Estonia - Meistriliiga

17. kolejka - Meistriliiga

  • 25.06 18:00
  • 26.06 18:00
  • 26.06 18:00
  • 26.06 18:00
  • 26.06 18:30
  • 14.08 18:00
  • 14.08 18:30
  • 15.08 15:00
  • 15.08 18:00
  • 16.08 18:00

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Flora Tallin 16 43   14 1 1   43 - 11 32
2 Nomme Kalju Tallin 16 32   10 2 4   31 - 10 21
3 Paide Linnameeskond 16 30   10 0 6   36 - 20 16
4 Levadia Tallinn 16 28   8 4 4   38 - 24 14
5 Tulevik Viljandi 16 24   8 0 8   22 - 28 -6
6 Tammeka Tartu 16 17   4 5 7   16 - 25 -9
7 JTrans Narva 16 16   4 4 8   18 - 25 -7
8 FC Kuressaare 16 15   4 3 9   15 - 29 -14
9 Tallinna JK Legion 16 13   3 4 9   9 - 23 -14
10 Tallinna Kalev 16 9   2 3 11   8 - 41 -33
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

18. kolejka (następna)

  • 01.07 18:00
  • 01.07 18:00
  • 01.07 18:00
  • 01.07 18:00
  • 01.07 18:30
  • 21.08 18:30
  • 22.08 15:00
  • 22.08 17:30
  • 22.08 18:00
  • 23.08 17:30

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 16 3
Edrisa Lubega(Paide Linnameeskond) 10 0
Pavel Marin(Tulevik Viljandi) 9 4

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Ochihava(Levadia Tallinn) 2 4 6
Marco Lukka(FC Kuressaare) 1 6 7
Irié Bi Séhi Elysée(JTrans Narva) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

  • 25.06 18:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 26.06 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 26.06 18:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 26.06 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 26.06 18:30  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -
  • 14.08 18:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 14.08 18:30  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 15.08 15:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 15.08 18:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 16.08 18:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -

18. kolejka

  • 01.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 01.07 18:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 01.07 18:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 01.07 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 01.07 18:30  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 21.08 18:30  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 22.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 22.08 17:30  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -
  • 22.08 18:00  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 23.08 17:30  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -

19. kolejka

  • 17.07 18:30  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • 18.07 15:00  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • 19.07 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 19.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 19.07 18:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 29.08 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 30.08 12:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 30.08 14:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 30.08 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 30.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -

20. kolejka

  • 24.07 18:30  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 25.07 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 26.07 18:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 27.07 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -
  • 11.09 18:30  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 12.09 12:00  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • 12.09 15:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 13.09 12:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 13.09 14:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 23.09 18:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -

21. kolejka

  • 31.07 18:30  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 01.08 15:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 02.08 15:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 02.08 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 03.08 18:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 19.09 12:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 19.09 12:00  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -
  • 19.09 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 20.09 14:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 20.09 18:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -

22. kolejka

  • 07.08 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna Kalev -
  • 07.08 18:30  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 08.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 09.08 18:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 26.09 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 26.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 27.09 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 27.09 14:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

23. kolejka

  • 11.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 11.08 18:30  
    Tallinna Kalev Paide Linnameeskond -
  • 12.08 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.08 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 12.08 18:30  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 03.10 12:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 03.10 12:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -
  • 03.10 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -
  • 04.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 04.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -

24. kolejka

  • 14.08 18:30  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 15.08 15:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 15.08 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 16.08 15:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 16.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 17.10 12:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 17.10 15:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 18.10 12:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 18.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 18.10 14:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -

25. kolejka

  • 21.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 22.08 15:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 22.08 17:45  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 23.08 14:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 23.08 17:45  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 24.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 24.10 14:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 25.10 12:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 25.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -

26. kolejka

  • 25.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 26.08 17:45  
    Tallinna Kalev Tallinna JK Legion -
  • 26.08 17:45  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 26.08 17:45  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 26.08 18:30  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 31.10 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 31.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 01.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 01.11 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

27. kolejka

  • 29.08 15:00  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 29.08 17:45  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 30.08 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 30.08 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 30.08 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna Kalev -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 08.11 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.11 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.11 14:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

28. kolejka

  • 12.09 12:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.09 15:00  
    Tallinna Kalev Levadia Tallinn -
  • 12.09 17:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 13.09 12:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 13.09 14:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -

29. kolejka

  • 15.09 18:30  
    Flora Tallin Tallinna Kalev -
  • 16.09 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 16.09 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 16.09 18:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 16.09 18:30  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -

30. kolejka

  • 19.09 12:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 19.09 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 19.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 20.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 20.09 14:00  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -

31. kolejka

  • 25.09 18:30  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 26.09 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 26.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 27.09 14:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -

32. kolejka

  • 03.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • 03.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 03.10 15:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 04.10 12:00  
    Tallinna Kalev FC Kuressaare -
  • 04.10 14:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 17.10 12:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -
  • 17.10 12:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 17.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 18.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 18.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

34. kolejka

  • 24.10 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 24.10 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 25.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 25.10 14:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

35. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 31.10 15:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 01.11 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 01.11 15:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

36. kolejka

  • 07.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 07.11 12:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 07.11 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -