Estonia - Meistriliiga

20. kolejka - Meistriliiga

Zaległe mecze

  • 23.09 18:00

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Flora Tallin 20 55   18 1 1   54 - 14 40
2 Paide Linnameeskond 20 42   14 0 6   50 - 23 27
3 Levadia Tallinn 21 41   12 5 4   53 - 28 25
4 Nomme Kalju Tallin 20 39   12 3 5   39 - 12 27
5 Tulevik Viljandi 20 27   9 0 11   25 - 36 -11
6 Tammeka Tartu 21 24   6 6 9   22 - 32 -10
7 JTrans Narva 21 20   5 5 11   20 - 31 -11
8 FC Kuressaare 21 18   4 6 11   20 - 42 -22
9 Tallinna JK Legion 21 17   4 5 12   14 - 36 -22
10 Tallinna Kalev 21 9   2 3 16   10 - 53 -43
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

21. kolejka (następna)

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 21 5
Edrisa Lubega(Paide Linnameeskond) 12 0
Aime Marcelin Gando Biala(Levadia Tallinn) 9 0

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Ochihava(Levadia Tallinn) 2 6 8
Sander Seeman(FC Kuressaare) 1 8 9
Irié Bi Séhi Elysée(JTrans Narva) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

20. kolejka

21. kolejka

22. kolejka

  • 07.08 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna Kalev -
  • 07.08 18:30  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.08 15:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 08.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 09.08 18:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -
  • 26.09 12:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 26.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tammeka Tartu -
  • 27.09 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 27.09 14:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

23. kolejka

  • 11.08 18:00  
    Levadia Tallinn Tallinna JK Legion -
  • 11.08 18:30  
    Tallinna Kalev Paide Linnameeskond -
  • 12.08 18:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.08 18:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 12.08 18:30  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 30.09 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 03.10 12:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 03.10 15:00  
    FC Kuressaare Tallinna Kalev -
  • 04.10 14:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -

24. kolejka

  • 14.08 18:30  
    Levadia Tallinn Tallinna Kalev -
  • 15.08 15:00  
    Tulevik Viljandi FC Kuressaare -
  • 15.08 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 16.08 15:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 16.08 18:00  
    Tallinna JK Legion Nomme Kalju Tallin -
  • 17.10 12:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 17.10 15:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 18.10 12:00  
    Tammeka Tartu FC Kuressaare -
  • 18.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 18.10 14:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -

25. kolejka

  • 21.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -
  • 22.08 15:00  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 22.08 17:45  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 23.08 14:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 23.08 17:45  
    FC Kuressaare Paide Linnameeskond -
  • 24.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -
  • 24.10 14:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 25.10 12:00  
    FC Kuressaare Flora Tallin -
  • 25.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -

26. kolejka

  • 25.08 18:30  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 26.08 17:45  
    Tallinna Kalev Tallinna JK Legion -
  • 26.08 17:45  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 26.08 17:45  
    FC Kuressaare JTrans Narva -
  • 26.08 18:30  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 31.10 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev JTrans Narva -
  • 31.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 01.11 12:00  
    Tulevik Viljandi Tallinna JK Legion -
  • 01.11 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -

27. kolejka

  • 29.08 15:00  
    Levadia Tallinn FC Kuressaare -
  • 29.08 17:45  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 30.08 12:00  
    Tallinna JK Legion Paide Linnameeskond -
  • 30.08 14:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 30.08 18:00  
    Tammeka Tartu Tallinna Kalev -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 08.11 12:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 08.11 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.11 14:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

28. kolejka

  • 12.09 12:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 12.09 15:00  
    Tallinna Kalev Levadia Tallinn -
  • 12.09 17:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 13.09 12:00  
    FC Kuressaare Tammeka Tartu -
  • 13.09 14:00  
    Tallinna JK Legion JTrans Narva -

29. kolejka

  • 15.09 18:30  
    Flora Tallin Tallinna Kalev -
  • 16.09 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tallinna JK Legion -
  • 16.09 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 16.09 18:00  
    JTrans Narva FC Kuressaare -
  • 16.09 18:30  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -

30. kolejka

  • 19.09 12:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 19.09 12:00  
    FC Kuressaare Levadia Tallinn -
  • 19.09 15:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna JK Legion -
  • 20.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 20.09 14:00  
    Tallinna Kalev Tammeka Tartu -

31. kolejka

  • 25.09 18:30  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -
  • 26.09 12:00  
    Paide Linnameeskond Tallinna Kalev -
  • 26.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 27.09 12:00  
    Tallinna JK Legion Tulevik Viljandi -
  • 27.09 14:00  
    Flora Tallin FC Kuressaare -

32. kolejka

  • 03.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Flora Tallin -
  • 03.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 03.10 15:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 04.10 12:00  
    Tallinna Kalev FC Kuressaare -
  • 04.10 14:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -

33. kolejka

  • 17.10 12:00  
    JTrans Narva Tallinna Kalev -
  • 17.10 12:00  
    FC Kuressaare Tallinna JK Legion -
  • 17.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 18.10 12:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 18.10 14:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

34. kolejka

  • 24.10 12:00  
    FC Kuressaare Nomme Kalju Tallin -
  • 24.10 12:00  
    Tallinna Kalev Tulevik Viljandi -
  • 24.10 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 25.10 12:00  
    Tallinna JK Legion Levadia Tallinn -
  • 25.10 14:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

35. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 31.10 12:00  
    Tallinna Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 31.10 15:00  
    Tammeka Tartu Tallinna JK Legion -
  • 01.11 12:00  
    Paide Linnameeskond FC Kuressaare -
  • 01.11 15:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -

36. kolejka

  • 07.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 07.11 12:00  
    FC Kuressaare Tulevik Viljandi -
  • 07.11 12:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 07.11 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 07.11 12:00  
    Tallinna JK Legion Tallinna Kalev -