Finlandia - Veikkausliiga

22. kolejka - Veikkausliiga

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • 29.10 17:30
  • 29.10 17:30
  • 29.10 17:30
  • 29.10 17:30
  • 29.10 17:30
  • 29.10 17:30

Zaległe mecze

  • 08.10 17:30

Tabela Veikkausliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 KuPS Kuopio 18 41   12 5 1   35 - 16 19
2 HJK Helsinki 18 38   11 5 2   42 - 15 27
3 Inter Turku 18 31   9 4 5   28 - 16 12
4 FC Honka 18 28   6 10 2   20 - 12 8
5 Tampereen Ilves 18 27   7 6 5   28 - 24 4
6 Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors 18 25   7 4 7   26 - 26 0
7 FC Lahti 18 25   6 7 5   26 - 27 -1
8 Seinäjoen Jalkapallokerho 17 23   6 5 6   19 - 19 0
9 IFK Mariehamn 18 20   5 5 8   26 - 34 -8
10 Haka Valkeakoski 18 15   3 6 9   20 - 37 -17
11 Turun Palloseura 17 12   3 3 11   14 - 31 -17
12 Rovaniemen Palloseura 18 5   1 2 15   12 - 39 -27
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

Strzelcy Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Roope Riski(HJK Helsinki) 12 0
Albion Ademi(IFK Mariehamn) 12 2
Timo Furuholm(Inter Turku) 9 0

Kartkowicze Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Albijon Muzaci(Turun Palloseura) 1 5 6
Tero Mäntylä(Seinäjoen Jalkapallokerho) 1 4 5
Arnold Otieno Origi (Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Veikkausliiga

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn FC Lahti -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski FC Honka -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura Tampereen Ilves -
  • przełożony  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    Turun Palloseura Inter Turku -
  • 15.10 17:00  
    Rovaniemen Palloseura FC Lahti -
  • 15.10 17:30  
    FC Honka IFK Mariehamn -
  • 15.10 17:30  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • 15.10 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -
  • 15.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -
  • 16.10 17:30  
    Haka Valkeakoski Turun Palloseura -

20. kolejka

  • przełożony  
    FC Lahti Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    IFK Mariehamn Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    FC Honka Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Inter Turku HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -
  • 18.10 15:00  
    KuPS Kuopio FC Honka -
  • 18.10 15:00  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 18.10 15:00  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • 18.10 15:00  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 19.10 17:30  
    Turun Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 19.10 17:30  
    FC Lahti Haka Valkeakoski -

21. kolejka

  • przełożony  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Rovaniemen Palloseura -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Haka Valkeakoski -
  • przełożony  
    Turun Palloseura KuPS Kuopio -
  • przełożony  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • przełożony  
    Inter Turku IFK Mariehamn -
  • przełożony  
    HJK Helsinki FC Honka -
  • 22.10 17:30  
    FC Honka FC Lahti -
  • 22.10 17:30  
    Inter Turku Turun Palloseura -
  • 22.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Rovaniemen Palloseura -
  • 22.10 17:30  
    KuPS Kuopio Haka Valkeakoski -
  • 22.10 17:30  
    IFK Mariehamn HJK Helsinki -
  • 22.10 17:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -

22. kolejka

  • przełożony  
    IFK Mariehamn FC Honka -
  • przełożony  
    KuPS Kuopio HJK Helsinki -
  • przełożony  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • przełożony  
    FC Lahti Inter Turku -
  • przełożony  
    Rovaniemen Palloseura Turun Palloseura -
  • przełożony  
    Haka Valkeakoski Tampereen Ilves -
  • 29.10 17:30  
    Haka Valkeakoski IFK Mariehamn -
  • 29.10 17:30  
    FC Lahti Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 29.10 17:30  
    Tampereen Ilves FC Honka -
  • 29.10 17:30  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 29.10 17:30  
    HJK Helsinki Inter Turku -
  • 29.10 17:30  
    Turun Palloseura KuPS Kuopio -