Czechy - Liga Czeska

26. kolejka - Liga Czeska

Zaległe mecze

  • 02.06 18:00
  • 02.06 18:00
  • 02.06 20:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 20:00

Tabela Liga Czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Slavia Praga 26 64   20 4 2   54 - 8 46
2 Viktoria Pilzno 26 56   17 5 4   54 - 22 32
3 FK Jablonec 26 43   12 7 7   43 - 36 7
4 Slovan Liberec 26 42   13 3 10   46 - 34 12
5 Banik Ostrawa 26 40   11 7 8   37 - 28 9
6 Sparta Praga 26 38   10 8 8   47 - 35 12
7 1. FC Slovácko 26 38   10 8 8   31 - 30 1
8 FK Mladá Boleslav 26 37   11 4 11   43 - 45 -2
9 Dynamo Czeskie Budziejowice 26 36   11 3 12   41 - 42 -1
10 Sigma Ołomuniec 26 33   7 12 7   32 - 31 1
11 Bohemians Praga 26 33   9 6 11   32 - 39 -7
12 FK Teplice 26 28   6 10 10   23 - 41 -18
13 MFK Karwina 26 24   5 9 12   21 - 34 -13
14 FC FASTAV Zlín 26 23   6 5 15   23 - 42 -19
15 SFC Opava 26 19   4 7 15   13 - 43 -30
16 1. FK Pribram 26 18   4 6 16   17 - 47 -30
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

27. kolejka (następna)

  • 02.06 18:00
  • 02.06 18:00
  • 02.06 20:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 18:00
  • 03.06 20:00

Strzelcy Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Martin Dolezal(FK Jablonec ) 10 0
Michael Krmenčík(Viktoria Pilzno) 10 0
Nikolay Komlichenko(FK Mladá Boleslav) 10 1

Kartkowicze Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Petr Kodeš(FK Teplice) 2 7 9
Tomasz Sivok(Dynamo Czeskie Budziejowice) 2 5 7
Jakub Maresz(FK Teplice) 1 8 9

Terminarz / Wyniki Liga Czeska

27. kolejka

  • 02.06 18:00  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 02.06 18:00  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -
  • 02.06 20:00  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 03.06 18:00  
    SFC Opava Bohemians Praga -
  • 03.06 18:00  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 03.06 18:00  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 03.06 18:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 03.06 20:00  
    Sparta Praga FK Teplice -

28. kolejka

  • 06.06 16:00  
    FC FASTAV Zlín 1. FK Pribram -
  • 06.06 18:00  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 06.06 20:00  
    Bohemians Praga Sparta Praga -
  • 07.06 15:00  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -
  • 07.06 15:00  
    MFK Karwina Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 07.06 17:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 07.06 17:00  
    FK Teplice FK Jablonec -
  • 07.06 19:00  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -

29. kolejka

  • 10.06 18:00  
    FK Jablonec MFK Karwina -
  • 10.06 18:00  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 10.06 18:00  
    Sparta Praga SFC Opava -
  • 10.06 18:00  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 10.06 18:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Teplice -
  • 10.06 18:00  
    Banik Ostrawa Slavia Praga -
  • 10.06 18:00  
    FK Mladá Boleslav Sigma Ołomuniec -
  • 10.06 18:00  
    1. FK Pribram Slovan Liberec -

30. kolejka

  • 14.06 17:00  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 14.06 17:00  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -
  • 14.06 17:00  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 14.06 17:00  
    SFC Opava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 14.06 17:00  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 14.06 17:00  
    Sigma Ołomuniec Viktoria Pilzno -
  • 14.06 17:00  
    MFK Karwina FK Mladá Boleslav -
  • 14.06 17:00  
    FK Teplice 1. FK Pribram -