Gruzja - Umaglesi Liga

1. kolejka - Umaglesi Liga

  • 01.03 16:00
  • 02.03 14:00
  • 02.03 16:00
  • 03.03 14:00
  • 03.03 16:00

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Chikhura Sachkhere 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FC Dila Gori 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FC Dinamo Batumi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Dinamo Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 FC Lokomotivi Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FC Rustavi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 FC Saburtalo Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 FC Sioni Bolnisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 FC Torpedo Kutaisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 FC WIT Georgia Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 05.03 14:00
  • 05.03 16:00
  • 06.03 12:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 17:00

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

1. kolejka

  • 01.03 16:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 02.03 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Rustavi -
  • 02.03 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Sioni Bolnisi -
  • 03.03 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.03 16:00  
    FC Dila Gori FC WIT Georgia Tbilisi -

2. kolejka

  • 05.03 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 05.03 16:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 06.03 12:00  
    FC Sioni Bolnisi Dinamo Tbilisi -
  • 06.03 14:00  
    FC Rustavi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 06.03 17:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dila Gori -

3. kolejka

  • 09.03 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 10.03 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 10.03 15:00  
    FC Dila Gori FC Sioni Bolnisi -
  • 10.03 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Rustavi -
  • 11.03 16:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

4. kolejka

  • 16.03 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 16.03 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 16.03 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 17.03 14:00  
    FC Rustavi FC Chikhura Sachkhere -
  • 17.03 16:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -

5. kolejka

  • 30.03 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Sioni Bolnisi -
  • 30.03 15:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 30.03 17:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 31.03 15:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 31.03 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Rustavi -

6. kolejka

  • 02.04 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 02.04 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.04 13:00  
    FC Rustavi FC Sioni Bolnisi -
  • 03.04 15:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 03.04 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -

7. kolejka

  • 06.04 15:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 07.04 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dinamo Batumi -
  • 07.04 15:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 07.04 17:00  
    Dinamo Tbilisi FC Rustavi -
  • 08.04 16:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -

8. kolejka

  • 12.04 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 13.04 15:00  
    FC Rustavi FC Dinamo Batumi -
  • 13.04 17:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 14.04 15:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 14.04 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC WIT Georgia Tbilisi -

9. kolejka

  • 20.04 15:00  
    FC Dila Gori FC Rustavi -
  • 20.04 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.04 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 21.04 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -
  • 21.04 17:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi Dinamo Tbilisi -

10. kolejka

  • 24.04 15:00  
    FC Rustavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 24.04 17:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 25.04 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 25.04 15:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Dila Gori -
  • 25.04 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -

11. kolejka

  • 03.05 15:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.05 17:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Rustavi -
  • 04.05 15:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 04.05 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 05.05 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

12. kolejka

  • 11.05 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dila Gori -
  • 11.05 15:00  
    FC Rustavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 11.05 17:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 12.05 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 12.05 17:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -

13. kolejka

  • 14.05 15:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Rustavi -
  • 14.05 17:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 15.05 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 15.05 16:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 15.05 18:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

14. kolejka

  • 18.05 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 18.05 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 19.05 15:00  
    FC Rustavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 19.05 17:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 20.05 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC WIT Georgia Tbilisi -

15. kolejka

  • 24.05 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Rustavi -
  • 24.05 17:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 25.05 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • 25.05 16:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 25.05 18:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

16. kolejka

  • 28.05 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 28.05 16:00  
    FC Dinamo Batumi FC Sioni Bolnisi -
  • 28.05 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 29.05 14:00  
    FC Rustavi Dinamo Tbilisi -
  • 29.05 18:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -

17. kolejka

  • 01.06 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • 01.06 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 01.06 17:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 02.06 16:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 02.06 18:00  
    FC Dinamo Batumi FC Rustavi -

18. kolejka

  • 14.06 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 14.06 18:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 15.06 14:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 15.06 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 15.06 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -

19. kolejka

  • 22.06 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 22.06 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 22.06 14:00  
    FC Dila Gori FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 22.06 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Sioni Bolnisi -
  • 22.06 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Rustavi -

20. kolejka

  • 26.06 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 26.06 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dila Gori -
  • 26.06 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 26.06 14:00  
    FC Sioni Bolnisi Dinamo Tbilisi -
  • 26.06 14:00  
    FC Rustavi FC WIT Georgia Tbilisi -

21. kolejka

  • 03.07 14:00  
    FC Dila Gori FC Sioni Bolnisi -
  • 03.07 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 03.07 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.07 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 03.07 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Rustavi -

22. kolejka

  • 03.08 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 03.08 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 03.08 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 03.08 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • 03.08 14:00  
    FC Rustavi FC Chikhura Sachkhere -

23. kolejka

  • 10.08 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Rustavi -
  • 10.08 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 10.08 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 10.08 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Sioni Bolnisi -
  • 10.08 14:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -

24. kolejka

  • 17.08 14:00  
    FC Rustavi FC Sioni Bolnisi -
  • 17.08 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 17.08 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 17.08 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • 17.08 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -

25. kolejka

  • 24.08 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Rustavi -
  • 24.08 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 24.08 14:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 24.08 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dinamo Batumi -
  • 24.08 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -

26. kolejka

  • 31.08 14:00  
    FC Rustavi FC Dinamo Batumi -
  • 31.08 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 31.08 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 31.08 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 31.08 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

27. kolejka

  • 14.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Rustavi -
  • 14.09 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 14.09 13:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 14.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 14.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -

28. kolejka

  • 21.09 13:00  
    FC Rustavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.09 13:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Dila Gori -
  • 21.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 21.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 21.09 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -

29. kolejka

  • 28.09 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 28.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 28.09 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.09 13:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Rustavi -
  • 28.09 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

30. kolejka

  • 05.10 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 05.10 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dila Gori -
  • 05.10 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 05.10 12:00  
    FC Rustavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 05.10 12:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -

31. kolejka

  • 19.10 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 19.10 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Rustavi -
  • 19.10 12:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 19.10 12:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 19.10 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

32. kolejka

  • 26.10 12:00  
    FC Rustavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 26.10 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 26.10 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 26.10 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 26.10 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC WIT Georgia Tbilisi -

33. kolejka

  • 02.11 11:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • 02.11 11:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Rustavi -
  • 02.11 11:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 02.11 11:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 02.11 11:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

34. kolejka

  • 09.11 11:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 09.11 11:00  
    FC Rustavi Dinamo Tbilisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Dinamo Batumi FC Sioni Bolnisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -

35. kolejka

  • 23.11 11:00  
    FC Dinamo Batumi FC Rustavi -
  • 23.11 11:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 23.11 11:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • 23.11 11:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 23.11 11:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Lokomotivi Tbilisi -

36. kolejka

  • 30.11 11:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 30.11 11:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 30.11 11:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 30.11 11:00  
    Dinamo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 30.11 11:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -