Finlandia - Veikkausliiga

8. kolejka - Veikkausliiga

Mecze awansem

  • 10.08 17:30
  • 10.08 17:30
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Veikkausliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Inter Turku 9 19   6 1 2   16 - 7 9
2 HJK Helsinki 8 17   5 2 1   17 - 5 12
3 KuPS Kuopio 9 16   4 4 1   13 - 8 5
4 FC Honka 8 14   3 5 0   9 - 4 5
5 Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors 7 13   4 1 2   10 - 9 1
6 FC Lahti 8 12   3 3 2   10 - 11 -1
7 Tampereen Ilves 9 12   3 3 3   12 - 16 -4
8 IFK Mariehamn 8 11   3 2 3   13 - 14 -1
9 Seinäjoen Jalkapallokerho 7 6   1 3 3   6 - 8 -2
10 Haka Valkeakoski 8 4   0 4 4   7 - 15 -8
11 Turun Palloseura 7 3   1 0 6   5 - 14 -9
12 Rovaniemen Palloseura 8 2   0 2 6   8 - 15 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • 10.08 17:30
  • 10.08 17:30
  • 14.08 17:30
  • 14.08 17:30
  • 14.08 17:30
  • 15.08 16:00

Strzelcy Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Timo Furuholm(Inter Turku) 7 0
Ilmari Niskanen(KuPS Kuopio) 6 0
Albion Ademi(IFK Mariehamn) 6 1

Kartkowicze Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Albijon Muzaci(Turun Palloseura) 1 4 5
Juhani Pikkarainen(Turun Palloseura) 1 3 4
Tero Mäntylä(Seinäjoen Jalkapallokerho) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Veikkausliiga

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura FC Honka -
  • przełożony  
    FC Lahti Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    Turun Palloseura Haka Valkeakoski -
  • 10.08 17:30  
    FC Honka Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 10.08 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Turun Palloseura -
  • 14.08 17:30  
    Haka Valkeakoski KuPS Kuopio -
  • 14.08 17:30  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -
  • 14.08 17:30  
    Inter Turku Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 15.08 16:00  
    HJK Helsinki FC Honka -

10. kolejka

  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • przełożony  
    FC Honka HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Turun Palloseura FC Lahti -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski KuPS Kuopio -
  • 15.08 16:00  
    Tampereen Ilves Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 16.08 17:30  
    IFK Mariehamn Turun Palloseura -
  • 22.08 14:00  
    Turun Palloseura Inter Turku -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • 22.08 16:00  
    Rovaniemen Palloseura HJK Helsinki -
  • 22.08 16:00  
    KuPS Kuopio IFK Mariehamn -

11. kolejka

  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Inter Turku -
  • przełożony  
    FC Lahti FC Honka -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Turun Palloseura HJK Helsinki -
  • 21.08 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Honka -
  • 23.08 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Haka Valkeakoski -
  • 26.08 17:30  
    Haka Valkeakoski FC Lahti -
  • 26.08 17:30  
    IFK Mariehamn Rovaniemen Palloseura -
  • 26.08 17:30  
    Turun Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 26.08 17:30  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -

12. kolejka

  • przełożony  
    FC Lahti Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Inter Turku FC Honka -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura KuPS Kuopio -
  • 29.08 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Rovaniemen Palloseura -
  • 29.08 17:30  
    KuPS Kuopio Turun Palloseura -
  • 30.08 17:30  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 31.08 17:30  
    FC Lahti Inter Turku -
  • 01.09 17:30  
    FC Honka Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 01.09 17:30  
    Haka Valkeakoski Tampereen Ilves -

13. kolejka

  • przełożony  
    Inter Turku Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    FC Honka Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Turun Palloseura IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    HJK Helsinki Haka Valkeakoski -
  • 09.09 17:30  
    FC Honka Tampereen Ilves -
  • 09.09 17:30  
    KuPS Kuopio Rovaniemen Palloseura -
  • 09.09 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • 09.09 17:30  
    IFK Mariehamn FC Lahti -
  • 09.09 17:30  
    Turun Palloseura Haka Valkeakoski -
  • 10.09 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors HJK Helsinki -

14. kolejka

  • przełożony  
    KuPS Kuopio Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    Inter Turku Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    FC Honka FC Lahti -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski Turun Palloseura -
  • 12.09 16:00  
    Rovaniemen Palloseura FC Honka -
  • 12.09 16:00  
    Haka Valkeakoski Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 13.09 17:30  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 14.09 17:00  
    Turun Palloseura IFK Mariehamn -
  • 14.09 17:30  
    FC Lahti KuPS Kuopio -
  • 14.09 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Inter Turku -

15. kolejka

  • przełożony  
    FC Honka Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio Inter Turku -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    FC Lahti HJK Helsinki -
  • 17.09 17:30  
    FC Lahti Turun Palloseura -
  • 19.09 16:00  
    Inter Turku Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 19.09 16:00  
    Tampereen Ilves Haka Valkeakoski -
  • 19.09 16:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors IFK Mariehamn -
  • 19.09 16:00  
    Rovaniemen Palloseura KuPS Kuopio -
  • 20.09 12:00  
    FC Honka HJK Helsinki -

16. kolejka

  • przełożony  
    KuPS Kuopio FC Lahti -
  • przełożony  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    FC Honka Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski Inter Turku -
  • przełożony  
    Turun Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 23.09 17:30  
    Haka Valkeakoski Rovaniemen Palloseura -
  • 23.09 17:30  
    Inter Turku FC Honka -
  • 23.09 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Lahti -
  • 23.09 17:30  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -
  • 23.09 17:30  
    KuPS Kuopio Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 24.09 17:30  
    HJK Helsinki Turun Palloseura -

17. kolejka

  • przełożony  
    FC Honka KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura HJK Helsinki -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    Inter Turku Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors FC Lahti -
  • 27.09 17:30  
    FC Honka Haka Valkeakoski -
  • 27.09 17:30  
    IFK Mariehamn KuPS Kuopio -
  • 27.09 17:30  
    Tampereen Ilves Turun Palloseura -
  • 28.09 16:00  
    HJK Helsinki Rovaniemen Palloseura -
  • 28.09 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 28.09 17:30  
    Inter Turku FC Lahti -

18. kolejka

  • przełożony  
    FC Lahti Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    FC Honka Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • przełożony  
    HJK Helsinki Turun Palloseura -
  • 18.08 17:30  
    Rovaniemen Palloseura Inter Turku -
  • 18.08 17:30  
    Haka Valkeakoski HJK Helsinki -
  • 02.10 17:30  
    FC Lahti IFK Mariehamn -
  • 02.10 17:30  
    KuPS Kuopio Tampereen Ilves -
  • 02.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors FC Honka -
  • 02.10 17:30  
    Turun Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -

19. kolejka

  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn FC Lahti -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski FC Honka -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    Turun Palloseura Inter Turku -
  • 07.10 17:30  
    Haka Valkeakoski Turun Palloseura -
  • 07.10 17:30  
    FC Honka IFK Mariehamn -
  • 07.10 17:30  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • 07.10 17:30  
    Rovaniemen Palloseura FC Lahti -
  • 07.10 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -
  • 07.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -

20. kolejka

  • przełożony  
    FC Lahti Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    FC Honka Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Inter Turku HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -
  • 17.10 15:00  
    KuPS Kuopio FC Honka -
  • 17.10 15:00  
    Turun Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 17.10 15:00  
    FC Lahti Haka Valkeakoski -
  • 17.10 15:00  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 17.10 15:00  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • 17.10 15:00  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -

21. kolejka

  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    Turun Palloseura KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • przełożony  
    Inter Turku IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    HJK Helsinki FC Honka -
  • 21.10 17:30  
    FC Honka FC Lahti -
  • 21.10 17:30  
    Inter Turku Turun Palloseura -
  • 21.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Rovaniemen Palloseura -
  • 21.10 17:30  
    KuPS Kuopio Haka Valkeakoski -
  • 21.10 17:30  
    IFK Mariehamn HJK Helsinki -
  • 21.10 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -

22. kolejka

  • przełożony  
    IFK Mariehamn FC Honka -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    FC Lahti Inter Turku -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski Tampereen Ilves -
  • 24.10 14:00  
    Haka Valkeakoski IFK Mariehamn -
  • 24.10 14:00  
    FC Lahti Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 24.10 14:00  
    Tampereen Ilves FC Honka -
  • 24.10 14:00  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 24.10 14:00  
    HJK Helsinki Inter Turku -
  • 24.10 14:00  
    Turun Palloseura KuPS Kuopio -