Dania - Superliga

13. kolejka - Superliga

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Midtjylland 13 27   8 3 2   23 - 14 9
2 Broendby IF 13 27   9 0 4   26 - 19 7
3 Aarhus Gymnastikforening 13 24   7 3 3   26 - 16 10
4 Randers FC 13 22   7 1 5   21 - 12 9
5 SonderjyskE Haderslev 13 21   6 3 4   21 - 17 4
6 FC Kopenhaga 13 20   6 2 5   22 - 21 1
7 Aalborg BK 13 19   5 4 4   15 - 18 -3
8 FC Nordsjaelland 13 16   4 4 5   22 - 19 3
9 Odense BK 13 16   4 4 5   18 - 20 -2
10 Vejle Boldklub 13 15   4 3 6   18 - 24 -6
11 AC Horsens 13 6   1 3 9   10 - 24 -14
12 Lyngby Boldklub 13 4   0 4 9   12 - 30 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

14. kolejka (następna)

  • 02.02 18:00
  • 02.02 20:00
  • 03.02 18:00
  • 03.02 20:00
  • 04.02 18:00
  • 04.02 20:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jesper Grænge Lindstrøm(Broendby IF) 8 0
Patrick Mortensen(Aarhus Gymnastikforening) 8 2
Haji Wright(SonderjyskE Haderslev) 7 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bjarke Halfdan Jacobsen(AC Horsens) 2 1 3
José Carlos Gonçalves Rodrigues(FC Kopenhaga) 1 5 6
Mikkel Kaufmann Sørensen(FC Kopenhaga) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Superliga

14. kolejka

  • 02.02 18:00  
    Randers FC AC Horsens -
  • 02.02 20:00  
    Vejle Boldklub Aarhus Gymnastikforening -
  • 03.02 18:00  
    Odense BK Lyngby Boldklub -
  • 03.02 20:00  
    Aalborg BK FC Kopenhaga -
  • 04.02 18:00  
    FC Midtjylland SonderjyskE Haderslev -
  • 04.02 20:00  
    FC Nordsjaelland Broendby IF -

15. kolejka

  • 07.02 14:00  
    FC Nordsjaelland Odense BK -
  • 07.02 14:00  
    SonderjyskE Haderslev Vejle Boldklub -
  • 07.02 16:00  
    AC Horsens FC Kopenhaga -
  • 07.02 18:00  
    Aarhus Gymnastikforening Lyngby Boldklub -
  • 07.02 20:00  
    Broendby IF Aalborg BK -
  • 08.02 19:00  
    Randers FC FC Midtjylland -

16. kolejka

  • 14.02 14:00  
    Aalborg BK Randers FC -
  • 14.02 14:00  
    Vejle Boldklub FC Nordsjaelland -
  • 14.02 16:00  
    Lyngby Boldklub Broendby IF -
  • 14.02 18:00  
    FC Midtjylland AC Horsens -
  • 14.02 20:00  
    Odense BK Aarhus Gymnastikforening -
  • 15.02 19:00  
    FC Kopenhaga SonderjyskE Haderslev -

17. kolejka

  • 19.02 19:00  
    Aalborg BK FC Midtjylland -
  • 21.02 14:00  
    AC Horsens Odense BK -
  • 21.02 14:00  
    Randers FC FC Nordsjaelland -
  • 21.02 16:00  
    Aarhus Gymnastikforening SonderjyskE Haderslev -
  • 21.02 18:00  
    Broendby IF Vejle Boldklub -
  • 22.02 19:00  
    Lyngby Boldklub FC Kopenhaga -

18. kolejka

  • 26.02 19:00  
    Vejle Boldklub AC Horsens -
  • 28.02 14:00  
    Odense BK Randers FC -
  • 28.02 14:00  
    FC Nordsjaelland Aalborg BK -
  • 28.02 16:00  
    FC Kopenhaga Aarhus Gymnastikforening -
  • 28.02 18:00  
    FC Midtjylland Broendby IF -
  • 01.03 19:00  
    SonderjyskE Haderslev Lyngby Boldklub -

19. kolejka

  • 03.03 18:00  
    AC Horsens Aalborg BK -
  • 03.03 18:00  
    Aarhus Gymnastikforening FC Nordsjaelland -
  • 03.03 20:00  
    FC Kopenhaga Vejle Boldklub -
  • 04.03 18:00  
    Lyngby Boldklub FC Midtjylland -
  • 04.03 18:00  
    SonderjyskE Haderslev Odense BK -
  • 04.03 20:00  
    Broendby IF Randers FC -

20. kolejka

  • 07.03 12:00  
    Randers FC Lyngby Boldklub -
  • 07.03 14:00  
    Broendby IF FC Kopenhaga -
  • 07.03 16:00  
    FC Midtjylland Aarhus Gymnastikforening -
  • 07.03 18:00  
    FC Nordsjaelland AC Horsens -
  • 07.03 20:00  
    Vejle Boldklub Odense BK -
  • 08.03 19:00  
    Aalborg BK SonderjyskE Haderslev -

21. kolejka

  • 12.03 19:00  
    Lyngby Boldklub FC Nordsjaelland -
  • 14.03 14:00  
    Vejle Boldklub Aalborg BK -
  • 14.03 14:00  
    SonderjyskE Haderslev AC Horsens -
  • 14.03 16:00  
    Odense BK Broendby IF -
  • 14.03 18:00  
    FC Kopenhaga FC Midtjylland -
  • 15.03 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening Randers FC -

22. kolejka

  • 21.03 17:00  
    FC Midtjylland Vejle Boldklub -
  • 21.03 17:00  
    Broendby IF Aarhus Gymnastikforening -
  • 21.03 17:00  
    FC Nordsjaelland SonderjyskE Haderslev -
  • 21.03 17:00  
    AC Horsens Lyngby Boldklub -
  • 21.03 17:00  
    Randers FC FC Kopenhaga -
  • 21.03 17:00  
    Aalborg BK Odense BK -