Grecja - B Ethniki

4. kolejka - B Ethniki

Tabela B Ethniki

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Apollon Larissa FC 3 9   3 0 0   7 - 0 7
2 Ergotelis FC 3 9   3 0 0   6 - 1 5
3 GS Doxa Dramas FC 3 7   2 1 0   5 - 3 2
4 Platanias FC 3 7   2 1 0   3 - 1 2
5 Volos New Football Club 3 6   2 0 1   10 - 2 8
6 PAS Irodotos Nea Alikarnassos 3 6   2 0 1   3 - 1 2
7 PAE AO Kerkyra 3 4   1 1 1   1 - 2 -1
8 Panachaiki FC 3 4   1 1 1   3 - 3 0
9 Iraklis Saloniki FC 3 4   1 1 1   2 - 2 0
10 Apollon Pontou FC 3 3   1 0 2   1 - 4 -3
11 A.O. Trikala 3 3   1 0 2   4 - 4 0
12 Aiginiakos FC 3 2   0 2 1   3 - 7 -4
13 AO Chania Kissamikos FC 3 1   0 1 2   2 - 5 -3
14 Athletic Union of Sparta FC 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
15 Aittitos Spata 3 1   0 1 2   1 - 3 -2
16 AE Karaiskakis 3 0   0 0 3   0 - 10 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

5. kolejka (następna)

  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 21.11 14:00
  • 22.11 14:00

Strzelcy B Ethniki

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vassilis Mantzis(Volos New Football Club) 4 0
Lucas Marcos Meireles(Apollon Larissa FC) 3 0
Kostas Chatzis(Apollon Larissa FC) 2 0

Kartkowicze B Ethniki

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandros Karagiannis(AO Chania Kissamikos FC) 1 1 2
Franck Eric Tientcheu(Athletic Union of Sparta FC) 0 3 3
Pantelis Rizogiannis(GS Doxa Dramas FC) 0 2 2

Terminarz / Wyniki B Ethniki

4. kolejka

5. kolejka

  • 21.11 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC A.O. Trikala -
  • 21.11 14:00  
    Volos New Football Club Ergotelis FC -
  • 21.11 14:00  
    Aittitos Spata Panachaiki FC -
  • 21.11 14:00  
    Platanias FC AO Chania Kissamikos FC -
  • 21.11 14:00  
    AE Karaiskakis Aiginiakos FC -
  • 21.11 14:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos Apollon Pontou FC -
  • 21.11 14:00  
    PAE AO Kerkyra GS Doxa Dramas FC -
  • 22.11 14:00  
    Iraklis Saloniki FC Apollon Larissa FC -

6. kolejka

  • 24.11 14:00  
    AO Chania Kissamikos FC PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 25.11 14:00  
    Iraklis Saloniki FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 25.11 14:00  
    A.O. Trikala Volos New Football Club -
  • 25.11 14:00  
    Apollon Larissa FC Aittitos Spata -
  • 25.11 14:00  
    Ergotelis FC Platanias FC -
  • 25.11 14:00  
    Panachaiki FC AE Karaiskakis -
  • 25.11 14:00  
    Aiginiakos FC GS Doxa Dramas FC -
  • 25.11 14:00  
    Apollon Pontou FC PAE AO Kerkyra -

7. kolejka

  • 01.12 14:00  
    Platanias FC A.O. Trikala -
  • 02.12 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC Volos New Football Club -
  • 02.12 14:00  
    Aittitos Spata Iraklis Saloniki FC -
  • 02.12 14:00  
    AE Karaiskakis Apollon Larissa FC -
  • 02.12 14:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos Ergotelis FC -
  • 02.12 14:00  
    GS Doxa Dramas FC Panachaiki FC -
  • 02.12 14:00  
    PAE AO Kerkyra AO Chania Kissamikos FC -
  • 02.12 14:00  
    Aiginiakos FC Apollon Pontou FC -

8. kolejka

  • 09.12 16:00  
    Aittitos Spata Athletic Union of Sparta FC -
  • 09.12 16:00  
    Volos New Football Club Platanias FC -
  • 09.12 16:00  
    Iraklis Saloniki FC AE Karaiskakis -
  • 09.12 16:00  
    A.O. Trikala PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 09.12 16:00  
    Apollon Larissa FC GS Doxa Dramas FC -
  • 09.12 16:00  
    Ergotelis FC PAE AO Kerkyra -
  • 09.12 16:00  
    Panachaiki FC Apollon Pontou FC -
  • 09.12 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC Aiginiakos FC -

9. kolejka

  • 16.12 16:00  
    Athletic Union of Sparta FC Platanias FC -
  • 16.12 16:00  
    AE Karaiskakis Aittitos Spata -
  • 16.12 16:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos Volos New Football Club -
  • 16.12 16:00  
    GS Doxa Dramas FC Iraklis Saloniki FC -
  • 16.12 16:00  
    Apollon Pontou FC Apollon Larissa FC -
  • 16.12 16:00  
    Aiginiakos FC Ergotelis FC -
  • 16.12 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC Panachaiki FC -
  • 16.12 16:00  
    PAE AO Kerkyra A.O. Trikala -

10. kolejka

  • 23.12 16:00  
    AE Karaiskakis Athletic Union of Sparta FC -
  • 23.12 16:00  
    Platanias FC PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 23.12 16:00  
    Aittitos Spata GS Doxa Dramas FC -
  • 23.12 16:00  
    Volos New Football Club PAE AO Kerkyra -
  • 23.12 16:00  
    Iraklis Saloniki FC Apollon Pontou FC -
  • 23.12 16:00  
    A.O. Trikala Aiginiakos FC -
  • 23.12 16:00  
    Apollon Larissa FC AO Chania Kissamikos FC -
  • 23.12 16:00  
    Ergotelis FC Panachaiki FC -

11. kolejka

  • 06.01 16:00  
    Athletic Union of Sparta FC PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 06.01 16:00  
    GS Doxa Dramas FC AE Karaiskakis -
  • 06.01 16:00  
    PAE AO Kerkyra Platanias FC -
  • 06.01 16:00  
    Apollon Pontou FC Aittitos Spata -
  • 06.01 16:00  
    Aiginiakos FC Volos New Football Club -
  • 06.01 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC Iraklis Saloniki FC -
  • 06.01 16:00  
    Panachaiki FC A.O. Trikala -
  • 06.01 16:00  
    Ergotelis FC Apollon Larissa FC -

12. kolejka

  • 13.01 16:00  
    GS Doxa Dramas FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 13.01 16:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos PAE AO Kerkyra -
  • 13.01 16:00  
    AE Karaiskakis Apollon Pontou FC -
  • 13.01 16:00  
    Platanias FC Aiginiakos FC -
  • 13.01 16:00  
    Aittitos Spata AO Chania Kissamikos FC -
  • 13.01 16:00  
    Volos New Football Club Panachaiki FC -
  • 13.01 16:00  
    Iraklis Saloniki FC Ergotelis FC -
  • 13.01 16:00  
    A.O. Trikala Apollon Larissa FC -

13. kolejka

  • 20.01 16:00  
    Athletic Union of Sparta FC PAE AO Kerkyra -
  • 20.01 16:00  
    Apollon Pontou FC GS Doxa Dramas FC -
  • 20.01 16:00  
    Aiginiakos FC PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 20.01 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC AE Karaiskakis -
  • 20.01 16:00  
    Panachaiki FC Platanias FC -
  • 20.01 16:00  
    Ergotelis FC Aittitos Spata -
  • 20.01 16:00  
    Apollon Larissa FC Volos New Football Club -
  • 20.01 16:00  
    A.O. Trikala Iraklis Saloniki FC -

14. kolejka

  • 27.01 16:00  
    Apollon Pontou FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 27.01 16:00  
    PAE AO Kerkyra Aiginiakos FC -
  • 27.01 16:00  
    GS Doxa Dramas FC AO Chania Kissamikos FC -
  • 27.01 16:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos Panachaiki FC -
  • 27.01 16:00  
    AE Karaiskakis Ergotelis FC -
  • 27.01 16:00  
    Platanias FC Apollon Larissa FC -
  • 27.01 16:00  
    Aittitos Spata A.O. Trikala -
  • 27.01 16:00  
    Volos New Football Club Iraklis Saloniki FC -

15. kolejka

  • 03.02 16:00  
    Athletic Union of Sparta FC Aiginiakos FC -
  • 03.02 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC Apollon Pontou FC -
  • 03.02 16:00  
    Panachaiki FC PAE AO Kerkyra -
  • 03.02 16:00  
    Ergotelis FC GS Doxa Dramas FC -
  • 03.02 16:00  
    Apollon Larissa FC PAS Irodotos Nea Alikarnassos -
  • 03.02 16:00  
    A.O. Trikala AE Karaiskakis -
  • 03.02 16:00  
    Iraklis Saloniki FC Platanias FC -
  • 03.02 16:00  
    Volos New Football Club Aittitos Spata -

16. kolejka

  • 10.02 16:00  
    AO Chania Kissamikos FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 10.02 16:00  
    Aiginiakos FC Panachaiki FC -
  • 10.02 16:00  
    Apollon Pontou FC Ergotelis FC -
  • 10.02 16:00  
    PAE AO Kerkyra Apollon Larissa FC -
  • 10.02 16:00  
    GS Doxa Dramas FC A.O. Trikala -
  • 10.02 16:00  
    PAS Irodotos Nea Alikarnassos Iraklis Saloniki FC -
  • 10.02 16:00  
    AE Karaiskakis Volos New Football Club -
  • 10.02 16:00  
    Aittitos Spata Platanias FC -