Gruzja - Erovnuli Liga

24. kolejka - Erovnuli Liga

Zaległe mecze

  • 20.08 18:00

Tabela Erovnuli Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Dinamo Batumi 24 46   14 4 6   39 - 22 17
2 Dinamo Tbilisi 22 44   14 2 6   45 - 23 22
3 FC Saburtalo Tbilisi 21 40   12 4 5   38 - 26 12
4 FC Lokomotivi Tbilisi 24 36   11 3 10   29 - 30 -1
5 FC Torpedo Kutaisi 22 34   10 4 8   42 - 34 8
6 FC Chikhura Sachkhere 24 28   6 10 8   30 - 27 3
7 FC Rustavi 24 28   7 7 10   28 - 37 -9
8 FC Dila Gori 23 26   7 5 11   24 - 27 -3
9 FC Sioni Bolnisi 24 26   7 5 12   27 - 56 -29
10 FC WIT Georgia Tbilisi 24 16   4 4 16   12 - 32 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 23.08 15:00
  • 24.08 15:00
  • 24.08 18:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 19:00

Strzelcy Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Budu Zivzivadze(FC Torpedo Kutaisi) 13 3
Levan Kutalia(Dinamo Tbilisi) 11 2
Levan Shengelia(Dinamo Tbilisi) 11 2

Kartkowicze Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Japiashvili(FC Rustavi/FC Sioni Bolnisi) 2 3 5
Aleksandre Gureshidze(FC Lokomotivi Tbilisi) 1 6 7
Revaz Chiteishvili(FC Chikhura Sachkhere) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

22. kolejka

23. kolejka

24. kolejka

25. kolejka

  • 23.08 15:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dinamo Batumi -
  • 24.08 15:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 24.08 18:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 25.08 17:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 25.08 19:00  
    Dinamo Tbilisi FC Rustavi -

26. kolejka

  • 29.08 17:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 30.08 18:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 31.08 15:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 31.08 18:00  
    FC Rustavi FC Dinamo Batumi -
  • 01.09 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

27. kolejka

  • 14.09 14:00  
    FC Dila Gori FC Rustavi -
  • 14.09 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 14.09 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 14.09 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 14.09 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -

28. kolejka

  • 21.09 14:00  
    FC Rustavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.09 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Dila Gori -
  • 21.09 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 21.09 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 21.09 14:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -

29. kolejka

  • 28.09 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 28.09 14:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 28.09 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.09 14:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Rustavi -
  • 28.09 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

30. kolejka

  • 05.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 05.10 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Dila Gori -
  • 05.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 05.10 13:00  
    FC Rustavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 05.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -

31. kolejka

  • 19.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 19.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Rustavi -
  • 19.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 19.10 13:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 19.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

32. kolejka

  • 26.10 13:00  
    FC Rustavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 26.10 13:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 26.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 26.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 26.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC WIT Georgia Tbilisi -

33. kolejka

  • 02.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • 02.11 12:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Rustavi -
  • 02.11 12:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 02.11 12:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 02.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

34. kolejka

  • 09.11 11:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 09.11 11:00  
    FC Rustavi Dinamo Tbilisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Dinamo Batumi FC Sioni Bolnisi -
  • 09.11 11:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -

35. kolejka

  • 23.11 11:00  
    FC Dinamo Batumi FC Rustavi -
  • 23.11 11:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 23.11 11:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • 23.11 11:00  
    FC WIT Georgia Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 23.11 11:00  
    FC Sioni Bolnisi FC Lokomotivi Tbilisi -

36. kolejka

  • 30.11 11:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 30.11 11:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 30.11 11:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 30.11 11:00  
    Dinamo Tbilisi FC WIT Georgia Tbilisi -
  • 30.11 11:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -