Hiszpania - Primera Division

1. kolejka - Primera Division

  • 17.08 20:15
  • 17.08 22:15
  • 18.08 18:15
  • 18.08 20:15
  • 18.08 22:15
  • 19.08 18:15
  • 19.08 20:15
  • 19.08 22:15
  • 20.08 20:00
  • 20.08 22:00

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Athletic Bilbao 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   Atletico Madryt 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   CD Leganés 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   Celta Vigo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   Deportivo Alavés 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   Espanyol Barcelona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   FC Barcelona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Getafe CF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Girona FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Levante UD 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Rayo Vallecano 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Real Betis Balompié 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Real Madryt 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Real Sociedad San Sebastián 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Real Valladolid 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   SD Eibar 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   SD Huesca 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Sevilla FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   Valencia CF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20   Villarreal CF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 24.08 20:15
  • 24.08 22:15
  • 25.08 18:15
  • 25.08 20:15
  • 25.08 22:15
  • 26.08 18:15
  • 26.08 20:15
  • 26.08 22:15
  • 27.08 20:15
  • 27.08 22:00

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

  • 17.08 20:15  
    Girona FC Real Valladolid -
  • 17.08 22:15  
    Real Betis Balompié Levante UD -
  • 18.08 18:15  
    Celta Vigo Espanyol Barcelona -
  • 18.08 20:15  
    Villarreal CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 18.08 22:15  
    FC Barcelona Deportivo Alavés -
  • 19.08 18:15  
    SD Eibar SD Huesca -
  • 19.08 20:15  
    Rayo Vallecano Sevilla FC -
  • 19.08 22:15  
    Real Madryt Getafe CF -
  • 20.08 20:00  
    Valencia CF Atletico Madryt -
  • 20.08 22:00  
    Athletic Bilbao CD Leganés -

2. kolejka

  • 24.08 20:15  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 24.08 22:15  
    CD Leganés Real Sociedad San Sebastián -
  • 25.08 18:15  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -
  • 25.08 20:15  
    Atletico Madryt Rayo Vallecano -
  • 25.08 22:15  
    Real Valladolid FC Barcelona -
  • 26.08 18:15  
    Espanyol Barcelona Valencia CF -
  • 26.08 20:15  
    Sevilla FC Villarreal CF -
  • 26.08 22:15  
    Girona FC Real Madryt -
  • 27.08 20:15  
    Levante UD Celta Vigo -
  • 27.08 22:00  
    Athletic Bilbao SD Huesca -

3. kolejka

  • 31.08 20:00  
    Getafe CF Real Valladolid -
  • 31.08 22:00  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -
  • 31.08 22:00  
    Villarreal CF Girona FC -
  • 01.09 16:15  
    Celta Vigo Atletico Madryt -
  • 01.09 18:30  
    Rayo Vallecano Athletic Bilbao -
  • 01.09 20:45  
    Real Madryt CD Leganés -
  • 02.09 12:00  
    Levante UD Valencia CF -
  • 02.09 16:15  
    Deportivo Alavés Espanyol Barcelona -
  • 02.09 18:30  
    FC Barcelona SD Huesca -
  • 02.09 20:45  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -

4. kolejka

  • 14.09 21:00  
    SD Huesca Rayo Vallecano -
  • 15.09 13:00  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 15.09 16:15  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -
  • 15.09 18:30  
    Valencia CF Real Betis Balompié -
  • 15.09 20:45  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.09 12:00  
    Real Valladolid Deportivo Alavés -
  • 16.09 16:15  
    Espanyol Barcelona Levante UD -
  • 16.09 18:30  
    CD Leganés Villarreal CF -
  • 16.09 20:45  
    Sevilla FC Getafe CF -
  • 17.09 21:00  
    Girona FC Celta Vigo -

5. kolejka

  • 21.09 21:00  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.09 13:00  
    Rayo Vallecano Deportivo Alavés -
  • 22.09 16:15  
    Celta Vigo Real Valladolid -
  • 22.09 16:15  
    SD Eibar CD Leganés -
  • 22.09 18:30  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 22.09 20:45  
    Real Madryt Espanyol Barcelona -
  • 23.09 12:00  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 23.09 16:15  
    Villarreal CF Valencia CF -
  • 23.09 18:30  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 23.09 20:45  
    FC Barcelona Girona FC -

6. kolejka

  • 25.09 20:00  
    Espanyol Barcelona SD Eibar -
  • 25.09 21:00  
    Real Sociedad San Sebastián Rayo Vallecano -
  • 25.09 22:00  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 26.09 20:00  
    Athletic Bilbao Villarreal CF -
  • 26.09 20:00  
    CD Leganés FC Barcelona -
  • 26.09 22:00  
    Valencia CF Celta Vigo -
  • 26.09 22:00  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 27.09 20:00  
    Deportivo Alavés Getafe CF -
  • 27.09 20:00  
    Real Valladolid Levante UD -
  • 27.09 22:00  
    Girona FC Real Betis Balompié -

7. kolejka

  • 28.09 21:00  
    Rayo Vallecano Espanyol Barcelona -
  • 29.09 13:00  
    Real Sociedad San Sebastián Valencia CF -
  • 29.09 16:15  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -
  • 29.09 18:30  
    SD Eibar Sevilla FC -
  • 29.09 20:45  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 30.09 12:00  
    SD Huesca Girona FC -
  • 30.09 16:15  
    Villarreal CF Real Valladolid -
  • 30.09 18:30  
    Levante UD Deportivo Alavés -
  • 30.09 20:45  
    Real Betis Balompié CD Leganés -
  • 01.10 21:00  
    Celta Vigo Getafe CF -

8. kolejka

  • 07.10  
    Deportivo Alavés Real Madryt -
  • 07.10  
    Athletic Bilbao Real Sociedad San Sebastián -
  • 07.10  
    Atletico Madryt Real Betis Balompié -
  • 07.10  
    Espanyol Barcelona Villarreal CF -
  • 07.10  
    Getafe CF Levante UD -
  • 07.10  
    CD Leganés Rayo Vallecano -
  • 07.10  
    Valencia CF FC Barcelona -
  • 07.10  
    Sevilla FC Celta Vigo -
  • 07.10  
    Girona FC SD Eibar -
  • 07.10  
    Real Valladolid SD Huesca -

9. kolejka

  • 21.10  
    FC Barcelona Sevilla FC -
  • 21.10  
    Real Betis Balompié Real Valladolid -
  • 21.10  
    Celta Vigo Deportivo Alavés -
  • 21.10  
    SD Eibar Athletic Bilbao -
  • 21.10  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 21.10  
    SD Huesca Espanyol Barcelona -
  • 21.10  
    Rayo Vallecano Getafe CF -
  • 21.10  
    Real Sociedad San Sebastián Girona FC -
  • 21.10  
    Valencia CF CD Leganés -
  • 21.10  
    Real Madryt Levante UD -

10. kolejka

  • 28.10  
    FC Barcelona Real Madryt -
  • 28.10  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -
  • 28.10  
    Athletic Bilbao Valencia CF -
  • 28.10  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 28.10  
    Celta Vigo SD Eibar -
  • 28.10  
    Girona FC Rayo Vallecano -
  • 28.10  
    Getafe CF Real Betis Balompié -
  • 28.10  
    Real Valladolid Espanyol Barcelona -
  • 28.10  
    Sevilla FC SD Huesca -
  • 28.10  
    Levante UD CD Leganés -

11. kolejka

  • 04.11  
    Real Betis Balompié Celta Vigo -
  • 04.11  
    Real Madryt Real Valladolid -
  • 04.11  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 04.11  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 04.11  
    Espanyol Barcelona Athletic Bilbao -
  • 04.11  
    CD Leganés Atletico Madryt -
  • 04.11  
    Rayo Vallecano FC Barcelona -
  • 04.11  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 04.11  
    Valencia CF Girona FC -
  • 04.11  
    Villarreal CF Levante UD -

12. kolejka

  • 11.11  
    Deportivo Alavés SD Huesca -
  • 11.11  
    FC Barcelona Real Betis Balompié -
  • 11.11  
    Celta Vigo Real Madryt -
  • 11.11  
    Getafe CF Valencia CF -
  • 11.11  
    Girona FC CD Leganés -
  • 11.11  
    Levante UD Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.11  
    Rayo Vallecano Villarreal CF -
  • 11.11  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -
  • 11.11  
    Real Valladolid SD Eibar -
  • 11.11  
    Sevilla FC Espanyol Barcelona -

13. kolejka

  • 25.11  
    Atletico Madryt FC Barcelona -
  • 25.11  
    Athletic Bilbao Getafe CF -
  • 25.11  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 25.11  
    Espanyol Barcelona Girona FC -
  • 25.11  
    SD Huesca Levante UD -
  • 25.11  
    Sevilla FC Real Valladolid -
  • 25.11  
    CD Leganés Deportivo Alavés -
  • 25.11  
    Villarreal CF Real Betis Balompié -
  • 25.11  
    Real Sociedad San Sebastián Celta Vigo -
  • 25.11  
    Valencia CF Rayo Vallecano -

14. kolejka

  • 02.12  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -
  • 02.12  
    FC Barcelona Villarreal CF -
  • 02.12  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.12  
    Celta Vigo SD Huesca -
  • 02.12  
    Real Madryt Valencia CF -
  • 02.12  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 02.12  
    Girona FC Atletico Madryt -
  • 02.12  
    Rayo Vallecano SD Eibar -
  • 02.12  
    Getafe CF Espanyol Barcelona -
  • 02.12  
    Real Valladolid CD Leganés -

15. kolejka

  • 09.12  
    Athletic Bilbao Girona FC -
  • 09.12  
    Real Betis Balompié Rayo Vallecano -
  • 09.12  
    SD Eibar Levante UD -
  • 09.12  
    SD Huesca Real Madryt -
  • 09.12  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid -
  • 09.12  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 09.12  
    Espanyol Barcelona FC Barcelona -
  • 09.12  
    Villarreal CF Celta Vigo -
  • 09.12  
    CD Leganés Getafe CF -
  • 09.12  
    Valencia CF Sevilla FC -

16. kolejka

  • 16.12  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 16.12  
    Celta Vigo CD Leganés -
  • 16.12  
    SD Eibar Valencia CF -
  • 16.12  
    Getafe CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 16.12  
    SD Huesca Villarreal CF -
  • 16.12  
    Real Valladolid Atletico Madryt -
  • 16.12  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 16.12  
    Espanyol Barcelona Real Betis Balompié -
  • 16.12  
    Sevilla FC Girona FC -
  • 16.12  
    Real Madryt Rayo Vallecano -

17. kolejka

  • 22.12  
    Athletic Bilbao Real Valladolid -
  • 22.12  
    Atletico Madryt Espanyol Barcelona -
  • 22.12  
    FC Barcelona Celta Vigo -
  • 22.12  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 22.12  
    CD Leganés Sevilla FC -
  • 22.12  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 22.12  
    Girona FC Getafe CF -
  • 22.12  
    Valencia CF SD Huesca -
  • 22.12  
    Rayo Vallecano Levante UD -
  • 22.12  
    Villarreal CF Real Madryt -

18. kolejka

  • 06.01  
    Deportivo Alavés Valencia CF -
  • 06.01  
    SD Eibar Villarreal CF -
  • 06.01  
    Espanyol Barcelona CD Leganés -
  • 06.01  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 06.01  
    Celta Vigo Athletic Bilbao -
  • 06.01  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 06.01  
    Getafe CF FC Barcelona -
  • 06.01  
    SD Huesca Real Betis Balompié -
  • 06.01  
    Levante UD Girona FC -
  • 06.01  
    Real Valladolid Rayo Vallecano -

19. kolejka

  • 13.01  
    Athletic Bilbao Sevilla FC -
  • 13.01  
    Atletico Madryt Levante UD -
  • 13.01  
    FC Barcelona SD Eibar -
  • 13.01  
    Real Betis Balompié Real Madryt -
  • 13.01  
    Valencia CF Real Valladolid -
  • 13.01  
    Girona FC Deportivo Alavés -
  • 13.01  
    Rayo Vallecano Celta Vigo -
  • 13.01  
    Real Sociedad San Sebastián Espanyol Barcelona -
  • 13.01  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 13.01  
    CD Leganés SD Huesca -

20. kolejka

  • 20.01  
    FC Barcelona CD Leganés -
  • 20.01  
    Real Betis Balompié Girona FC -
  • 20.01  
    Celta Vigo Valencia CF -
  • 20.01  
    SD Eibar Espanyol Barcelona -
  • 20.01  
    Levante UD Real Valladolid -
  • 20.01  
    Rayo Vallecano Real Sociedad San Sebastián -
  • 20.01  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 20.01  
    Getafe CF Deportivo Alavés -
  • 20.01  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 20.01  
    SD Huesca Atletico Madryt -

21. kolejka

  • 27.01  
    Deportivo Alavés Rayo Vallecano -
  • 27.01  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 27.01  
    Atletico Madryt Getafe CF -
  • 27.01  
    Espanyol Barcelona Real Madryt -
  • 27.01  
    Valencia CF Villarreal CF -
  • 27.01  
    Girona FC FC Barcelona -
  • 27.01  
    Real Valladolid Celta Vigo -
  • 27.01  
    CD Leganés SD Eibar -
  • 27.01  
    Real Sociedad San Sebastián SD Huesca -
  • 27.01  
    Sevilla FC Levante UD -

22. kolejka

  • 03.02  
    FC Barcelona Valencia CF -
  • 03.02  
    Celta Vigo Sevilla FC -
  • 03.02  
    SD Eibar Girona FC -
  • 03.02  
    SD Huesca Real Valladolid -
  • 03.02  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 03.02  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 03.02  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 03.02  
    Villarreal CF Espanyol Barcelona -
  • 03.02  
    Levante UD Getafe CF -
  • 03.02  
    Rayo Vallecano CD Leganés -

23. kolejka

  • 10.02  
    Atletico Madryt Real Madryt -
  • 10.02  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 10.02  
    Athletic Bilbao FC Barcelona -
  • 10.02  
    Espanyol Barcelona Rayo Vallecano -
  • 10.02  
    Girona FC SD Huesca -
  • 10.02  
    Real Valladolid Villarreal CF -
  • 10.02  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 10.02  
    Getafe CF Celta Vigo -
  • 10.02  
    Sevilla FC SD Eibar -
  • 10.02  
    Valencia CF Real Sociedad San Sebastián -

24. kolejka

  • 17.02  
    FC Barcelona Real Valladolid -
  • 17.02  
    Celta Vigo Levante UD -
  • 17.02  
    SD Eibar Getafe CF -
  • 17.02  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 17.02  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 17.02  
    Rayo Vallecano Atletico Madryt -
  • 17.02  
    Valencia CF Espanyol Barcelona -
  • 17.02  
    Real Madryt Girona FC -
  • 17.02  
    Real Sociedad San Sebastián CD Leganés -
  • 17.02  
    Villarreal CF Sevilla FC -

25. kolejka

  • 24.02  
    Deportivo Alavés Celta Vigo -
  • 24.02  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 24.02  
    Atletico Madryt Villarreal CF -
  • 24.02  
    Espanyol Barcelona SD Huesca -
  • 24.02  
    Getafe CF Rayo Vallecano -
  • 24.02  
    Girona FC Real Sociedad San Sebastián -
  • 24.02  
    CD Leganés Valencia CF -
  • 24.02  
    Levante UD Real Madryt -
  • 24.02  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 24.02  
    Real Valladolid Real Betis Balompié -

26. kolejka

  • 03.03  
    Real Betis Balompié Getafe CF -
  • 03.03  
    Espanyol Barcelona Real Valladolid -
  • 03.03  
    SD Huesca Sevilla FC -
  • 03.03  
    CD Leganés Levante UD -
  • 03.03  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 03.03  
    Villarreal CF Deportivo Alavés -
  • 03.03  
    Valencia CF Athletic Bilbao -
  • 03.03  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 03.03  
    SD Eibar Celta Vigo -
  • 03.03  
    Rayo Vallecano Girona FC -

27. kolejka

  • 10.03  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 10.03  
    Athletic Bilbao Espanyol Barcelona -
  • 10.03  
    Atletico Madryt CD Leganés -
  • 10.03  
    FC Barcelona Rayo Vallecano -
  • 10.03  
    Getafe CF SD Huesca -
  • 10.03  
    Girona FC Valencia CF -
  • 10.03  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 10.03  
    Celta Vigo Real Betis Balompié -
  • 10.03  
    Real Valladolid Real Madryt -
  • 10.03  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -

28. kolejka

  • 17.03  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 17.03  
    SD Eibar Real Valladolid -
  • 17.03  
    Espanyol Barcelona Sevilla FC -
  • 17.03  
    SD Huesca Deportivo Alavés -
  • 17.03  
    Real Betis Balompié FC Barcelona -
  • 17.03  
    Real Madryt Celta Vigo -
  • 17.03  
    Valencia CF Getafe CF -
  • 17.03  
    CD Leganés Girona FC -
  • 17.03  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 17.03  
    Villarreal CF Rayo Vallecano -

29. kolejka

  • 31.03  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 31.03  
    FC Barcelona Espanyol Barcelona -
  • 31.03  
    Celta Vigo Villarreal CF -
  • 31.03  
    Getafe CF CD Leganés -
  • 31.03  
    Sevilla FC Valencia CF -
  • 31.03  
    Girona FC Athletic Bilbao -
  • 31.03  
    Rayo Vallecano Real Betis Balompié -
  • 31.03  
    Levante UD SD Eibar -
  • 31.03  
    Real Madryt SD Huesca -
  • 31.03  
    Real Valladolid Real Sociedad San Sebastián -

30. kolejka

  • 03.04  
    Athletic Bilbao Levante UD -
  • 03.04  
    Atletico Madryt Girona FC -
  • 03.04  
    SD Eibar Rayo Vallecano -
  • 03.04  
    Espanyol Barcelona Getafe CF -
  • 03.04  
    CD Leganés Real Valladolid -
  • 03.04  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 03.04  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 03.04  
    Real Sociedad San Sebastián Real Betis Balompié -
  • 03.04  
    SD Huesca Celta Vigo -
  • 03.04  
    Valencia CF Real Madryt -

31. kolejka

  • 07.04  
    Deportivo Alavés CD Leganés -
  • 07.04  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 07.04  
    Celta Vigo Real Sociedad San Sebastián -
  • 07.04  
    Rayo Vallecano Valencia CF -
  • 07.04  
    Getafe CF Athletic Bilbao -
  • 07.04  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 07.04  
    Real Madryt SD Eibar -
  • 07.04  
    Girona FC Espanyol Barcelona -
  • 07.04  
    Levante UD SD Huesca -
  • 07.04  
    Real Valladolid Sevilla FC -

32. kolejka

  • 14.04  
    Athletic Bilbao Rayo Vallecano -
  • 14.04  
    Atletico Madryt Celta Vigo -
  • 14.04  
    Girona FC Villarreal CF -
  • 14.04  
    CD Leganés Real Madryt -
  • 14.04  
    Espanyol Barcelona Deportivo Alavés -
  • 14.04  
    SD Huesca FC Barcelona -
  • 14.04  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 14.04  
    Real Sociedad San Sebastián SD Eibar -
  • 14.04  
    Real Valladolid Getafe CF -
  • 14.04  
    Valencia CF Levante UD -

33. kolejka

  • 21.04  
    Deportivo Alavés Real Valladolid -
  • 21.04  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 21.04  
    Real Betis Balompié Valencia CF -
  • 21.04  
    Celta Vigo Girona FC -
  • 21.04  
    Getafe CF Sevilla FC -
  • 21.04  
    Real Madryt Athletic Bilbao -
  • 21.04  
    SD Eibar Atletico Madryt -
  • 21.04  
    Levante UD Espanyol Barcelona -
  • 21.04  
    Rayo Vallecano SD Huesca -
  • 21.04  
    Villarreal CF CD Leganés -

34. kolejka

  • 24.04  
    Deportivo Alavés FC Barcelona -
  • 24.04  
    Atletico Madryt Valencia CF -
  • 24.04  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 24.04  
    Real Sociedad San Sebastián Villarreal CF -
  • 24.04  
    CD Leganés Athletic Bilbao -
  • 24.04  
    Levante UD Real Betis Balompié -
  • 24.04  
    Espanyol Barcelona Celta Vigo -
  • 24.04  
    SD Huesca SD Eibar -
  • 24.04  
    Real Valladolid Girona FC -
  • 24.04  
    Sevilla FC Rayo Vallecano -

35. kolejka

  • 28.04  
    Atletico Madryt Real Valladolid -
  • 28.04  
    FC Barcelona Levante UD -
  • 28.04  
    Real Betis Balompié Espanyol Barcelona -
  • 28.04  
    Girona FC Sevilla FC -
  • 28.04  
    Rayo Vallecano Real Madryt -
  • 28.04  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 28.04  
    CD Leganés Celta Vigo -
  • 28.04  
    Valencia CF SD Eibar -
  • 28.04  
    Real Sociedad San Sebastián Getafe CF -
  • 28.04  
    Villarreal CF SD Huesca -

36. kolejka

  • 05.05  
    Deportivo Alavés Real Sociedad San Sebastián -
  • 05.05  
    Getafe CF Girona FC -
  • 05.05  
    SD Huesca Valencia CF -
  • 05.05  
    Levante UD Rayo Vallecano -
  • 05.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 05.05  
    Real Valladolid Athletic Bilbao -
  • 05.05  
    Espanyol Barcelona Atletico Madryt -
  • 05.05  
    Celta Vigo FC Barcelona -
  • 05.05  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 05.05  
    Sevilla FC CD Leganés -

37. kolejka

  • 12.05  
    Athletic Bilbao Celta Vigo -
  • 12.05  
    Atletico Madryt Sevilla FC -
  • 12.05  
    FC Barcelona Getafe CF -
  • 12.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -
  • 12.05  
    Girona FC Levante UD -
  • 12.05  
    Rayo Vallecano Real Valladolid -
  • 12.05  
    Valencia CF Deportivo Alavés -
  • 12.05  
    Villarreal CF SD Eibar -
  • 12.05  
    CD Leganés Espanyol Barcelona -
  • 12.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Madryt -

38. kolejka

  • 19.05  
    Deportivo Alavés Girona FC -
  • 19.05  
    Celta Vigo Rayo Vallecano -
  • 19.05  
    Espanyol Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 19.05  
    Getafe CF Villarreal CF -
  • 19.05  
    SD Huesca CD Leganés -
  • 19.05  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 19.05  
    Levante UD Atletico Madryt -
  • 19.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 19.05  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 19.05  
    Real Valladolid Valencia CF -