Gruzja - Erovnuli Liga

25. kolejka - Erovnuli Liga

  • 29.08 13:00
  • 29.08 13:00
  • 29.08 13:00
  • 29.08 13:00
  • 29.08 13:00

Zaległe mecze

  • 10.05 15:00
  • 14.07 13:00

Tabela Erovnuli Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Tbilisi 11 22   6 4 1   19 - 5 14
2 FC Dinamo Batumi 11 20   5 5 1   19 - 9 10
3 FC Saburtalo Tbilisi 11 20   5 5 1   19 - 9 10
4 FC Dila Gori 11 20   5 5 1   17 - 7 10
5 FC Lokomotivi Tbilisi 11 16   4 4 3   15 - 15 0
6 FC Telavi 11 14   2 8 1   9 - 6 3
7 FC Torpedo Kutaisi 11 12   3 3 5   10 - 17 -7
8 FC Samtredia 11 9   2 3 6   8 - 18 -10
9 FC Merani Tbilisi 11 5   0 5 6   4 - 16 -12
10 FC Chikhura Sachkhere 11 5   1 2 8   10 - 28 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

26. kolejka (następna)

  • 12.09 13:00
  • 12.09 13:00
  • 12.09 13:00
  • 12.09 13:00
  • 12.09 13:00

Strzelcy Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mykola Kovtalyuk(FC Dila Gori) 6 2
Jambul Jighauri(FC Dinamo Batumi) 5 0
Nugzar Spanderashvili(FC Dila Gori) 5 1

Kartkowicze Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Davit Ubilava(FC Lokomotivi Tbilisi) 2 2 4
Aleksandre Gureshidze(FC Lokomotivi Tbilisi) 1 3 4
Guram Adamadze(FC Torpedo Kutaisi) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

12. kolejka

  • przełożony  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -
  • 02.10 17:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • 03.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • 03.10 17:00  
    FC Merani Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -
  • 04.10 18:30  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -

13. kolejka

  • 10.05 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 16.10 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Merani Tbilisi -
  • 17.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 17.10 17:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 18.10 13:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 18.10 17:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -

14. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 23.10 17:00  
    FC Merani Tbilisi FC Dila Gori -
  • 24.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • 24.10 16:00  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 24.10 18:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 25.10 17:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

15. kolejka

  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 30.10 13:00  
    FC Samtredia FC Merani Tbilisi -
  • 31.10 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -
  • 31.10 18:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 01.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Telavi -
  • 01.11 17:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -

16. kolejka

  • przełożony  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 06.11 17:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 07.11 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 07.11 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • 08.11 16:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 08.11 18:00  
    FC Merani Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

17. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 22.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 22.11 12:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 22.11 12:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 22.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 22.11 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Telavi -

18. kolejka

  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 29.11 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 29.11 12:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 29.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 29.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • 29.11 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -

19. kolejka

  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -
  • 14.07 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Telavi -

20. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -

21. kolejka

  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -

22. kolejka

  • 04.07 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 04.07 13:00  
    FC Telavi FC Samtredia -
  • 04.07 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.07 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dila Gori -
  • 04.07 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -

23. kolejka

  • 15.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • 15.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Telavi -
  • 15.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Merani Tbilisi -
  • 15.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 15.08 13:00  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -

24. kolejka

  • 22.08 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Samtredia -
  • 22.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 22.08 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 22.08 13:00  
    FC Telavi FC Chikhura Sachkhere -
  • 22.08 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -

25. kolejka

  • 29.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Telavi -
  • 29.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 29.08 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Merani Tbilisi -
  • 29.08 13:00  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -
  • 29.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

26. kolejka

  • 12.09 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 12.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samtredia -
  • 12.09 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 12.09 13:00  
    FC Telavi FC Merani Tbilisi -
  • 12.09 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

27. kolejka

  • 19.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • 19.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 19.09 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Telavi -
  • 19.09 13:00  
    FC Merani Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 19.09 13:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -

28. kolejka

  • 26.09 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 26.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Telavi Dinamo Tbilisi -

29. kolejka

  • 03.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • 03.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • 03.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • 03.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -

30. kolejka

  • 17.10 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 17.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • 17.10 13:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • 17.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 17.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -

31. kolejka

  • 24.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Merani Tbilisi -
  • 24.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 24.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 24.10 13:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 24.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -

32. kolejka

  • 31.10 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • 31.10 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Dila Gori -

33. kolejka

  • 07.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Samtredia FC Merani Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Telavi -
  • 07.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

34. kolejka

  • 21.11 12:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 21.11 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • 21.11 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 21.11 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

35. kolejka

  • 28.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Telavi -
  • 28.11 12:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -

36. kolejka

  • 05.12 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • 05.12 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 05.12 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 05.12 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • 05.12 12:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -