Dania - Superliga

9. kolejka - Superliga

  • 17.09 19:00
  • 19.09 14:00
  • 19.09 14:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 18:00
  • 20.09 19:00

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Kopenhaga 8 20   6 2 0   19 - 5 14
2 FC Midtjylland 8 18   6 0 2   15 - 5 10
3 Aalborg BK 8 15   4 3 1   11 - 7 4
4 Randers FC 8 14   4 2 2   10 - 8 2
5 FC Nordsjaelland 8 13   4 1 3   11 - 8 3
6 Silkeborg IF 8 11   2 5 1   8 - 7 1
7 Odense BK 8 10   2 4 2   11 - 13 -2
8 Broendby IF 8 8   1 5 2   11 - 12 -1
9 Viborg FF 8 8   2 2 4   11 - 15 -4
10 Aarhus Gymnastikforening 8 6   1 3 4   6 - 12 -6
11 SonderjyskE Haderslev 8 5   1 2 5   4 - 11 -7
12 Vejle Boldklub 8 1   0 1 7   4 - 18 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 26.09 14:00
  • 26.09 14:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 18:00
  • 26.09 20:00
  • 27.09 19:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Pep Biel Mas Jaume(FC Kopenhaga) 5 0
Mikael Uhre(Broendby IF) 4 0
Jonas Older Wind(FC Kopenhaga) 4 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nicolai Moeller Boilesen(FC Kopenhaga) 1 1 2
Abu Francis(FC Nordsjaelland) 1 1 2
José Francisco dos Santos Júnior(FC Midtjylland) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Superliga

9. kolejka

  • 17.09 19:00  
    Aalborg BK Odense BK -
  • 19.09 14:00  
    Vejle Boldklub Viborg FF -
  • 19.09 14:00  
    Randers FC FC Nordsjaelland -
  • 19.09 16:00  
    SonderjyskE Haderslev Broendby IF -
  • 19.09 18:00  
    FC Kopenhaga FC Midtjylland -
  • 20.09 19:00  
    Silkeborg IF Aarhus Gymnastikforening -

10. kolejka

  • 26.09 14:00  
    Viborg FF Odense BK -
  • 26.09 14:00  
    FC Midtjylland Randers FC -
  • 26.09 16:00  
    FC Nordsjaelland FC Kopenhaga -
  • 26.09 18:00  
    Broendby IF Aalborg BK -
  • 26.09 20:00  
    Vejle Boldklub Silkeborg IF -
  • 27.09 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening SonderjyskE Haderslev -

11. kolejka

  • 01.10 19:00  
    Odense BK Vejle Boldklub -
  • 03.10 14:00  
    Silkeborg IF FC Nordsjaelland -
  • 03.10 14:00  
    Aalborg BK SonderjyskE Haderslev -
  • 03.10 16:00  
    FC Midtjylland Aarhus Gymnastikforening -
  • 03.10 18:00  
    Randers FC Broendby IF -
  • 03.10 20:00  
    FC Kopenhaga Viborg FF -

12. kolejka

  • 15.10 19:00  
    Viborg FF Silkeborg IF -
  • 17.10 13:00  
    FC Nordsjaelland FC Midtjylland -
  • 17.10 14:00  
    Odense BK Randers FC -
  • 17.10 16:00  
    Broendby IF Vejle Boldklub -
  • 17.10 18:00  
    SonderjyskE Haderslev FC Kopenhaga -
  • 18.10 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening Aalborg BK -

13. kolejka

  • 22.10 19:00  
    Vejle Boldklub FC Nordsjaelland -
  • 24.10 14:00  
    Silkeborg IF Odense BK -
  • 24.10 14:00  
    Broendby IF FC Kopenhaga -
  • 24.10 16:00  
    Randers FC Aarhus Gymnastikforening -
  • 24.10 18:00  
    FC Midtjylland SonderjyskE Haderslev -
  • 25.10 19:00  
    Aalborg BK Viborg FF -

14. kolejka

  • 31.10 14:00  
    FC Nordsjaelland Aalborg BK -
  • 31.10 14:00  
    Randers FC FC Midtjylland -
  • 31.10 16:00  
    FC Kopenhaga Vejle Boldklub -
  • 31.10 18:00  
    Viborg FF Broendby IF -
  • 31.10 20:00  
    SonderjyskE Haderslev Silkeborg IF -
  • 01.11 19:00  
    Odense BK Aarhus Gymnastikforening -

15. kolejka

  • 05.11 19:00  
    Viborg FF FC Nordsjaelland -
  • 07.11 14:00  
    Vejle Boldklub SonderjyskE Haderslev -
  • 07.11 14:00  
    Aalborg BK Randers FC -
  • 07.11 16:00  
    Aarhus Gymnastikforening FC Midtjylland -
  • 07.11 18:00  
    Broendby IF Odense BK -
  • 07.11 20:00  
    Silkeborg IF FC Kopenhaga -

16. kolejka

  • 19.11 19:00  
    Odense BK Viborg FF -
  • 21.11 14:00  
    FC Nordsjaelland Silkeborg IF -
  • 21.11 14:00  
    Randers FC Vejle Boldklub -
  • 21.11 16:00  
    FC Kopenhaga Aarhus Gymnastikforening -
  • 21.11 18:00  
    FC Midtjylland Broendby IF -
  • 22.11 19:00  
    SonderjyskE Haderslev Aalborg BK -

17. kolejka

  • 26.11 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening Silkeborg IF -
  • 28.11 14:00  
    Viborg FF SonderjyskE Haderslev -
  • 28.11 14:00  
    Odense BK FC Nordsjaelland -
  • 28.11 16:00  
    Broendby IF Randers FC -
  • 28.11 18:00  
    Aalborg BK FC Kopenhaga -
  • 29.11 19:00  
    Vejle Boldklub FC Midtjylland -

18. kolejka

  • 20.02  
    Randers FC Viborg FF -
  • 20.02  
    FC Midtjylland Aalborg BK -
  • 20.02  
    FC Kopenhaga Odense BK -
  • 20.02  
    SonderjyskE Haderslev Aarhus Gymnastikforening -
  • 20.02  
    Silkeborg IF Vejle Boldklub -
  • 20.02  
    FC Nordsjaelland Broendby IF -

19. kolejka

  • 27.02  
    Viborg FF FC Kopenhaga -
  • 27.02  
    Vejle Boldklub Aarhus Gymnastikforening -
  • 27.02  
    Odense BK FC Midtjylland -
  • 27.02  
    FC Nordsjaelland Randers FC -
  • 27.02  
    Aalborg BK Silkeborg IF -
  • 27.02  
    Broendby IF SonderjyskE Haderslev -

20. kolejka

  • 06.03  
    FC Midtjylland Viborg FF -
  • 06.03  
    Aalborg BK Vejle Boldklub -
  • 06.03  
    SonderjyskE Haderslev Odense BK -
  • 06.03  
    Aarhus Gymnastikforening FC Nordsjaelland -
  • 06.03  
    Silkeborg IF Broendby IF -
  • 06.03  
    FC Kopenhaga Randers FC -

21. kolejka

  • 13.03  
    FC Nordsjaelland SonderjyskE Haderslev -
  • 13.03  
    Viborg FF Vejle Boldklub -
  • 13.03  
    Randers FC Silkeborg IF -
  • 13.03  
    Odense BK Aalborg BK -
  • 13.03  
    FC Midtjylland FC Kopenhaga -
  • 13.03  
    Broendby IF Aarhus Gymnastikforening -

22. kolejka

  • 20.03  
    SonderjyskE Haderslev Randers FC -
  • 20.03  
    Silkeborg IF FC Midtjylland -
  • 20.03  
    Aarhus Gymnastikforening Viborg FF -
  • 20.03  
    Vejle Boldklub Odense BK -
  • 20.03  
    Aalborg BK Broendby IF -
  • 20.03  
    FC Kopenhaga FC Nordsjaelland -