Czechy - Czech Liga

15. kolejka - Czech Liga

Tabela Czech Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Slavia Praga 7 16   5 1 1   14 - 5 9
2 Banik Ostrawa 8 14   4 2 2   12 - 8 4
3 FK Jablonec 7 13   4 1 2   17 - 7 10
4 Sparta Praga 8 13   4 1 3   11 - 6 5
5 Viktoria Pilzno 7 13   4 1 2   8 - 10 -2
6 FC FASTAV Zlín 7 11   3 2 2   10 - 7 3
7 Slovan Liberec 8 11   3 2 3   7 - 9 -2
8 Bohemians Praga 8 10   3 1 4   9 - 14 -5
9 FK Teplice 8 9   2 3 3   9 - 10 -1
10 Sigma Ołomuniec 7 7   2 1 4   8 - 12 -4
11 1. FC Slovácko 8 6   2 0 6   9 - 15 -6
12 FK Mladá Boleslav 7 6   2 0 5   11 - 20 -9
13 MFK Karwina 8 5   1 2 5   7 - 15 -8
14 SFC Opava 7 4   1 1 5   6 - 15 -9
15 Dukla Praga 8 4   1 1 6   5 - 18 -13
16 1. FK Pribram 7 2   0 2 5   5 - 22 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 23.11 18:00
  • 23.11 18:00
  • 24.11 14:00
  • 24.11 17:00
  • 24.11 17:00
  • 24.11 17:00
  • 25.11 15:00
  • 25.11 17:00

Strzelcy Czech Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikolay Komlichenko(FK Mladá Boleslav) 12 3
Miroslav Stoch(Slavia Praga) 9 2
Jean-David Beauguel(FC FASTAV Zlín) 8 0

Kartkowicze Czech Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Daniel Tetour(Dukla Praga) 1 7 8
Vlastimil Daníček(1. FC Slovácko) 1 4 5
Jaroslav Tregler(1. FK Pribram) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Czech Liga

16. kolejka

  • 23.11 18:00  
    Slovan Liberec Viktoria Pilzno -
  • 23.11 18:00  
    Dukla Praga FK Teplice -
  • 24.11 14:00  
    MFK Karwina Slavia Praga -
  • 24.11 17:00  
    Bohemians Praga 1. FK Pribram -
  • 24.11 17:00  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 24.11 17:00  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -
  • 25.11 15:00  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 25.11 17:00  
    Sparta Praga FK Jablonec -

17. kolejka

  • 30.11 18:00  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 01.12 15:00  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 01.12 17:00  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -
  • 02.12 15:00  
    Bohemians Praga Dukla Praga -
  • 02.12 15:00  
    1. FK Pribram Banik Ostrawa -
  • 02.12 17:00  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 03.12 17:00  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 03.12 18:00  
    SFC Opava Slavia Praga -

18. kolejka

  • 08.12  
    Banik Ostrawa Bohemians Praga -
  • 08.12  
    Dukla Praga 1. FK Pribram -
  • 08.12  
    Slovan Liberec SFC Opava -
  • 08.12  
    Sparta Praga FK Teplice -
  • 08.12  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 08.12  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 08.12  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 08.12  
    MFK Karwina FK Jablonec -

19. kolejka

  • 15.12  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 15.12  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -
  • 15.12  
    1. FK Pribram Sparta Praga -
  • 15.12  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 15.12  
    1. FC Slovácko Dukla Praga -
  • 15.12  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 15.12  
    Viktoria Pilzno MFK Karwina -
  • 15.12  
    SFC Opava FK Mladá Boleslav -

20. kolejka

  • 09.02  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -
  • 09.02  
    Slovan Liberec 1. FK Pribram -
  • 09.02  
    Sparta Praga Bohemians Praga -
  • 09.02  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 09.02  
    Slavia Praga FK Teplice -
  • 09.02  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 09.02  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 09.02  
    Dukla Praga Banik Ostrawa -

21. kolejka

  • 16.02  
    Dukla Praga Sparta Praga -
  • 16.02  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -
  • 16.02  
    Bohemians Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.02  
    1. FK Pribram FC FASTAV Zlín -
  • 16.02  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 16.02  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 16.02  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 16.02  
    FK Jablonec SFC Opava -

22. kolejka

  • 23.02  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -
  • 23.02  
    Sigma Ołomuniec 1. FK Pribram -
  • 23.02  
    Slovan Liberec Dukla Praga -
  • 23.02  
    Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 23.02  
    FK Mladá Boleslav FK Jablonec -
  • 23.02  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 23.02  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 23.02  
    Slavia Praga 1. FC Slovácko -

23. kolejka

  • 02.03  
    Slovan Liberec Sparta Praga -
  • 02.03  
    Dukla Praga Sigma Ołomuniec -
  • 02.03  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 02.03  
    1. FK Pribram MFK Karwina -
  • 02.03  
    Bohemians Praga Slavia Praga -
  • 02.03  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 02.03  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 02.03  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -

24. kolejka

  • 09.03  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 09.03  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 09.03  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 09.03  
    FC FASTAV Zlín Dukla Praga -
  • 09.03  
    Sigma Ołomuniec Slovan Liberec -
  • 09.03  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 09.03  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 09.03  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -

25. kolejka

  • 16.03  
    Sparta Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.03  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 16.03  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -
  • 16.03  
    Dukla Praga MFK Karwina -
  • 16.03  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 16.03  
    Bohemians Praga SFC Opava -
  • 16.03  
    1. FC Slovácko FK Jablonec -
  • 16.03  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -

26. kolejka

  • 30.03  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 30.03  
    FK Jablonec 1. FK Pribram -
  • 30.03  
    MFK Karwina Banik Ostrawa -
  • 30.03  
    SFC Opava Dukla Praga -
  • 30.03  
    Slavia Praga Slovan Liberec -
  • 30.03  
    FK Mladá Boleslav Sparta Praga -
  • 30.03  
    FC FASTAV Zlín Sigma Ołomuniec -
  • 30.03  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -

27. kolejka

  • 06.04  
    Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 06.04  
    Dukla Praga Slavia Praga -
  • 06.04  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 06.04  
    Bohemians Praga FK Mladá Boleslav -
  • 06.04  
    1. FK Pribram SFC Opava -
  • 06.04  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 06.04  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 06.04  
    Banik Ostrawa FK Teplice -

28. kolejka

  • 13.04  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 13.04  
    1. FC Slovácko 1. FK Pribram -
  • 13.04  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 13.04  
    FK Jablonec Dukla Praga -
  • 13.04  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 13.04  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 13.04  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 13.04  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -

29. kolejka

  • 20.04  
    FC FASTAV Zlín Slavia Praga -
  • 20.04  
    Sparta Praga MFK Karwina -
  • 20.04  
    Dukla Praga FK Mladá Boleslav -
  • 20.04  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 20.04  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 20.04  
    1. FK Pribram Viktoria Pilzno -
  • 20.04  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 20.04  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -

30. kolejka

  • 27.04  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 27.04  
    FK Teplice 1. FK Pribram -
  • 27.04  
    FK Jablonec Banik Ostrawa -
  • 27.04  
    Viktoria Pilzno Dukla Praga -
  • 27.04  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 27.04  
    SFC Opava Sparta Praga -
  • 27.04  
    Slavia Praga Sigma Ołomuniec -
  • 27.04  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -