Dania - Superliga

3. kolejka - Superliga

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Broendby IF 3 9   3 0 0   7 - 4 3
2 Aarhus Gymnastikforening 3 7   2 1 0   9 - 5 4
3 SonderjyskE Haderslev 3 6   2 0 1   6 - 5 1
4 FC Midtjylland 3 6   2 0 1   2 - 2 0
5 FC Nordsjaelland 3 4   1 1 1   7 - 5 2
6 Randers FC 3 4   1 1 1   4 - 2 2
7 Vejle Boldklub 3 4   1 1 1   8 - 7 1
8 Odense BK 3 4   1 1 1   6 - 7 -1
9 Aalborg BK 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
10 FC Kopenhaga 3 1   0 1 2   5 - 7 -2
11 Lyngby Boldklub 3 1   0 1 2   1 - 5 -4
12 AC Horsens 3 0   0 0 3   1 - 6 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 02.10 19:00
  • 04.10 14:00
  • 04.10 14:00
  • 04.10 16:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 20:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kamil Wilczek(FC Kopenhaga) 4 0
Issam Jebali(Odense BK) 4 0
Patrick Mortensen(Aarhus Gymnastikforening) 3 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bjarke Halfdan Jacobsen(AC Horsens) 1 0 1
Sebastian Lund Hausner(Aarhus Gymnastikforening) 1 0 1
Tim Prica(Aalborg BK) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Superliga

4. kolejka

  • 02.10 19:00  
    Randers FC Broendby IF -
  • 04.10 14:00  
    Odense BK Vejle Boldklub -
  • 04.10 14:00  
    Lyngby Boldklub SonderjyskE Haderslev -
  • 04.10 16:00  
    Aalborg BK Aarhus Gymnastikforening -
  • 04.10 18:00  
    AC Horsens FC Midtjylland -
  • 04.10 20:00  
    FC Kopenhaga FC Nordsjaelland -

5. kolejka

  • 17.10 16:00  
    FC Midtjylland Odense BK -
  • 18.10 14:00  
    Vejle Boldklub Lyngby Boldklub -
  • 18.10 14:00  
    Aarhus Gymnastikforening AC Horsens -
  • 18.10 16:00  
    SonderjyskE Haderslev Broendby IF -
  • 18.10 18:00  
    FC Kopenhaga Aalborg BK -
  • 19.10 19:00  
    FC Nordsjaelland Randers FC -

6. kolejka

  • 23.10 19:00  
    Lyngby Boldklub Odense BK -
  • 24.10 18:00  
    Broendby IF FC Midtjylland -
  • 25.10 14:00  
    AC Horsens FC Nordsjaelland -
  • 25.10 16:00  
    Randers FC SonderjyskE Haderslev -
  • 25.10 18:00  
    Aarhus Gymnastikforening FC Kopenhaga -
  • 26.10 19:00  
    Aalborg BK Vejle Boldklub -

7. kolejka

  • 30.10 19:00  
    Vejle Boldklub Randers FC -
  • 31.10 16:00  
    FC Nordsjaelland FC Midtjylland -
  • 01.11 14:00  
    Odense BK AC Horsens -
  • 01.11 16:00  
    FC Kopenhaga Lyngby Boldklub -
  • 01.11 18:00  
    Aalborg BK Broendby IF -
  • 02.11 19:00  
    SonderjyskE Haderslev Aarhus Gymnastikforening -

8. kolejka

  • 06.11 19:00  
    Randers FC Aalborg BK -
  • 08.11 14:00  
    FC Nordsjaelland Vejle Boldklub -
  • 08.11 14:00  
    Lyngby Boldklub Aarhus Gymnastikforening -
  • 08.11 16:00  
    Broendby IF Odense BK -
  • 08.11 18:00  
    FC Midtjylland FC Kopenhaga -
  • 08.11 20:00  
    AC Horsens SonderjyskE Haderslev -

9. kolejka

  • 22.11  
    Vejle Boldklub Broendby IF -
  • 22.11  
    Lyngby Boldklub AC Horsens -
  • 22.11  
    Odense BK SonderjyskE Haderslev -
  • 22.11  
    Aalborg BK FC Nordsjaelland -
  • 22.11  
    FC Kopenhaga Randers FC -
  • 22.11  
    Aarhus Gymnastikforening FC Midtjylland -

10. kolejka

  • 29.11  
    SonderjyskE Haderslev FC Kopenhaga -
  • 29.11  
    Broendby IF Lyngby Boldklub -
  • 29.11  
    AC Horsens Vejle Boldklub -
  • 29.11  
    FC Midtjylland Aalborg BK -
  • 29.11  
    Randers FC Odense BK -
  • 29.11  
    FC Nordsjaelland Aarhus Gymnastikforening -

11. kolejka

  • 06.12  
    FC Kopenhaga AC Horsens -
  • 06.12  
    Vejle Boldklub FC Midtjylland -
  • 06.12  
    Odense BK Aalborg BK -
  • 06.12  
    Aarhus Gymnastikforening Broendby IF -
  • 06.12  
    SonderjyskE Haderslev FC Nordsjaelland -
  • 06.12  
    Lyngby Boldklub Randers FC -

12. kolejka

  • 13.12  
    Randers FC Vejle Boldklub -
  • 13.12  
    Odense BK FC Midtjylland -
  • 13.12  
    Aalborg BK Lyngby Boldklub -
  • 13.12  
    AC Horsens Aarhus Gymnastikforening -
  • 13.12  
    Broendby IF SonderjyskE Haderslev -
  • 13.12  
    FC Nordsjaelland FC Kopenhaga -

13. kolejka

  • 20.12  
    FC Kopenhaga Odense BK -
  • 20.12  
    Lyngby Boldklub Vejle Boldklub -
  • 20.12  
    AC Horsens Broendby IF -
  • 20.12  
    Aarhus Gymnastikforening Aalborg BK -
  • 20.12  
    SonderjyskE Haderslev Randers FC -
  • 20.12  
    FC Midtjylland FC Nordsjaelland -

14. kolejka

  • 03.02  
    Aalborg BK FC Kopenhaga -
  • 03.02  
    FC Midtjylland SonderjyskE Haderslev -
  • 03.02  
    Randers FC AC Horsens -
  • 03.02  
    Odense BK Lyngby Boldklub -
  • 03.02  
    Vejle Boldklub Aarhus Gymnastikforening -
  • 03.02  
    FC Nordsjaelland Broendby IF -

15. kolejka

  • 07.02  
    Randers FC FC Midtjylland -
  • 07.02  
    Aarhus Gymnastikforening Lyngby Boldklub -
  • 07.02  
    Broendby IF Aalborg BK -
  • 07.02  
    FC Nordsjaelland Odense BK -
  • 07.02  
    SonderjyskE Haderslev Vejle Boldklub -
  • 07.02  
    AC Horsens FC Kopenhaga -

16. kolejka

  • 14.02  
    Aalborg BK Randers FC -
  • 14.02  
    FC Midtjylland AC Horsens -
  • 14.02  
    FC Kopenhaga SonderjyskE Haderslev -
  • 14.02  
    Lyngby Boldklub Broendby IF -
  • 14.02  
    Vejle Boldklub FC Nordsjaelland -
  • 14.02  
    Odense BK Aarhus Gymnastikforening -

17. kolejka

  • 21.02  
    Lyngby Boldklub FC Kopenhaga -
  • 21.02  
    Broendby IF Vejle Boldklub -
  • 21.02  
    AC Horsens Odense BK -
  • 21.02  
    Randers FC FC Nordsjaelland -
  • 21.02  
    Aarhus Gymnastikforening SonderjyskE Haderslev -
  • 21.02  
    Aalborg BK FC Midtjylland -

18. kolejka

  • 28.02  
    SonderjyskE Haderslev Lyngby Boldklub -
  • 28.02  
    Odense BK Randers FC -
  • 28.02  
    FC Midtjylland Broendby IF -
  • 28.02  
    FC Nordsjaelland Aalborg BK -
  • 28.02  
    FC Kopenhaga Aarhus Gymnastikforening -
  • 28.02  
    Vejle Boldklub AC Horsens -

19. kolejka

  • 03.03  
    Lyngby Boldklub FC Midtjylland -
  • 03.03  
    AC Horsens Aalborg BK -
  • 03.03  
    SonderjyskE Haderslev Odense BK -
  • 03.03  
    Aarhus Gymnastikforening FC Nordsjaelland -
  • 03.03  
    FC Kopenhaga Vejle Boldklub -
  • 03.03  
    Broendby IF Randers FC -

20. kolejka

  • 07.03  
    FC Midtjylland Aarhus Gymnastikforening -
  • 07.03  
    Vejle Boldklub Odense BK -
  • 07.03  
    Broendby IF FC Kopenhaga -
  • 07.03  
    Randers FC Lyngby Boldklub -
  • 07.03  
    Aalborg BK SonderjyskE Haderslev -
  • 07.03  
    FC Nordsjaelland AC Horsens -

21. kolejka

  • 14.03  
    FC Kopenhaga FC Midtjylland -
  • 14.03  
    Aarhus Gymnastikforening Randers FC -
  • 14.03  
    Vejle Boldklub Aalborg BK -
  • 14.03  
    SonderjyskE Haderslev AC Horsens -
  • 14.03  
    Lyngby Boldklub FC Nordsjaelland -
  • 14.03  
    Odense BK Broendby IF -

22. kolejka

  • 21.03  
    FC Midtjylland Vejle Boldklub -
  • 21.03  
    Broendby IF Aarhus Gymnastikforening -
  • 21.03  
    FC Nordsjaelland SonderjyskE Haderslev -
  • 21.03  
    AC Horsens Lyngby Boldklub -
  • 21.03  
    Randers FC FC Kopenhaga -
  • 21.03  
    Aalborg BK Odense BK -