Balompié Cádiz CF -
  • 23.12  
    Getafe CF Real Club Celta de Vigo -

16. kolejka

  • 30.12  
    Atletico Madryt Getafe CF -
  • 30.12  
    FC Barcelona SD Eibar -
  • 30.12  
    Athletic Bilbao Real Sociedad San Sebastián -
  • 30.12  
    Granada CF Valencia Club de Futbol -
  • 30.12  
    Levante UD Real Betis Balompié -
  • 30.12  
    Real Club Celta de Vigo SD Huesca -
  • 30.12  
    Elche CF Real Madryt -
  • 30.12  
    Cádiz CF Real Valladolid CF -
  • 30.12  
    Sevilla FC Villarreal CF -
  • 30.12  
    CA Osasuna Deportivo Alavés -

17. kolejka

  • 03.01  
    Villarreal CF Levante UD -
  • 03.01  
    Valencia Club de Futbol Cádiz CF -
  • 03.01  
    SD Huesca FC Barcelona -
  • 03.01  
    Real Sociedad San Sebastián CA Osasuna -
  • 03.01  
    Real Madryt Real Club Celta de Vigo -
  • 03.01  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 03.01  
    Getafe CF Real Valladolid CF -
  • 03.01  
    Athletic Bilbao Elche CF -
  • 03.01  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 03.01  
    SD Eibar Granada CF -

18. kolejka

  • 10.01  
    Granada CF FC Barcelona -
  • 10.01  
    Levante UD SD Eibar -
  • 10.01  
    SD Huesca Real Betis Balompié -
  • 10.01  
    CA Osasuna Real Madryt -
  • 10.01  
    Cádiz CF Deportivo Alavés -
  • 10.01  
    Real Club Celta de Vigo Villarreal CF -
  • 10.01  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -
  • 10.01  
    Elche CF Getafe CF -
  • 10.01  
    Real Valladolid CF Valencia Club de Futbol -
  • 10.01  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -

19. kolejka

  • 20.01  
    Cádiz CF Levante UD -
  • 20.01  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -
  • 20.01  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 20.01  
    Real Valladolid CF Elche CF -
  • 20.01  
    Villarreal CF Granada CF -
  • 20.01  
    Valencia Club de Futbol CA Osasuna -
  • 20.01  
    SD Eibar Atletico Madryt -
  • 20.01  
    Real Betis Balompié Real Club Celta de Vigo -
  • 20.01  
    Real Madryt Athletic Bilbao -
  • 20.01  
    Getafe CF SD Huesca -

20. kolejka

  • 24.01  
    Elche CF FC Barcelona -
  • 24.01  
    Levante UD Real Valladolid CF -
  • 24.01  
    Sevilla FC Cádiz CF -
  • 24.01  
    SD Huesca Villarreal CF -
  • 24.01  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 24.01  
    Atletico Madryt Valencia Club de Futbol -
  • 24.01  
    Athletic Bilbao Getafe CF -
  • 24.01  
    Deportivo Alavés Real Madryt -
  • 24.01  
    Real Club Celta de Vigo SD Eibar -
  • 24.01  
    Real Sociedad San Sebastián Real Betis Balompié -

21. kolejka

  • 31.01  
    Villarreal CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 31.01  
    Real Valladolid CF SD Huesca -
  • 31.01  
    Cádiz CF Atletico Madryt -
  • 31.01  
    Valencia Club de Futbol Elche CF -
  • 31.01  
    Granada CF Real Club Celta de Vigo -
  • 31.01  
    SD Eibar Sevilla FC -
  • 31.01  
    Real Madryt Levante UD -
  • 31.01  
    Getafe CF Deportivo Alavés -
  • 31.01  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -
  • 31.01  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -

22. kolejka

  • 07.02  
    Real Betis Balompié FC Barcelona -
  • 07.02  
    Sevilla FC Getafe CF -
  • 07.02  
    Atletico Madryt Real Club Celta de Vigo -
  • 07.02  
    CA Osasuna SD Eibar -
  • 07.02  
    Elche CF Villarreal CF -
  • 07.02  
    Levante UD Granada CF -
  • 07.02  
    Real Sociedad San Sebastián Cádiz CF -
  • 07.02  
    SD Huesca Real Madryt -
  • 07.02  
    Athletic Bilbao Valencia Club de Futbol -
  • 07.02  
    Deportivo Alavés Real Valladolid CF -

23. kolejka

  • 14.02  
    FC Barcelona Deportivo Alavés -
  • 14.02  
    Sevilla FC SD Huesca -
  • 14.02  
    Granada CF Atletico Madryt -
  • 14.02  
    Levante UD CA Osasuna -
  • 14.02  
    Cádiz CF Athletic Bilbao -
  • 14.02  
    Real Madryt Valencia Club de Futbol -
  • 14.02  
    SD Eibar Real Valladolid CF -
  • 14.02  
    Villarreal CF Real Betis Balompié -
  • 14.02  
    Real Club Celta de Vigo Elche CF -
  • 14.02  
    Getafe CF Real Sociedad San Sebastián -

24. kolejka

  • 21.02  
    Athletic Bilbao Villarreal CF -
  • 21.02  
    Real Valladolid CF Real Madryt -
  • 21.02  
    Elche CF SD Eibar -
  • 21.02  
    Valencia Club de Futbol Real Club Celta de Vigo -
  • 21.02  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 21.02  
    CA Osasuna Sevilla FC -
  • 21.02  
    FC Barcelona Cádiz CF -
  • 21.02  
    SD Huesca Granada CF -
  • 21.02  
    Real Betis Balompié Getafe CF -
  • 21.02  
    Atletico Madryt Levante UD -

25. kolejka

  • 28.02  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 28.02  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 28.02  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 28.02  
    Granada CF Elche CF -
  • 28.02  
    Cádiz CF Real Betis Balompié -
  • 28.02  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 28.02  
    Real Club Celta de Vigo Real Valladolid CF -
  • 28.02  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 28.02  
    SD Eibar SD Huesca -
  • 28.02  
    Getafe CF Valencia Club de Futbol -

26. kolejka

  • 07.03  
    Cádiz CF SD Eibar -
  • 07.03  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 07.03  
    Atletico Madryt Real Madryt -
  • 07.03  
    Athletic Bilbao Granada CF -
  • 07.03  
    Elche CF Sevilla FC -
  • 07.03  
    Real Valladolid CF Getafe CF -
  • 07.03  
    Valencia Club de Futbol Villarreal CF -
  • 07.03  
    CA Osasuna FC Barcelona -
  • 07.03  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 07.03  
    SD Huesca Real Club Celta de Vigo -

27. kolejka

  • 14.03  
    Levante UD Valencia Club de Futbol -
  • 14.03  
    Real Madryt Elche CF -
  • 14.03  
    CA Osasuna Real Valladolid CF -
  • 14.03  
    Granada CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 14.03  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 14.03  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 14.03  
    FC Barcelona SD Huesca -
  • 14.03  
    Real Club Celta de Vigo Athletic Bilbao -
  • 14.03  
    Deportivo Alavés Cádiz CF -
  • 14.03  
    SD Eibar Villarreal CF -

28. kolejka

  • 21.03  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 21.03  
    SD Huesca CA Osasuna -
  • 21.03  
    Real Club Celta de Vigo Real Madryt -
  • 21.03  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 21.03  
    Villarreal CF Cádiz CF -
  • 21.03  
    Real Valladolid CF Sevilla FC -
  • 21.03  
    Getafe CF Elche CF -
  • 21.03  
    Valencia Club de Futbol Granada CF -
  • 21.03  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -
  • 21.03  
    Real Betis Balompié Levante UD -

29. kolejka

  • 04.04  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 04.04  
    Real Madryt SD Eibar -
  • 04.04  
    Elche CF Real Betis Balompié -
  • 04.04  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 04.04  
    CA Osasuna Getafe CF -
  • 04.04  
    Deportivo Alavés Real Club Celta de Vigo -
  • 04.04  
    Levante UD SD Huesca -
  • 04.04  
    FC Barcelona Real Valladolid CF -
  • 04.04  
    Granada CF Villarreal CF -
  • 04.04  
    Cádiz CF Valencia Club de Futbol -

30. kolejka

  • 11.04  
    Getafe CF Cádiz CF -
  • 11.04  
    Real Club Celta de Vigo Sevilla FC -
  • 11.04  
    SD Eibar Levante UD -
  • 11.04  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 11.04  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 11.04  
    Valencia Club de Futbol Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.04  
    SD Huesca Elche CF -
  • 11.04  
    Villarreal CF CA Osasuna -
  • 11.04  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 11.04  
    Real Valladolid CF Granada CF -

31. kolejka

  • 21.04  
    CA Osasuna Valencia Club de Futbol -
  • 21.04  
    Elche CF Real Valladolid CF -
  • 21.04  
    Real Sociedad San Sebastián Real Club Celta de Vigo -
  • 21.04  
    Granada CF SD Eibar -
  • 21.04  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 21.04  
    Cádiz CF Real Madryt -
  • 21.04  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 21.04  
    FC Barcelona Getafe CF -
  • 21.04  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 21.04  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -

32. kolejka

  • 25.04  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 25.04  
    Real Club Celta de Vigo CA Osasuna -
  • 25.04  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 25.04  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 25.04  
    Elche CF Levante UD -
  • 25.04  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 25.04  
    Valencia Club de Futbol Deportivo Alavés -
  • 25.04  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 25.04  
    Real Valladolid CF Cádiz CF -
  • 25.04  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -

33. kolejka

  • 28.04  
    Deportivo Alavés SD Huesca -
  • 28.04  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 28.04  
    CA Osasuna Elche CF -
  • 28.04  
    FC Barcelona Granada CF -
  • 28.04  
    Cádiz CF Real Club Celta de Vigo -
  • 28.04  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 28.04  
    Real Betis Balompié Valencia Club de Futbol -
  • 28.04  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 28.04  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 28.04  
    Athletic Bilbao Real Valladolid CF -

34. kolejka

  • 02.05  
    Real Club Celta de Vigo Levante UD -
  • 02.05  
    Elche CF Atletico Madryt -
  • 02.05  
    Real Valladolid CF Real Betis Balompié -
  • 02.05  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 02.05  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 02.05  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 02.05  
    Valencia Club de Futbol FC Barcelona -
  • 02.05  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.05  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 02.05  
    Granada CF Cádiz CF -

35. kolejka

  • 09.05  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 09.05  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 09.05  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.05  
    Real Betis Balompié Granada CF -
  • 09.05  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 09.05  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 09.05  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 09.05  
    Villarreal CF Real Club Celta de Vigo -
  • 09.05  
    Valencia Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 09.05  
    Real Sociedad San Sebastián Elche CF -

36. kolejka

  • 12.05  
    Real Club Celta de Vigo Getafe CF -
  • 12.05  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 12.05  
    Granada CF Real Madryt -
  • 12.05  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 12.05  
    Real Valladolid CF Villarreal CF -
  • 12.05  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 12.05  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 12.05  
    Sevilla FC Valencia Club de Futbol -
  • 12.05  
    Elche CF Deportivo Alavés -
  • 12.05  
    CA Osasuna Cádiz CF -

37. kolejka

  • 16.05  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 16.05  
    Valencia Club de Futbol SD Eibar -
  • 16.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid CF -
  • 16.05  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 16.05  
    FC Barcelona Real Club Celta de Vigo -
  • 16.05  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 16.05  
    Getafe CF Levante UD -
  • 16.05  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -

38. kolejka

  • 23.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 23.05  
    Real Valladolid CF Atletico Madryt -
  • 23.05  
    Elche CF Athletic Bilbao -
  • 23.05  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 23.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 23.05  
    Levante UD Cádiz CF -
  • 23.05  
    Granada CF Getafe CF -
  • 23.05  
    Real Club Celta de Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 23.05  
    SD Huesca Valencia Club de Futbol -