Grecja - Super League 1

17. kolejka - Super League 1

Tabela Super League 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Olympiakos Pireus 17 45   14 3 0   44 - 7 37
2 AEK Ateny 17 36   11 3 3   28 - 17 11
3 PAOK Saloniki 17 35   10 5 2   30 - 13 17
4 Aris Saloniki FC 17 33   10 3 4   22 - 11 11
5 Panathinaikos Ateny 17 28   8 4 5   18 - 12 6
6 Asteras Trypolis FC 17 24   6 6 5   17 - 19 -2
7 Atromitos Ateny 17 21   5 6 6   17 - 23 -6
8 Volos New Football Club 17 20   4 8 5   19 - 25 -6
9 OFI FC 17 19   5 4 8   18 - 26 -8
10 Apollon Smirnis FC 16 18   5 3 8   18 - 21 -3
11 PAS Giannina FC 17 15   3 6 8   16 - 21 -5
12 Panaitolikos GFS Agrinio 17 11   2 5 10   9 - 22 -13
13 AE Larissa 16 8   1 5 10   9 - 27 -18
14 PAS Lamia 1964 15 6   1 3 11   9 - 30 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 23.01 14:00
  • 23.01 16:15
  • 23.01 18:30
  • 24.01 14:00
  • 24.01 16:15
  • 24.01 16:15
  • 24.01 18:30

Strzelcy Super League 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Youssef El-Arabi(Olympiakos Pireus) 14 0
Jerónimo Barrales(Asteras Trypolis FC) 9 4
Karim Ansarifard(AEK Ateny) 8 1

Kartkowicze Super League 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Miguel Alberto Mellado(OFI FC) 1 7 8
Juan Ángel Neira(OFI FC) 1 7 8
Lindsay Rose(Aris Saloniki FC) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Super League 1

18. kolejka

  • 23.01 14:00  
    Asteras Trypolis FC AE Larissa -
  • 23.01 16:15  
    Apollon Smirnis FC Aris Saloniki FC -
  • 23.01 18:30  
    Panathinaikos Ateny OFI FC -
  • 24.01 14:00  
    Atromitos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 24.01 16:15  
    PAS Giannina FC Volos New Football Club -
  • 24.01 16:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Lamia 1964 -
  • 24.01 18:30  
    PAOK Saloniki AEK Ateny -

19. kolejka

  • 26.01 16:15  
    OFI FC Asteras Trypolis FC -
  • 26.01 18:30  
    Aris Saloniki FC AE Larissa -
  • 27.01 14:00  
    Volos New Football Club Panathinaikos Ateny -
  • 27.01 16:15  
    AEK Ateny PAS Giannina FC -
  • 27.01 16:15  
    PAS Lamia 1964 Apollon Smirnis FC -
  • 27.01 18:30  
    Olympiakos Pireus PAOK Saloniki -
  • 28.01 16:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio Atromitos Ateny -

20. kolejka

  • 30.01 14:00  
    AE Larissa Volos New Football Club -
  • 30.01 16:15  
    Asteras Trypolis FC Aris Saloniki FC -
  • 30.01 18:30  
    Panathinaikos Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 31.01 14:00  
    OFI FC AEK Ateny -
  • 31.01 16:15  
    PAS Giannina FC Atromitos Ateny -
  • 31.01 16:15  
    PAOK Saloniki Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 31.01 18:30  
    Apollon Smirnis FC Olympiakos Pireus -

21. kolejka

  • 06.02 16:15  
    PAS Lamia 1964 AE Larissa -
  • 06.02 18:30  
    Atromitos Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 07.02 14:00  
    PAOK Saloniki Apollon Smirnis FC -
  • 07.02 16:15  
    Volos New Football Club Asteras Trypolis FC -
  • 07.02 16:15  
    Olympiakos Pireus OFI FC -
  • 07.02 18:30  
    AEK Ateny Aris Saloniki FC -
  • 08.02 18:30  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Giannina FC -

22. kolejka

  • 13.02 16:15  
    Asteras Trypolis FC PAS Lamia 1964 -
  • 13.02 18:30  
    Apollon Smirnis FC Atromitos Ateny -
  • 14.02 14:00  
    Aris Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 14.02 16:15  
    AE Larissa AEK Ateny -
  • 14.02 16:15  
    OFI FC Volos New Football Club -
  • 14.02 18:30  
    Panathinaikos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 15.02 18:30  
    PAS Giannina FC PAOK Saloniki -

23. kolejka

  • 20.02 16:15  
    Atromitos Ateny AE Larissa -
  • 20.02 18:30  
    AEK Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 21.02 14:00  
    PAOK Saloniki PAS Lamia 1964 -
  • 21.02 14:00  
    Volos New Football Club Apollon Smirnis FC -
  • 21.02 16:15  
    PAS Giannina FC OFI FC -
  • 21.02 18:30  
    Olympiakos Pireus Aris Saloniki FC -
  • 22.02 18:30  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panathinaikos Ateny -

24. kolejka

  • 27.02 16:15  
    Apollon Smirnis FC OFI FC -
  • 27.02 18:30  
    Asteras Trypolis FC PAOK Saloniki -
  • 28.02 14:00  
    Aris Saloniki FC Atromitos Ateny -
  • 28.02 16:15  
    PAS Lamia 1964 PAS Giannina FC -
  • 28.02 16:15  
    AE Larissa Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 28.02 18:30  
    Panathinaikos Ateny AEK Ateny -
  • 01.03 18:30  
    Volos New Football Club Olympiakos Pireus -

25. kolejka

  • 06.03 14:00  
    OFI FC AE Larissa -
  • 06.03 16:15  
    Atromitos Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 06.03 18:30  
    PAS Giannina FC Panathinaikos Ateny -
  • 07.03 14:00  
    Olympiakos Pireus PAS Lamia 1964 -
  • 07.03 16:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio Volos New Football Club -
  • 07.03 18:30  
    PAOK Saloniki Aris Saloniki FC -
  • 08.03 18:30  
    AEK Ateny Apollon Smirnis FC -

26. kolejka

  • 14.03 18:00  
    Volos New Football Club AEK Ateny -
  • 14.03 18:00  
    PAS Lamia 1964 Atromitos Ateny -
  • 14.03 18:00  
    Panathinaikos Ateny PAOK Saloniki -
  • 14.03 18:00  
    AE Larissa Olympiakos Pireus -
  • 14.03 18:00  
    Apollon Smirnis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 14.03 18:00  
    Asteras Trypolis FC PAS Giannina FC -
  • 14.03 18:00  
    Aris Saloniki FC OFI FC -