Grecja - Super League 1

2. kolejka - Super League 1

  • 17.09 18:00
  • 18.09 19:30
  • 19.09 15:00
  • 19.09 17:15
  • 19.09 17:15
  • 19.09 19:30
  • 19.09 19:30

Tabela Super League 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Panathinaikos Ateny 1 3   1 0 0   4 - 0 4
2 AEK Ateny 1 3   1 0 0   3 - 0 3
3 Volos New Football Club 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4 PAS Giannina FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 Asteras Trypolis FC 1 1   0 1 0   0 - 0 0
6 Atromitos Ateny 1 1   0 1 0   0 - 0 0
7 Olympiakos Pireus 1 1   0 1 0   0 - 0 0
8 Panaitolikos GFS Agrinio 1 1   0 1 0   0 - 0 0
9 OFI FC 1 1   0 1 0   0 - 0 0
10 PAS Lamia 1964 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
11 PAOK Saloniki 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
12 Ionikos Nikaias 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
13 Apollon Smirnis FC 1 0   0 0 1   0 - 4 -4
14 Aris Saloniki FC 1 -5   0 1 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • 22.09 17:15
  • 22.09 17:15
  • 22.09 17:15
  • 22.09 19:30
  • 22.09 19:30
  • 23.09 17:15
  • 23.09 19:30

Strzelcy Super League 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Carlos Daniel Lopez Huesca Carlitos(Panathinaikos Ateny) 2 0
Tom van Weert(Volos New Football Club) 1 0
Steven Zuber(AEK Ateny) 1 0

Kartkowicze Super League 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jacques-Alaixys Romao(Ionikos Nikaias) 1 1 2
Fatjon Andoni(Apollon Smirnis FC) 1 1 2
Ognjen Vranjesz(AEK Ateny) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super League 1

2. kolejka

  • 17.09 18:00  
    Ionikos Nikaias Aris Saloniki FC -
  • 18.09 19:30  
    PAS Giannina FC Panathinaikos Ateny -
  • 19.09 15:00  
    Apollon Smirnis FC Volos New Football Club -
  • 19.09 17:15  
    OFI FC AEK Ateny -
  • 19.09 17:15  
    Atromitos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 19.09 19:30  
    Asteras Trypolis FC PAOK Saloniki -
  • 19.09 19:30  
    PAS Lamia 1964 Olympiakos Pireus -

3. kolejka

  • 22.09 17:15  
    OFI FC Asteras Trypolis FC -
  • 22.09 17:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAOK Saloniki -
  • 22.09 17:15  
    Olympiakos Pireus Apollon Smirnis FC -
  • 22.09 19:30  
    Aris Saloniki FC Panathinaikos Ateny -
  • 22.09 19:30  
    AEK Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 23.09 17:15  
    Ionikos Nikaias PAS Giannina FC -
  • 23.09 19:30  
    Volos New Football Club Atromitos Ateny -

4. kolejka

  • 26.09 15:00  
    Panathinaikos Ateny Volos New Football Club -
  • 26.09 17:15  
    PAS Lamia 1964 Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 26.09 19:30  
    PAOK Saloniki AEK Ateny -
  • 26.09 19:30  
    Asteras Trypolis FC Olympiakos Pireus -
  • 27.09 16:15  
    PAS Giannina FC OFI FC -
  • 27.09 18:30  
    Atromitos Ateny Aris Saloniki FC -
  • 27.09 18:30  
    Apollon Smirnis FC Ionikos Nikaias -

5. kolejka

  • 02.10 15:00  
    Volos New Football Club Asteras Trypolis FC -
  • 02.10 19:30  
    Aris Saloniki FC Apollon Smirnis FC -
  • 03.10 15:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio AEK Ateny -
  • 03.10 15:00  
    Atromitos Ateny PAS Giannina FC -
  • 03.10 17:15  
    OFI FC PAOK Saloniki -
  • 03.10 19:30  
    Olympiakos Pireus Panathinaikos Ateny -
  • 03.10 19:30  
    Ionikos Nikaias PAS Lamia 1964 -

6. kolejka

  • przełożony  
    Panaitolikos GFS Agrinio OFI FC -
  • przełożony  
    Apollon Smirnis FC Asteras Trypolis FC -
  • przełożony  
    PAS Lamia 1964 Aris Saloniki FC -
  • przełożony  
    PAOK Saloniki Volos New Football Club -
  • przełożony  
    Panathinaikos Ateny Ionikos Nikaias -
  • przełożony  
    PAS Giannina FC Olympiakos Pireus -
  • przełożony  
    AEK Ateny Atromitos Ateny -

7. kolejka

  • przełożony  
    Volos New Football Club AEK Ateny -
  • przełożony  
    Asteras Trypolis FC Panathinaikos Ateny -
  • przełożony  
    Apollon Smirnis FC PAS Giannina FC -
  • przełożony  
    Atromitos Ateny Ionikos Nikaias -
  • przełożony  
    Aris Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • przełożony  
    Olympiakos Pireus PAOK Saloniki -
  • przełożony  
    OFI FC PAS Lamia 1964 -

8. kolejka

  • przełożony  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • przełożony  
    Panathinaikos Ateny OFI FC -
  • przełożony  
    PAS Giannina FC Asteras Trypolis FC -
  • przełożony  
    Ionikos Nikaias Volos New Football Club -
  • przełożony  
    AEK Ateny Aris Saloniki FC -
  • przełożony  
    PAS Lamia 1964 Atromitos Ateny -
  • przełożony  
    PAOK Saloniki Apollon Smirnis FC -

9. kolejka

  • przełożony  
    Panathinaikos Ateny PAOK Saloniki -
  • przełożony  
    Volos New Football Club Aris Saloniki FC -
  • przełożony  
    OFI FC Atromitos Ateny -
  • przełożony  
    Olympiakos Pireus Ionikos Nikaias -
  • przełożony  
    Asteras Trypolis FC PAS Lamia 1964 -
  • przełożony  
    Apollon Smirnis FC AEK Ateny -
  • przełożony  
    PAS Giannina FC Panaitolikos GFS Agrinio -

10. kolejka

  • 06.11  
    Ionikos Nikaias Asteras Trypolis FC -
  • 06.11  
    PAS Lamia 1964 Panathinaikos Ateny -
  • przełożony  
    Panaitolikos GFS Agrinio Apollon Smirnis FC -
  • 06.11  
    Aris Saloniki FC PAS Giannina FC -
  • przełożony  
    Volos New Football Club OFI FC -
  • przełożony  
    Atromitos Ateny PAOK Saloniki -
  • 06.11  
    AEK Ateny Olympiakos Pireus -

11. kolejka

  • 20.11  
    OFI FC Ionikos Nikaias -
  • 20.11  
    Olympiakos Pireus Volos New Football Club -
  • 20.11  
    PAOK Saloniki Aris Saloniki FC -
  • 20.11  
    Panathinaikos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 20.11  
    Apollon Smirnis FC PAS Lamia 1964 -
  • 20.11  
    Asteras Trypolis FC Atromitos Ateny -
  • 20.11  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -

12. kolejka

  • 27.11  
    Atromitos Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 27.11  
    Aris Saloniki FC Asteras Trypolis FC -
  • 27.11  
    OFI FC Olympiakos Pireus -
  • 27.11  
    PAS Lamia 1964 PAS Giannina FC -
  • 27.11  
    Ionikos Nikaias PAOK Saloniki -
  • 27.11  
    Volos New Football Club Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 27.11  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -

13. kolejka

  • 04.12  
    Panaitolikos GFS Agrinio Ionikos Nikaias -
  • 04.12  
    PAOK Saloniki PAS Lamia 1964 -
  • 04.12  
    Panathinaikos Ateny Atromitos Ateny -
  • 04.12  
    Asteras Trypolis FC AEK Ateny -
  • 04.12  
    Olympiakos Pireus Aris Saloniki FC -
  • 04.12  
    PAS Giannina FC Volos New Football Club -
  • 04.12  
    Apollon Smirnis FC OFI FC -

14. kolejka

  • 11.12  
    Asteras Trypolis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 11.12  
    Atromitos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 11.12  
    Ionikos Nikaias AEK Ateny -
  • 11.12  
    OFI FC Aris Saloniki FC -
  • 11.12  
    PAS Lamia 1964 Volos New Football Club -
  • 11.12  
    Apollon Smirnis FC Panathinaikos Ateny -
  • 11.12  
    PAS Giannina FC PAOK Saloniki -

15. kolejka

  • 15.12  
    PAOK Saloniki Asteras Trypolis FC -
  • 15.12  
    Panaitolikos GFS Agrinio Atromitos Ateny -
  • 15.12  
    Panathinaikos Ateny PAS Giannina FC -
  • 15.12  
    Volos New Football Club Apollon Smirnis FC -
  • 15.12  
    Olympiakos Pireus PAS Lamia 1964 -
  • 15.12  
    Aris Saloniki FC Ionikos Nikaias -
  • 15.12  
    AEK Ateny OFI FC -

16. kolejka

  • 18.12  
    Panathinaikos Ateny Aris Saloniki FC -
  • 18.12  
    Atromitos Ateny Volos New Football Club -
  • 18.12  
    Apollon Smirnis FC Olympiakos Pireus -
  • 18.12  
    PAS Giannina FC Ionikos Nikaias -
  • 18.12  
    PAS Lamia 1964 AEK Ateny -
  • 18.12  
    Asteras Trypolis FC OFI FC -
  • 18.12  
    PAOK Saloniki Panaitolikos GFS Agrinio -

17. kolejka

  • 05.01  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Lamia 1964 -
  • 05.01  
    OFI FC PAS Giannina FC -
  • 05.01  
    Olympiakos Pireus Asteras Trypolis FC -
  • 05.01  
    Ionikos Nikaias Apollon Smirnis FC -
  • 05.01  
    Aris Saloniki FC Atromitos Ateny -
  • 05.01  
    AEK Ateny PAOK Saloniki -
  • 05.01  
    Volos New Football Club Panathinaikos Ateny -

18. kolejka

  • 08.01  
    Panathinaikos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 08.01  
    PAS Lamia 1964 Ionikos Nikaias -
  • 08.01  
    PAOK Saloniki OFI FC -
  • 08.01  
    Asteras Trypolis FC Volos New Football Club -
  • 08.01  
    PAS Giannina FC Atromitos Ateny -
  • 08.01  
    AEK Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 08.01  
    Apollon Smirnis FC Aris Saloniki FC -

19. kolejka

  • 15.01  
    Aris Saloniki FC PAS Lamia 1964 -
  • 15.01  
    Ionikos Nikaias Panathinaikos Ateny -
  • 15.01  
    Olympiakos Pireus PAS Giannina FC -
  • 15.01  
    OFI FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 15.01  
    Volos New Football Club PAOK Saloniki -
  • 15.01  
    Asteras Trypolis FC Apollon Smirnis FC -
  • 15.01  
    Atromitos Ateny AEK Ateny -

20. kolejka

  • 22.01  
    Panathinaikos Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 22.01  
    PAOK Saloniki Olympiakos Pireus -
  • 22.01  
    PAS Lamia 1964 OFI FC -
  • 22.01  
    Panaitolikos GFS Agrinio Aris Saloniki FC -
  • 22.01  
    AEK Ateny Volos New Football Club -
  • 22.01  
    PAS Giannina FC Apollon Smirnis FC -
  • 22.01  
    Ionikos Nikaias Atromitos Ateny -

21. kolejka

  • 29.01  
    OFI FC Panathinaikos Ateny -
  • 29.01  
    Atromitos Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 29.01  
    Asteras Trypolis FC PAS Giannina FC -
  • 29.01  
    Olympiakos Pireus Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 29.01  
    Volos New Football Club Ionikos Nikaias -
  • 29.01  
    Aris Saloniki FC AEK Ateny -
  • 29.01  
    Apollon Smirnis FC PAOK Saloniki -

22. kolejka

  • 05.02  
    Ionikos Nikaias Olympiakos Pireus -
  • 05.02  
    PAOK Saloniki Panathinaikos Ateny -
  • 05.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Giannina FC -
  • 05.02  
    PAS Lamia 1964 Asteras Trypolis FC -
  • 05.02  
    Atromitos Ateny OFI FC -
  • 05.02  
    Aris Saloniki FC Volos New Football Club -
  • 05.02  
    AEK Ateny Apollon Smirnis FC -

23. kolejka

  • 12.02  
    OFI FC Volos New Football Club -
  • 12.02  
    Panathinaikos Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 12.02  
    PAOK Saloniki Atromitos Ateny -
  • 12.02  
    Olympiakos Pireus AEK Ateny -
  • 12.02  
    PAS Giannina FC Aris Saloniki FC -
  • 12.02  
    Asteras Trypolis FC Ionikos Nikaias -
  • 12.02  
    Apollon Smirnis FC Panaitolikos GFS Agrinio -

24. kolejka

  • 19.02  
    Aris Saloniki FC PAOK Saloniki -
  • 19.02  
    PAS Lamia 1964 Apollon Smirnis FC -
  • 19.02  
    Ionikos Nikaias OFI FC -
  • 19.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panathinaikos Ateny -
  • 19.02  
    Volos New Football Club Olympiakos Pireus -
  • 19.02  
    Atromitos Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 19.02  
    AEK Ateny PAS Giannina FC -

25. kolejka

  • 26.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Volos New Football Club -
  • 26.02  
    Olympiakos Pireus OFI FC -
  • 26.02  
    Panathinaikos Ateny AEK Ateny -
  • 26.02  
    PAOK Saloniki Ionikos Nikaias -
  • 26.02  
    Apollon Smirnis FC Atromitos Ateny -
  • 26.02  
    Asteras Trypolis FC Aris Saloniki FC -
  • 26.02  
    PAS Giannina FC PAS Lamia 1964 -

26. kolejka

  • 05.03  
    Aris Saloniki FC Olympiakos Pireus -
  • 05.03  
    AEK Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 05.03  
    PAS Lamia 1964 PAOK Saloniki -
  • 05.03  
    OFI FC Apollon Smirnis FC -
  • 05.03  
    Atromitos Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 05.03  
    Ionikos Nikaias Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 05.03  
    Volos New Football Club PAS Giannina FC -