Francja - Ligue 1

2. kolejka - Ligue 1

Tabela Ligue 1 online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Paris Saint-Germain 2 6   2 0 0   6 - 1 5
2   Nîmes Olympique 2 6   2 0 0   7 - 4 3
3   Dijon FCO 2 6   2 0 0   4 - 1 3
4   Stade de Reims 2 6   2 0 0   2 - 0 2
5   AS Monaco 2 4   1 1 0   3 - 1 2
6   Lille OSC 2 4   1 1 0   3 - 1 2
7   RC Strasbourg Alsace 2 4   1 1 0   3 - 1 2
8   AS Saint-Etienne 2 4   1 1 0   3 - 2 1
9   Olympique Marsylia 2 3   1 0 1   5 - 3 2
10   Olympique Lyon 2 3   1 0 1   2 - 1 1
11   Montpellier HSC 2 3   1 0 1   3 - 3 0
12   Stade Rennes 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
13   Toulouse FC 2 3   1 0 1   2 - 5 -3
14   OGC Nice 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
15   Stade Malherbe Caen 2 1   0 1 1   1 - 4 -3
16   Angers Sporting Club de l'Ouest 2 0   0 0 2   3 - 5 -2
17   Guingamp 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
18   Amiens SC 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
19   Girondins Bordeaux 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
20   FC Nantes 2 0   0 0 2   1 - 5 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 24.08 20:45
  • 25.08 17:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 26.08 15:00
  • 26.08 17:00
  • 26.08 21:00

Strzelcy Ligue 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Júlio Tavares(Dijon FCO) 3 0
Florian Thauvin(Olympique Marsylia) 2 0
Renaud Ripart(Nîmes Olympique) 2 0

Kartkowicze Ligue 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Florian Miguel(Nîmes Olympique) 1 1 2
Neven Subotić(AS Saint-Etienne) 1 0 1
Pablo Nascimento Castro(Girondins Bordeaux) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Ligue 1

3. kolejka

  • 24.08 20:45  
    Olympique Lyon RC Strasbourg Alsace -
  • 25.08 17:00  
    Paris Saint-Germain Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 25.08 20:00  
    Amiens SC Stade de Reims -
  • 25.08 20:00  
    Montpellier HSC AS Saint-Etienne -
  • 25.08 20:00  
    FC Nantes Stade Malherbe Caen -
  • 25.08 20:00  
    OGC Nice Dijon FCO -
  • 25.08 20:00  
    Toulouse FC Nîmes Olympique -
  • 26.08 15:00  
    Lille OSC Guingamp -
  • 26.08 17:00  
    Girondins Bordeaux AS Monaco -
  • 26.08 21:00  
    Olympique Marsylia Stade Rennes -

4. kolejka

  • 31.08 20:45  
    Olympique Lyon OGC Nice -
  • 01.09 17:00  
    Nîmes Olympique Paris Saint-Germain -
  • 01.09 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Lille OSC -
  • 01.09 20:00  
    Dijon FCO Stade Malherbe Caen -
  • 01.09 20:00  
    Guingamp Toulouse FC -
  • 01.09 20:00  
    Stade de Reims Montpellier HSC -
  • 01.09 20:00  
    RC Strasbourg Alsace FC Nantes -
  • 02.09 15:00  
    AS Saint-Etienne Amiens SC -
  • 02.09 17:00  
    Stade Rennes Girondins Bordeaux -
  • 02.09 21:00  
    AS Monaco Olympique Marsylia -

5. kolejka

  • 15.09  
    Amiens SC Lille OSC -
  • 15.09  
    Girondins Bordeaux Nîmes Olympique -
  • 15.09  
    Stade Malherbe Caen Olympique Lyon -
  • 15.09  
    Dijon FCO Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 15.09  
    Olympique Marsylia Guingamp -
  • 15.09  
    Montpellier HSC RC Strasbourg Alsace -
  • 15.09  
    FC Nantes Stade de Reims -
  • 15.09  
    OGC Nice Stade Rennes -
  • 15.09  
    Paris Saint-Germain AS Saint-Etienne -
  • 15.09  
    Toulouse FC AS Monaco -

6. kolejka

  • 22.09  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Toulouse FC -
  • 22.09  
    Guingamp Girondins Bordeaux -
  • 22.09  
    Lille OSC FC Nantes -
  • 22.09  
    AS Monaco Nîmes Olympique -
  • 22.09  
    Montpellier HSC OGC Nice -
  • 22.09  
    Stade de Reims Dijon FCO -
  • 22.09  
    Stade Rennes Paris Saint-Germain -
  • 22.09  
    AS Saint-Etienne Stade Malherbe Caen -
  • 22.09  
    RC Strasbourg Alsace Amiens SC -
  • 23.09 21:00  
    Olympique Lyon Olympique Marsylia -

7. kolejka

  • 26.09  
    Amiens SC Stade Rennes -
  • 26.09  
    Girondins Bordeaux Lille OSC -
  • 26.09  
    Stade Malherbe Caen Montpellier HSC -
  • 26.09  
    Dijon FCO Olympique Lyon -
  • 26.09  
    Olympique Marsylia RC Strasbourg Alsace -
  • 26.09  
    AS Monaco Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 26.09  
    FC Nantes OGC Nice -
  • 26.09  
    Nîmes Olympique Guingamp -
  • 26.09  
    Paris Saint-Germain Stade de Reims -
  • 26.09  
    Toulouse FC AS Saint-Etienne -

8. kolejka

  • 29.09  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Guingamp -
  • 29.09  
    Stade Malherbe Caen Amiens SC -
  • 29.09  
    Lille OSC Olympique Marsylia -
  • 29.09  
    Olympique Lyon FC Nantes -
  • 29.09  
    Montpellier HSC Nîmes Olympique -
  • 29.09  
    OGC Nice Paris Saint-Germain -
  • 29.09  
    Stade de Reims Girondins Bordeaux -
  • 29.09  
    Stade Rennes Toulouse FC -
  • 29.09  
    AS Saint-Etienne AS Monaco -
  • 29.09  
    RC Strasbourg Alsace Dijon FCO -

9. kolejka

  • 06.10  
    Amiens SC Dijon FCO -
  • 06.10  
    Angers Sporting Club de l'Ouest RC Strasbourg Alsace -
  • 06.10  
    Girondins Bordeaux FC Nantes -
  • 06.10  
    Guingamp Montpellier HSC -
  • 06.10  
    Lille OSC AS Saint-Etienne -
  • 06.10  
    Olympique Marsylia Stade Malherbe Caen -
  • 06.10  
    AS Monaco Stade Rennes -
  • 06.10  
    Nîmes Olympique Stade de Reims -
  • 06.10  
    Toulouse FC OGC Nice -
  • 07.10 21:00  
    Paris Saint-Germain Olympique Lyon -

10. kolejka

  • 20.10  
    Stade Malherbe Caen Guingamp -
  • 20.10  
    Dijon FCO Lille OSC -
  • 20.10  
    Olympique Lyon Nîmes Olympique -
  • 20.10  
    Montpellier HSC Girondins Bordeaux -
  • 20.10  
    FC Nantes Toulouse FC -
  • 20.10  
    OGC Nice Olympique Marsylia -
  • 20.10  
    Paris Saint-Germain Amiens SC -
  • 20.10  
    Stade de Reims Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 20.10  
    AS Saint-Etienne Stade Rennes -
  • 20.10  
    RC Strasbourg Alsace AS Monaco -

11. kolejka

  • 27.10  
    Amiens SC FC Nantes -
  • 27.10  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Olympique Lyon -
  • 27.10  
    Girondins Bordeaux OGC Nice -
  • 27.10  
    Guingamp RC Strasbourg Alsace -
  • 27.10  
    Lille OSC Stade Malherbe Caen -
  • 27.10  
    AS Monaco Dijon FCO -
  • 27.10  
    Nîmes Olympique AS Saint-Etienne -
  • 27.10  
    Stade Rennes Stade de Reims -
  • 27.10  
    Toulouse FC Montpellier HSC -
  • 28.10  
    Olympique Marsylia Paris Saint-Germain -

12. kolejka

  • 03.11  
    Stade Malherbe Caen Stade Rennes -
  • 03.11  
    Dijon FCO Nîmes Olympique -
  • 03.11  
    Olympique Lyon Girondins Bordeaux -
  • 03.11  
    Montpellier HSC Olympique Marsylia -
  • 03.11  
    FC Nantes Guingamp -
  • 03.11  
    OGC Nice Amiens SC -
  • 03.11  
    Paris Saint-Germain Lille OSC -
  • 03.11  
    Stade de Reims AS Monaco -
  • 03.11  
    AS Saint-Etienne Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 03.11  
    RC Strasbourg Alsace Toulouse FC -

13. kolejka

  • 10.11  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Montpellier HSC -
  • 10.11  
    Girondins Bordeaux Stade Malherbe Caen -
  • 10.11  
    Guingamp Olympique Lyon -
  • 10.11  
    Lille OSC RC Strasbourg Alsace -
  • 10.11  
    Olympique Marsylia Dijon FCO -
  • 10.11  
    Nîmes Olympique OGC Nice -
  • 10.11  
    Stade Rennes FC Nantes -
  • 10.11  
    AS Saint-Etienne Stade de Reims -
  • 10.11  
    Toulouse FC Amiens SC -
  • 11.11  
    AS Monaco Paris Saint-Germain -

14. kolejka

  • 24.11  
    Amiens SC Olympique Marsylia -
  • 24.11  
    Stade Malherbe Caen AS Monaco -
  • 24.11  
    Dijon FCO Girondins Bordeaux -
  • 24.11  
    Olympique Lyon AS Saint-Etienne -
  • 24.11  
    Montpellier HSC Stade Rennes -
  • 24.11  
    FC Nantes Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 24.11  
    OGC Nice Lille OSC -
  • 24.11  
    Paris Saint-Germain Toulouse FC -
  • 24.11  
    Stade de Reims Guingamp -
  • 24.11  
    RC Strasbourg Alsace Nîmes Olympique -

15. kolejka

  • 01.12  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Stade Malherbe Caen -
  • 01.12  
    Girondins Bordeaux Paris Saint-Germain -
  • 01.12  
    Guingamp OGC Nice -
  • 01.12  
    Lille OSC Olympique Lyon -
  • 01.12  
    Olympique Marsylia Stade de Reims -
  • 01.12  
    AS Monaco Montpellier HSC -
  • 01.12  
    Nîmes Olympique Amiens SC -
  • 01.12  
    Stade Rennes RC Strasbourg Alsace -
  • 01.12  
    AS Saint-Etienne FC Nantes -
  • 01.12  
    Toulouse FC Dijon FCO -

16. kolejka

  • 05.12  
    Amiens SC AS Monaco -
  • 05.12  
    Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne -
  • 05.12  
    Stade Malherbe Caen Nîmes Olympique -
  • 05.12  
    Dijon FCO Guingamp -
  • 05.12  
    Olympique Lyon Stade Rennes -
  • 05.12  
    Montpellier HSC Lille OSC -
  • 05.12  
    FC Nantes Olympique Marsylia -
  • 05.12  
    OGC Nice Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 05.12  
    Stade de Reims Toulouse FC -
  • 05.12  
    RC Strasbourg Alsace Paris Saint-Germain -

17. kolejka

  • 08.12  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Girondins Bordeaux -
  • 08.12  
    Guingamp Amiens SC -
  • 08.12  
    Lille OSC Stade de Reims -
  • 08.12  
    AS Monaco OGC Nice -
  • 08.12  
    Nîmes Olympique FC Nantes -
  • 08.12  
    Paris Saint-Germain Montpellier HSC -
  • 08.12  
    Stade Rennes Dijon FCO -
  • 08.12  
    AS Saint-Etienne Olympique Marsylia -
  • 08.12  
    RC Strasbourg Alsace Stade Malherbe Caen -
  • 08.12  
    Toulouse FC Olympique Lyon -

18. kolejka

  • 15.12  
    Amiens SC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 15.12  
    Stade Malherbe Caen Toulouse FC -
  • 15.12  
    Dijon FCO Paris Saint-Germain -
  • 15.12  
    Guingamp Stade Rennes -
  • 15.12  
    Olympique Lyon AS Monaco -
  • 15.12  
    Olympique Marsylia Girondins Bordeaux -
  • 15.12  
    FC Nantes Montpellier HSC -
  • 15.12  
    OGC Nice AS Saint-Etienne -
  • 15.12  
    Nîmes Olympique Lille OSC -
  • 15.12  
    Stade de Reims RC Strasbourg Alsace -

19. kolejka

  • 22.12  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Olympique Marsylia -
  • 22.12  
    Girondins Bordeaux Amiens SC -
  • 22.12  
    Lille OSC Toulouse FC -
  • 22.12  
    AS Monaco Guingamp -
  • 22.12  
    Montpellier HSC Olympique Lyon -
  • 22.12  
    Paris Saint-Germain FC Nantes -
  • 22.12  
    Stade de Reims Stade Malherbe Caen -
  • 22.12  
    Stade Rennes Nîmes Olympique -
  • 22.12  
    AS Saint-Etienne Dijon FCO -
  • 22.12  
    RC Strasbourg Alsace OGC Nice -

20. kolejka

  • 12.01  
    Amiens SC Paris Saint-Germain -
  • 12.01  
    Stade Malherbe Caen Lille OSC -
  • 12.01  
    Dijon FCO Montpellier HSC -
  • 12.01  
    Guingamp AS Saint-Etienne -
  • 12.01  
    Olympique Lyon Stade de Reims -
  • 12.01  
    FC Nantes Stade Rennes -
  • 12.01  
    OGC Nice Girondins Bordeaux -
  • 12.01  
    Nîmes Olympique Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 12.01  
    Toulouse FC RC Strasbourg Alsace -
  • 13.01  
    Olympique Marsylia AS Monaco -

21. kolejka

  • 19.01  
    Angers Sporting Club de l'Ouest FC Nantes -
  • 19.01  
    Girondins Bordeaux Dijon FCO -
  • 19.01  
    Stade Malherbe Caen Olympique Marsylia -
  • 19.01  
    Lille OSC Amiens SC -
  • 19.01  
    AS Monaco RC Strasbourg Alsace -
  • 19.01  
    Nîmes Olympique Toulouse FC -
  • 19.01  
    Paris Saint-Germain Guingamp -
  • 19.01  
    Stade de Reims OGC Nice -
  • 19.01  
    Stade Rennes Montpellier HSC -
  • 20.01  
    AS Saint-Etienne Olympique Lyon -

22. kolejka

  • 26.01  
    Amiens SC Olympique Lyon -
  • 26.01  
    Dijon FCO AS Monaco -
  • 26.01  
    Guingamp Stade de Reims -
  • 26.01  
    Olympique Marsylia Lille OSC -
  • 26.01  
    Montpellier HSC Stade Malherbe Caen -
  • 26.01  
    FC Nantes AS Saint-Etienne -
  • 26.01  
    OGC Nice Nîmes Olympique -
  • 26.01  
    Paris Saint-Germain Stade Rennes -
  • 26.01  
    RC Strasbourg Alsace Girondins Bordeaux -
  • 26.01  
    Toulouse FC Angers Sporting Club de l'Ouest -

23. kolejka

  • 02.02  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Dijon FCO -
  • 02.02  
    Girondins Bordeaux Guingamp -
  • 02.02  
    Stade Malherbe Caen FC Nantes -
  • 02.02  
    Lille OSC OGC Nice -
  • 02.02  
    AS Monaco Toulouse FC -
  • 02.02  
    Nîmes Olympique Montpellier HSC -
  • 02.02  
    Stade de Reims Olympique Marsylia -
  • 02.02  
    Stade Rennes Amiens SC -
  • 02.02  
    AS Saint-Etienne RC Strasbourg Alsace -
  • 03.02  
    Olympique Lyon Paris Saint-Germain -

24. kolejka

  • 09.02  
    Amiens SC Stade Malherbe Caen -
  • 09.02  
    Dijon FCO Olympique Marsylia -
  • 09.02  
    Guingamp Lille OSC -
  • 09.02  
    Montpellier HSC AS Monaco -
  • 09.02  
    FC Nantes Nîmes Olympique -
  • 09.02  
    OGC Nice Olympique Lyon -
  • 09.02  
    Paris Saint-Germain Girondins Bordeaux -
  • 09.02  
    Stade Rennes AS Saint-Etienne -
  • 09.02  
    RC Strasbourg Alsace Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 09.02  
    Toulouse FC Stade de Reims -

25. kolejka

  • 16.02  
    Angers Sporting Club de l'Ouest OGC Nice -
  • 16.02  
    Girondins Bordeaux Toulouse FC -
  • 16.02  
    Stade Malherbe Caen RC Strasbourg Alsace -
  • 16.02  
    Lille OSC Montpellier HSC -
  • 16.02  
    Olympique Lyon Guingamp -
  • 16.02  
    Olympique Marsylia Amiens SC -
  • 16.02  
    AS Monaco FC Nantes -
  • 16.02  
    Nîmes Olympique Dijon FCO -
  • 16.02  
    Stade de Reims Stade Rennes -
  • 16.02  
    AS Saint-Etienne Paris Saint-Germain -

26. kolejka

  • 23.02  
    Amiens SC OGC Nice -
  • 23.02  
    Dijon FCO AS Saint-Etienne -
  • 23.02  
    Guingamp Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 23.02  
    Montpellier HSC Stade de Reims -
  • 23.02  
    FC Nantes Girondins Bordeaux -
  • 23.02  
    Paris Saint-Germain Nîmes Olympique -
  • 23.02  
    Stade Rennes Olympique Marsylia -
  • 23.02  
    RC Strasbourg Alsace Lille OSC -
  • 23.02  
    Toulouse FC Stade Malherbe Caen -
  • 24.02  
    AS Monaco Olympique Lyon -

27. kolejka

  • 02.03  
    Angers Sporting Club de l'Ouest AS Monaco -
  • 02.03  
    Girondins Bordeaux Montpellier HSC -
  • 02.03  
    Stade Malherbe Caen Paris Saint-Germain -
  • 02.03  
    Guingamp FC Nantes -
  • 02.03  
    Lille OSC Dijon FCO -
  • 02.03  
    Olympique Lyon Toulouse FC -
  • 02.03  
    Olympique Marsylia AS Saint-Etienne -
  • 02.03  
    OGC Nice RC Strasbourg Alsace -
  • 02.03  
    Nîmes Olympique Stade Rennes -
  • 02.03  
    Stade de Reims Amiens SC -

28. kolejka

  • 09.03  
    Amiens SC Nîmes Olympique -
  • 09.03  
    Dijon FCO Stade de Reims -
  • 09.03  
    Olympique Marsylia OGC Nice -
  • 09.03  
    AS Monaco Girondins Bordeaux -
  • 09.03  
    Montpellier HSC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 09.03  
    FC Nantes Paris Saint-Germain -
  • 09.03  
    Stade Rennes Stade Malherbe Caen -
  • 09.03  
    AS Saint-Etienne Lille OSC -
  • 09.03  
    RC Strasbourg Alsace Olympique Lyon -
  • 09.03  
    Toulouse FC Guingamp -

29. kolejka

  • 16.03  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Amiens SC -
  • 16.03  
    Girondins Bordeaux Stade Rennes -
  • 16.03  
    Stade Malherbe Caen AS Saint-Etienne -
  • 16.03  
    Guingamp Dijon FCO -
  • 16.03  
    Lille OSC AS Monaco -
  • 16.03  
    Olympique Lyon Montpellier HSC -
  • 16.03  
    OGC Nice Toulouse FC -
  • 16.03  
    Nîmes Olympique RC Strasbourg Alsace -
  • 16.03  
    Stade de Reims FC Nantes -
  • 17.03  
    Paris Saint-Germain Olympique Marsylia -

30. kolejka

  • 31.03  
    Amiens SC Girondins Bordeaux -
  • 31.03  
    Dijon FCO OGC Nice -
  • 31.03  
    Olympique Marsylia Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 31.03  
    AS Monaco Stade Malherbe Caen -
  • 31.03  
    Montpellier HSC Guingamp -
  • 31.03  
    FC Nantes Lille OSC -
  • 31.03  
    Stade Rennes Olympique Lyon -
  • 31.03  
    AS Saint-Etienne Nîmes Olympique -
  • 31.03  
    RC Strasbourg Alsace Stade de Reims -
  • 31.03  
    Toulouse FC Paris Saint-Germain -

31. kolejka

  • 06.04  
    Amiens SC AS Saint-Etienne -
  • 06.04  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Stade Rennes -
  • 06.04  
    Girondins Bordeaux Olympique Marsylia -
  • 06.04  
    Guingamp AS Monaco -
  • 06.04  
    Olympique Lyon Dijon FCO -
  • 06.04  
    OGC Nice Montpellier HSC -
  • 06.04  
    Nîmes Olympique Stade Malherbe Caen -
  • 06.04  
    Paris Saint-Germain RC Strasbourg Alsace -
  • 06.04  
    Stade de Reims Lille OSC -
  • 06.04  
    Toulouse FC FC Nantes -

32. kolejka

  • 13.04  
    Stade Malherbe Caen Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 13.04  
    Dijon FCO Amiens SC -
  • 13.04  
    Lille OSC Paris Saint-Germain -
  • 13.04  
    Olympique Marsylia Nîmes Olympique -
  • 13.04  
    AS Monaco Stade de Reims -
  • 13.04  
    Montpellier HSC Toulouse FC -
  • 13.04  
    FC Nantes Olympique Lyon -
  • 13.04  
    Stade Rennes OGC Nice -
  • 13.04  
    AS Saint-Etienne Girondins Bordeaux -
  • 13.04  
    RC Strasbourg Alsace Guingamp -

33. kolejka

  • 20.04  
    Dijon FCO Stade Rennes -
  • 20.04  
    Guingamp Olympique Marsylia -
  • 20.04  
    Olympique Lyon Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 20.04  
    FC Nantes Amiens SC -
  • 20.04  
    OGC Nice Stade Malherbe Caen -
  • 20.04  
    Nîmes Olympique Girondins Bordeaux -
  • 20.04  
    Stade de Reims AS Saint-Etienne -
  • 20.04  
    RC Strasbourg Alsace Montpellier HSC -
  • 20.04  
    Toulouse FC Lille OSC -
  • 21.04  
    Paris Saint-Germain AS Monaco -

34. kolejka

  • 28.04  
    Amiens SC RC Strasbourg Alsace -
  • 28.04  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Stade de Reims -
  • 28.04  
    Girondins Bordeaux Olympique Lyon -
  • 28.04  
    Stade Malherbe Caen Dijon FCO -
  • 28.04  
    Lille OSC Nîmes Olympique -
  • 28.04  
    Olympique Marsylia FC Nantes -
  • 28.04  
    Montpellier HSC Paris Saint-Germain -
  • 28.04  
    OGC Nice Guingamp -
  • 28.04  
    Stade Rennes AS Monaco -
  • 28.04  
    AS Saint-Etienne Toulouse FC -

35. kolejka

  • 04.05  
    Girondins Bordeaux Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 04.05  
    Guingamp Stade Malherbe Caen -
  • 04.05  
    Olympique Lyon Lille OSC -
  • 04.05  
    AS Monaco AS Saint-Etienne -
  • 04.05  
    Montpellier HSC Amiens SC -
  • 04.05  
    FC Nantes Dijon FCO -
  • 04.05  
    Paris Saint-Germain OGC Nice -
  • 04.05  
    Stade de Reims Nîmes Olympique -
  • 04.05  
    RC Strasbourg Alsace Olympique Marsylia -
  • 04.05  
    Toulouse FC Stade Rennes -

36. kolejka

  • 11.05  
    Amiens SC Toulouse FC -
  • 11.05  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Paris Saint-Germain -
  • 11.05  
    Stade Malherbe Caen Stade de Reims -
  • 11.05  
    Dijon FCO RC Strasbourg Alsace -
  • 11.05  
    Lille OSC Girondins Bordeaux -
  • 11.05  
    OGC Nice FC Nantes -
  • 11.05  
    Nîmes Olympique AS Monaco -
  • 11.05  
    Stade Rennes Guingamp -
  • 11.05  
    AS Saint-Etienne Montpellier HSC -
  • 12.05  
    Olympique Marsylia Olympique Lyon -

37. kolejka

  • 18.05  
    Girondins Bordeaux Stade de Reims -
  • 18.05  
    Guingamp Nîmes Olympique -
  • 18.05  
    Lille OSC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 18.05  
    Olympique Lyon Stade Malherbe Caen -
  • 18.05  
    AS Monaco Amiens SC -
  • 18.05  
    Montpellier HSC FC Nantes -
  • 18.05  
    Paris Saint-Germain Dijon FCO -
  • 18.05  
    AS Saint-Etienne OGC Nice -
  • 18.05  
    RC Strasbourg Alsace Stade Rennes -
  • 18.05  
    Toulouse FC Olympique Marsylia -

38. kolejka

  • 25.05  
    Amiens SC Guingamp -
  • 25.05  
    Angers Sporting Club de l'Ouest AS Saint-Etienne -
  • 25.05  
    Stade Malherbe Caen Girondins Bordeaux -
  • 25.05  
    Dijon FCO Toulouse FC -
  • 25.05  
    Olympique Marsylia Montpellier HSC -
  • 25.05  
    FC Nantes RC Strasbourg Alsace -
  • 25.05  
    OGC Nice AS Monaco -
  • 25.05  
    Nîmes Olympique Olympique Lyon -
  • 25.05  
    Stade de Reims Paris Saint-Germain -
  • 25.05  
    Stade Rennes Lille OSC -