Gruzja - Erovnuli Liga

24. kolejka - Erovnuli Liga

Tabela Erovnuli Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Dinamo Batumi 24 50   14 8 2   50 - 20 30
2   Dinamo Tbilisi 24 45   14 3 7   34 - 19 15
3   FC Saburtalo Tbilisi 24 39   10 9 5   35 - 25 10
4   FC Dila Gori 24 39   11 6 7   28 - 23 5
5   FC Lokomotivi Tbilisi 24 36   11 3 10   40 - 41 -1
6   FC Samgurali Tskaltubo 24 33   8 9 7   26 - 26 0
7   FC Telavi 24 25   6 7 11   21 - 36 -15
8   FC Torpedo Kutaisi 24 25   5 10 9   22 - 27 -5
9   FC Shukura Kobuleti 24 21   4 9 11   19 - 31 -12
10   FC Samtredia 24 13   3 4 17   20 - 47 -27
  • Zespół w trakcie meczu

25. kolejka (następna)

  • 20.09 14:00
  • 20.09 14:00
  • 20.09 17:00
  • 20.09 17:00
  • 20.09 19:00

Strzelcy Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Giorgi Pantsulaia(FC Dinamo Batumi) 12 0
Zoran Marušić(Dinamo Tbilisi) 9 1
Sergo Kukhianidze(FC Samgurali Tskaltubo) 9 2

Kartkowicze Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Giorgi Rekhviashvili(FC Shukura Kobuleti) 2 7 9
Nikoloz Mali(FC Saburtalo Tbilisi) 1 8 9
Giorgi Janelidze(FC Telavi) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

25. kolejka

  • 20.09 14:00  
    FC Shukura Kobuleti Dinamo Tbilisi -
  • 20.09 14:00  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -
  • 20.09 17:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 20.09 17:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • 20.09 19:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -

26. kolejka

  • 24.09 17:00  
    FC Telavi FC Dila Gori -
  • 24.09 17:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 24.09 19:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 24.09 19:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 25.09 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -

27. kolejka

  • 29.09 14:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 29.09 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Telavi -
  • 29.09 14:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Torpedo Kutaisi -
  • 29.09 16:30  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 29.09 19:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -

28. kolejka

  • 03.10 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dila Gori -
  • 03.10 14:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 03.10 14:00  
    FC Samgurali Tskaltubo Dinamo Tbilisi -
  • 03.10 17:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 03.10 19:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -

29. kolejka

  • 16.10 13:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 16.10 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dinamo Batumi -
  • 16.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 16.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • 16.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samgurali Tskaltubo -

30. kolejka

  • 20.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 20.10 13:00  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Telavi -
  • 20.10 13:00  
    FC Samtredia FC Shukura Kobuleti -
  • 20.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • 20.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -

31. kolejka

  • 24.10 13:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • 24.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 24.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 24.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Samgurali Tskaltubo -
  • 24.10 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Lokomotivi Tbilisi -

32. kolejka

  • 31.10  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Shukura Kobuleti -
  • 31.10  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -
  • 31.10  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • 31.10  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 31.10  
    Dinamo Tbilisi FC Telavi -

33. kolejka

  • 07.11  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 07.11  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 07.11  
    FC Samtredia FC Samgurali Tskaltubo -
  • 07.11  
    FC Shukura Kobuleti FC Torpedo Kutaisi -
  • 07.11  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -

34. kolejka

  • 20.11  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 20.11  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 20.11  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -
  • 20.11  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -
  • 20.11  
    Dinamo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -

35. kolejka

  • 27.11  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 27.11  
    FC Shukura Kobuleti FC Saburtalo Tbilisi -
  • 27.11  
    FC Samgurali Tskaltubo FC Dinamo Batumi -
  • 27.11  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • 27.11  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -

36. kolejka

  • 04.12  
    FC Telavi FC Shukura Kobuleti -
  • 04.12  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • 04.12  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samgurali Tskaltubo -
  • 04.12  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.12  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -