Finlandia - Veikkausliiga

5. kolejka - Veikkausliiga

  • 02.05 17:30
  • 03.05 17:30
  • 03.05 17:30
  • 03.05 17:30
  • 03.05 17:30
  • 03.05 17:30

Tabela Veikkausliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 HJK Helsinki 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Haka Valkeakoski 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FC Honka 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Tampereen Ilves 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Inter Turku 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Kotkan Työväen Palloilijat 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Kuopion Palloseura 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 FC Lahti 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 IFK Mariehamn 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 AC Oulu 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Seinäjoen Jalkapallokerho 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 07.05 17:30
  • 07.05 17:30
  • 07.05 17:30
  • 07.05 18:00
  • 09.05 15:00
  • 09.05 17:30

Terminarz / Wyniki Veikkausliiga

1. kolejka

  • 14.06 17:30  
    Kuopion Palloseura Inter Turku -
  • 14.06 17:30  
    IFK Mariehamn HJK Helsinki -
  • 14.06 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -
  • 15.06 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors FC Honka -
  • 15.06 17:30  
    Haka Valkeakoski FC Lahti -
  • 15.06 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat AC Oulu -

2. kolejka

  • 18.06 17:30  
    Inter Turku Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 18.09 12:00  
    FC Honka HJK Helsinki -
  • 18.09 14:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors IFK Mariehamn -
  • 18.09 16:00  
    Haka Valkeakoski Tampereen Ilves -
  • 18.09 16:00  
    Kotkan Työväen Palloilijat Kuopion Palloseura -
  • 18.09 16:00  
    FC Lahti AC Oulu -

3. kolejka

  • 26.09 17:30  
    IFK Mariehamn Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 26.09 17:30  
    AC Oulu Haka Valkeakoski -
  • 26.09 17:30  
    HJK Helsinki Inter Turku -
  • 26.09 17:30  
    Tampereen Ilves FC Honka -
  • 26.09 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Lahti -
  • 26.09 17:30  
    Kuopion Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -

4. kolejka

  • 22.09 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat FC Lahti -
  • 22.09 17:30  
    Haka Valkeakoski Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 22.09 17:30  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 22.09 17:30  
    Inter Turku AC Oulu -
  • 22.09 17:30  
    Tampereen Ilves IFK Mariehamn -
  • 22.09 17:30  
    FC Honka Kuopion Palloseura -

5. kolejka

  • 02.05 17:30  
    Kuopion Palloseura HJK Helsinki -
  • 03.05 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Haka Valkeakoski -
  • 03.05 17:30  
    AC Oulu Tampereen Ilves -
  • 03.05 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 03.05 17:30  
    FC Honka IFK Mariehamn -
  • 03.05 17:30  
    FC Lahti Inter Turku -

6. kolejka

  • 07.05 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 07.05 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat FC Honka -
  • 07.05 17:30  
    FC Lahti Kuopion Palloseura -
  • 07.05 18:00  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 09.05 15:00  
    Inter Turku Haka Valkeakoski -
  • 09.05 17:30  
    IFK Mariehamn AC Oulu -

7. kolejka

  • 14.05 17:30  
    FC Honka Inter Turku -
  • 14.05 17:30  
    Kuopion Palloseura IFK Mariehamn -
  • 14.05 17:30  
    HJK Helsinki FC Lahti -
  • 14.05 17:30  
    Haka Valkeakoski Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 15.05 16:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -
  • 15.05 16:00  
    AC Oulu Seinäjoen Jalkapallokerho -

8. kolejka

  • 24.04 14:00  
    HJK Helsinki FC Honka -
  • 24.04 16:00  
    Inter Turku Kuopion Palloseura -
  • 22.05 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -
  • 22.05 18:00  
    Tampereen Ilves Kuopion Palloseura -
  • 23.05 17:30  
    AC Oulu Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 23.05 17:30  
    IFK Mariehamn Haka Valkeakoski -

9. kolejka

  • 22.05 14:00  
    Inter Turku Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 22.05 16:00  
    FC Lahti FC Honka -
  • 28.05 17:30  
    Tampereen Ilves Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 28.05 17:30  
    HJK Helsinki AC Oulu -
  • 29.05 16:00  
    Kuopion Palloseura Haka Valkeakoski -
  • 30.05 17:30  
    IFK Mariehamn FC Lahti -

10. kolejka

  • 29.05 14:00  
    FC Honka Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 29.05 16:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Inter Turku -
  • 10.06 17:30  
    Haka Valkeakoski HJK Helsinki -
  • 10.06 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 10.06 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Kuopion Palloseura -
  • 10.06 17:30  
    FC Lahti Tampereen Ilves -

11. kolejka

  • 10.06 17:00  
    Inter Turku IFK Mariehamn -
  • 11.06 17:30  
    AC Oulu FC Honka -
  • 23.06 17:30  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 23.06 17:30  
    FC Lahti Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 24.06 17:30  
    AC Oulu Kuopion Palloseura -
  • 24.06 17:30  
    HJK Helsinki Kotkan Työväen Palloilijat -

12. kolejka

  • 19.06 16:00  
    Kuopion Palloseura FC Honka -
  • 30.06 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat Tampereen Ilves -
  • 30.06 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho IFK Mariehamn -
  • 30.06 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors HJK Helsinki -
  • 30.06 17:30  
    Kuopion Palloseura AC Oulu -
  • 18.09 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -

13. kolejka

  • 23.06 17:30  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • 24.06 17:30  
    FC Honka Haka Valkeakoski -
  • 04.07 17:30  
    IFK Mariehamn Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 04.07 17:30  
    FC Lahti Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 05.07 17:30  
    Tampereen Ilves Haka Valkeakoski -
  • 05.07 17:30  
    AC Oulu Kotkan Työväen Palloilijat -

14. kolejka

  • 18.06 17:30  
    HJK Helsinki Tampereen Ilves -
  • 30.06 17:30  
    Haka Valkeakoski FC Honka -
  • 30.06 17:30  
    Inter Turku FC Lahti -
  • 08.07 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors FC Lahti -
  • 11.07 17:30  
    Haka Valkeakoski Kuopion Palloseura -

15. kolejka

  • 11.07 17:30  
    FC Honka AC Oulu -
  • 12.07 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat IFK Mariehamn -
  • 16.07 17:30  
    FC Lahti IFK Mariehamn -
  • 16.07 17:30  
    Tampereen Ilves Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 17.07 16:00  
    AC Oulu HJK Helsinki -
  • 19.07 17:30  
    Inter Turku Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 19.07 17:30  
    Kotkan Työväen Palloilijat Haka Valkeakoski -

16. kolejka

  • 23.07 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 24.07 16:00  
    HJK Helsinki Haka Valkeakoski -
  • 24.07 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho AC Oulu -
  • 25.07 17:30  
    IFK Mariehamn Inter Turku -
  • 25.07 17:30  
    FC Honka FC Lahti -
  • 25.07 17:30  
    Kuopion Palloseura Tampereen Ilves -

17. kolejka

  • 30.07 17:30  
    Tampereen Ilves AC Oulu -
  • 30.07 17:30  
    FC Lahti Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 31.07 16:00  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 31.07 16:00  
    Haka Valkeakoski Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 01.08 17:30  
    IFK Mariehamn Kuopion Palloseura -
  • 02.08 17:30  
    Inter Turku FC Honka -

18. kolejka

  • 06.08 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 07.08 14:00  
    AC Oulu IFK Mariehamn -
  • 07.08 16:00  
    Kotkan Työväen Palloilijat HJK Helsinki -
  • 08.08 15:00  
    Haka Valkeakoski Inter Turku -
  • 08.08 17:30  
    Kuopion Palloseura FC Lahti -
  • 08.08 17:30  
    FC Honka Tampereen Ilves -

19. kolejka

  • 13.08 17:30  
    FC Lahti Haka Valkeakoski -
  • 14.08 16:00  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 14.08 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Honka -
  • 14.08 16:00  
    AC Oulu Inter Turku -
  • 14.08 18:00  
    Tampereen Ilves Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 15.08 17:30  
    Kuopion Palloseura Kotkan Työväen Palloilijat -

20. kolejka

  • 20.08 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Kuopion Palloseura -
  • 20.08 17:30  
    Haka Valkeakoski AC Oulu -
  • 21.08 14:00  
    Inter Turku Tampereen Ilves -
  • 21.08 16:00  
    Kotkan Työväen Palloilijat Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 22.08 17:30  
    IFK Mariehamn FC Honka -
  • 23.08 17:30  
    FC Lahti HJK Helsinki -

21. kolejka

  • 27.08 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Haka Valkeakoski -
  • 28.08 12:00  
    FC Honka Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 28.08 16:00  
    AC Oulu FC Lahti -
  • 28.08 16:00  
    Kotkan Työväen Palloilijat Inter Turku -
  • 29.08 17:30  
    HJK Helsinki Kuopion Palloseura -
  • 29.08 17:30  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -

22. kolejka

  • 11.09 16:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors AC Oulu -
  • 11.09 16:00  
    Haka Valkeakoski IFK Mariehamn -
  • 11.09 16:00  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • 11.09 16:00  
    FC Honka Kotkan Työväen Palloilijat -
  • 11.09 16:00  
    Inter Turku HJK Helsinki -
  • 11.09 16:00  
    Kuopion Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -