Czechy - Liga Czeska

6. kolejka - Liga Czeska

Tabela Liga Czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Jablonec 3 9   3 0 0   10 - 1 9
2 FK Mladá Boleslav 3 9   3 0 0   9 - 4 5
3 Bohemians Praga 3 7   2 1 0   6 - 2 4
4 1. FK Pribram 3 7   2 1 0   6 - 3 3
5 Sparta Praga 3 6   2 0 1   5 - 2 3
6 Slavia Praga 2 6   2 0 0   2 - 0 2
7 Viktoria Pilzno 3 6   2 0 1   6 - 5 1
8 1. FC Slovácko 3 6   2 0 1   3 - 2 1
9 FC FASTAV Zlín 3 6   2 0 1   3 - 2 1
10 Sigma Ołomuniec 2 4   1 1 0   2 - 1 1
11 Banik Ostrawa 3 3   1 0 2   5 - 5 0
12 SFC Opava 3 3   1 0 2   1 - 5 -4
13 Dynamo Czeskie Budziejowice 4 2   0 2 2   3 - 7 -4
14 MFK Karwina 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
15 Slovan Liberec 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
16 FK Teplice 1 0   0 0 1   1 - 5 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 23.08 18:00
  • 23.08 18:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 19:30
  • 25.08 16:30
  • 25.08 16:30
  • 25.08 19:00

Strzelcy Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jan Sýkora(FK Jablonec ) 4 0
Muris Mešanović(FK Mladá Boleslav) 4 1
Guélor Kanga Kaku(Sparta Praga) 4 2

Kartkowicze Liga Czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Fillo(Banik Ostrawa) 1 3 4
Pavel Zavadil(SFC Opava) 1 3 4
Jakub Maresz(FK Teplice) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Liga Czeska

7. kolejka

  • 23.08 18:00  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -
  • 23.08 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 24.08 17:00  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -
  • 24.08 17:00  
    1. FK Pribram FK Jablonec -
  • 24.08 19:30  
    Slavia Praga Bohemians Praga -
  • 25.08 16:30  
    Viktoria Pilzno SFC Opava -
  • 25.08 16:30  
    FK Mladá Boleslav Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 25.08 19:00  
    Slovan Liberec Sparta Praga -

8. kolejka

  • 31.08 17:00  
    FK Jablonec Banik Ostrawa -
  • 31.08 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC FASTAV Zlín -
  • 31.08 17:00  
    Sparta Praga Sigma Ołomuniec -
  • 31.08 17:00  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 31.08 17:00  
    SFC Opava Slavia Praga -
  • 31.08 17:00  
    FK Teplice MFK Karwina -
  • 31.08 17:00  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -
  • 31.08 17:00  
    1. FK Pribram Viktoria Pilzno -

9. kolejka

  • 14.09 17:00  
    Sigma Ołomuniec SFC Opava -
  • 14.09 17:00  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 14.09 17:00  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 14.09 17:00  
    Slavia Praga 1. FC Slovácko -
  • 14.09 17:00  
    FC FASTAV Zlín Sparta Praga -
  • 14.09 17:00  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 14.09 17:00  
    Banik Ostrawa Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 14.09 17:00  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -

10. kolejka

  • 21.09 17:00  
    SFC Opava Slovan Liberec -
  • 21.09 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Viktoria Pilzno -
  • 21.09 17:00  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 21.09 17:00  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -
  • 21.09 17:00  
    1. FK Pribram MFK Karwina -
  • 21.09 17:00  
    Bohemians Praga FC FASTAV Zlín -
  • 21.09 17:00  
    FK Mladá Boleslav Banik Ostrawa -
  • 21.09 17:00  
    Sparta Praga Slavia Praga -

11. kolejka

  • 28.09 17:00  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 28.09 17:00  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 28.09 17:00  
    Slovan Liberec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 28.09 17:00  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 28.09 17:00  
    Banik Ostrawa 1. FK Pribram -
  • 28.09 17:00  
    Viktoria Pilzno Sparta Praga -
  • 28.09 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Jablonec -
  • 28.09 17:00  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -

12. kolejka

  • 05.10 17:00  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 05.10 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Bohemians Praga -
  • 05.10 17:00  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 05.10 17:00  
    1. FK Pribram Sigma Ołomuniec -
  • 05.10 17:00  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 05.10 17:00  
    SFC Opava FK Teplice -
  • 05.10 17:00  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -
  • 05.10 17:00  
    Sparta Praga MFK Karwina -

13. kolejka

  • 19.10 17:00  
    FK Teplice Sparta Praga -
  • 19.10 17:00  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 19.10 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 19.10 17:00  
    Slavia Praga 1. FK Pribram -
  • 19.10 17:00  
    Bohemians Praga SFC Opava -
  • 19.10 17:00  
    Sigma Ołomuniec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 19.10 17:00  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 19.10 17:00  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -

14. kolejka

  • 26.10 17:00  
    1. FK Pribram FC FASTAV Zlín -
  • 26.10 17:00  
    Sparta Praga Bohemians Praga -
  • 26.10 17:00  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 26.10 17:00  
    1. FC Slovácko SFC Opava -
  • 26.10 17:00  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 26.10 17:00  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 26.10 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Karwina -
  • 26.10 17:00  
    FK Jablonec FK Teplice -

15. kolejka

  • 02.11 17:00  
    Bohemians Praga 1. FC Slovácko -
  • 02.11 17:00  
    SFC Opava Sparta Praga -
  • 02.11 17:00  
    FK Teplice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 02.11 17:00  
    MFK Karwina FK Jablonec -
  • 02.11 17:00  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 02.11 17:00  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 02.11 17:00  
    Slovan Liberec 1. FK Pribram -
  • 02.11 17:00  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -

16. kolejka

  • 09.11 17:00  
    FC FASTAV Zlín Sigma Ołomuniec -
  • 09.11 17:00  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 09.11 17:00  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -
  • 09.11 17:00  
    Slavia Praga FK Teplice -
  • 09.11 17:00  
    FK Mladá Boleslav Bohemians Praga -
  • 09.11 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Slovácko -
  • 09.11 17:00  
    FK Jablonec Sparta Praga -
  • 09.11 17:00  
    1. FK Pribram SFC Opava -

17. kolejka

  • 23.11 17:00  
    1. FC Slovácko FK Jablonec -
  • 23.11 17:00  
    Sparta Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 23.11 17:00  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 23.11 17:00  
    FK Teplice Banik Ostrawa -
  • 23.11 17:00  
    Bohemians Praga 1. FK Pribram -
  • 23.11 17:00  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 23.11 17:00  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -
  • 23.11 17:00  
    SFC Opava FK Mladá Boleslav -

18. kolejka

  • 30.11 17:00  
    1. FK Pribram Sparta Praga -
  • 30.11 17:00  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 30.11 17:00  
    FK Mladá Boleslav FK Teplice -
  • 30.11 17:00  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 30.11 17:00  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 30.11 17:00  
    Sigma Ołomuniec Slovan Liberec -
  • 30.11 17:00  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 30.11 17:00  
    FK Jablonec Dynamo Czeskie Budziejowice -

19. kolejka

  • 07.12 17:00  
    Sparta Praga FK Mladá Boleslav -
  • 07.12 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FK Pribram -
  • 07.12 17:00  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 07.12 17:00  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 07.12 17:00  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 07.12 17:00  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 07.12 17:00  
    Bohemians Praga Banik Ostrawa -
  • 07.12 17:00  
    SFC Opava FK Jablonec -

20. kolejka

  • 14.12 17:00  
    FK Mladá Boleslav FK Jablonec -
  • 14.12 17:00  
    1. FK Pribram 1. FC Slovácko -
  • 14.12 17:00  
    Slovan Liberec MFK Karwina -
  • 14.12 17:00  
    Sigma Ołomuniec Bohemians Praga -
  • 14.12 17:00  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 14.12 17:00  
    Slavia Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 14.12 17:00  
    Viktoria Pilzno FK Teplice -
  • 14.12 17:00  
    Banik Ostrawa Sparta Praga -

21. kolejka

  • 15.02 17:00  
    Sparta Praga Slovan Liberec -
  • 15.02 17:00  
    1. FC Slovácko Banik Ostrawa -
  • 15.02 17:00  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 15.02 17:00  
    FK Jablonec 1. FK Pribram -
  • 15.02 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Mladá Boleslav -
  • 15.02 17:00  
    Bohemians Praga Slavia Praga -
  • 15.02 17:00  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -
  • 15.02 17:00  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -

22. kolejka

  • 22.02 17:00  
    Slovan Liberec Bohemians Praga -
  • 22.02 17:00  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 22.02 17:00  
    Viktoria Pilzno 1. FK Pribram -
  • 22.02 17:00  
    FC FASTAV Zlín Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 22.02 17:00  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -
  • 22.02 17:00  
    Sigma Ołomuniec Sparta Praga -
  • 22.02 17:00  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko -
  • 22.02 17:00  
    Slavia Praga SFC Opava -

23. kolejka

  • 29.02 17:00  
    Bohemians Praga MFK Karwina -
  • 29.02 17:00  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 29.02 17:00  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 29.02 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Banik Ostrawa -
  • 29.02 17:00  
    1. FK Pribram FK Mladá Boleslav -
  • 29.02 17:00  
    FK Jablonec Viktoria Pilzno -
  • 29.02 17:00  
    Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 29.02 17:00  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -

24. kolejka

  • 07.03 17:00  
    Viktoria Pilzno Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 07.03 17:00  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 07.03 17:00  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -
  • 07.03 17:00  
    MFK Karwina 1. FK Pribram -
  • 07.03 17:00  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -
  • 07.03 17:00  
    Slovan Liberec SFC Opava -
  • 07.03 17:00  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -
  • 07.03 17:00  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -

25. kolejka

  • 14.03 17:00  
    Bohemians Praga FK Teplice -
  • 14.03 17:00  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 14.03 17:00  
    FK Mladá Boleslav Slavia Praga -
  • 14.03 17:00  
    1. FC Slovácko Sigma Ołomuniec -
  • 14.03 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Slovan Liberec -
  • 14.03 17:00  
    SFC Opava MFK Karwina -
  • 14.03 17:00  
    1. FK Pribram Banik Ostrawa -
  • 14.03 17:00  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -

26. kolejka

  • 21.03 17:00  
    Bohemians Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 21.03 17:00  
    Slavia Praga FK Jablonec -
  • 21.03 17:00  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 21.03 17:00  
    MFK Karwina Sparta Praga -
  • 21.03 17:00  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -
  • 21.03 17:00  
    Sigma Ołomuniec 1. FK Pribram -
  • 21.03 17:00  
    Viktoria Pilzno FK Mladá Boleslav -
  • 21.03 17:00  
    FC FASTAV Zlín Banik Ostrawa -

27. kolejka

  • 04.04 17:00  
    SFC Opava Bohemians Praga -
  • 04.04 17:00  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 04.04 17:00  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 04.04 17:00  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 04.04 17:00  
    Sparta Praga FK Teplice -
  • 04.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 04.04 17:00  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 04.04 17:00  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Bohemians Praga Sparta Praga -
  • 11.04 17:00  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 11.04 17:00  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -
  • 11.04 17:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 11.04 17:00  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 11.04 17:00  
    FC FASTAV Zlín 1. FK Pribram -
  • 11.04 17:00  
    FK Teplice FK Jablonec -
  • 11.04 17:00  
    MFK Karwina Dynamo Czeskie Budziejowice -

29. kolejka

  • 18.04 17:00  
    FK Jablonec MFK Karwina -
  • 18.04 17:00  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 18.04 17:00  
    Sparta Praga SFC Opava -
  • 18.04 17:00  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 18.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Teplice -
  • 18.04 17:00  
    Banik Ostrawa Slavia Praga -
  • 18.04 17:00  
    FK Mladá Boleslav Sigma Ołomuniec -
  • 18.04 17:00  
    1. FK Pribram Slovan Liberec -

30. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 25.04 17:00  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -
  • 25.04 17:00  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 25.04 17:00  
    SFC Opava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 25.04 17:00  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 25.04 17:00  
    Sigma Ołomuniec Viktoria Pilzno -
  • 25.04 17:00  
    MFK Karwina FK Mladá Boleslav -
  • 25.04 17:00  
    FK Teplice 1. FK Pribram -