Estonia - Meistriliiga

14. kolejka - Meistriliiga

  • 19.05 18:00
  • 19.05 18:30
  • 20.05 18:00
  • 20.05 18:00
  • 20.05 18:30
  • 24.07 18:00
  • 24.07 18:30
  • 25.07 15:00
  • 25.07 18:00
  • 27.07 18:00

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Levadia Tallinn 4 12   4 0 0   10 - 2 8
2 Flora Tallin 4 10   3 1 0   9 - 3 6
3 Nomme Kalju Tallin 4 9   3 0 1   10 - 2 8
4 Tammeka Tartu 4 7   2 1 1   3 - 3 0
5 Paide Linnameeskond 4 6   2 0 2   12 - 7 5
6 Tallinna Kalev 4 4   1 1 2   4 - 12 -8
7 FC Kuressaare 4 3   1 0 3   3 - 7 -4
8 Tallinna JK Legion 4 3   1 0 3   3 - 7 -4
9 Tulevik Viljandi 4 3   1 0 3   4 - 12 -8
10 JTrans Narva 4 1   0 1 3   5 - 8 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

15. kolejka (następna)

  • 26.05 18:00
  • 26.05 18:00
  • 26.05 18:00
  • 26.05 18:30
  • 27.05 18:30
  • 01.08 15:00
  • 15.09 16:30
  • 15.09 18:30
  • 16.09 16:30
  • 16.09 18:30

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 5 0
Siim Luts(Paide Linnameeskond) 4 1
Kaspar Paur(Nomme Kalju Tallin) 3 0

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marco Lukka(FC Kuressaare) 1 2 3
Oleksandr Safronov(Levadia Tallinn) 1 2 3
Hannes Anier(Tallinna Kalev) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

  • przełożony  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • przełożony  
    Tallinna Kalev Levadia Tallinn -
  • przełożony  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 02.06 18:00  
    Tallinna Kalev Tallinna JK Legion -
  • 02.06 18:30  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 03.06 18:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 03.06 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 03.06 18:30  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -

6. kolejka

  • przełożony  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • przełożony  
    Tallinna Kalev Tallinna JK Legion -
  • przełożony  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • przełożony  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • przełożony  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 06.06 12:00  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 06.06 15:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 07.06 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 07.06 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -
  • 07.06 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -

7. kolejka

  • przełożony  
    Tulevik Viljandi Tallinna Kalev -
  • przełożony  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • przełożony  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • przełożony  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 12.06 18:30  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 13.06 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 13.06 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 14.06 12:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 14.06 14:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -

8. kolejka

  • przełożony  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • przełożony  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • przełożony  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • przełożony  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 16.06 18:30  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 17.06 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 17.06 18:00  
    Tallinna Kalev FC Kuressaare -
  • 17.06 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 17.06 18:30  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -

9. kolejka

  • przełożony  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • przełożony  
    Tammeka Tartu Tallinna Kalev -
  • przełożony  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • przełożony  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • przełożony  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 26.06 18:30  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 27.06 12:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 27.06 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna Kalev -
  • 27.06 15:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 27.06 18:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -

10. kolejka

  • przełożony  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • przełożony  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • przełożony  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • przełożony  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 30.06 18:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 30.06 18:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 30.06 18:30  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 01.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 01.07 18:30  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -

11. kolejka

  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • przełożony  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • przełożony  
    Tallinna Kalev FC Kuressaare -
  • przełożony  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • przełożony  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 07.07 18:30  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 08.07 18:00  
    Tallinna Kalev Levadia Tallinn -
  • 08.07 18:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 08.07 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 08.07 18:30  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -

12. kolejka

  • przełożony  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • przełożony  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • przełożony  
    Flora Tallin Tallinna Kalev -
  • przełożony  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • przełożony  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 11.07 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 11.07 15:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 11.07 18:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 12.07 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna Kalev -
  • 12.07 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -

13. kolejka

  • przełożony  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • przełożony  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -
  • przełożony  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • przełożony  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • przełożony  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 17.07 18:00  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 17.07 18:30  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 18.07 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 18.07 15:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -
  • 18.07 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -

14. kolejka

  • 19.05 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 19.05 18:30  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 20.05 18:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna Kalev -
  • 20.05 18:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 20.05 18:30  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 24.07 18:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 24.07 18:30  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 25.07 15:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 25.07 18:00  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • 27.07 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -

15. kolejka

  • 26.05 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 26.05 18:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 26.05 18:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 26.05 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 27.05 18:30  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 01.08 15:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 15.09 16:30  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • 15.09 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 16.09 16:30  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 16.09 18:30  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -

16. kolejka

  • 29.05 18:30  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 30.05 12:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -
  • 30.05 12:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 30.05 15:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 31.05 14:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 07.08 18:30  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 08.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 09.08 15:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 09.08 18:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 09.08 18:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -

17. kolejka

  • 25.06 18:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 26.06 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 26.06 18:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 26.06 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 26.06 18:30  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -
  • 14.08 18:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 15.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 15.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 16.08 18:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -
  • 23.09 18:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

18. kolejka

  • 01.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 01.07 18:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 01.07 18:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 01.07 18:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 01.07 18:30  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 22.08 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 22.08 17:30  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -
  • 22.08 18:00  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 23.08 15:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 23.08 17:30  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -

19. kolejka

  • 17.07 18:30  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • 18.07 15:00  
    JTrans Narva Tallinna JK Legion -
  • 19.07 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 19.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 19.07 18:00  
    Nomme Kalju Tallin FC Kuressaare -
  • 28.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 29.08 12:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 29.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 30.08 12:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 30.08 14:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -

20. kolejka

  • 24.07 18:30  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 25.07 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 26.07 18:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 27.07 18:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -
  • 11.09 18:30  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 12.09 12:00  
    Tallinna Kalev Flora Tallin -
  • 12.09 15:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 13.09 12:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -
  • 13.09 14:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 23.09 18:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -

21. kolejka

  • 31.07 18:30  
    Tallinna JK Legion FC Kuressaare -
  • 01.08 15:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 02.08 15:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 02.08 18:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 03.08 18:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 19.09 12:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 19.09 12:00  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -
  • 19.09 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 20.09 14:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 20.09 18:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -

22. kolejka

  • 07.08 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna Kalev -
  • 07.08 18:30  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 08.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 09.08 18:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 26.09 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 26.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 27.09 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 27.09 14:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

23. kolejka

  • 11.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 11.08 18:30  
    Tallinna Kalev Paide Linnameeskond -
  • 12.08 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.08 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 12.08 18:30  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 03.10 12:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 03.10 12:00  
    Flora Tallin Tallinna JK Legion -
  • 03.10 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -
  • 04.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 04.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -

24. kolejka

  • 14.08 18:30  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 15.08 15:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 15.08 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 16.08 15:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 16.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 17.10 12:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 17.10 15:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 18.10 12:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 18.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 18.10 14:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -

25. kolejka

  • 21.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 22.08 15:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 22.08 17:45  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 23.08 14:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 23.08 17:45  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 24.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 24.10 14:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 25.10 12:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 25.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -

26. kolejka

  • 25.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 26.08 17:45  
    Tallinna Kalev Tallinna JK Legion -
  • 26.08 17:45  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 26.08 17:45  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 26.08 18:30  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 31.10 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 31.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 01.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 01.11 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

27. kolejka

  • 29.08 15:00  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 29.08 17:45  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 30.08 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 30.08 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 30.08 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna Kalev -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 08.11 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.11 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.11 14:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

28. kolejka

  • 12.09 12:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.09 15:00  
    Tallinna Kalev Levadia Tallinn -
  • 12.09 17:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 13.09 12:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 13.09 14:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -

29. kolejka

  • 15.09 18:30  
    Flora Tallin Tallinna Kalev -
  • 16.09 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 16.09 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 16.09 18:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 16.09 18:30  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -

30. kolejka

  • 19.09 12:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 19.09 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 19.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 20.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 20.09 14:00  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -

31. kolejka

  • 25.09 18:30  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 26.09 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 26.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 27.09 14:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -

32. kolejka

  • 03.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • 03.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 03.10 15:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 04.10 12:00  
    Tallinna Kalev FC Kuressaare -
  • 04.10 14:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 17.10 12:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -
  • 17.10 12:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 17.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 18.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 18.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

34. kolejka

  • 24.10 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 24.10 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 25.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 25.10 14:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

35. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 31.10 15:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 01.11 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 01.11 15:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

36. kolejka

  • 07.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 07.11 12:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 07.11 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -