Francja - Ligue 2

1. kolejka - Ligue 2

  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 27.07 20:00
  • 28.07 15:00
  • 30.07 20:45

Tabela Ligue 2

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Sochaux 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Association Jeunesse Auxerroise 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 RC Lens 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FC Metz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 AC Ajaccio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FC Lorient 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Chamois Niortais FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 AS Nancy-Lorraine 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Le Havre AC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 La Berrichonne de Châteauroux 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 ES Troyes Aube Champagne 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Clermont Foot 63 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Grenoble Foot 38 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Stade Brest 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Gazélec FCO Ajaccio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Valenciennes FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 Red Star FC 93 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 Paris FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 US Orléans Loiret 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20 AS Béziers 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 03.08 20:00
  • 04.08 17:00
  • 06.08 20:45

Terminarz / Wyniki Ligue 2

1. kolejka

  • 27.07 20:00  
    AC Ajaccio ES Troyes Aube Champagne -
  • 27.07 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Paris FC -
  • 27.07 20:00  
    Clermont Foot 63 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 27.07 20:00  
    Grenoble Foot 38 FC Sochaux -
  • 27.07 20:00  
    AS Nancy-Lorraine AS Béziers -
  • 27.07 20:00  
    US Orléans Loiret RC Lens -
  • 27.07 20:00  
    Red Star FC 93 Chamois Niortais FC -
  • 27.07 20:00  
    Valenciennes FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 28.07 15:00  
    FC Lorient Le Havre AC -
  • 30.07 20:45  
    Stade Brest FC Metz -

2. kolejka

  • 03.08 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Gazélec FCO Ajaccio -
  • 03.08 20:00  
    AS Béziers AC Ajaccio -
  • 03.08 20:00  
    Le Havre AC Grenoble Foot 38 -
  • 03.08 20:00  
    FC Metz US Orléans Loiret -
  • 03.08 20:00  
    Chamois Niortais FC Clermont Foot 63 -
  • 03.08 20:00  
    Paris FC AS Nancy-Lorraine -
  • 03.08 20:00  
    FC Sochaux Valenciennes FC -
  • 03.08 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Stade Brest -
  • 04.08 17:00  
    RC Lens Red Star FC 93 -
  • 06.08 20:45  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Lorient -

3. kolejka

  • 10.08 20:00  
    AC Ajaccio FC Sochaux -
  • 10.08 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio FC Lorient -
  • 10.08 20:00  
    Stade Brest Paris FC -
  • 10.08 20:00  
    Grenoble Foot 38 Chamois Niortais FC -
  • 10.08 20:00  
    AS Nancy-Lorraine RC Lens -
  • 10.08 20:00  
    US Orléans Loiret Association Jeunesse Auxerroise -
  • 10.08 20:00  
    Red Star FC 93 Le Havre AC -
  • 10.08 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne AS Béziers -
  • 10.08 20:00  
    Valenciennes FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 11.08 15:00  
    Clermont Foot 63 FC Metz -

4. kolejka

  • 17.08 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Grenoble Foot 38 -
  • 17.08 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise AS Nancy-Lorraine -
  • 17.08 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Red Star FC 93 -
  • 17.08 20:00  
    Le Havre AC Clermont Foot 63 -
  • 17.08 20:00  
    RC Lens ES Troyes Aube Champagne -
  • 17.08 20:00  
    FC Lorient Valenciennes FC -
  • 17.08 20:00  
    FC Metz AC Ajaccio -
  • 17.08 20:00  
    Chamois Niortais FC US Orléans Loiret -
  • 17.08 20:00  
    Paris FC AS Béziers -
  • 17.08 20:00  
    FC Sochaux Stade Brest -

5. kolejka

  • 24.08 20:00  
    AC Ajaccio FC Lorient -
  • 24.08 20:00  
    AS Béziers RC Lens -
  • 24.08 20:00  
    Stade Brest Le Havre AC -
  • 24.08 20:00  
    Clermont Foot 63 FC Sochaux -
  • 24.08 20:00  
    Grenoble Foot 38 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 24.08 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Chamois Niortais FC -
  • 24.08 20:00  
    US Orléans Loiret Paris FC -
  • 24.08 20:00  
    Red Star FC 93 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 24.08 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne FC Metz -
  • 24.08 20:00  
    Valenciennes FC Gazélec FCO Ajaccio -

6. kolejka

  • 31.08 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Red Star FC 93 -
  • 31.08 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade Brest -
  • 31.08 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Nancy-Lorraine -
  • 31.08 20:00  
    Le Havre AC US Orléans Loiret -
  • 31.08 20:00  
    FC Lorient Grenoble Foot 38 -
  • 31.08 20:00  
    FC Metz RC Lens -
  • 31.08 20:00  
    Chamois Niortais FC AC Ajaccio -
  • 31.08 20:00  
    Paris FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 31.08 20:00  
    FC Sochaux AS Béziers -
  • 31.08 20:00  
    Valenciennes FC Clermont Foot 63 -

7. kolejka

  • 14.09  
    AC Ajaccio Paris FC -
  • 14.09  
    AS Béziers FC Metz -
  • 14.09  
    Stade Brest Gazélec FCO Ajaccio -
  • 14.09  
    Clermont Foot 63 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 14.09  
    Grenoble Foot 38 Valenciennes FC -
  • 14.09  
    RC Lens FC Sochaux -
  • 14.09  
    AS Nancy-Lorraine Le Havre AC -
  • 14.09  
    US Orléans Loiret La Berrichonne de Châteauroux -
  • 14.09  
    Red Star FC 93 FC Lorient -
  • 14.09  
    ES Troyes Aube Champagne Chamois Niortais FC -

8. kolejka

  • 21.09  
    Gazélec FCO Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 21.09  
    Association Jeunesse Auxerroise AC Ajaccio -
  • 21.09  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Béziers -
  • 21.09  
    Grenoble Foot 38 Stade Brest -
  • 21.09  
    Le Havre AC ES Troyes Aube Champagne -
  • 21.09  
    FC Lorient Clermont Foot 63 -
  • 21.09  
    Chamois Niortais FC RC Lens -
  • 21.09  
    Paris FC FC Metz -
  • 21.09  
    FC Sochaux US Orléans Loiret -
  • 21.09  
    Valenciennes FC Red Star FC 93 -

9. kolejka

  • 28.09  
    AC Ajaccio Valenciennes FC -
  • 28.09  
    AS Béziers Chamois Niortais FC -
  • 28.09  
    Stade Brest La Berrichonne de Châteauroux -
  • 28.09  
    Clermont Foot 63 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 28.09  
    RC Lens Paris FC -
  • 28.09  
    FC Metz Le Havre AC -
  • 28.09  
    AS Nancy-Lorraine FC Sochaux -
  • 28.09  
    US Orléans Loiret FC Lorient -
  • 28.09  
    Red Star FC 93 Grenoble Foot 38 -
  • 28.09  
    ES Troyes Aube Champagne Association Jeunesse Auxerroise -

10. kolejka

  • 05.10  
    Gazélec FCO Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 05.10  
    Association Jeunesse Auxerroise RC Lens -
  • 05.10  
    La Berrichonne de Châteauroux ES Troyes Aube Champagne -
  • 05.10  
    Grenoble Foot 38 Clermont Foot 63 -
  • 05.10  
    Le Havre AC AS Béziers -
  • 05.10  
    FC Lorient AS Nancy-Lorraine -
  • 05.10  
    Chamois Niortais FC Paris FC -
  • 05.10  
    Red Star FC 93 AC Ajaccio -
  • 05.10  
    FC Sochaux FC Metz -
  • 05.10  
    Valenciennes FC Stade Brest -

11. kolejka

  • 19.10  
    AC Ajaccio Le Havre AC -
  • 19.10  
    AS Béziers Association Jeunesse Auxerroise -
  • 19.10  
    Stade Brest FC Lorient -
  • 19.10  
    Clermont Foot 63 Red Star FC 93 -
  • 19.10  
    RC Lens Gazélec FCO Ajaccio -
  • 19.10  
    FC Metz Chamois Niortais FC -
  • 19.10  
    AS Nancy-Lorraine Grenoble Foot 38 -
  • 19.10  
    US Orléans Loiret Valenciennes FC -
  • 19.10  
    Paris FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 19.10  
    ES Troyes Aube Champagne FC Sochaux -

12. kolejka

  • 26.10  
    Gazélec FCO Ajaccio AS Béziers -
  • 26.10  
    Association Jeunesse Auxerroise Paris FC -
  • 26.10  
    La Berrichonne de Châteauroux AC Ajaccio -
  • 26.10  
    Clermont Foot 63 Stade Brest -
  • 26.10  
    Grenoble Foot 38 ES Troyes Aube Champagne -
  • 26.10  
    Le Havre AC RC Lens -
  • 26.10  
    FC Lorient FC Metz -
  • 26.10  
    Red Star FC 93 US Orléans Loiret -
  • 26.10  
    FC Sochaux Chamois Niortais FC -
  • 26.10  
    Valenciennes FC AS Nancy-Lorraine -

13. kolejka

  • 02.11  
    AC Ajaccio Gazélec FCO Ajaccio -
  • 02.11  
    AS Béziers FC Lorient -
  • 02.11  
    Stade Brest Red Star FC 93 -
  • 02.11  
    RC Lens La Berrichonne de Châteauroux -
  • 02.11  
    FC Metz Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.11  
    AS Nancy-Lorraine Clermont Foot 63 -
  • 02.11  
    Chamois Niortais FC Le Havre AC -
  • 02.11  
    US Orléans Loiret Grenoble Foot 38 -
  • 02.11  
    Paris FC FC Sochaux -
  • 02.11  
    ES Troyes Aube Champagne Valenciennes FC -

14. kolejka

  • 09.11  
    Gazélec FCO Ajaccio ES Troyes Aube Champagne -
  • 09.11  
    Association Jeunesse Auxerroise Chamois Niortais FC -
  • 09.11  
    Stade Brest AS Nancy-Lorraine -
  • 09.11  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Metz -
  • 09.11  
    Clermont Foot 63 US Orléans Loiret -
  • 09.11  
    Grenoble Foot 38 AC Ajaccio -
  • 09.11  
    Le Havre AC FC Sochaux -
  • 09.11  
    FC Lorient Paris FC -
  • 09.11  
    Red Star FC 93 AS Béziers -
  • 09.11  
    Valenciennes FC RC Lens -

15. kolejka

  • 23.11  
    AC Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 23.11  
    AS Béziers Valenciennes FC -
  • 23.11  
    RC Lens Grenoble Foot 38 -
  • 23.11  
    FC Metz Gazélec FCO Ajaccio -
  • 23.11  
    AS Nancy-Lorraine Red Star FC 93 -
  • 23.11  
    Chamois Niortais FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 23.11  
    US Orléans Loiret Stade Brest -
  • 23.11  
    Paris FC Le Havre AC -
  • 23.11  
    FC Sochaux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 23.11  
    ES Troyes Aube Champagne FC Lorient -

16. kolejka

  • 30.11  
    Gazélec FCO Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 30.11  
    Stade Brest AC Ajaccio -
  • 30.11  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Sochaux -
  • 30.11  
    Clermont Foot 63 AS Béziers -
  • 30.11  
    Grenoble Foot 38 FC Metz -
  • 30.11  
    Le Havre AC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 30.11  
    FC Lorient RC Lens -
  • 30.11  
    US Orléans Loiret AS Nancy-Lorraine -
  • 30.11  
    Red Star FC 93 ES Troyes Aube Champagne -
  • 30.11  
    Valenciennes FC Paris FC -

17. kolejka

  • 04.12  
    AC Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 04.12  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Lorient -
  • 04.12  
    AS Béziers Grenoble Foot 38 -
  • 04.12  
    Le Havre AC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 04.12  
    RC Lens Stade Brest -
  • 04.12  
    FC Metz Red Star FC 93 -
  • 04.12  
    Chamois Niortais FC Valenciennes FC -
  • 04.12  
    Paris FC Clermont Foot 63 -
  • 04.12  
    FC Sochaux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 04.12  
    ES Troyes Aube Champagne US Orléans Loiret -

18. kolejka

  • 14.12  
    Gazélec FCO Ajaccio Le Havre AC -
  • 14.12  
    Stade Brest AS Béziers -
  • 14.12  
    La Berrichonne de Châteauroux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 14.12  
    Clermont Foot 63 RC Lens -
  • 14.12  
    Grenoble Foot 38 Paris FC -
  • 14.12  
    FC Lorient Chamois Niortais FC -
  • 14.12  
    AS Nancy-Lorraine ES Troyes Aube Champagne -
  • 14.12  
    US Orléans Loiret AC Ajaccio -
  • 14.12  
    Red Star FC 93 FC Sochaux -
  • 14.12  
    Valenciennes FC FC Metz -

19. kolejka

  • 21.12  
    Association Jeunesse Auxerroise Grenoble Foot 38 -
  • 21.12  
    AS Béziers US Orléans Loiret -
  • 21.12  
    La Berrichonne de Châteauroux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 21.12  
    Le Havre AC Valenciennes FC -
  • 21.12  
    RC Lens AC Ajaccio -
  • 21.12  
    FC Metz AS Nancy-Lorraine -
  • 21.12  
    Chamois Niortais FC Stade Brest -
  • 21.12  
    Paris FC Red Star FC 93 -
  • 21.12  
    FC Sochaux FC Lorient -
  • 21.12  
    ES Troyes Aube Champagne Clermont Foot 63 -

20. kolejka

  • 11.01  
    AC Ajaccio AS Béziers -
  • 11.01  
    Gazélec FCO Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 11.01  
    Stade Brest ES Troyes Aube Champagne -
  • 11.01  
    Clermont Foot 63 Chamois Niortais FC -
  • 11.01  
    Grenoble Foot 38 Le Havre AC -
  • 11.01  
    FC Lorient La Berrichonne de Châteauroux -
  • 11.01  
    AS Nancy-Lorraine Paris FC -
  • 11.01  
    US Orléans Loiret FC Metz -
  • 11.01  
    Red Star FC 93 RC Lens -
  • 11.01  
    Valenciennes FC FC Sochaux -

21. kolejka

  • 18.01  
    Association Jeunesse Auxerroise US Orléans Loiret -
  • 18.01  
    AS Béziers ES Troyes Aube Champagne -
  • 18.01  
    La Berrichonne de Châteauroux Valenciennes FC -
  • 18.01  
    Le Havre AC Red Star FC 93 -
  • 18.01  
    RC Lens AS Nancy-Lorraine -
  • 18.01  
    FC Lorient Gazélec FCO Ajaccio -
  • 18.01  
    FC Metz Clermont Foot 63 -
  • 18.01  
    Chamois Niortais FC Grenoble Foot 38 -
  • 18.01  
    Paris FC Stade Brest -
  • 18.01  
    FC Sochaux AC Ajaccio -

22. kolejka

  • 25.01  
    AC Ajaccio FC Metz -
  • 25.01  
    AS Béziers Paris FC -
  • 25.01  
    Stade Brest FC Sochaux -
  • 25.01  
    Clermont Foot 63 Le Havre AC -
  • 25.01  
    Grenoble Foot 38 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 25.01  
    AS Nancy-Lorraine Association Jeunesse Auxerroise -
  • 25.01  
    US Orléans Loiret Chamois Niortais FC -
  • 25.01  
    Red Star FC 93 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 25.01  
    ES Troyes Aube Champagne RC Lens -
  • 25.01  
    Valenciennes FC FC Lorient -

23. kolejka

  • 01.02  
    Gazélec FCO Ajaccio Valenciennes FC -
  • 01.02  
    Association Jeunesse Auxerroise Red Star FC 93 -
  • 01.02  
    La Berrichonne de Châteauroux Grenoble Foot 38 -
  • 01.02  
    Le Havre AC Stade Brest -
  • 01.02  
    RC Lens AS Béziers -
  • 01.02  
    FC Lorient AC Ajaccio -
  • 01.02  
    FC Metz ES Troyes Aube Champagne -
  • 01.02  
    Chamois Niortais FC AS Nancy-Lorraine -
  • 01.02  
    Paris FC US Orléans Loiret -
  • 01.02  
    FC Sochaux Clermont Foot 63 -

24. kolejka

  • 08.02  
    AC Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 08.02  
    AS Béziers FC Sochaux -
  • 08.02  
    Stade Brest Association Jeunesse Auxerroise -
  • 08.02  
    Clermont Foot 63 Valenciennes FC -
  • 08.02  
    Grenoble Foot 38 FC Lorient -
  • 08.02  
    RC Lens FC Metz -
  • 08.02  
    AS Nancy-Lorraine La Berrichonne de Châteauroux -
  • 08.02  
    US Orléans Loiret Le Havre AC -
  • 08.02  
    Red Star FC 93 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 08.02  
    ES Troyes Aube Champagne Paris FC -

25. kolejka

  • 15.02  
    Gazélec FCO Ajaccio Stade Brest -
  • 15.02  
    Association Jeunesse Auxerroise Clermont Foot 63 -
  • 15.02  
    La Berrichonne de Châteauroux US Orléans Loiret -
  • 15.02  
    Le Havre AC AS Nancy-Lorraine -
  • 15.02  
    FC Lorient Red Star FC 93 -
  • 15.02  
    FC Metz AS Béziers -
  • 15.02  
    Chamois Niortais FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 15.02  
    Paris FC AC Ajaccio -
  • 15.02  
    FC Sochaux RC Lens -
  • 15.02  
    Valenciennes FC Grenoble Foot 38 -

26. kolejka

  • 22.02  
    AC Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 22.02  
    AS Béziers La Berrichonne de Châteauroux -
  • 22.02  
    Stade Brest Grenoble Foot 38 -
  • 22.02  
    Clermont Foot 63 FC Lorient -
  • 22.02  
    RC Lens Chamois Niortais FC -
  • 22.02  
    FC Metz Paris FC -
  • 22.02  
    AS Nancy-Lorraine Gazélec FCO Ajaccio -
  • 22.02  
    US Orléans Loiret FC Sochaux -
  • 22.02  
    Red Star FC 93 Valenciennes FC -
  • 22.02  
    ES Troyes Aube Champagne Le Havre AC -

27. kolejka

  • 01.03  
    Gazélec FCO Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 01.03  
    Association Jeunesse Auxerroise ES Troyes Aube Champagne -
  • 01.03  
    La Berrichonne de Châteauroux Stade Brest -
  • 01.03  
    Grenoble Foot 38 Red Star FC 93 -
  • 01.03  
    Le Havre AC FC Metz -
  • 01.03  
    FC Lorient US Orléans Loiret -
  • 01.03  
    Chamois Niortais FC AS Béziers -
  • 01.03  
    Paris FC RC Lens -
  • 01.03  
    FC Sochaux AS Nancy-Lorraine -
  • 01.03  
    Valenciennes FC AC Ajaccio -

28. kolejka

  • 08.03  
    AC Ajaccio Red Star FC 93 -
  • 08.03  
    AS Béziers Le Havre AC -
  • 08.03  
    Stade Brest Valenciennes FC -
  • 08.03  
    Clermont Foot 63 Grenoble Foot 38 -
  • 08.03  
    RC Lens Association Jeunesse Auxerroise -
  • 08.03  
    FC Metz FC Sochaux -
  • 08.03  
    AS Nancy-Lorraine FC Lorient -
  • 08.03  
    US Orléans Loiret Gazélec FCO Ajaccio -
  • 08.03  
    Paris FC Chamois Niortais FC -
  • 08.03  
    ES Troyes Aube Champagne La Berrichonne de Châteauroux -

29. kolejka

  • 15.03  
    Gazélec FCO Ajaccio RC Lens -
  • 15.03  
    Association Jeunesse Auxerroise AS Béziers -
  • 15.03  
    La Berrichonne de Châteauroux Paris FC -
  • 15.03  
    Grenoble Foot 38 AS Nancy-Lorraine -
  • 15.03  
    Le Havre AC AC Ajaccio -
  • 15.03  
    FC Lorient Stade Brest -
  • 15.03  
    Chamois Niortais FC FC Metz -
  • 15.03  
    Red Star FC 93 Clermont Foot 63 -
  • 15.03  
    FC Sochaux ES Troyes Aube Champagne -
  • 15.03  
    Valenciennes FC US Orléans Loiret -

30. kolejka

  • 29.03  
    AC Ajaccio La Berrichonne de Châteauroux -
  • 29.03  
    AS Béziers Gazélec FCO Ajaccio -
  • 29.03  
    Stade Brest Clermont Foot 63 -
  • 29.03  
    RC Lens Le Havre AC -
  • 29.03  
    FC Metz FC Lorient -
  • 29.03  
    AS Nancy-Lorraine Valenciennes FC -
  • 29.03  
    Chamois Niortais FC FC Sochaux -
  • 29.03  
    US Orléans Loiret Red Star FC 93 -
  • 29.03  
    Paris FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 29.03  
    ES Troyes Aube Champagne Grenoble Foot 38 -

31. kolejka

  • 05.04  
    Gazélec FCO Ajaccio AC Ajaccio -
  • 05.04  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Metz -
  • 05.04  
    La Berrichonne de Châteauroux RC Lens -
  • 05.04  
    Clermont Foot 63 AS Nancy-Lorraine -
  • 05.04  
    Grenoble Foot 38 US Orléans Loiret -
  • 05.04  
    Le Havre AC Chamois Niortais FC -
  • 05.04  
    FC Lorient AS Béziers -
  • 05.04  
    Red Star FC 93 Stade Brest -
  • 05.04  
    FC Sochaux Paris FC -
  • 05.04  
    Valenciennes FC ES Troyes Aube Champagne -

32. kolejka

  • 12.04  
    AC Ajaccio Grenoble Foot 38 -
  • 12.04  
    AS Béziers Red Star FC 93 -
  • 12.04  
    RC Lens Valenciennes FC -
  • 12.04  
    FC Metz La Berrichonne de Châteauroux -
  • 12.04  
    AS Nancy-Lorraine Stade Brest -
  • 12.04  
    Chamois Niortais FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 12.04  
    US Orléans Loiret Clermont Foot 63 -
  • 12.04  
    Paris FC FC Lorient -
  • 12.04  
    FC Sochaux Le Havre AC -
  • 12.04  
    ES Troyes Aube Champagne Gazélec FCO Ajaccio -

33. kolejka

  • 19.04  
    Gazélec FCO Ajaccio FC Metz -
  • 19.04  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Sochaux -
  • 19.04  
    Stade Brest US Orléans Loiret -
  • 19.04  
    La Berrichonne de Châteauroux Chamois Niortais FC -
  • 19.04  
    Clermont Foot 63 AC Ajaccio -
  • 19.04  
    Grenoble Foot 38 RC Lens -
  • 19.04  
    Le Havre AC Paris FC -
  • 19.04  
    FC Lorient ES Troyes Aube Champagne -
  • 19.04  
    Red Star FC 93 AS Nancy-Lorraine -
  • 19.04  
    Valenciennes FC AS Béziers -

34. kolejka

  • 23.04  
    AC Ajaccio Stade Brest -
  • 23.04  
    Association Jeunesse Auxerroise Le Havre AC -
  • 23.04  
    AS Béziers Clermont Foot 63 -
  • 23.04  
    RC Lens FC Lorient -
  • 23.04  
    FC Metz Grenoble Foot 38 -
  • 23.04  
    AS Nancy-Lorraine US Orléans Loiret -
  • 23.04  
    Chamois Niortais FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 23.04  
    Paris FC Valenciennes FC -
  • 23.04  
    FC Sochaux La Berrichonne de Châteauroux -
  • 23.04  
    ES Troyes Aube Champagne Red Star FC 93 -

35. kolejka

  • 26.04  
    Gazélec FCO Ajaccio FC Sochaux -
  • 26.04  
    Stade Brest RC Lens -
  • 26.04  
    La Berrichonne de Châteauroux Le Havre AC -
  • 26.04  
    Clermont Foot 63 Paris FC -
  • 26.04  
    Grenoble Foot 38 AS Béziers -
  • 26.04  
    FC Lorient Association Jeunesse Auxerroise -
  • 26.04  
    AS Nancy-Lorraine AC Ajaccio -
  • 26.04  
    US Orléans Loiret ES Troyes Aube Champagne -
  • 26.04  
    Red Star FC 93 FC Metz -
  • 26.04  
    Valenciennes FC Chamois Niortais FC -

36. kolejka

  • 03.05  
    AC Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 03.05  
    Association Jeunesse Auxerroise La Berrichonne de Châteauroux -
  • 03.05  
    AS Béziers Stade Brest -
  • 03.05  
    Le Havre AC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 03.05  
    RC Lens Clermont Foot 63 -
  • 03.05  
    FC Metz Valenciennes FC -
  • 03.05  
    Chamois Niortais FC FC Lorient -
  • 03.05  
    Paris FC Grenoble Foot 38 -
  • 03.05  
    FC Sochaux Red Star FC 93 -
  • 03.05  
    ES Troyes Aube Champagne AS Nancy-Lorraine -

37. kolejka

  • 10.05  
    AC Ajaccio RC Lens -
  • 10.05  
    Gazélec FCO Ajaccio La Berrichonne de Châteauroux -
  • 10.05  
    Stade Brest Chamois Niortais FC -
  • 10.05  
    Clermont Foot 63 ES Troyes Aube Champagne -
  • 10.05  
    Grenoble Foot 38 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 10.05  
    FC Lorient FC Sochaux -
  • 10.05  
    AS Nancy-Lorraine FC Metz -
  • 10.05  
    US Orléans Loiret AS Béziers -
  • 10.05  
    Red Star FC 93 Paris FC -
  • 10.05  
    Valenciennes FC Le Havre AC -

38. kolejka

  • 17.05  
    Association Jeunesse Auxerroise Valenciennes FC -
  • 17.05  
    AS Béziers AS Nancy-Lorraine -
  • 17.05  
    La Berrichonne de Châteauroux Clermont Foot 63 -
  • 17.05  
    Le Havre AC FC Lorient -
  • 17.05  
    RC Lens US Orléans Loiret -
  • 17.05  
    FC Metz Stade Brest -
  • 17.05  
    Chamois Niortais FC Red Star FC 93 -
  • 17.05  
    Paris FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 17.05  
    FC Sochaux Grenoble Foot 38 -
  • 17.05  
    ES Troyes Aube Champagne AC Ajaccio -