Gruzja - Erovnuli Liga

16. kolejka - Erovnuli Liga

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Erovnuli Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Lokomotivi Tbilisi 2 6   2 0 0   6 - 2 4
2 FC Dila Gori 2 4   1 1 0   3 - 1 2
3 FC Saburtalo Tbilisi 2 4   1 1 0   2 - 1 1
4 FC Samtredia 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
5 FC Dinamo Batumi 2 2   0 2 0   1 - 1 0
6 Dinamo Tbilisi 2 2   0 2 0   1 - 1 0
7 FC Telavi 2 2   0 2 0   1 - 1 0
8 FC Merani Tbilisi 2 2   0 2 0   0 - 0 0
9 FC Chikhura Sachkhere 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
10 FC Torpedo Kutaisi 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Strzelcy Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Irakli Sikharulidze(FC Lokomotivi Tbilisi) 4 2
Nugzar Spanderashvili(FC Dila Gori) 2 0
Giorgi Koripadze(FC Chikhura Sachkhere) 2 2

Kartkowicze Erovnuli Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bakar Kardava(Dinamo Tbilisi) 1 1 2
Balgou Yendountie(FC Dila Gori) 1 1 2
Guram Adamadze(FC Torpedo Kutaisi) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Erovnuli Liga

3. kolejka

  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -

4. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dila Gori -

5. kolejka

  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Merani Tbilisi -

6. kolejka

  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Chikhura Sachkhere -

7. kolejka

  • przełożony  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Telavi -

8. kolejka

  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

9. kolejka

  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Telavi -

10. kolejka

  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Telavi Dinamo Tbilisi -

11. kolejka

  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Merani Tbilisi -

12. kolejka

  • przełożony  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -

13. kolejka

  • przełożony  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -

14. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

15. kolejka

  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -

16. kolejka

  • przełożony  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

17. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -

18. kolejka

  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -

19. kolejka

  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -

20. kolejka

  • przełożony  
    FC Merani Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Telavi FC Dila Gori -
  • przełożony  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • przełożony  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -

21. kolejka

  • przełożony  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • przełożony  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -
  • przełożony  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • przełożony  
    FC Dinamo Batumi FC Telavi -
  • przełożony  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -

22. kolejka

  • 04.07 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 04.07 13:00  
    FC Telavi FC Samtredia -
  • 04.07 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.07 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dila Gori -
  • 04.07 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -

23. kolejka

  • 15.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -
  • 15.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Telavi -
  • 15.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Merani Tbilisi -
  • 15.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 15.08 13:00  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -

24. kolejka

  • 22.08 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Samtredia -
  • 22.08 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 22.08 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 22.08 13:00  
    FC Telavi FC Chikhura Sachkhere -
  • 22.08 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -

25. kolejka

  • 29.08 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Telavi -
  • 29.08 13:00  
    FC Dila Gori FC Dinamo Batumi -
  • 29.08 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Merani Tbilisi -
  • 29.08 13:00  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -
  • 29.08 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

26. kolejka

  • 12.09 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 12.09 13:00  
    FC Dinamo Batumi FC Samtredia -
  • 12.09 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 12.09 13:00  
    FC Telavi FC Merani Tbilisi -
  • 12.09 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -

27. kolejka

  • 19.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -
  • 19.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 19.09 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Telavi -
  • 19.09 13:00  
    FC Merani Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 19.09 13:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -

28. kolejka

  • 26.09 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 26.09 13:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -
  • 26.09 13:00  
    FC Telavi Dinamo Tbilisi -

29. kolejka

  • 03.10 13:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • 03.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • 03.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 03.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Telavi -
  • 03.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -

30. kolejka

  • 17.10 13:00  
    FC Merani Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 17.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • 17.10 13:00  
    FC Telavi FC Dinamo Batumi -
  • 17.10 13:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 17.10 13:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -

31. kolejka

  • 24.10 13:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Merani Tbilisi -
  • 24.10 13:00  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 24.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 24.10 13:00  
    FC Samtredia FC Telavi -
  • 24.10 13:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi Dinamo Tbilisi -

32. kolejka

  • 31.10 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • 31.10 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Telavi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 31.10 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Dila Gori -

33. kolejka

  • 07.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Samtredia FC Merani Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 07.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Telavi -
  • 07.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

34. kolejka

  • 21.11 12:00  
    FC Telavi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 21.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 21.11 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -
  • 21.11 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 21.11 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -

35. kolejka

  • 28.11 12:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Merani Tbilisi FC Telavi -
  • 28.11 12:00  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 28.11 12:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -

36. kolejka

  • 05.12 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Merani Tbilisi -
  • 05.12 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 05.12 12:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 05.12 12:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -
  • 05.12 12:00  
    FC Telavi FC Torpedo Kutaisi -