Estonia - Meistriliiga

18. kolejka - Meistriliiga

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Levadia Tallinn 17 43   14 1 2   46 - 22 24
2 Flora Tallin 16 40   12 4 0   40 - 11 29
3 Paide Linnameeskond 18 36   10 6 2   30 - 14 16
4 Nomme Kalju Tallin 17 26   8 2 7   31 - 19 12
5 Tallinna JK Legion 17 24   7 3 7   29 - 19 10
6 JTrans Narva 17 20   6 2 9   22 - 31 -9
7 Tulevik Viljandi 18 17   5 2 11   24 - 41 -17
8 Pärnu JK Vaprus 18 14   4 2 12   16 - 50 -34
9 Tammeka Tartu 17 13   3 4 10   21 - 34 -13
10 FC Kuressaare 17 11   3 2 12   15 - 33 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europy
  • baraż
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 06.08 18:30
  • 07.08 15:00
  • 07.08 18:00
  • 08.08 14:00
  • 27.10 18:00

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Zakaria Beglarishvili(Levadia Tallinn) 14 9
Henri Anier(Paide Linnameeskond) 13 2
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 12 2

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Silver Alex Kelder(FC Kuressaare) 2 5 7
Luka Luković(Levadia Tallinn) 2 1 3
Irié Bi Séhi Elysée(JTrans Narva) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

4. kolejka

13. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

  • 06.08 18:30  
    Tallinna JK Legion Pärnu JK Vaprus -
  • 07.08 15:00  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 07.08 18:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 08.08 14:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 27.10 18:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -

20. kolejka

  • 13.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 13.08 18:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 14.08 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 15.08 14:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -
  • 15.08 16:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -

21. kolejka

  • 20.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 20.08 17:30  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 21.08 17:30  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 22.08 14:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 01.12 18:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

22. kolejka

  • 27.08 17:30  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 28.08 15:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 28.08 17:30  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 29.08 14:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 29.08 18:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -

23. kolejka

  • 10.09 17:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 11.09 12:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 11.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 11.09 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -
  • 12.09 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -

24. kolejka

  • 14.09 16:45  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 14.09 17:00  
    FC Kuressaare Pärnu JK Vaprus -
  • 14.09 18:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 15.09 17:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 15.09 19:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -

25. kolejka

  • 18.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 18.09 15:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 18.09 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 19.09 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 19.09 16:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -

26. kolejka

  • 24.09 18:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 25.09 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 25.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 25.09 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -
  • 26.09 14:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -

27. kolejka

  • 02.10 12:00  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 02.10 15:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 02.10 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 03.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 03.10 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -

28. kolejka

  • 15.10 18:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Kuressaare -
  • 16.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 16.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 16.10 15:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 17.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -

29. kolejka

  • 19.10 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 19.10 18:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 19.10 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 20.10 17:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 20.10 19:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -

30. kolejka

  • 23.10 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • 23.10 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 23.10 15:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • 24.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 24.10 14:00  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -

31. kolejka

  • 30.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 30.10 15:00  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 31.10 12:00  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 31.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 31.10 14:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -

32. kolejka

  • 02.11 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion -
  • 03.11 17:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 03.11 18:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 03.11 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 03.11 19:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 06.11 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 06.11 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 07.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 07.11 14:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 07.11 18:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

34. kolejka

  • 20.11 12:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 20.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 20.11 15:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 21.11 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 21.11 14:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -

35. kolejka

  • 27.11 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 27.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 27.11 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 28.11 12:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -
  • 28.11 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

36. kolejka

  • 05.12 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 05.12 12:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 05.12 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 05.12 12:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 05.12 12:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -