Gruzja - Erovnuli Liga

7. kolejka - Erovnuli Liga

Tabela Erovnuli Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dinamo Tbilisi 7 16   5 1 1   13 - 5 8
2   FC Dinamo Batumi 7 15   4 3 0   8 - 3 5
3   FC Dila Gori 7 11   3 2 2   7 - 5 2
4   FC Lokomotivi Tbilisi 7 11   3 2 2   12 - 12 0
5   FC Saburtalo Tbilisi 7 10   2 4 1   7 - 5 2
6   FC Shukura Kobuleti 7 8   2 2 3   5 - 6 -1
7   FC Samgurali Tskaltubo 7 6   1 3 3   5 - 8 -3
8   FC Telavi 7 6   1 3 3   6 - 10 -4
9   FC Torpedo Kutaisi 7 5   0 5 2   3 - 6 -3
10   FC Samtredia 7 4   1 1 5   4 - 10 -6
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 11.04 12:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00
  • 12.04 12:00
  • 12.04 16:00

Strzelcy Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Zoran Marušić(Dinamo Tbilisi) 3 0
Giorgi Gabedawa(Dinamo Tbilisi) 3 2
Guram Kaszia(FC Lokomotivi Tbilisi) 2 0

Kartkowicze Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tornike Dzebniauri(FC Saburtalo Tbilisi) 1 2 3
Levan Kurdadze(FC Samgurali Tskaltubo) 1 2 3
Davit Maisashvili(FC Dila Gori) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

8. kolejka

  • 11.04 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 11.04 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 11.04 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 12.04 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 12.04 16:00  
    FC Telavi FC Dila Gori -

9. kolejka

  • 15.04 14:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 16.04 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 17.04 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Telavi -
  • 17.04 14:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Torpedo Kutaisi -
  • 17.04 16:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -

10. kolejka

  • 24.04 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dila Gori -
  • 24.04 14:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 24.04 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 25.04 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo Dinamo Tbilisi -
  • 25.04 15:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -

11. kolejka

  • 28.04 14:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.04 16:00  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • 29.04 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 29.04 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dinamo Batumi -
  • 29.04 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

12. kolejka

  • 07.05 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Telavi -
  • 07.05 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 07.05 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 08.05 14:00  
    FC Samtredia FC Shukura Kobuleti -
  • 08.05 16:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -

13. kolejka

  • 11.05 14:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 11.05 16:00  
    FC Dila Gori FC Samgurali Tskaltubo -
  • 12.05 12:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 12.05 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 12.05 16:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -

14. kolejka

  • 16.05 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Shukura Kobuleti -
  • 16.05 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • 16.05 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -
  • 17.05 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Telavi -
  • 17.05 16:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -

15. kolejka

  • 21.05 15:00  
    FC Samtredia FC Samgurali Tskaltubo -
  • 22.05 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Torpedo Kutaisi -
  • 22.05 16:00  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 23.05 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 23.05 16:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -

16. kolejka

  • 09.06 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -
  • 09.06 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 09.06 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 09.06 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -
  • 09.06 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Lokomotivi Tbilisi -

17. kolejka

  • 13.06 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Saburtalo Tbilisi -
  • 13.06 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 13.06 13:00  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • 13.06 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Dinamo Batumi -
  • 13.06 13:00  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -

18. kolejka

  • 17.06 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 17.06 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 17.06 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • 17.06 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • 17.06 13:00  
    FC Telavi FC Shukura Kobuleti -

19. kolejka

  • 22.06 13:00  
    FC Dila Gori FC Shukura Kobuleti -
  • 22.06 13:00  
    FC Telavi FC Samtredia -
  • 22.06 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 22.06 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -
  • 22.06 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -

20. kolejka

  • 27.06 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Saburtalo Tbilisi -
  • 27.06 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Telavi -
  • 27.06 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • 27.06 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Shukura Kobuleti -
  • 27.06 13:00  
    FC Samtredia FC Dila Gori -

21. kolejka

  • 01.07 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 01.07 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 01.07 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Samtredia -
  • 01.07 13:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 01.07 13:00  
    FC Telavi FC Samgurali Tskaltubo -

22. kolejka

  • 07.08 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Dila Gori -
  • 07.08 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 07.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Telavi -
  • 07.08 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samtredia -
  • 07.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Shukura Kobuleti -

23. kolejka

  • 14.08 13:00  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 14.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 14.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 14.08 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Samgurali Tskaltubo -
  • 14.08 13:00  
    FC Telavi Dinamo Tbilisi -

24. kolejka

  • 21.08 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.08 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Samtredia -
  • 21.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Telavi -
  • 21.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Shukura Kobuleti -
  • 21.08 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -

25. kolejka

  • 28.08 13:00  
    FC Shukura Kobuleti Dinamo Tbilisi -
  • 28.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 28.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 28.08 13:00  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -
  • 28.08 13:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -

26. kolejka

  • 11.09 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 11.09 13:00  
    FC Telavi FC Dila Gori -
  • 11.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 11.09 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 11.09 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -

27. kolejka

  • 18.09 13:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 18.09 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 18.09 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Telavi -
  • 18.09 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Torpedo Kutaisi -
  • 18.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -

28. kolejka

  • 25.09 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 25.09 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dila Gori -
  • 25.09 13:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 25.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 25.09 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo Dinamo Tbilisi -

29. kolejka

  • 02.10 13:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 02.10 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dinamo Batumi -
  • 02.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 02.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • 02.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -

30. kolejka

  • 16.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 16.10 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Telavi -
  • 16.10 13:00  
    FC Samtredia FC Shukura Kobuleti -
  • 16.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • 16.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -

31. kolejka

  • 23.10 13:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 23.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 23.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 23.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Samgurali Tskaltubo -
  • 23.10 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Lokomotivi Tbilisi -

32. kolejka

  • 30.10 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Shukura Kobuleti -
  • 30.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -
  • 30.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • 30.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 30.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Telavi -

33. kolejka

  • 06.11 12:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 06.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 06.11 12:00  
    FC Samtredia FC Samgurali Tskaltubo -
  • 06.11 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Torpedo Kutaisi -
  • 06.11 12:00  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -

34. kolejka

  • 20.11 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 20.11 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 20.11 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -
  • 20.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -
  • 20.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -

35. kolejka

  • 27.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 27.11 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Saburtalo Tbilisi -
  • 27.11 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Dinamo Batumi -
  • 27.11 12:00  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • 27.11 12:00  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -

36. kolejka

  • 04.12 12:00  
    FC Telavi FC Shukura Kobuleti -
  • 04.12 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • 04.12 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 04.12 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.12 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -