Grecja - Super League

6. kolejka - Super League

Tabela Super League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   PAOK Saloniki 6 18   6 0 0   10 - 1 9
2   Panathinaikos Ateny 6 16   5 1 0   13 - 4 9
3   Atromitos Ateny 6 16   5 1 0   8 - 1 7
4   AEK Ateny 6 13   4 1 1   11 - 3 8
5   Olympiakos Pireus 6 13   4 1 1   10 - 3 7
6   Aris Saloniki FC 6 12   4 0 2   9 - 2 7
7   Xanthi FC 6 9   2 3 1   5 - 2 3
8   Panaitolikos GFS Agrinio 6 8   2 2 2   8 - 8 0
9   Panionios FC 6 7   2 1 3   5 - 8 -3
10   AE Larissa 6 6   2 0 4   3 - 8 -5
11   PAS Giannina FC 6 6   2 0 4   4 - 11 -7
12   Asteras Trypolis FC 6 4   1 1 4   4 - 7 -3
13   PAS Lamia 1964 6 3   0 3 3   4 - 10 -6
14   Levadiakos FC 6 3   1 0 5   2 - 10 -8
15   OFI FC 6 2   0 2 4   5 - 14 -9
16   Apollon Smirnis FC 6 0   0 0 6   1 - 10 -9
  • Zespół w trakcie meczu

7. kolejka (następna)

  • 20.10 15:00
  • 20.10 17:15
  • 20.10 18:00
  • 20.10 19:30
  • 21.10 17:15
  • 21.10 18:00
  • 21.10 19:30
  • 22.10 18:00

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vlad Călin Morar(Panaitolikos GFS Agrinio) 4 0
Efthymios Koulouris(Atromitos Ateny) 4 0
Erik Jendriszek(Xanthi FC) 4 2

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nikos Karanikas(AE Larissa) 1 5 6
Lenny Nangis(Levadiakos FC) 1 4 5
Elini Dimoutsos(PAS Lamia 1964) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Super League

7. kolejka

  • 20.10 15:00  
    Panathinaikos Ateny Panionios FC -
  • 20.10 17:15  
    PAS Giannina FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 20.10 18:00  
    Apollon Smirnis FC AEK Ateny -
  • 20.10 19:30  
    AE Larissa PAS Lamia 1964 -
  • 21.10 17:15  
    Levadiakos FC Xanthi FC -
  • 21.10 18:00  
    Aris Saloniki FC PAOK Saloniki -
  • 21.10 19:30  
    OFI FC Olympiakos Pireus -
  • 22.10 18:00  
    Atromitos Ateny Asteras Trypolis FC -

8. kolejka

  • 27.10 16:15  
    AE Larissa OFI FC -
  • 27.10 18:00  
    PAS Lamia 1964 Levadiakos FC -
  • 27.10 18:30  
    AEK Ateny Aris Saloniki FC -
  • 28.10 16:15  
    Panionios FC Atromitos Ateny -
  • 28.10 18:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio Asteras Trypolis FC -
  • 28.10 18:30  
    PAOK Saloniki Panathinaikos Ateny -
  • 29.10 18:00  
    Xanthi FC PAS Giannina FC -
  • 29.10 18:30  
    Olympiakos Pireus Apollon Smirnis FC -

9. kolejka

  • 03.11 15:00  
    Atromitos Ateny PAOK Saloniki -
  • 03.11 16:15  
    Panionios FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 03.11 18:00  
    Panathinaikos Ateny AEK Ateny -
  • 03.11 18:30  
    Levadiakos FC AE Larissa -
  • 04.11 16:15  
    PAS Giannina FC PAS Lamia 1964 -
  • 04.11 18:00  
    Aris Saloniki FC Olympiakos Pireus -
  • 04.11 18:30  
    OFI FC Apollon Smirnis FC -
  • 05.11 18:30  
    Asteras Trypolis FC Xanthi FC -

10. kolejka

  • 10.11 16:15  
    AE Larissa PAS Giannina FC -
  • 10.11 18:00  
    Xanthi FC Panionios FC -
  • 10.11 18:30  
    Levadiakos FC OFI FC -
  • 11.11 14:00  
    AEK Ateny Atromitos Ateny -
  • 11.11 16:15  
    PAOK Saloniki Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 11.11 18:00  
    PAS Lamia 1964 Asteras Trypolis FC -
  • 11.11 18:30  
    Olympiakos Pireus Panathinaikos Ateny -
  • 12.11 18:00  
    Apollon Smirnis FC Aris Saloniki FC -

11. kolejka

  • 24.11 15:00  
    Panathinaikos Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 24.11 16:15  
    Asteras Trypolis FC AE Larissa -
  • 24.11 18:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio AEK Ateny -
  • 24.11 18:30  
    PAOK Saloniki Xanthi FC -
  • 25.11 16:15  
    PAS Giannina FC Levadiakos FC -
  • 25.11 18:00  
    Atromitos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 25.11 18:30  
    OFI FC Aris Saloniki FC -
  • 26.11 18:30  
    Panionios FC PAS Lamia 1964 -

12. kolejka

  • 01.12  
    AEK Ateny Xanthi FC -
  • 01.12  
    AE Larissa Panionios FC -
  • 01.12  
    Apollon Smirnis FC Atromitos Ateny -
  • 01.12  
    Aris Saloniki FC Panathinaikos Ateny -
  • 01.12  
    PAS Lamia 1964 PAOK Saloniki -
  • 01.12  
    Levadiakos FC Asteras Trypolis FC -
  • 01.12  
    Olympiakos Pireus Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 01.12  
    PAS Giannina FC OFI FC -

13. kolejka

  • 08.12  
    AEK Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 08.12  
    Xanthi FC Olympiakos Pireus -
  • 08.12  
    Asteras Trypolis FC PAS Giannina FC -
  • 08.12  
    Atromitos Ateny Aris Saloniki FC -
  • 08.12  
    OFI FC Panathinaikos Ateny -
  • 08.12  
    PAOK Saloniki AE Larissa -
  • 08.12  
    Panaitolikos GFS Agrinio Apollon Smirnis FC -
  • 08.12  
    Panionios FC Levadiakos FC -

14. kolejka

  • 15.12  
    AE Larissa AEK Ateny -
  • 15.12  
    Apollon Smirnis FC Xanthi FC -
  • 15.12  
    Aris Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 15.12  
    Asteras Trypolis FC OFI FC -
  • 15.12  
    Levadiakos FC PAOK Saloniki -
  • 15.12  
    Olympiakos Pireus PAS Lamia 1964 -
  • 15.12  
    Panathinaikos Ateny Atromitos Ateny -
  • 15.12  
    PAS Giannina FC Panionios FC -

15. kolejka

  • 22.12  
    AEK Ateny Levadiakos FC -
  • 22.12  
    Xanthi FC Aris Saloniki FC -
  • 22.12  
    PAS Lamia 1964 Apollon Smirnis FC -
  • 22.12  
    OFI FC Atromitos Ateny -
  • 22.12  
    Olympiakos Pireus AE Larissa -
  • 22.12  
    PAOK Saloniki PAS Giannina FC -
  • 22.12  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panathinaikos Ateny -
  • 22.12  
    Panionios FC Asteras Trypolis FC -

16. kolejka

  • 12.01  
    AE Larissa Apollon Smirnis FC -
  • 12.01  
    Aris Saloniki FC PAS Lamia 1964 -
  • 12.01  
    Asteras Trypolis FC PAOK Saloniki -
  • 12.01  
    Atromitos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 12.01  
    Levadiakos FC Olympiakos Pireus -
  • 12.01  
    OFI FC Panionios FC -
  • 12.01  
    Panathinaikos Ateny Xanthi FC -
  • 12.01  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -

17. kolejka

  • 19.01  
    AEK Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 19.01  
    AE Larissa Aris Saloniki FC -
  • 19.01  
    Xanthi FC Atromitos Ateny -
  • 19.01  
    Apollon Smirnis FC Levadiakos FC -
  • 19.01  
    PAS Lamia 1964 Panathinaikos Ateny -
  • 19.01  
    OFI FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 19.01  
    PAOK Saloniki Panionios FC -
  • 19.01  
    PAS Giannina FC Olympiakos Pireus -

18. kolejka

  • 26.01  
    PAS Lamia 1964 Atromitos Ateny -
  • 26.01  
    Asteras Trypolis FC Olympiakos Pireus -
  • 26.01  
    Levadiakos FC Aris Saloniki FC -
  • 26.01  
    PAOK Saloniki OFI FC -
  • 26.01  
    Panathinaikos Ateny AE Larissa -
  • 26.01  
    Panaitolikos GFS Agrinio Xanthi FC -
  • 26.01  
    Panionios FC AEK Ateny -
  • 26.01  
    PAS Giannina FC Apollon Smirnis FC -

19. kolejka

  • 02.02  
    AEK Ateny PAOK Saloniki -
  • 02.02  
    AE Larissa Atromitos Ateny -
  • 02.02  
    Apollon Smirnis FC Asteras Trypolis FC -
  • 02.02  
    Aris Saloniki FC PAS Giannina FC -
  • 02.02  
    PAS Lamia 1964 Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 02.02  
    Levadiakos FC Panathinaikos Ateny -
  • 02.02  
    OFI FC Xanthi FC -
  • 02.02  
    Olympiakos Pireus Panionios FC -

20. kolejka

  • 09.02  
    AEK Ateny OFI FC -
  • 09.02  
    Xanthi FC PAS Lamia 1964 -
  • 09.02  
    Asteras Trypolis FC Aris Saloniki FC -
  • 09.02  
    Atromitos Ateny Levadiakos FC -
  • 09.02  
    PAOK Saloniki Olympiakos Pireus -
  • 09.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio AE Larissa -
  • 09.02  
    Panionios FC Apollon Smirnis FC -
  • 09.02  
    PAS Giannina FC Panathinaikos Ateny -

21. kolejka

  • 16.02  
    AE Larissa Xanthi FC -
  • 16.02  
    Apollon Smirnis FC PAOK Saloniki -
  • 16.02  
    Aris Saloniki FC Panionios FC -
  • 16.02  
    Levadiakos FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 16.02  
    OFI FC PAS Lamia 1964 -
  • 16.02  
    Olympiakos Pireus AEK Ateny -
  • 16.02  
    Panathinaikos Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 16.02  
    PAS Giannina FC Atromitos Ateny -

22. kolejka

  • 23.02  
    AEK Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 23.02  
    Xanthi FC Levadiakos FC -
  • 23.02  
    Asteras Trypolis FC Atromitos Ateny -
  • 23.02  
    PAS Lamia 1964 AE Larissa -
  • 23.02  
    Olympiakos Pireus OFI FC -
  • 23.02  
    PAOK Saloniki Aris Saloniki FC -
  • 23.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Giannina FC -
  • 23.02  
    Panionios FC Panathinaikos Ateny -

23. kolejka

  • 02.03  
    Apollon Smirnis FC Olympiakos Pireus -
  • 02.03  
    Aris Saloniki FC AEK Ateny -
  • 02.03  
    Asteras Trypolis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 02.03  
    Atromitos Ateny Panionios FC -
  • 02.03  
    Levadiakos FC PAS Lamia 1964 -
  • 02.03  
    OFI FC AE Larissa -
  • 02.03  
    Panathinaikos Ateny PAOK Saloniki -
  • 02.03  
    PAS Giannina FC Xanthi FC -

24. kolejka

  • 09.03  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 09.03  
    AE Larissa Levadiakos FC -
  • 09.03  
    Xanthi FC Asteras Trypolis FC -
  • 09.03  
    Apollon Smirnis FC OFI FC -
  • 09.03  
    PAS Lamia 1964 PAS Giannina FC -
  • 09.03  
    Olympiakos Pireus Aris Saloniki FC -
  • 09.03  
    PAOK Saloniki Atromitos Ateny -
  • 09.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panionios FC -

25. kolejka

  • 16.03  
    Aris Saloniki FC Apollon Smirnis FC -
  • 16.03  
    Asteras Trypolis FC PAS Lamia 1964 -
  • 16.03  
    Atromitos Ateny AEK Ateny -
  • 16.03  
    OFI FC Levadiakos FC -
  • 16.03  
    Panathinaikos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 16.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAOK Saloniki -
  • 16.03  
    Panionios FC Xanthi FC -
  • 16.03  
    PAS Giannina FC AE Larissa -

26. kolejka

  • 30.03  
    AEK Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 30.03  
    AE Larissa Asteras Trypolis FC -
  • 30.03  
    Xanthi FC PAOK Saloniki -
  • 30.03  
    Apollon Smirnis FC Panathinaikos Ateny -
  • 30.03  
    Aris Saloniki FC OFI FC -
  • 30.03  
    PAS Lamia 1964 Panionios FC -
  • 30.03  
    Levadiakos FC PAS Giannina FC -
  • 30.03  
    Olympiakos Pireus Atromitos Ateny -

27. kolejka

  • 06.04  
    Xanthi FC AEK Ateny -
  • 06.04  
    Asteras Trypolis FC Levadiakos FC -
  • 06.04  
    Atromitos Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 06.04  
    OFI FC PAS Giannina FC -
  • 06.04  
    PAOK Saloniki PAS Lamia 1964 -
  • 06.04  
    Panathinaikos Ateny Aris Saloniki FC -
  • 06.04  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • 06.04  
    Panionios FC AE Larissa -

28. kolejka

  • 14.04  
    AE Larissa PAOK Saloniki -
  • 14.04  
    Apollon Smirnis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 14.04  
    Aris Saloniki FC Atromitos Ateny -
  • 14.04  
    PAS Lamia 1964 AEK Ateny -
  • 14.04  
    Levadiakos FC Panionios FC -
  • 14.04  
    Olympiakos Pireus Xanthi FC -
  • 14.04  
    Panathinaikos Ateny OFI FC -
  • 14.04  
    PAS Giannina FC Asteras Trypolis FC -

29. kolejka

  • 21.04  
    AEK Ateny AE Larissa -
  • 21.04  
    Xanthi FC Apollon Smirnis FC -
  • 21.04  
    Atromitos Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 21.04  
    PAS Lamia 1964 Olympiakos Pireus -
  • 21.04  
    OFI FC Asteras Trypolis FC -
  • 21.04  
    PAOK Saloniki Levadiakos FC -
  • 21.04  
    Panaitolikos GFS Agrinio Aris Saloniki FC -
  • 21.04  
    Panionios FC PAS Giannina FC -

30. kolejka

  • 05.05  
    AE Larissa Olympiakos Pireus -
  • 05.05  
    Apollon Smirnis FC PAS Lamia 1964 -
  • 05.05  
    Aris Saloniki FC Xanthi FC -
  • 05.05  
    Asteras Trypolis FC Panionios FC -
  • 05.05  
    Atromitos Ateny OFI FC -
  • 05.05  
    Levadiakos FC AEK Ateny -
  • 05.05  
    Panathinaikos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 05.05  
    PAS Giannina FC PAOK Saloniki -