Grecja - Super League

14. kolejka - Super League

Tabela Super League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   PAOK Saloniki 13 37   12 1 0   22 - 5 17
2   Olympiakos Pireus 14 30   9 3 2   21 - 8 13
3   Panathinaikos Ateny 14 28   8 4 2   23 - 12 11
4   Atromitos Ateny 14 28   8 4 2   22 - 12 10
5   AEK Ateny 14 27   8 3 3   22 - 7 15
6   Panaitolikos GFS Agrinio 14 21   6 3 5   19 - 19 0
7   Aris Saloniki FC 14 19   6 1 7   18 - 18 0
8   Xanthi FC 14 19   5 4 5   11 - 11 0
9   Asteras Trypolis FC 14 18   5 3 6   14 - 13 1
10   Panionios FC 14 18   5 3 6   16 - 19 -3
11   AE Larissa 14 15   4 3 7   12 - 17 -5
12   PAS Giannina FC 14 14   4 2 8   11 - 20 -9
13   OFI FC 14 11   2 5 7   13 - 22 -9
14   PAS Lamia 1964 14 11   2 5 7   9 - 20 -11
15   Levadiakos FC 13 8   2 2 9   9 - 22 -13
16   Apollon Smirnis FC 14 5   1 2 11   6 - 23 -17
  • Zespół w trakcie meczu

15. kolejka (następna)

  • 22.12 15:00
  • 22.12 16:15
  • 22.12 18:30
  • 23.12 14:00
  • 23.12 15:00
  • 23.12 16:15
  • 23.12 18:00
  • 23.12 18:30

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Efthymios Koulouris(Atromitos Ateny) 11 1
Aleksandar Prijović(PAOK Saloniki) 8 3
Ezequiel Ponce Martínez(AEK Ateny) 7 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nikos Karanikas(AE Larissa) 2 7 9
Wanderson Scardovelli(PAS Lamia 1964) 2 4 6
Petar Dżuriczković(Xanthi FC) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Super League

15. kolejka

  • 22.12 15:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panathinaikos Ateny -
  • 22.12 16:15  
    OFI FC Atromitos Ateny -
  • 22.12 18:30  
    Panionios FC Asteras Trypolis FC -
  • 23.12 14:00  
    AEK Ateny Levadiakos FC -
  • 23.12 15:00  
    PAS Lamia 1964 Apollon Smirnis FC -
  • 23.12 16:15  
    Olympiakos Pireus AE Larissa -
  • 23.12 18:00  
    Xanthi FC Aris Saloniki FC -
  • 23.12 18:30  
    PAOK Saloniki PAS Giannina FC -

16. kolejka

  • 12.01  
    AE Larissa Apollon Smirnis FC -
  • 12.01  
    Aris Saloniki FC PAS Lamia 1964 -
  • 12.01  
    Asteras Trypolis FC PAOK Saloniki -
  • 12.01  
    Atromitos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 12.01  
    Levadiakos FC Olympiakos Pireus -
  • 12.01  
    OFI FC Panionios FC -
  • 12.01  
    Panathinaikos Ateny Xanthi FC -
  • 12.01  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -

17. kolejka

  • 19.01  
    AEK Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 19.01  
    AE Larissa Aris Saloniki FC -
  • 19.01  
    Xanthi FC Atromitos Ateny -
  • 19.01  
    Apollon Smirnis FC Levadiakos FC -
  • 19.01  
    PAS Lamia 1964 Panathinaikos Ateny -
  • 19.01  
    OFI FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 19.01  
    PAOK Saloniki Panionios FC -
  • 19.01  
    PAS Giannina FC Olympiakos Pireus -

18. kolejka

  • 26.01  
    PAS Lamia 1964 Atromitos Ateny -
  • 26.01  
    Asteras Trypolis FC Olympiakos Pireus -
  • 26.01  
    Levadiakos FC Aris Saloniki FC -
  • 26.01  
    PAOK Saloniki OFI FC -
  • 26.01  
    Panathinaikos Ateny AE Larissa -
  • 26.01  
    Panaitolikos GFS Agrinio Xanthi FC -
  • 26.01  
    Panionios FC AEK Ateny -
  • 26.01  
    PAS Giannina FC Apollon Smirnis FC -

19. kolejka

  • 02.02  
    AEK Ateny PAOK Saloniki -
  • 02.02  
    AE Larissa Atromitos Ateny -
  • 02.02  
    Apollon Smirnis FC Asteras Trypolis FC -
  • 02.02  
    Aris Saloniki FC PAS Giannina FC -
  • 02.02  
    PAS Lamia 1964 Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 02.02  
    Levadiakos FC Panathinaikos Ateny -
  • 02.02  
    OFI FC Xanthi FC -
  • 02.02  
    Olympiakos Pireus Panionios FC -

20. kolejka

  • 09.02  
    AEK Ateny OFI FC -
  • 09.02  
    Xanthi FC PAS Lamia 1964 -
  • 09.02  
    Asteras Trypolis FC Aris Saloniki FC -
  • 09.02  
    Atromitos Ateny Levadiakos FC -
  • 09.02  
    PAOK Saloniki Olympiakos Pireus -
  • 09.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio AE Larissa -
  • 09.02  
    Panionios FC Apollon Smirnis FC -
  • 09.02  
    PAS Giannina FC Panathinaikos Ateny -

21. kolejka

  • 16.02  
    AE Larissa Xanthi FC -
  • 16.02  
    Apollon Smirnis FC PAOK Saloniki -
  • 16.02  
    Aris Saloniki FC Panionios FC -
  • 16.02  
    Levadiakos FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 16.02  
    OFI FC PAS Lamia 1964 -
  • 16.02  
    Olympiakos Pireus AEK Ateny -
  • 16.02  
    Panathinaikos Ateny Asteras Trypolis FC -
  • 16.02  
    PAS Giannina FC Atromitos Ateny -

22. kolejka

  • 23.02  
    AEK Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 23.02  
    Xanthi FC Levadiakos FC -
  • 23.02  
    Asteras Trypolis FC Atromitos Ateny -
  • 23.02  
    PAS Lamia 1964 AE Larissa -
  • 23.02  
    Olympiakos Pireus OFI FC -
  • 23.02  
    PAOK Saloniki Aris Saloniki FC -
  • 23.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAS Giannina FC -
  • 23.02  
    Panionios FC Panathinaikos Ateny -

23. kolejka

  • 02.03  
    Apollon Smirnis FC Olympiakos Pireus -
  • 02.03  
    Aris Saloniki FC AEK Ateny -
  • 02.03  
    Asteras Trypolis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 02.03  
    Atromitos Ateny Panionios FC -
  • 02.03  
    Levadiakos FC PAS Lamia 1964 -
  • 02.03  
    OFI FC AE Larissa -
  • 02.03  
    Panathinaikos Ateny PAOK Saloniki -
  • 02.03  
    PAS Giannina FC Xanthi FC -

24. kolejka

  • 09.03  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 09.03  
    AE Larissa Levadiakos FC -
  • 09.03  
    Xanthi FC Asteras Trypolis FC -
  • 09.03  
    Apollon Smirnis FC OFI FC -
  • 09.03  
    PAS Lamia 1964 PAS Giannina FC -
  • 09.03  
    Olympiakos Pireus Aris Saloniki FC -
  • 09.03  
    PAOK Saloniki Atromitos Ateny -
  • 09.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio Panionios FC -

25. kolejka

  • 16.03  
    Aris Saloniki FC Apollon Smirnis FC -
  • 16.03  
    Asteras Trypolis FC PAS Lamia 1964 -
  • 16.03  
    Atromitos Ateny AEK Ateny -
  • 16.03  
    OFI FC Levadiakos FC -
  • 16.03  
    Panathinaikos Ateny Olympiakos Pireus -
  • 16.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio PAOK Saloniki -
  • 16.03  
    Panionios FC Xanthi FC -
  • 16.03  
    PAS Giannina FC AE Larissa -

26. kolejka

  • 30.03  
    AEK Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 30.03  
    AE Larissa Asteras Trypolis FC -
  • 30.03  
    Xanthi FC PAOK Saloniki -
  • 30.03  
    Apollon Smirnis FC Panathinaikos Ateny -
  • 30.03  
    Aris Saloniki FC OFI FC -
  • 30.03  
    PAS Lamia 1964 Panionios FC -
  • 30.03  
    Levadiakos FC PAS Giannina FC -
  • 30.03  
    Olympiakos Pireus Atromitos Ateny -

27. kolejka

  • 06.04  
    Xanthi FC AEK Ateny -
  • 06.04  
    Asteras Trypolis FC Levadiakos FC -
  • 06.04  
    Atromitos Ateny Apollon Smirnis FC -
  • 06.04  
    OFI FC PAS Giannina FC -
  • 06.04  
    PAOK Saloniki PAS Lamia 1964 -
  • 06.04  
    Panathinaikos Ateny Aris Saloniki FC -
  • 06.04  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • 06.04  
    Panionios FC AE Larissa -

28. kolejka

  • 14.04  
    AE Larissa PAOK Saloniki -
  • 14.04  
    Apollon Smirnis FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 14.04  
    Aris Saloniki FC Atromitos Ateny -
  • 14.04  
    PAS Lamia 1964 AEK Ateny -
  • 14.04  
    Levadiakos FC Panionios FC -
  • 14.04  
    Olympiakos Pireus Xanthi FC -
  • 14.04  
    Panathinaikos Ateny OFI FC -
  • 14.04  
    PAS Giannina FC Asteras Trypolis FC -

29. kolejka

  • 21.04  
    AEK Ateny AE Larissa -
  • 21.04  
    Xanthi FC Apollon Smirnis FC -
  • 21.04  
    Atromitos Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 21.04  
    PAS Lamia 1964 Olympiakos Pireus -
  • 21.04  
    OFI FC Asteras Trypolis FC -
  • 21.04  
    PAOK Saloniki Levadiakos FC -
  • 21.04  
    Panaitolikos GFS Agrinio Aris Saloniki FC -
  • 21.04  
    Panionios FC PAS Giannina FC -

30. kolejka

  • 05.05  
    AE Larissa Olympiakos Pireus -
  • 05.05  
    Apollon Smirnis FC PAS Lamia 1964 -
  • 05.05  
    Aris Saloniki FC Xanthi FC -
  • 05.05  
    Asteras Trypolis FC Panionios FC -
  • 05.05  
    Atromitos Ateny OFI FC -
  • 05.05  
    Levadiakos FC AEK Ateny -
  • 05.05  
    Panathinaikos Ateny Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 05.05  
    PAS Giannina FC PAOK Saloniki -