Francja - Ligue 2

38. kolejka - Ligue 2

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Ligue 2

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Lorient 28 54   17 3 8   45 - 25 20
2 RC Lens 28 53   15 8 5   39 - 24 15
3 AC Ajaccio 28 52   15 7 6   38 - 22 16
4 ES Troyes Aube Champagne 28 51   16 3 9   34 - 25 9
5 Clermont Foot 63 28 50   14 8 6   35 - 25 10
6 Le Havre AC 28 44   11 11 6   38 - 25 13
7 Valenciennes FC 28 42   11 9 8   24 - 20 4
8 Guingamp 28 39   10 9 9   40 - 33 7
9 Grenoble Foot 38 28 35   7 14 7   27 - 29 -2
10 FC Chambly-Thelle 28 35   9 8 11   26 - 32 -6
11 Association Jeunesse Auxerroise 28 34   8 10 10   31 - 30 1
12 AS Nancy-Lorraine 28 34   6 16 6   27 - 26 1
13 Stade Malherbe Caen 28 34   8 10 10   33 - 34 -1
14 FC Sochaux 28 34   8 10 10   28 - 30 -2
15 La Berrichonne de Châteauroux 28 34   9 7 12   22 - 38 -16
16 Rodez Aveyron Football 28 32   8 8 12   31 - 34 -3
17 Paris FC 28 28   7 7 14   22 - 40 -18
18 Chamois Niortais FC 28 26   6 8 14   30 - 41 -11
19 Le Mans FC 28 26   7 5 16   30 - 45 -15
20 US Orléans Loiret 28 19   4 7 17   21 - 43 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

Strzelcy Ligue 2

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Tinotenda Kadewere(Le Havre AC) 20 6
Adrian Grbic(Clermont Foot 63) 17 4
Yoane Wissa(FC Lorient) 15 1

Kartkowicze Ligue 2

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Samuel Yohou(Paris FC) 2 9 11
Johan Gastien(Clermont Foot 63) 2 6 8
Mickaël Barreto(Association Jeunesse Auxerroise) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Ligue 2

29. kolejka

  • przełożony  
    Rodez Aveyron Football Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    Paris FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • przełożony  
    Le Mans FC ES Troyes Aube Champagne -
  • przełożony  
    Guingamp Chamois Niortais FC -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine AC Ajaccio -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Grenoble Foot 38 -
  • przełożony  
    Valenciennes FC Stade Malherbe Caen -
  • przełożony  
    FC Sochaux FC Chambly-Thelle -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise RC Lens -
  • przełożony  
    FC Lorient Le Havre AC -

30. kolejka

  • przełożony  
    Grenoble Foot 38 Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    Le Havre AC Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Chamois Niortais FC Le Mans FC -
  • przełożony  
    Stade Malherbe Caen Paris FC -
  • przełożony  
    FC Chambly-Thelle Rodez Aveyron Football -
  • przełożony  
    AC Ajaccio FC Sochaux -
  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 Guingamp -
  • przełożony  
    ES Troyes Aube Champagne FC Lorient -
  • przełożony  
    RC Lens AS Nancy-Lorraine -

31. kolejka

  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise La Berrichonne de Châteauroux -
  • przełożony  
    FC Sochaux Chamois Niortais FC -
  • przełożony  
    Le Mans FC Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    Rodez Aveyron Football AC Ajaccio -
  • przełożony  
    Guingamp FC Chambly-Thelle -
  • przełożony  
    Valenciennes FC ES Troyes Aube Champagne -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Stade Malherbe Caen -
  • przełożony  
    Paris FC Grenoble Foot 38 -
  • przełożony  
    FC Lorient RC Lens -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine Le Havre AC -

32. kolejka

  • przełożony  
    Chamois Niortais FC FC Lorient -
  • przełożony  
    Grenoble Foot 38 Le Mans FC -
  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux Valenciennes FC -
  • przełożony  
    AC Ajaccio Guingamp -
  • przełożony  
    RC Lens Rodez Aveyron Football -
  • przełożony  
    Paris FC US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    Stade Malherbe Caen Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    ES Troyes Aube Champagne AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    Le Havre AC FC Sochaux -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 FC Chambly-Thelle -

33. kolejka

  • przełożony  
    FC Sochaux RC Lens -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 AC Ajaccio -
  • przełożony  
    Guingamp Le Havre AC -
  • przełożony  
    FC Lorient La Berrichonne de Châteauroux -
  • przełożony  
    Valenciennes FC US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine Grenoble Foot 38 -
  • przełożony  
    Le Mans FC Stade Malherbe Caen -
  • przełożony  
    Rodez Aveyron Football Chamois Niortais FC -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise Paris FC -
  • przełożony  
    FC Chambly-Thelle ES Troyes Aube Champagne -

34. kolejka

  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux Le Mans FC -
  • przełożony  
    ES Troyes Aube Champagne FC Sochaux -
  • przełożony  
    Stade Malherbe Caen Guingamp -
  • przełożony  
    Le Havre AC Rodez Aveyron Football -
  • przełożony  
    RC Lens Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Grenoble Foot 38 FC Lorient -
  • przełożony  
    AC Ajaccio FC Chambly-Thelle -
  • przełożony  
    Paris FC AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    Chamois Niortais FC Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Association Jeunesse Auxerroise -

35. kolejka

  • przełożony  
    Valenciennes FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine Stade Malherbe Caen -
  • przełożony  
    FC Chambly-Thelle RC Lens -
  • przełożony  
    Le Mans FC Le Havre AC -
  • przełożony  
    AC Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • przełożony  
    Rodez Aveyron Football ES Troyes Aube Champagne -
  • przełożony  
    Guingamp Paris FC -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 Grenoble Foot 38 -
  • przełożony  
    FC Lorient US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    FC Sochaux La Berrichonne de Châteauroux -

36. kolejka

  • przełożony  
    Chamois Niortais FC FC Chambly-Thelle -
  • przełożony  
    Paris FC Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Le Havre AC Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    RC Lens AC Ajaccio -
  • przełożony  
    ES Troyes Aube Champagne Guingamp -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Lorient -
  • przełożony  
    Grenoble Foot 38 FC Sochaux -
  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Le Mans FC -
  • przełożony  
    Stade Malherbe Caen Rodez Aveyron Football -

37. kolejka

  • przełożony  
    Rodez Aveyron Football Grenoble Foot 38 -
  • przełożony  
    Chamois Niortais FC RC Lens -
  • przełożony  
    Le Mans FC Paris FC -
  • przełożony  
    FC Chambly-Thelle Le Havre AC -
  • przełożony  
    Guingamp La Berrichonne de Châteauroux -
  • przełożony  
    AC Ajaccio ES Troyes Aube Champagne -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 Stade Malherbe Caen -
  • przełożony  
    FC Lorient Valenciennes FC -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    FC Sochaux US Orléans Loiret -

38. kolejka

  • przełożony  
    Stade Malherbe Caen FC Sochaux -
  • przełożony  
    RC Lens Le Mans FC -
  • przełożony  
    Valenciennes FC FC Chambly-Thelle -
  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    Grenoble Foot 38 Guingamp -
  • przełożony  
    Paris FC FC Lorient -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise Rodez Aveyron Football -
  • przełożony  
    Le Havre AC AC Ajaccio -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    ES Troyes Aube Champagne Chamois Niortais FC -