Czechy - Liga Czeska

2. kolejka - Liga Czeska

Zaległe mecze

  • 13.10 16:30

Tabela Liga Czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sparta Praga 6 18   6 0 0   20 - 6 14
2 Slavia Praga 6 16   5 1 0   19 - 2 17
3 Viktoria Pilzno 6 13   4 1 1   16 - 10 6
4 Sigma Ołomuniec 6 13   4 1 1   11 - 7 4
5 FK Jablonec 6 10   3 1 2   9 - 6 3
6 FK Pardubice 6 10   3 1 2   7 - 6 1
7 Slovan Liberec 6 10   3 1 2   10 - 6 4
8 MFK Karwina 6 9   2 3 1   7 - 7 0
9 Bohemians Praga 5 7   2 1 2   7 - 7 0
10 1. FC Slovácko 5 7   2 1 2   5 - 6 -1
11 FC FASTAV Zlín 6 6   2 0 4   8 - 10 -2
12 FK Teplice 6 6   2 0 4   8 - 13 -5
13 Banik Ostrawa 6 5   1 2 3   6 - 7 -1
14 FK Mladá Boleslav 6 5   1 2 3   6 - 11 -5
15 SFC Opava 6 5   1 2 3   6 - 11 -5
16 Dynamo Czeskie Budziejowice 5 3   0 3 2   4 - 12 -8
17 1. FK Pribram 5 1   0 1 4   3 - 13 -10
18 1. FC Brno 6 1   0 1 5   5 - 17 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

3. kolejka (następna)

Strzelcy Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lukáš Juliš(Sparta Praga) 6 0
Jhon Edison Mosquera Rebolledo(Slovan Liberec) 4 0
Adam Hložek(Sparta Praga) 4 0

Kartkowicze Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jan Prosek(FK Pardubice) 1 2 3
Jan Kalabiška(1. FC Slovácko) 1 1 2
Peter Štepanovský(1. FC Brno) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Liga Czeska

5. kolejka

7. kolejka

  • 16.10 18:00  
    FK Jablonec 1. FC Brno -
  • 17.10 16:30  
    1. FK Pribram Banik Ostrawa -
  • 17.10 16:30  
    FK Pardubice SFC Opava -
  • 17.10 16:30  
    1. FC Slovácko Sigma Ołomuniec -
  • 17.10 19:00  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 18.10 15:30  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 18.10 15:30  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 18.10 15:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC FASTAV Zlín -
  • 18.10 18:00  
    Viktoria Pilzno Sparta Praga -

8. kolejka

  • 24.10 14:30  
    1. FC Brno 1. FK Pribram -
  • 24.10 14:30  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -
  • 24.10 14:30  
    SFC Opava Slavia Praga -
  • 24.10 14:30  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 24.10 14:30  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 24.10 14:30  
    Bohemians Praga FK Teplice -
  • 24.10 14:30  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 24.10 14:30  
    Sparta Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 24.10 14:30  
    FK Mladá Boleslav FK Pardubice -

9. kolejka

  • 31.10 14:30  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -
  • 31.10 14:30  
    1. FC Slovácko SFC Opava -
  • 31.10 14:30  
    Slavia Praga 1. FC Brno -
  • 31.10 14:30  
    FK Jablonec Bohemians Praga -
  • 31.10 14:30  
    FK Pardubice Sigma Ołomuniec -
  • 31.10 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Viktoria Pilzno -
  • 31.10 14:30  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -
  • 31.10 14:30  
    1. FK Pribram FK Mladá Boleslav -
  • 31.10 14:30  
    FK Teplice Sparta Praga -

10. kolejka

  • 07.11 14:30  
    1. FC Brno Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 07.11 14:30  
    Viktoria Pilzno MFK Karwina -
  • 07.11 14:30  
    FK Mladá Boleslav FK Teplice -
  • 07.11 14:30  
    Sparta Praga Slavia Praga -
  • 07.11 14:30  
    SFC Opava Banik Ostrawa -
  • 07.11 14:30  
    Bohemians Praga FK Pardubice -
  • 07.11 14:30  
    FC FASTAV Zlín FK Jablonec -
  • 07.11 14:30  
    Sigma Ołomuniec 1. FK Pribram -
  • 07.11 14:30  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -

11. kolejka

  • 21.11 14:30  
    Slavia Praga Slovan Liberec -
  • 21.11 14:30  
    Banik Ostrawa Bohemians Praga -
  • 21.11 14:30  
    1. FK Pribram FC FASTAV Zlín -
  • 21.11 14:30  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -
  • 21.11 14:30  
    SFC Opava FK Mladá Boleslav -
  • 21.11 14:30  
    FK Jablonec Viktoria Pilzno -
  • 21.11 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Karwina -
  • 21.11 14:30  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -
  • 21.11 14:30  
    FK Pardubice 1. FC Brno -

12. kolejka

  • 28.11 14:30  
    Bohemians Praga 1. FK Pribram -
  • 28.11 14:30  
    Viktoria Pilzno FK Teplice -
  • 28.11 14:30  
    1. FC Brno 1. FC Slovácko -
  • 28.11 14:30  
    FC FASTAV Zlín Slavia Praga -
  • 28.11 14:30  
    Sparta Praga FK Pardubice -
  • 28.11 14:30  
    FK Mladá Boleslav Banik Ostrawa -
  • 28.11 14:30  
    MFK Karwina FK Jablonec -
  • 28.11 14:30  
    Slovan Liberec SFC Opava -
  • 28.11 14:30  
    Sigma Ołomuniec Dynamo Czeskie Budziejowice -

13. kolejka

  • 05.12 14:30  
    Slavia Praga Bohemians Praga -
  • 05.12 14:30  
    FK Teplice 1. FC Brno -
  • 05.12 14:30  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 05.12 14:30  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 05.12 14:30  
    FK Jablonec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 05.12 14:30  
    SFC Opava Sparta Praga -
  • 05.12 14:30  
    1. FK Pribram MFK Karwina -
  • 05.12 14:30  
    FK Pardubice FC FASTAV Zlín -
  • 05.12 14:30  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -

14. kolejka

  • 12.12 14:30  
    Sparta Praga Slovan Liberec -
  • 12.12 14:30  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko -
  • 12.12 14:30  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 12.12 14:30  
    1. FC Brno Banik Ostrawa -
  • 12.12 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FK Pribram -
  • 12.12 14:30  
    Bohemians Praga SFC Opava -
  • 12.12 14:30  
    MFK Karwina FK Pardubice -
  • 12.12 14:30  
    FC FASTAV Zlín FK Teplice -
  • 12.12 14:30  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -

15. kolejka

  • 19.12 14:30  
    Slovan Liberec Bohemians Praga -
  • 19.12 14:30  
    1. FK Pribram Viktoria Pilzno -
  • 19.12 14:30  
    Slavia Praga Sigma Ołomuniec -
  • 19.12 14:30  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Brno -
  • 19.12 14:30  
    SFC Opava FC FASTAV Zlín -
  • 19.12 14:30  
    FK Pardubice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 19.12 14:30  
    Banik Ostrawa Sparta Praga -
  • 19.12 14:30  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 19.12 14:30  
    FK Teplice FK Jablonec -

16. kolejka

  • 30.01 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Teplice -
  • 30.01 14:30  
    Viktoria Pilzno FK Pardubice -
  • 30.01 14:30  
    FK Jablonec 1. FK Pribram -
  • 30.01 14:30  
    1. FC Brno Slovan Liberec -
  • 30.01 14:30  
    Sparta Praga FK Mladá Boleslav -
  • 30.01 14:30  
    FC FASTAV Zlín Banik Ostrawa -
  • 30.01 14:30  
    MFK Karwina Slavia Praga -
  • 30.01 14:30  
    Sigma Ołomuniec SFC Opava -
  • 30.01 14:30  
    Bohemians Praga 1. FC Slovácko -

17. kolejka

  • 06.02 14:30  
    FK Teplice MFK Karwina -
  • 06.02 14:30  
    Sparta Praga Bohemians Praga -
  • 06.02 14:30  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 06.02 14:30  
    Slavia Praga FK Jablonec -
  • 06.02 14:30  
    SFC Opava 1. FC Brno -
  • 06.02 14:30  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 06.02 14:30  
    1. FC Slovácko Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.02 14:30  
    FK Mladá Boleslav Sigma Ołomuniec -
  • 06.02 14:30  
    FK Pardubice 1. FK Pribram -

18. kolejka

  • 13.02 14:30  
    FK Jablonec 1. FC Slovácko -
  • 13.02 14:30  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 13.02 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Banik Ostrawa -
  • 13.02 14:30  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -
  • 13.02 14:30  
    FK Teplice FK Pardubice -
  • 13.02 14:30  
    Sigma Ołomuniec Sparta Praga -
  • 13.02 14:30  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 13.02 14:30  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 13.02 14:30  
    Bohemians Praga 1. FC Brno -

19. kolejka

  • 20.02 14:30  
    Slovan Liberec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.02 14:30  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 20.02 14:30  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 20.02 14:30  
    Bohemians Praga Sigma Ołomuniec -
  • 20.02 14:30  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 20.02 14:30  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -
  • 20.02 14:30  
    Slavia Praga FK Pardubice -
  • 20.02 14:30  
    Sparta Praga MFK Karwina -
  • 20.02 14:30  
    1. FC Brno FC FASTAV Zlín -

20. kolejka

  • 27.02 14:30  
    FK Teplice Slavia Praga -
  • 27.02 14:30  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 27.02 14:30  
    FC FASTAV Zlín Sparta Praga -
  • 27.02 14:30  
    1. FK Pribram 1. FC Slovácko -
  • 27.02 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice SFC Opava -
  • 27.02 14:30  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 27.02 14:30  
    FK Jablonec FK Mladá Boleslav -
  • 27.02 14:30  
    FK Pardubice Banik Ostrawa -
  • 27.02 14:30  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Brno -

21. kolejka

  • 06.03 14:30  
    Sparta Praga 1. FK Pribram -
  • 06.03 14:30  
    Banik Ostrawa FK Teplice -
  • 06.03 14:30  
    Slovan Liberec FK Pardubice -
  • 06.03 14:30  
    1. FC Brno Viktoria Pilzno -
  • 06.03 14:30  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -
  • 06.03 14:30  
    SFC Opava FK Jablonec -
  • 06.03 14:30  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 06.03 14:30  
    Bohemians Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.03 14:30  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -

22. kolejka

  • 13.03 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Mladá Boleslav -
  • 13.03 14:30  
    FK Jablonec Sparta Praga -
  • 13.03 14:30  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 13.03 14:30  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -
  • 13.03 14:30  
    FK Pardubice 1. FC Slovácko -
  • 13.03 14:30  
    1. FK Pribram Slovan Liberec -
  • 13.03 14:30  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 13.03 14:30  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 13.03 14:30  
    MFK Karwina 1. FC Brno -

23. kolejka

  • 20.03 14:30  
    FK Mladá Boleslav Slavia Praga -
  • 20.03 14:30  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 20.03 14:30  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 20.03 14:30  
    1. FC Brno FK Jablonec -
  • 20.03 14:30  
    Bohemians Praga MFK Karwina -
  • 20.03 14:30  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 20.03 14:30  
    SFC Opava FK Pardubice -
  • 20.03 14:30  
    Banik Ostrawa 1. FK Pribram -
  • 20.03 14:30  
    FC FASTAV Zlín Dynamo Czeskie Budziejowice -

24. kolejka

  • 03.04 16:30  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 03.04 16:30  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 03.04 16:30  
    1. FC Slovácko Banik Ostrawa -
  • 03.04 16:30  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 03.04 16:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sparta Praga -
  • 03.04 16:30  
    Slavia Praga SFC Opava -
  • 03.04 16:30  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 03.04 16:30  
    1. FK Pribram 1. FC Brno -
  • 03.04 16:30  
    FK Pardubice FK Mladá Boleslav -

25. kolejka

  • 10.04 16:30  
    1. FC Brno Slavia Praga -
  • 10.04 16:30  
    Sigma Ołomuniec FK Pardubice -
  • 10.04 16:30  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 10.04 16:30  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -
  • 10.04 16:30  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 10.04 16:30  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 10.04 16:30  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -
  • 10.04 16:30  
    Viktoria Pilzno Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 10.04 16:30  
    Sparta Praga FK Teplice -

26. kolejka

  • 17.04 17:00  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 17.04 17:00  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 17.04 17:00  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -
  • 17.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Brno -
  • 17.04 17:00  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -
  • 17.04 17:00  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 17.04 17:00  
    1. FK Pribram Sigma Ołomuniec -
  • 17.04 17:00  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 17.04 17:00  
    FK Pardubice Bohemians Praga -

27. kolejka

  • 21.04 18:00  
    Bohemians Praga Banik Ostrawa -
  • 21.04 18:00  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 21.04 18:00  
    MFK Karwina Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 21.04 18:00  
    FC FASTAV Zlín 1. FK Pribram -
  • 21.04 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 21.04 18:00  
    FK Mladá Boleslav SFC Opava -
  • 21.04 18:00  
    Sparta Praga 1. FC Slovácko -
  • 21.04 18:00  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -
  • 21.04 18:00  
    1. FC Brno FK Pardubice -

28. kolejka

  • 24.04 17:00  
    1. FC Slovácko 1. FC Brno -
  • 24.04 17:00  
    SFC Opava Slovan Liberec -
  • 24.04 17:00  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -
  • 24.04 17:00  
    FK Jablonec MFK Karwina -
  • 24.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 24.04 17:00  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -
  • 24.04 17:00  
    FK Pardubice Sparta Praga -
  • 24.04 17:00  
    1. FK Pribram Bohemians Praga -
  • 24.04 17:00  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -

29. kolejka

  • 01.05 17:00  
    1. FC Brno FK Teplice -
  • 01.05 17:00  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 01.05 17:00  
    Sparta Praga SFC Opava -
  • 01.05 17:00  
    Viktoria Pilzno 1. FC Slovácko -
  • 01.05 17:00  
    Bohemians Praga Slavia Praga -
  • 01.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Pardubice -
  • 01.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 01.05 17:00  
    MFK Karwina 1. FK Pribram -
  • 01.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Jablonec -

30. kolejka

  • 08.05 17:00  
    Banik Ostrawa 1. FC Brno -
  • 08.05 17:00  
    SFC Opava Bohemians Praga -
  • 08.05 17:00  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 08.05 17:00  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 08.05 17:00  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 08.05 17:00  
    Slovan Liberec Sparta Praga -
  • 08.05 17:00  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -
  • 08.05 17:00  
    FK Pardubice MFK Karwina -
  • 08.05 17:00  
    1. FK Pribram Dynamo Czeskie Budziejowice -

31. kolejka

  • 15.05 17:00  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -
  • 15.05 17:00  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -
  • 15.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 15.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -
  • 15.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 15.05 17:00  
    Viktoria Pilzno 1. FK Pribram -
  • 15.05 17:00  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 15.05 17:00  
    1. FC Brno FK Mladá Boleslav -
  • 15.05 17:00  
    Sparta Praga Banik Ostrawa -

32. kolejka

  • 19.05 18:00  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 19.05 18:00  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 19.05 18:00  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 19.05 18:00  
    FK Teplice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 19.05 18:00  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 19.05 18:00  
    1. FK Pribram FK Jablonec -
  • 19.05 18:00  
    Slovan Liberec 1. FC Brno -
  • 19.05 18:00  
    FK Pardubice Viktoria Pilzno -
  • 19.05 18:00  
    FK Mladá Boleslav Sparta Praga -

33. kolejka

  • 23.05 17:00  
    1. FK Pribram FK Pardubice -
  • 23.05 17:00  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 23.05 17:00  
    Bohemians Praga Sparta Praga -
  • 23.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 23.05 17:00  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 23.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Slovácko -
  • 23.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín Slovan Liberec -
  • 23.05 17:00  
    1. FC Brno SFC Opava -
  • 23.05 17:00  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -

34. kolejka

  • 28.05 18:00  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 28.05 18:00  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 28.05 18:00  
    1. FC Slovácko FC FASTAV Zlín -
  • 28.05 18:00  
    Sparta Praga 1. FC Brno -
  • 28.05 18:00  
    FK Mladá Boleslav Bohemians Praga -
  • 28.05 18:00  
    Slovan Liberec Sigma Ołomuniec -
  • 28.05 18:00  
    Slavia Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 28.05 18:00  
    FK Teplice 1. FK Pribram -
  • 28.05 18:00  
    FK Pardubice FK Jablonec -