Czechy - Czech Liga

11. kolejka - Czech Liga

Tabela Czech Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Viktoria Pilzno 6 18   6 0 0   11 - 1 10
2 Slavia Praga 6 15   5 0 1   16 - 4 12
3 1. FK Pribram 6 13   4 1 1   14 - 6 8
4 Sparta Praga 5 13   4 1 0   11 - 3 8
5 FK Jablonec 6 12   4 0 2   13 - 6 7
6 Banik Ostrawa 5 12   4 0 1   8 - 2 6
7 FC FASTAV Zlín 6 10   3 1 2   9 - 6 3
8 Slovan Liberec 5 9   2 3 0   7 - 3 4
9 FK Mladá Boleslav 6 8   2 2 2   14 - 10 4
10 SFC Opava 6 7   2 1 3   7 - 7 0
11 MFK Karwina 5 6   2 0 3   9 - 9 0
12 FK Teplice 5 6   2 0 3   8 - 12 -4
13 1. FC Slovácko 5 6   2 0 3   6 - 11 -5
14 Sigma Ołomuniec 6 6   2 0 4   5 - 11 -6
15 Bohemians Praga 5 5   1 2 2   3 - 4 -1
16 Dukla Praga 5 4   1 1 3   5 - 7 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

12. kolejka (następna)

  • 19.10 18:00
  • 20.10 15:00
  • 20.10 17:00
  • 20.10 17:00
  • 20.10 17:00
  • 21.10 15:00
  • 21.10 17:00
  • 22.10 18:00

Strzelcy Czech Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikolay Komlichenko(FK Mladá Boleslav) 11 3
Michael Krmenčík(Viktoria Pilzno) 7 1
Jean-David Beauguel(FC FASTAV Zlín) 6 0

Kartkowicze Czech Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vlastimil Daníček(1. FC Slovácko) 1 4 5
Jan Kopic(Viktoria Pilzno) 1 2 3
Michal Šmíd(Bohemians Praga) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Czech Liga

12. kolejka

  • 19.10 18:00  
    Bohemians Praga Viktoria Pilzno -
  • 20.10 15:00  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -
  • 20.10 17:00  
    1. FK Pribram FK Jablonec -
  • 20.10 17:00  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 20.10 17:00  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 21.10 15:00  
    Dukla Praga SFC Opava -
  • 21.10 17:00  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 22.10 18:00  
    Sparta Praga FK Mladá Boleslav -

13. kolejka

  • 26.10 18:00  
    FK Teplice Banik Ostrawa -
  • 27.10 15:00  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 27.10 15:00  
    FK Mladá Boleslav Bohemians Praga -
  • 27.10 15:00  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 27.10 17:00  
    FC FASTAV Zlín Sparta Praga -
  • 28.10 15:00  
    Viktoria Pilzno 1. FC Slovácko -
  • 28.10 17:00  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 29.10 18:00  
    Slavia Praga Dukla Praga -

14. kolejka

  • 03.11  
    Bohemians Praga FK Teplice -
  • 03.11  
    1. FK Pribram 1. FC Slovácko -
  • 03.11  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 03.11  
    Dukla Praga FK Jablonec -
  • 03.11  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 03.11  
    Sparta Praga Slavia Praga -
  • 03.11  
    Sigma Ołomuniec SFC Opava -
  • 03.11  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -

15. kolejka

  • 10.11  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 10.11  
    MFK Karwina Sparta Praga -
  • 10.11  
    FK Mladá Boleslav Dukla Praga -
  • 10.11  
    SFC Opava Banik Ostrawa -
  • 10.11  
    FK Jablonec Bohemians Praga -
  • 10.11  
    Viktoria Pilzno 1. FK Pribram -
  • 10.11  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -
  • 10.11  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -

16. kolejka

  • 24.11  
    Bohemians Praga 1. FK Pribram -
  • 24.11  
    MFK Karwina Slavia Praga -
  • 24.11  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 24.11  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 24.11  
    Sparta Praga FK Jablonec -
  • 24.11  
    Slovan Liberec Viktoria Pilzno -
  • 24.11  
    Dukla Praga FK Teplice -
  • 24.11  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -

17. kolejka

  • 01.12  
    Bohemians Praga Dukla Praga -
  • 01.12  
    1. FK Pribram Banik Ostrawa -
  • 01.12  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 01.12  
    SFC Opava Slavia Praga -
  • 01.12  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 01.12  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 01.12  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 01.12  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -

18. kolejka

  • 08.12  
    Banik Ostrawa Bohemians Praga -
  • 08.12  
    Dukla Praga 1. FK Pribram -
  • 08.12  
    Slovan Liberec SFC Opava -
  • 08.12  
    Sparta Praga FK Teplice -
  • 08.12  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 08.12  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 08.12  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 08.12  
    MFK Karwina FK Jablonec -

19. kolejka

  • 15.12  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 15.12  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -
  • 15.12  
    1. FK Pribram Sparta Praga -
  • 15.12  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 15.12  
    1. FC Slovácko Dukla Praga -
  • 15.12  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 15.12  
    Viktoria Pilzno MFK Karwina -
  • 15.12  
    SFC Opava FK Mladá Boleslav -

20. kolejka

  • 09.02  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -
  • 09.02  
    Slovan Liberec 1. FK Pribram -
  • 09.02  
    Sparta Praga Bohemians Praga -
  • 09.02  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 09.02  
    Slavia Praga FK Teplice -
  • 09.02  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 09.02  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 09.02  
    Dukla Praga Banik Ostrawa -

21. kolejka

  • 16.02  
    Dukla Praga Sparta Praga -
  • 16.02  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -
  • 16.02  
    Bohemians Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.02  
    1. FK Pribram FC FASTAV Zlín -
  • 16.02  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 16.02  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 16.02  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 16.02  
    FK Jablonec SFC Opava -

22. kolejka

  • 23.02  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -
  • 23.02  
    Sigma Ołomuniec 1. FK Pribram -
  • 23.02  
    Slovan Liberec Dukla Praga -
  • 23.02  
    Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 23.02  
    FK Mladá Boleslav FK Jablonec -
  • 23.02  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 23.02  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 23.02  
    Slavia Praga 1. FC Slovácko -

23. kolejka

  • 02.03  
    Slovan Liberec Sparta Praga -
  • 02.03  
    Dukla Praga Sigma Ołomuniec -
  • 02.03  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 02.03  
    1. FK Pribram MFK Karwina -
  • 02.03  
    Bohemians Praga Slavia Praga -
  • 02.03  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 02.03  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 02.03  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -

24. kolejka

  • 09.03  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 09.03  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 09.03  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 09.03  
    FC FASTAV Zlín Dukla Praga -
  • 09.03  
    Sigma Ołomuniec Slovan Liberec -
  • 09.03  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 09.03  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 09.03  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -

25. kolejka

  • 16.03  
    Sparta Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.03  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 16.03  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -
  • 16.03  
    Dukla Praga MFK Karwina -
  • 16.03  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 16.03  
    Bohemians Praga SFC Opava -
  • 16.03  
    1. FC Slovácko FK Jablonec -
  • 16.03  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -

26. kolejka

  • 30.03  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 30.03  
    FK Jablonec 1. FK Pribram -
  • 30.03  
    MFK Karwina Banik Ostrawa -
  • 30.03  
    SFC Opava Dukla Praga -
  • 30.03  
    Slavia Praga Slovan Liberec -
  • 30.03  
    FK Mladá Boleslav Sparta Praga -
  • 30.03  
    FC FASTAV Zlín Sigma Ołomuniec -
  • 30.03  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -

27. kolejka

  • 06.04  
    Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 06.04  
    Dukla Praga Slavia Praga -
  • 06.04  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 06.04  
    Bohemians Praga FK Mladá Boleslav -
  • 06.04  
    1. FK Pribram SFC Opava -
  • 06.04  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 06.04  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 06.04  
    Banik Ostrawa FK Teplice -

28. kolejka

  • 13.04  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 13.04  
    1. FC Slovácko 1. FK Pribram -
  • 13.04  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 13.04  
    FK Jablonec Dukla Praga -
  • 13.04  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 13.04  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 13.04  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 13.04  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -

29. kolejka

  • 20.04  
    FC FASTAV Zlín Slavia Praga -
  • 20.04  
    Sparta Praga MFK Karwina -
  • 20.04  
    Dukla Praga FK Mladá Boleslav -
  • 20.04  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 20.04  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 20.04  
    1. FK Pribram Viktoria Pilzno -
  • 20.04  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 20.04  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -

30. kolejka

  • 27.04  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 27.04  
    FK Teplice 1. FK Pribram -
  • 27.04  
    FK Jablonec Banik Ostrawa -
  • 27.04  
    Viktoria Pilzno Dukla Praga -
  • 27.04  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 27.04  
    SFC Opava Sparta Praga -
  • 27.04  
    Slavia Praga Sigma Ołomuniec -
  • 27.04  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -