Estonia - Meistriliiga

23. kolejka - Meistriliiga

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Levadia Tallinn 22 58   19 1 2   62 - 24 38
2 Flora Tallin 19 46   14 4 1   51 - 13 38
3 Paide Linnameeskond 23 46   13 7 3   40 - 21 19
4 Nomme Kalju Tallin 23 36   11 3 9   42 - 27 15
5 Tallinna JK Legion 23 31   9 4 10   37 - 31 6
6 JTrans Narva 22 28   8 4 10   28 - 36 -8
7 Tulevik Viljandi 23 23   7 2 14   31 - 49 -18
8 FC Kuressaare 22 20   6 2 14   22 - 40 -18
9 Pärnu JK Vaprus 23 15   4 3 16   18 - 63 -45
10 Tammeka Tartu 22 13   3 4 15   23 - 50 -27
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europy
  • baraż
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 18.09 12:00
  • 18.09 15:00
  • 18.09 18:00
  • 19.09 14:00
  • 19.09 18:00

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Zakaria Beglarishvili(Levadia Tallinn) 17 9
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 14 3
Henri Anier(Paide Linnameeskond) 14 3

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Silver Alex Kelder(FC Kuressaare) 2 6 8
Arc-en-Ciel Mintongo Mpal(Tulevik Viljandi) 2 5 7
Mihkel Järviste(Tammeka Tartu) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

4. kolejka

13. kolejka

19. kolejka

21. kolejka

24. kolejka

  • 18.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 18.09 15:00  
    FC Kuressaare Pärnu JK Vaprus -
  • 18.09 18:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 19.09 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 19.09 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -

25. kolejka

  • 25.09 15:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 25.09 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 26.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 26.09 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 26.09 15:50  
    JTrans Narva FC Kuressaare -

26. kolejka

  • 02.10 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 02.10 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 02.10 18:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 03.10 14:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 03.10 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

27. kolejka

  • 16.10 15:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 16.10 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 17.10 12:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 17.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 17.10 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -

28. kolejka

  • 15.10 18:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Kuressaare -
  • przełożony  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • przełożony  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -

29. kolejka

  • 19.10 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 19.10 18:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 19.10 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 20.10 17:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 20.10 19:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -

30. kolejka

  • 23.10 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • przełożony  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • przełożony  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -

31. kolejka

  • 30.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 30.10 15:00  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 31.10 12:00  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 31.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 31.10 14:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -

32. kolejka

  • 02.11 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tallinna JK Legion -
  • 03.11 17:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 03.11 18:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 03.11 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 03.11 19:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 06.11 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 06.11 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 07.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 07.11 14:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 07.11 18:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

34. kolejka

  • 20.11 12:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 20.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 20.11 15:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 21.11 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 21.11 14:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -

35. kolejka

  • 27.11 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 27.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 27.11 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 28.11 12:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -
  • 28.11 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

36. kolejka

  • 05.12 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 05.12 12:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 05.12 12:00  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 05.12 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 05.12 12:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -