Estonia - Meistriliiga

24. kolejka - Meistriliiga

Zaległe mecze

  • 21.10 18:10

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Flora Tallin 21 58   19 1 1   56 - 15 41
2 Paide Linnameeskond 23 51   17 0 6   57 - 24 33
3 Nomme Kalju Tallin 24 47   14 5 5   46 - 15 31
4 Levadia Tallinn 23 44   13 5 5   55 - 29 26
5 Tulevik Viljandi 24 29   9 2 13   27 - 41 -14
6 Tammeka Tartu 24 28   7 7 10   27 - 37 -10
7 JTrans Narva 23 21   5 6 12   21 - 33 -12
8 Tallinna JK Legion 24 21   5 6 13   18 - 40 -22
9 FC Kuressaare 24 19   4 7 13   23 - 48 -25
10 Tallinna Kalev 24 12   3 3 18   13 - 61 -48
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europy
  • baraż
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 24.10 12:00
  • 24.10 12:00
  • 25.10 12:00
  • 25.10 12:00
  • 25.10 14:00

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 21 5
Edrisa Lubega(Paide Linnameeskond) 12 0
Aime Marcelin Gando Biala(Levadia Tallinn) 10 0

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Ochihava(Levadia Tallinn) 2 7 9
Sander Seeman(FC Kuressaare) 1 9 10
Marco Lukka(FC Kuressaare/Flora Tallin) 1 8 9

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

21. kolejka

22. kolejka

24. kolejka

25. kolejka

  • 24.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 24.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 25.10 12:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 25.10 12:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 25.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -

26. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 31.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 01.11 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 01.11 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

27. kolejka

  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 08.11 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.11 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.11 14:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -