Francja - Ligue 2

2. kolejka - Ligue 2

Tabela Ligue 2

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Chamois Niortais FC 4 10   3 1 0   4 - 1 3
2 Grenoble Foot 38 4 9   3 0 1   9 - 5 4
3 Paris FC 4 9   3 0 1   6 - 3 3
4 Stade Malherbe Caen 4 8   2 2 0   4 - 0 4
5 FC Sochaux 4 8   2 2 0   6 - 3 3
6 US du Littoral de Dunkerque 3 7   2 1 0   3 - 1 2
7 ES Troyes Aube Champagne 4 6   2 0 2   6 - 4 2
8 Valenciennes FC 4 6   2 0 2   4 - 2 2
9 Clermont Foot 63 4 6   1 3 0   3 - 2 1
10 Le Havre AC 4 6   2 0 2   4 - 4 0
11 Association Jeunesse Auxerroise 4 6   2 0 2   4 - 5 -1
12 Rodez Aveyron Football 4 5   1 2 1   4 - 6 -2
13 AS Nancy-Lorraine 4 4   1 1 2   4 - 4 0
14 Amiens SC 4 4   1 1 2   2 - 3 -1
15 La Berrichonne de Châteauroux 4 4   1 1 2   2 - 3 -1
16 Guingamp 4 4   1 1 2   4 - 6 -2
17 Toulouse FC 4 2   0 2 2   4 - 7 -3
18 FC Chambly-Thelle 4 2   0 2 2   2 - 6 -4
19 Pau FC 4 1   0 1 3   1 - 7 -6
20 AC Ajaccio 3 0   0 0 3   0 - 4 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

3. kolejka (następna)

Strzelcy Ligue 2

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mickaël Christophe Biron(AS Nancy-Lorraine) 3 0
Jessy Bénet(Grenoble Foot 38) 2 0
Florian Martin(Paris FC) 2 0

Kartkowicze Ligue 2

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nolan Mbemba(Le Havre AC) 2 1 3
Mickaël Alphonse(Amiens SC) 1 2 3
Yacine Bammou(Stade Malherbe Caen) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Ligue 2

5. kolejka

  • 26.09 15:00  
    Toulouse FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 26.09 19:00  
    FC Chambly-Thelle La Berrichonne de Châteauroux -
  • 26.09 19:00  
    Amiens SC Pau FC -
  • 26.09 19:00  
    AC Ajaccio FC Sochaux -
  • 26.09 19:00  
    Guingamp Grenoble Foot 38 -
  • 26.09 19:00  
    Chamois Niortais FC Paris FC -
  • 26.09 19:00  
    Valenciennes FC Stade Malherbe Caen -
  • 26.09 19:00  
    AS Nancy-Lorraine Le Havre AC -
  • 26.09 19:00  
    Rodez Aveyron Football US du Littoral de Dunkerque -
  • 28.09 20:45  
    ES Troyes Aube Champagne Clermont Foot 63 -

6. kolejka

  • 03.10 15:00  
    Stade Malherbe Caen Amiens SC -
  • 03.10 15:00  
    Toulouse FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 03.10 19:00  
    Association Jeunesse Auxerroise AC Ajaccio -
  • 03.10 19:00  
    Clermont Foot 63 Rodez Aveyron Football -
  • 03.10 19:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Chamois Niortais FC -
  • 03.10 19:00  
    US du Littoral de Dunkerque Guingamp -
  • 03.10 19:00  
    Grenoble Foot 38 Valenciennes FC -
  • 03.10 19:00  
    Pau FC AS Nancy-Lorraine -
  • 03.10 19:00  
    FC Sochaux FC Chambly-Thelle -
  • 03.10 19:00  
    Paris FC Le Havre AC -

7. kolejka

  • 17.10 15:00  
    Valenciennes FC FC Sochaux -
  • 17.10 19:00  
    Amiens SC Grenoble Foot 38 -
  • 17.10 19:00  
    AC Ajaccio Toulouse FC -
  • 17.10 19:00  
    Chamois Niortais FC Stade Malherbe Caen -
  • 17.10 19:00  
    AS Nancy-Lorraine US du Littoral de Dunkerque -
  • 17.10 19:00  
    Le Havre AC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 17.10 19:00  
    Paris FC Pau FC -
  • 17.10 19:00  
    FC Chambly-Thelle Clermont Foot 63 -
  • 17.10 19:00  
    Rodez Aveyron Football ES Troyes Aube Champagne -
  • 19.10 20:45  
    Guingamp Association Jeunesse Auxerroise -

8. kolejka

  • 24.10  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Chambly-Thelle -
  • 24.10  
    Stade Malherbe Caen Guingamp -
  • 24.10  
    La Berrichonne de Châteauroux Paris FC -
  • 24.10  
    Clermont Foot 63 AC Ajaccio -
  • 24.10  
    Pau FC Chamois Niortais FC -
  • 24.10  
    US du Littoral de Dunkerque Le Havre AC -
  • 24.10  
    Grenoble Foot 38 AS Nancy-Lorraine -
  • 24.10  
    FC Sochaux Amiens SC -
  • 24.10  
    ES Troyes Aube Champagne Valenciennes FC -
  • 24.10  
    Toulouse FC Rodez Aveyron Football -

9. kolejka

  • 31.10  
    AC Ajaccio ES Troyes Aube Champagne -
  • 31.10  
    FC Chambly-Thelle US du Littoral de Dunkerque -
  • 31.10  
    AS Nancy-Lorraine La Berrichonne de Châteauroux -
  • 31.10  
    Chamois Niortais FC Grenoble Foot 38 -
  • 31.10  
    Paris FC Stade Malherbe Caen -
  • 31.10  
    Le Havre AC Pau FC -
  • 31.10  
    Valenciennes FC Clermont Foot 63 -
  • 31.10  
    Guingamp FC Sochaux -
  • 31.10  
    Rodez Aveyron Football Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.11 20:45  
    Amiens SC Toulouse FC -

10. kolejka

  • 07.11  
    Rodez Aveyron Football AC Ajaccio -
  • 07.11  
    Stade Malherbe Caen AS Nancy-Lorraine -
  • 07.11  
    Association Jeunesse Auxerroise Amiens SC -
  • 07.11  
    FC Sochaux Chamois Niortais FC -
  • 07.11  
    Toulouse FC Valenciennes FC -
  • 07.11  
    Clermont Foot 63 Guingamp -
  • 07.11  
    La Berrichonne de Châteauroux Pau FC -
  • 07.11  
    US du Littoral de Dunkerque Paris FC -
  • 07.11  
    ES Troyes Aube Champagne FC Chambly-Thelle -
  • 07.11  
    Grenoble Foot 38 Le Havre AC -

11. kolejka

  • 21.11  
    FC Chambly-Thelle Toulouse FC -
  • 21.11  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Sochaux -
  • 21.11  
    Amiens SC Clermont Foot 63 -
  • 21.11  
    Chamois Niortais FC US du Littoral de Dunkerque -
  • 21.11  
    Guingamp AC Ajaccio -
  • 21.11  
    AS Nancy-Lorraine ES Troyes Aube Champagne -
  • 21.11  
    Paris FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 21.11  
    Valenciennes FC Rodez Aveyron Football -
  • 21.11  
    Pau FC Grenoble Foot 38 -
  • 23.11 20:45  
    Le Havre AC Stade Malherbe Caen -

12. kolejka

  • 28.11  
    Stade Malherbe Caen La Berrichonne de Châteauroux -
  • 28.11  
    AC Ajaccio FC Chambly-Thelle -
  • 28.11  
    Association Jeunesse Auxerroise Valenciennes FC -
  • 28.11  
    Rodez Aveyron Football Guingamp -
  • 28.11  
    Clermont Foot 63 AS Nancy-Lorraine -
  • 28.11  
    Grenoble Foot 38 Paris FC -
  • 28.11  
    US du Littoral de Dunkerque Pau FC -
  • 28.11  
    FC Sochaux Le Havre AC -
  • 28.11  
    ES Troyes Aube Champagne Amiens SC -
  • 28.11  
    Toulouse FC Chamois Niortais FC -

13. kolejka

  • 01.12  
    Amiens SC US du Littoral de Dunkerque -
  • 01.12  
    FC Chambly-Thelle Rodez Aveyron Football -
  • 01.12  
    La Berrichonne de Châteauroux Grenoble Foot 38 -
  • 01.12  
    Guingamp ES Troyes Aube Champagne -
  • 01.12  
    Le Havre AC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 01.12  
    Chamois Niortais FC Clermont Foot 63 -
  • 01.12  
    AS Nancy-Lorraine Toulouse FC -
  • 01.12  
    Paris FC FC Sochaux -
  • 01.12  
    Valenciennes FC AC Ajaccio -
  • 01.12  
    Pau FC Stade Malherbe Caen -

14. kolejka

  • 05.12  
    Association Jeunesse Auxerroise Chamois Niortais FC -
  • 05.12  
    Clermont Foot 63 Pau FC -
  • 05.12  
    Stade Malherbe Caen Grenoble Foot 38 -
  • 05.12  
    FC Chambly-Thelle Valenciennes FC -
  • 05.12  
    US du Littoral de Dunkerque La Berrichonne de Châteauroux -
  • 05.12  
    FC Sochaux AS Nancy-Lorraine -
  • 05.12  
    ES Troyes Aube Champagne Paris FC -
  • 05.12  
    Rodez Aveyron Football Amiens SC -
  • 05.12  
    Toulouse FC Guingamp -
  • 07.12 20:45  
    AC Ajaccio Le Havre AC -

15. kolejka

  • 15.12  
    Amiens SC FC Chambly-Thelle -
  • 15.12  
    Stade Malherbe Caen ES Troyes Aube Champagne -
  • 15.12  
    La Berrichonne de Châteauroux Toulouse FC -
  • 15.12  
    Grenoble Foot 38 US du Littoral de Dunkerque -
  • 15.12  
    Guingamp Valenciennes FC -
  • 15.12  
    Le Havre AC Clermont Foot 63 -
  • 15.12  
    AS Nancy-Lorraine Association Jeunesse Auxerroise -
  • 15.12  
    Chamois Niortais FC AC Ajaccio -
  • 15.12  
    Pau FC FC Sochaux -
  • 15.12  
    Paris FC Rodez Aveyron Football -

16. kolejka

  • 19.12  
    Association Jeunesse Auxerroise Pau FC -
  • 19.12  
    AC Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 19.12  
    FC Chambly-Thelle Guingamp -
  • 19.12  
    Rodez Aveyron Football La Berrichonne de Châteauroux -
  • 19.12  
    FC Sochaux Grenoble Foot 38 -
  • 19.12  
    Clermont Foot 63 Paris FC -
  • 19.12  
    US du Littoral de Dunkerque Stade Malherbe Caen -
  • 19.12  
    Toulouse FC Le Havre AC -
  • 19.12  
    Valenciennes FC Amiens SC -
  • 19.12  
    ES Troyes Aube Champagne Chamois Niortais FC -

17. kolejka

  • 22.12  
    Amiens SC AC Ajaccio -
  • 22.12  
    La Berrichonne de Châteauroux Clermont Foot 63 -
  • 22.12  
    Stade Malherbe Caen FC Sochaux -
  • 22.12  
    Grenoble Foot 38 ES Troyes Aube Champagne -
  • 22.12  
    Paris FC Guingamp -
  • 22.12  
    Chamois Niortais FC Valenciennes FC -
  • 22.12  
    US du Littoral de Dunkerque Association Jeunesse Auxerroise -
  • 22.12  
    AS Nancy-Lorraine FC Chambly-Thelle -
  • 22.12  
    Le Havre AC Rodez Aveyron Football -
  • 22.12  
    Pau FC Toulouse FC -

18. kolejka

  • 05.01  
    AC Ajaccio Pau FC -
  • 05.01  
    Clermont Foot 63 Grenoble Foot 38 -
  • 05.01  
    Guingamp Amiens SC -
  • 05.01  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade Malherbe Caen -
  • 05.01  
    FC Chambly-Thelle Le Havre AC -
  • 05.01  
    Rodez Aveyron Football Chamois Niortais FC -
  • 05.01  
    Toulouse FC Paris FC -
  • 05.01  
    FC Sochaux US du Littoral de Dunkerque -
  • 05.01  
    Valenciennes FC AS Nancy-Lorraine -
  • 05.01  
    ES Troyes Aube Champagne La Berrichonne de Châteauroux -

19. kolejka

  • 09.01  
    La Berrichonne de Châteauroux Guingamp -
  • 09.01  
    US du Littoral de Dunkerque ES Troyes Aube Champagne -
  • 09.01  
    Grenoble Foot 38 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 09.01  
    Paris FC AC Ajaccio -
  • 09.01  
    AS Nancy-Lorraine Rodez Aveyron Football -
  • 09.01  
    Le Havre AC Valenciennes FC -
  • 09.01  
    Chamois Niortais FC Amiens SC -
  • 09.01  
    Pau FC FC Chambly-Thelle -
  • 09.01  
    FC Sochaux Clermont Foot 63 -
  • 11.01 20:45  
    Stade Malherbe Caen Toulouse FC -

20. kolejka

  • 19.01  
    AC Ajaccio Stade Malherbe Caen -
  • 19.01  
    Amiens SC Le Havre AC -
  • 19.01  
    Association Jeunesse Auxerroise La Berrichonne de Châteauroux -
  • 19.01  
    FC Chambly-Thelle Chamois Niortais FC -
  • 19.01  
    Clermont Foot 63 US du Littoral de Dunkerque -
  • 19.01  
    Rodez Aveyron Football Pau FC -
  • 19.01  
    Guingamp AS Nancy-Lorraine -
  • 19.01  
    ES Troyes Aube Champagne FC Sochaux -
  • 19.01  
    Toulouse FC Grenoble Foot 38 -
  • 19.01  
    Valenciennes FC Paris FC -

21. kolejka

  • 23.01  
    Stade Malherbe Caen Rodez Aveyron Football -
  • 23.01  
    Clermont Foot 63 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 23.01  
    Le Havre AC Guingamp -
  • 23.01  
    La Berrichonne de Châteauroux Valenciennes FC -
  • 23.01  
    Grenoble Foot 38 FC Chambly-Thelle -
  • 23.01  
    US du Littoral de Dunkerque AC Ajaccio -
  • 23.01  
    FC Sochaux Toulouse FC -
  • 23.01  
    Paris FC Amiens SC -
  • 23.01  
    AS Nancy-Lorraine Chamois Niortais FC -
  • 23.01  
    Pau FC ES Troyes Aube Champagne -

22. kolejka

  • 30.01  
    Amiens SC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 30.01  
    AC Ajaccio Grenoble Foot 38 -
  • 30.01  
    FC Chambly-Thelle Stade Malherbe Caen -
  • 30.01  
    Chamois Niortais FC Le Havre AC -
  • 30.01  
    Guingamp Pau FC -
  • 30.01  
    AS Nancy-Lorraine Paris FC -
  • 30.01  
    Rodez Aveyron Football FC Sochaux -
  • 30.01  
    ES Troyes Aube Champagne Association Jeunesse Auxerroise -
  • 30.01  
    Toulouse FC Clermont Foot 63 -
  • 30.01  
    Valenciennes FC US du Littoral de Dunkerque -

23. kolejka

  • 02.02  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Chambly-Thelle -
  • 02.02  
    Stade Malherbe Caen Valenciennes FC -
  • 02.02  
    Clermont Foot 63 ES Troyes Aube Champagne -
  • 02.02  
    Association Jeunesse Auxerroise Toulouse FC -
  • 02.02  
    US du Littoral de Dunkerque Rodez Aveyron Football -
  • 02.02  
    Grenoble Foot 38 Guingamp -
  • 02.02  
    FC Sochaux AC Ajaccio -
  • 02.02  
    Le Havre AC AS Nancy-Lorraine -
  • 02.02  
    Pau FC Amiens SC -
  • 02.02  
    Paris FC Chamois Niortais FC -

24. kolejka

  • 06.02  
    AC Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 06.02  
    Amiens SC Stade Malherbe Caen -
  • 06.02  
    FC Chambly-Thelle FC Sochaux -
  • 06.02  
    Rodez Aveyron Football Clermont Foot 63 -
  • 06.02  
    Chamois Niortais FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 06.02  
    Valenciennes FC Grenoble Foot 38 -
  • 06.02  
    ES Troyes Aube Champagne Toulouse FC -
  • 06.02  
    Guingamp US du Littoral de Dunkerque -
  • 06.02  
    AS Nancy-Lorraine Pau FC -
  • 06.02  
    Le Havre AC Paris FC -

25. kolejka

  • 13.02  
    Association Jeunesse Auxerroise Guingamp -
  • 13.02  
    Stade Malherbe Caen Chamois Niortais FC -
  • 13.02  
    La Berrichonne de Châteauroux Le Havre AC -
  • 13.02  
    US du Littoral de Dunkerque AS Nancy-Lorraine -
  • 13.02  
    Clermont Foot 63 FC Chambly-Thelle -
  • 13.02  
    FC Sochaux Valenciennes FC -
  • 13.02  
    Grenoble Foot 38 Amiens SC -
  • 13.02  
    Pau FC Paris FC -
  • 13.02  
    ES Troyes Aube Champagne Rodez Aveyron Football -
  • 13.02  
    Toulouse FC AC Ajaccio -

26. kolejka

  • 20.02  
    Rodez Aveyron Football Toulouse FC -
  • 20.02  
    Paris FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 20.02  
    Valenciennes FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 20.02  
    AC Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 20.02  
    Amiens SC FC Sochaux -
  • 20.02  
    Le Havre AC US du Littoral de Dunkerque -
  • 20.02  
    Chamois Niortais FC Pau FC -
  • 20.02  
    AS Nancy-Lorraine Grenoble Foot 38 -
  • 20.02  
    FC Chambly-Thelle Association Jeunesse Auxerroise -
  • 22.02 20:45  
    Guingamp Stade Malherbe Caen -

27. kolejka

  • 27.02  
    Association Jeunesse Auxerroise Rodez Aveyron Football -
  • 27.02  
    Stade Malherbe Caen Paris FC -
  • 27.02  
    Grenoble Foot 38 Chamois Niortais FC -
  • 27.02  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Nancy-Lorraine -
  • 27.02  
    US du Littoral de Dunkerque FC Chambly-Thelle -
  • 27.02  
    Pau FC Le Havre AC -
  • 27.02  
    Clermont Foot 63 Valenciennes FC -
  • 27.02  
    FC Sochaux Guingamp -
  • 27.02  
    ES Troyes Aube Champagne AC Ajaccio -
  • 27.02  
    Toulouse FC Amiens SC -

28. kolejka

  • 06.03  
    AC Ajaccio Rodez Aveyron Football -
  • 06.03  
    FC Chambly-Thelle ES Troyes Aube Champagne -
  • 06.03  
    Amiens SC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 06.03  
    Le Havre AC Grenoble Foot 38 -
  • 06.03  
    Chamois Niortais FC FC Sochaux -
  • 06.03  
    Guingamp Clermont Foot 63 -
  • 06.03  
    Paris FC US du Littoral de Dunkerque -
  • 06.03  
    Pau FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 06.03  
    AS Nancy-Lorraine Stade Malherbe Caen -
  • 06.03  
    Valenciennes FC Toulouse FC -

29. kolejka

  • 13.03  
    AC Ajaccio Guingamp -
  • 13.03  
    Association Jeunesse Auxerroise Paris FC -
  • 13.03  
    Clermont Foot 63 Amiens SC -
  • 13.03  
    FC Sochaux La Berrichonne de Châteauroux -
  • 13.03  
    Rodez Aveyron Football Valenciennes FC -
  • 13.03  
    US du Littoral de Dunkerque Chamois Niortais FC -
  • 13.03  
    Grenoble Foot 38 Pau FC -
  • 13.03  
    ES Troyes Aube Champagne AS Nancy-Lorraine -
  • 13.03  
    Toulouse FC FC Chambly-Thelle -
  • 15.03 20:45  
    Stade Malherbe Caen Le Havre AC -

30. kolejka

  • 20.03  
    Amiens SC ES Troyes Aube Champagne -
  • 20.03  
    FC Chambly-Thelle AC Ajaccio -
  • 20.03  
    La Berrichonne de Châteauroux Stade Malherbe Caen -
  • 20.03  
    Le Havre AC FC Sochaux -
  • 20.03  
    Guingamp Rodez Aveyron Football -
  • 20.03  
    AS Nancy-Lorraine Clermont Foot 63 -
  • 20.03  
    Pau FC US du Littoral de Dunkerque -
  • 20.03  
    Chamois Niortais FC Toulouse FC -
  • 20.03  
    Paris FC Grenoble Foot 38 -
  • 20.03  
    Valenciennes FC Association Jeunesse Auxerroise -

31. kolejka

  • 03.04  
    AC Ajaccio Valenciennes FC -
  • 03.04  
    Clermont Foot 63 Chamois Niortais FC -
  • 03.04  
    Association Jeunesse Auxerroise Le Havre AC -
  • 03.04  
    US du Littoral de Dunkerque Amiens SC -
  • 03.04  
    Stade Malherbe Caen Pau FC -
  • 03.04  
    Rodez Aveyron Football FC Chambly-Thelle -
  • 03.04  
    Grenoble Foot 38 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 03.04  
    FC Sochaux Paris FC -
  • 03.04  
    Toulouse FC AS Nancy-Lorraine -
  • 03.04  
    ES Troyes Aube Champagne Guingamp -

32. kolejka

  • 10.04  
    Amiens SC Rodez Aveyron Football -
  • 10.04  
    La Berrichonne de Châteauroux US du Littoral de Dunkerque -
  • 10.04  
    Chamois Niortais FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 10.04  
    AS Nancy-Lorraine FC Sochaux -
  • 10.04  
    Le Havre AC AC Ajaccio -
  • 10.04  
    Paris FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 10.04  
    Grenoble Foot 38 Stade Malherbe Caen -
  • 10.04  
    Valenciennes FC FC Chambly-Thelle -
  • 10.04  
    Pau FC Clermont Foot 63 -
  • 12.04 20:45  
    Guingamp Toulouse FC -

33. kolejka

  • 17.04  
    AC Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 17.04  
    Association Jeunesse Auxerroise AS Nancy-Lorraine -
  • 17.04  
    Clermont Foot 63 Le Havre AC -
  • 17.04  
    FC Chambly-Thelle Amiens SC -
  • 17.04  
    US du Littoral de Dunkerque Grenoble Foot 38 -
  • 17.04  
    FC Sochaux Pau FC -
  • 17.04  
    Rodez Aveyron Football Paris FC -
  • 17.04  
    Toulouse FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 17.04  
    ES Troyes Aube Champagne Stade Malherbe Caen -
  • 17.04  
    Valenciennes FC Guingamp -

34. kolejka

  • 20.04  
    Amiens SC Valenciennes FC -
  • 20.04  
    Stade Malherbe Caen US du Littoral de Dunkerque -
  • 20.04  
    La Berrichonne de Châteauroux Rodez Aveyron Football -
  • 20.04  
    Grenoble Foot 38 FC Sochaux -
  • 20.04  
    AS Nancy-Lorraine AC Ajaccio -
  • 20.04  
    Le Havre AC Toulouse FC -
  • 20.04  
    Guingamp FC Chambly-Thelle -
  • 20.04  
    Paris FC Clermont Foot 63 -
  • 20.04  
    Chamois Niortais FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 20.04  
    Pau FC Association Jeunesse Auxerroise -

35. kolejka

  • 24.04  
    Association Jeunesse Auxerroise US du Littoral de Dunkerque -
  • 24.04  
    AC Ajaccio Amiens SC -
  • 24.04  
    Guingamp Paris FC -
  • 24.04  
    FC Chambly-Thelle AS Nancy-Lorraine -
  • 24.04  
    FC Sochaux Stade Malherbe Caen -
  • 24.04  
    Rodez Aveyron Football Le Havre AC -
  • 24.04  
    ES Troyes Aube Champagne Grenoble Foot 38 -
  • 24.04  
    Toulouse FC Pau FC -
  • 24.04  
    Clermont Foot 63 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 24.04  
    Valenciennes FC Chamois Niortais FC -

36. kolejka

  • 01.05  
    Stade Malherbe Caen Association Jeunesse Auxerroise -
  • 01.05  
    US du Littoral de Dunkerque FC Sochaux -
  • 01.05  
    Grenoble Foot 38 Clermont Foot 63 -
  • 01.05  
    La Berrichonne de Châteauroux ES Troyes Aube Champagne -
  • 01.05  
    AS Nancy-Lorraine Valenciennes FC -
  • 01.05  
    Le Havre AC FC Chambly-Thelle -
  • 01.05  
    Chamois Niortais FC Rodez Aveyron Football -
  • 01.05  
    Paris FC Toulouse FC -
  • 01.05  
    Pau FC AC Ajaccio -
  • 03.05 20:45  
    Amiens SC Guingamp -

37. kolejka

  • 08.05  
    AC Ajaccio Paris FC -
  • 08.05  
    Amiens SC Chamois Niortais FC -
  • 08.05  
    Association Jeunesse Auxerroise Grenoble Foot 38 -
  • 08.05  
    FC Chambly-Thelle Pau FC -
  • 08.05  
    Clermont Foot 63 FC Sochaux -
  • 08.05  
    Guingamp La Berrichonne de Châteauroux -
  • 08.05  
    Toulouse FC Stade Malherbe Caen -
  • 08.05  
    Rodez Aveyron Football AS Nancy-Lorraine -
  • 08.05  
    ES Troyes Aube Champagne US du Littoral de Dunkerque -
  • 08.05  
    Valenciennes FC Le Havre AC -

38. kolejka

  • 15.05  
    Stade Malherbe Caen Clermont Foot 63 -
  • 15.05  
    Chamois Niortais FC Guingamp -
  • 15.05  
    Grenoble Foot 38 Rodez Aveyron Football -
  • 15.05  
    US du Littoral de Dunkerque Toulouse FC -
  • 15.05  
    La Berrichonne de Châteauroux AC Ajaccio -
  • 15.05  
    Le Havre AC ES Troyes Aube Champagne -
  • 15.05  
    Paris FC FC Chambly-Thelle -
  • 15.05  
    AS Nancy-Lorraine Amiens SC -
  • 15.05  
    Pau FC Valenciennes FC -
  • 15.05  
    FC Sochaux Association Jeunesse Auxerroise -