Estonia - Meistriliiga

1. kolejka - Meistriliiga

  • przełożony
  • 06.03 12:00
  • 06.03 15:00
  • 06.03 15:00
  • 09.03

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Levadia Tallinn 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Flora Tallin 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FC Kuressaare 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Tallinna JK Legion 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Nomme Kalju Tallin 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Paide Linnameeskond 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Tammeka Tartu 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 JTrans Narva 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Tulevik Viljandi 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Pärnu JK Vaprus 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europy
  • baraż
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 13.03 12:00
  • 13.03 15:00
  • 14.03 12:00
  • 14.03 12:00
  • 14.03 14:00

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

1. kolejka

  • przełożony  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 06.03 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 06.03 15:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 06.03 15:00  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 09.03  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -

2. kolejka

  • 13.03 12:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 13.03 15:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 14.03 12:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 14.03 12:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 14.03 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

3. kolejka

  • 19.03 18:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 20.03 12:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 20.03 15:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 21.03 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 21.03 14:00  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -

4. kolejka

  • 03.04 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 03.04 15:00  
    Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion -
  • 04.04 12:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 04.04 14:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 04.04 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -

5. kolejka

  • 06.04 18:00  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • 07.04 16:30  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 07.04 18:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 07.04 18:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 07.04 18:30  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -

6. kolejka

  • 10.04 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 11.04 12:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 11.04 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 11.04 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 11.04 18:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -

7. kolejka

  • 16.04 18:00  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 16.04 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 17.04 15:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 18.04 14:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 18.04 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -

8. kolejka

  • 20.04 18:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 20.04 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 21.04 16:30  
    FC Kuressaare Pärnu JK Vaprus -
  • 21.04 18:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 21.04 18:30  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

9. kolejka

  • 24.04 15:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 25.04 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -
  • 25.04 12:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 25.04 14:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 25.04 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -

10. kolejka

  • 30.04 18:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 30.04 18:30  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 01.05 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 01.05 18:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 02.05 14:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -

11. kolejka

  • 04.05 18:00  
    Tallinna JK Legion Pärnu JK Vaprus -
  • 04.05 18:00  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 05.05 16:30  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 05.05 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 05.05 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

12. kolejka

  • 08.05 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 08.05 12:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -
  • 08.05 15:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 08.05 18:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 09.05 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -

13. kolejka

  • 15.05 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 15.05 12:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 15.05 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 15.05 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -
  • 16.05 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -

14. kolejka

  • 18.05 18:00  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 19.05 17:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 19.05 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -
  • 19.05 18:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 19.05 19:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

15. kolejka

  • 25.05 18:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 25.05 18:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 26.05 17:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 26.05 18:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 26.05 19:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -

16. kolejka

  • 29.05 12:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -
  • 29.05 12:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 29.05 15:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 30.05 14:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 30.05 18:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -

17. kolejka

  • 25.06 17:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 25.06 18:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 25.06 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -
  • 25.06 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 25.06 19:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -

18. kolejka

  • 30.06 17:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 30.06 18:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 30.06 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 30.06 19:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 01.07 19:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Kuressaare -

19. kolejka

  • 09.07 18:30  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 09.07 18:30  
    Tallinna JK Legion Pärnu JK Vaprus -
  • 11.07 14:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 10.08 18:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 11.08 18:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -

20. kolejka

  • 16.07 18:30  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 17.07 15:00  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • 17.07 18:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 17.07 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 18.07 14:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -

21. kolejka

  • 23.07 18:30  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 24.07 18:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 25.07 14:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 26.07 18:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 22.09 18:30  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

22. kolejka

  • 30.07 18:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 30.07 18:30  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -
  • 31.07 18:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 01.08 14:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 01.08 18:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -

23. kolejka

  • 06.08 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 06.08 18:30  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -
  • 07.08 18:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 08.08 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 08.08 18:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -

24. kolejka

  • 13.08 18:30  
    FC Kuressaare Pärnu JK Vaprus -
  • 14.08 15:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 14.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 14.08 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 15.08 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

25. kolejka

  • 20.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 20.08 17:30  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 20.08 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 21.08 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 21.08 17:30  
    JTrans Narva FC Kuressaare -

26. kolejka

  • 24.08 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -
  • 25.08 16:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 25.08 17:30  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 25.08 18:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 25.08 18:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -

27. kolejka

  • 28.08 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 28.08 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 29.08 12:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 29.08 14:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 29.08 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -

28. kolejka

  • 10.09 18:30  
    Pärnu JK Vaprus FC Kuressaare -
  • 11.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 11.09 15:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 11.09 16:50  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 12.09 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -

29. kolejka

  • 14.09 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 14.09 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 15.09 16:30  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 15.09 17:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 15.09 19:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -

30. kolejka

  • 18.09 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • 18.09 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 18.09 15:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • 19.09 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 19.09 14:00  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -

31. kolejka

  • 25.09 12:00  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 25.09 15:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 26.09 12:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 26.09 12:00  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 26.09 14:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -

32. kolejka

  • 01.10 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 02.10 12:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 02.10 15:00  
    Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion -
  • 03.10 12:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 03.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 15.10 18:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 16.10 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 16.10 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 17.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 17.10 14:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -

34. kolejka

  • 23.10 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 23.10 12:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 23.10 15:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 24.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 24.10 14:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -

35. kolejka

  • 30.10 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 30.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 30.10 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 31.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -
  • 31.10 14:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -

36. kolejka

  • 06.11 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 06.11 12:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 06.11 12:00  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 06.11 12:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 06.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -