Czechy - Czech Liga

1. kolejka - Czech Liga

  • 20.07 18:30
  • 21.07 17:00
  • 21.07 17:00
  • 21.07 17:00
  • 21.07 19:00
  • 22.07 15:00
  • 22.07 18:00
  • 23.07 18:00

Tabela Czech Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Banik Ostrawa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Bohemians Praga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Dukla Praga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FK Jablonec 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 MFK Karwina 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FK Mladá Boleslav 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 SFC Opava 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 1. FK Pribram 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Sigma Ołomuniec 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Slavia Praga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Slovan Liberec 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 1. FC Slovácko 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Sparta Praga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 FK Teplice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Viktoria Pilzno 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 FC FASTAV Zlín 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 27.07 18:30
  • 28.07 17:00
  • 28.07 17:00
  • 28.07 17:00
  • 28.07 19:00
  • 29.07 15:00
  • 29.07 18:00
  • 30.07 18:00

Terminarz / Wyniki Czech Liga

1. kolejka

  • 20.07 18:30  
    Dukla Praga Viktoria Pilzno -
  • 21.07 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 21.07 17:00  
    Slovan Liberec MFK Karwina -
  • 21.07 17:00  
    1. FK Pribram FK Teplice -
  • 21.07 19:00  
    Sparta Praga SFC Opava -
  • 22.07 15:00  
    Bohemians Praga 1. FC Slovácko -
  • 22.07 18:00  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 23.07 18:00  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -

2. kolejka

  • 27.07 18:30  
    FK Mladá Boleslav Sigma Ołomuniec -
  • 28.07 17:00  
    1. FK Pribram Bohemians Praga -
  • 28.07 17:00  
    SFC Opava FC FASTAV Zlín -
  • 28.07 17:00  
    1. FC Slovácko Banik Ostrawa -
  • 28.07 19:00  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 29.07 15:00  
    FK Teplice Dukla Praga -
  • 29.07 18:00  
    FK Jablonec Sparta Praga -
  • 30.07 18:00  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -

3. kolejka

  • 03.08 18:30  
    Slavia Praga SFC Opava -
  • 04.08 17:00  
    Banik Ostrawa 1. FK Pribram -
  • 04.08 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Jablonec -
  • 04.08 17:00  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 04.08 19:00  
    Sigma Ołomuniec Viktoria Pilzno -
  • 05.08 15:00  
    MFK Karwina FK Mladá Boleslav -
  • 05.08 18:00  
    Sparta Praga 1. FC Slovácko -
  • 06.08 18:00  
    Dukla Praga Bohemians Praga -

4. kolejka

  • 11.08  
    Bohemians Praga Banik Ostrawa -
  • 11.08  
    1. FK Pribram Dukla Praga -
  • 11.08  
    SFC Opava Slovan Liberec -
  • 11.08  
    FK Teplice Sparta Praga -
  • 11.08  
    1. FC Slovácko Sigma Ołomuniec -
  • 11.08  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 11.08  
    FK Mladá Boleslav Slavia Praga -
  • 11.08  
    FK Jablonec MFK Karwina -

5. kolejka

  • 18.08  
    Dukla Praga 1. FC Slovácko -
  • 18.08  
    Slovan Liberec Bohemians Praga -
  • 18.08  
    Sparta Praga 1. FK Pribram -
  • 18.08  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 18.08  
    FC FASTAV Zlín FK Teplice -
  • 18.08  
    Slavia Praga FK Jablonec -
  • 18.08  
    FK Mladá Boleslav SFC Opava -
  • 18.08  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -

6. kolejka

  • 25.08  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -
  • 25.08  
    1. FK Pribram Slovan Liberec -
  • 25.08  
    Bohemians Praga Sparta Praga -
  • 25.08  
    SFC Opava MFK Karwina -
  • 25.08  
    FK Teplice Slavia Praga -
  • 25.08  
    Viktoria Pilzno FK Mladá Boleslav -
  • 25.08  
    Banik Ostrawa Dukla Praga -
  • 25.08  
    1. FC Slovácko FC FASTAV Zlín -

7. kolejka

  • 01.09  
    Sparta Praga Dukla Praga -
  • 01.09  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 01.09  
    Sigma Ołomuniec Bohemians Praga -
  • 01.09  
    FC FASTAV Zlín 1. FK Pribram -
  • 01.09  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 01.09  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -
  • 01.09  
    FK Mladá Boleslav FK Teplice -
  • 01.09  
    SFC Opava FK Jablonec -

8. kolejka

  • 15.09  
    Bohemians Praga FC FASTAV Zlín -
  • 15.09  
    1. FK Pribram Sigma Ołomuniec -
  • 15.09  
    Banik Ostrawa Sparta Praga -
  • 15.09  
    Dukla Praga Slovan Liberec -
  • 15.09  
    FK Jablonec FK Mladá Boleslav -
  • 15.09  
    Viktoria Pilzno SFC Opava -
  • 15.09  
    FK Teplice MFK Karwina -
  • 15.09  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -

9. kolejka

  • 22.09  
    Sparta Praga Slovan Liberec -
  • 22.09  
    Sigma Ołomuniec Dukla Praga -
  • 22.09  
    FC FASTAV Zlín Banik Ostrawa -
  • 22.09  
    Slavia Praga Bohemians Praga -
  • 22.09  
    MFK Karwina 1. FK Pribram -
  • 22.09  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko -
  • 22.09  
    SFC Opava FK Teplice -
  • 22.09  
    FK Jablonec Viktoria Pilzno -

10. kolejka

  • 29.09  
    Bohemians Praga MFK Karwina -
  • 29.09  
    1. FK Pribram FK Mladá Boleslav -
  • 29.09  
    Banik Ostrawa Slavia Praga -
  • 29.09  
    Dukla Praga FC FASTAV Zlín -
  • 29.09  
    Slovan Liberec Sigma Ołomuniec -
  • 29.09  
    Viktoria Pilzno Sparta Praga -
  • 29.09  
    FK Teplice FK Jablonec -
  • 29.09  
    1. FC Slovácko SFC Opava -

11. kolejka

  • 06.10  
    Sigma Ołomuniec Sparta Praga -
  • 06.10  
    FC FASTAV Zlín Slovan Liberec -
  • 06.10  
    Slavia Praga 1. FK Pribram -
  • 06.10  
    MFK Karwina Dukla Praga -
  • 06.10  
    FK Mladá Boleslav Banik Ostrawa -
  • 06.10  
    SFC Opava Bohemians Praga -
  • 06.10  
    FK Jablonec 1. FC Slovácko -
  • 06.10  
    Viktoria Pilzno FK Teplice -

12. kolejka

  • 20.10  
    Bohemians Praga Viktoria Pilzno -
  • 20.10  
    1. FK Pribram FK Jablonec -
  • 20.10  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 20.10  
    Dukla Praga SFC Opava -
  • 20.10  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 20.10  
    Sparta Praga FK Mladá Boleslav -
  • 20.10  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -
  • 20.10  
    1. FC Slovácko FK Teplice -

13. kolejka

  • 27.10  
    FC FASTAV Zlín Sparta Praga -
  • 27.10  
    Slavia Praga Dukla Praga -
  • 27.10  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 27.10  
    FK Mladá Boleslav Bohemians Praga -
  • 27.10  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 27.10  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 27.10  
    Viktoria Pilzno 1. FC Slovácko -
  • 27.10  
    FK Teplice Banik Ostrawa -

14. kolejka

  • 03.11  
    Bohemians Praga FK Teplice -
  • 03.11  
    1. FK Pribram 1. FC Slovácko -
  • 03.11  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 03.11  
    Dukla Praga FK Jablonec -
  • 03.11  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 03.11  
    Sparta Praga Slavia Praga -
  • 03.11  
    Sigma Ołomuniec SFC Opava -
  • 03.11  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -

15. kolejka

  • 10.11  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 10.11  
    MFK Karwina Sparta Praga -
  • 10.11  
    FK Mladá Boleslav Dukla Praga -
  • 10.11  
    SFC Opava Banik Ostrawa -
  • 10.11  
    FK Jablonec Bohemians Praga -
  • 10.11  
    Viktoria Pilzno 1. FK Pribram -
  • 10.11  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -
  • 10.11  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -

16. kolejka

  • 24.11  
    Bohemians Praga 1. FK Pribram -
  • 24.11  
    MFK Karwina Slavia Praga -
  • 24.11  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 24.11  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 24.11  
    Sparta Praga FK Jablonec -
  • 24.11  
    Slovan Liberec Viktoria Pilzno -
  • 24.11  
    Dukla Praga FK Teplice -
  • 24.11  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -

17. kolejka

  • 01.12  
    Bohemians Praga Dukla Praga -
  • 01.12  
    1. FK Pribram Banik Ostrawa -
  • 01.12  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 01.12  
    SFC Opava Slavia Praga -
  • 01.12  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 01.12  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 01.12  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 01.12  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -

18. kolejka

  • 08.12  
    Banik Ostrawa Bohemians Praga -
  • 08.12  
    Dukla Praga 1. FK Pribram -
  • 08.12  
    Slovan Liberec SFC Opava -
  • 08.12  
    Sparta Praga FK Teplice -
  • 08.12  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 08.12  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 08.12  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 08.12  
    MFK Karwina FK Jablonec -

19. kolejka

  • 15.12  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 15.12  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -
  • 15.12  
    1. FK Pribram Sparta Praga -
  • 15.12  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 15.12  
    1. FC Slovácko Dukla Praga -
  • 15.12  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 15.12  
    Viktoria Pilzno MFK Karwina -
  • 15.12  
    SFC Opava FK Mladá Boleslav -

20. kolejka

  • 09.02  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -
  • 09.02  
    Slovan Liberec 1. FK Pribram -
  • 09.02  
    Sparta Praga Bohemians Praga -
  • 09.02  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 09.02  
    Slavia Praga FK Teplice -
  • 09.02  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 09.02  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 09.02  
    Dukla Praga Banik Ostrawa -

21. kolejka

  • 16.02  
    Dukla Praga Sparta Praga -
  • 16.02  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -
  • 16.02  
    Bohemians Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.02  
    1. FK Pribram FC FASTAV Zlín -
  • 16.02  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 16.02  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 16.02  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 16.02  
    FK Jablonec SFC Opava -

22. kolejka

  • 23.02  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -
  • 23.02  
    Sigma Ołomuniec 1. FK Pribram -
  • 23.02  
    Slovan Liberec Dukla Praga -
  • 23.02  
    Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 23.02  
    FK Mladá Boleslav FK Jablonec -
  • 23.02  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 23.02  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 23.02  
    Slavia Praga 1. FC Slovácko -

23. kolejka

  • 02.03  
    Slovan Liberec Sparta Praga -
  • 02.03  
    Dukla Praga Sigma Ołomuniec -
  • 02.03  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 02.03  
    1. FK Pribram MFK Karwina -
  • 02.03  
    Bohemians Praga Slavia Praga -
  • 02.03  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 02.03  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 02.03  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -

24. kolejka

  • 09.03  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 09.03  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 09.03  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 09.03  
    FC FASTAV Zlín Dukla Praga -
  • 09.03  
    Sigma Ołomuniec Slovan Liberec -
  • 09.03  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 09.03  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 09.03  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -

25. kolejka

  • 16.03  
    Sparta Praga Sigma Ołomuniec -
  • 16.03  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 16.03  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -
  • 16.03  
    Dukla Praga MFK Karwina -
  • 16.03  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 16.03  
    Bohemians Praga SFC Opava -
  • 16.03  
    1. FC Slovácko FK Jablonec -
  • 16.03  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -

26. kolejka

  • 30.03  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 30.03  
    FK Jablonec 1. FK Pribram -
  • 30.03  
    MFK Karwina Banik Ostrawa -
  • 30.03  
    SFC Opava Dukla Praga -
  • 30.03  
    Slavia Praga Slovan Liberec -
  • 30.03  
    FK Mladá Boleslav Sparta Praga -
  • 30.03  
    FC FASTAV Zlín Sigma Ołomuniec -
  • 30.03  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -

27. kolejka

  • 06.04  
    Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 06.04  
    Dukla Praga Slavia Praga -
  • 06.04  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 06.04  
    Bohemians Praga FK Mladá Boleslav -
  • 06.04  
    1. FK Pribram SFC Opava -
  • 06.04  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 06.04  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 06.04  
    Banik Ostrawa FK Teplice -

28. kolejka

  • 13.04  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 13.04  
    1. FC Slovácko 1. FK Pribram -
  • 13.04  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 13.04  
    FK Jablonec Dukla Praga -
  • 13.04  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 13.04  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 13.04  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 13.04  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -

29. kolejka

  • 20.04  
    FC FASTAV Zlín Slavia Praga -
  • 20.04  
    Sparta Praga MFK Karwina -
  • 20.04  
    Dukla Praga FK Mladá Boleslav -
  • 20.04  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 20.04  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 20.04  
    1. FK Pribram Viktoria Pilzno -
  • 20.04  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 20.04  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -

30. kolejka

  • 27.04  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 27.04  
    FK Teplice 1. FK Pribram -
  • 27.04  
    FK Jablonec Banik Ostrawa -
  • 27.04  
    Viktoria Pilzno Dukla Praga -
  • 27.04  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 27.04  
    SFC Opava Sparta Praga -
  • 27.04  
    Slavia Praga Sigma Ołomuniec -
  • 27.04  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -