Bułgaria - First League

4. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 7 16   5 1 1   17 - 7 10
2 Lokomotiw Płowdiw 7 15   5 0 2   12 - 9 3
3 Beroe Stara Zagora 7 14   4 2 1   17 - 5 12
4 FK Arda 1924 Kardzhali 7 12   3 3 1   11 - 9 2
5 CSKA Sofia 7 12   3 3 1   11 - 9 2
6 Lewski Sofia 7 10   3 1 3   11 - 7 4
7 POFK Botev Vratsa 7 10   3 1 3   9 - 12 -3
8 FK CSKA 1948 Sofia 7 9   2 3 2   9 - 8 1
9 FA Tsarsko Selo Sofia 7 9   2 3 2   5 - 3 2
10 PFC Montana 7 8   2 2 3   7 - 12 -5
11 FK Botev Plovdiv 7 8   2 2 3   11 - 12 -1
12 Czerno More Warna 7 8   2 2 3   10 - 12 -2
13 Slavia Sofia 7 4   1 1 5   3 - 11 -8
14 FK Etar Veliko Târnovo 7 0   0 0 7   3 - 20 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

5. kolejka (następna)

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mathias Coureur(Czerno More Warna) 8 0
Atanas Iliev(FK Botev Plovdiv) 7 0
Ivan Kokonov(FK Arda 1924 Kardzhali) 5 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alassane N'Diaye(POFK Botev Vratsa) 1 3 4
Daniel Svetoslavov Dimov(Czerno More Warna) 1 3 4
Plamen Nikolov Krachunov(FK Etar Veliko Târnovo) 1 3 4

Terminarz / Wyniki First League

8. kolejka

  • 02.10 16:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia Czerno More Warna -
  • 02.10 19:15  
    FK CSKA 1948 Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 03.10 16:45  
    PFC Montana Slavia Sofia -
  • 03.10 19:15  
    Lewski Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 04.10 14:15  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 04.10 16:45  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 04.10 19:15  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

9. kolejka

  • 17.10  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 17.10  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 17.10  
    POFK Botev Vratsa FK CSKA 1948 Sofia -
  • 17.10  
    Czerno More Warna PFC Montana -
  • 17.10  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 17.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FA Tsarsko Selo Sofia -

10. kolejka

  • 24.10  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 24.10  
    FK CSKA 1948 Sofia Slavia Sofia -
  • 24.10  
    PFC Montana PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 24.10  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -
  • 24.10  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 24.10  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 24.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -

11. kolejka

  • 31.10  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 31.10  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 31.10  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 31.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 31.10  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Montana -
  • 31.10  
    Czerno More Warna FK CSKA 1948 Sofia -
  • 31.10  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -

12. kolejka

  • 07.11  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 07.11  
    PFC Montana CSKA Sofia -
  • 07.11  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 07.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.11  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 07.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 07.11  
    FK CSKA 1948 Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

13. kolejka

  • 21.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK CSKA 1948 Sofia -
  • 21.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 21.11  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 21.11  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 21.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 21.11  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 21.11  
    Beroe Stara Zagora PFC Montana -

14. kolejka

  • 28.11  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 28.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Montana -
  • 28.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 28.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 28.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 28.11  
    CSKA Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 28.11  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -

15. kolejka

  • 05.12  
    PFC Montana FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 05.12  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 05.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 05.12  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 05.12  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 05.12  
    POFK Botev Vratsa Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.12  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

16. kolejka

  • 12.12  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 12.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 12.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lewski Sofia -
  • 12.12  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 12.12  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Montana -
  • 12.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK CSKA 1948 Sofia -
  • 12.12  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -

17. kolejka

  • 13.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.02  
    FK CSKA 1948 Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.02  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 13.02  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -
  • 13.02  
    FK Botev Plovdiv FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.02  
    Lewski Sofia PFC Montana -
  • 13.02  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -

18. kolejka

  • 20.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 20.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -
  • 20.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 20.02  
    PFC Montana FK CSKA 1948 Sofia -
  • 20.02  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 20.02  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 20.02  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

19. kolejka

  • 27.02  
    FK Botev Plovdiv PFC Montana -
  • 27.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 27.02  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 27.02  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 27.02  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 27.02  
    FK CSKA 1948 Sofia Lewski Sofia -
  • 27.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -

20. kolejka

  • 06.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK CSKA 1948 Sofia -
  • 06.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -
  • 06.03  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 06.03  
    PFC Montana POFK Botev Vratsa -
  • 06.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 06.03  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 06.03  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -

21. kolejka

  • 13.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 13.03  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.03  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.03  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 13.03  
    FK Botev Plovdiv FK CSKA 1948 Sofia -
  • 13.03  
    Slavia Sofia PFC Montana -

22. kolejka

  • 20.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Botev Plovdiv -
  • 20.03  
    FK CSKA 1948 Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.03  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 20.03  
    PFC Montana Czerno More Warna -
  • 20.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 20.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lokomotiw Płowdiw -
  • 20.03  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -

23. kolejka

  • 03.04  
    CSKA Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 03.04  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.04  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 03.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Montana -
  • 03.04  
    Slavia Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 03.04  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 03.04  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -

24. kolejka

  • 10.04  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 10.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Czerno More Warna -
  • 10.04  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 10.04  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 10.04  
    PFC Montana Lokomotiw Płowdiw -
  • 10.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 10.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -

25. kolejka

  • 14.04  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 14.04  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 14.04  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 14.04  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 14.04  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 14.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -

26. kolejka

  • 17.04  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 17.04  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 17.04  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 17.04  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 17.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.04  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 17.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -