Gruzja - Erovnuli Liga

1. kolejka - Erovnuli Liga

  • 27.02 15:00
  • 27.02 17:00
  • 28.02 15:00
  • 28.02 17:00
  • 01.03 16:00

Tabela Erovnuli Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dinamo Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   FC Dila Gori 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   FC Dinamo Batumi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   FC Lokomotivi Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   FC Saburtalo Tbilisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   FC Samgurali Tskaltubo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   FC Samtredia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   FC Shukura Kobuleti 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   FC Telavi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   FC Torpedo Kutaisi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 05.03 12:00
  • 05.03 15:00
  • 05.03 17:00
  • 06.03 12:00
  • 06.03 15:00

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

1. kolejka

  • 27.02 15:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 27.02 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -
  • 28.02 15:00  
    FC Dila Gori FC Shukura Kobuleti -
  • 28.02 17:00  
    FC Telavi FC Samtredia -
  • 01.03 16:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -

2. kolejka

  • 05.03 12:00  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • 05.03 15:00  
    FC Dinamo Batumi FC Shukura Kobuleti -
  • 05.03 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • 06.03 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Saburtalo Tbilisi -
  • 06.03 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Telavi -

3. kolejka

  • 10.03 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 10.03 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Samtredia -
  • 10.03 12:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 10.03 12:00  
    FC Telavi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 10.03 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -

4. kolejka

  • 14.03 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 14.03 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samtredia -
  • 14.03 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Telavi -
  • 14.03 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 14.03 12:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Dila Gori -

5. kolejka

  • 20.03 12:00  
    FC Telavi Dinamo Tbilisi -
  • 20.03 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 20.03 12:00  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 20.03 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Samgurali Tskaltubo -
  • 20.03 12:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -

6. kolejka

  • 03.04 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 03.04 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Telavi -
  • 03.04 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 03.04 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Samtredia -
  • 03.04 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Shukura Kobuleti -

7. kolejka

  • 07.04 13:00  
    FC Shukura Kobuleti Dinamo Tbilisi -
  • 07.04 13:00  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -
  • 07.04 13:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 07.04 13:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • 07.04 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -

8. kolejka

  • 11.04 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 11.04 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 11.04 13:00  
    FC Telavi FC Dila Gori -
  • 11.04 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 11.04 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -

9. kolejka

  • 17.04 13:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 17.04 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Telavi -
  • 17.04 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Torpedo Kutaisi -
  • 17.04 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 17.04 13:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -