Czechy - 2. liga

9. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dynamo Czeskie Budziejowice 8 18   6 0 2   15 - 7 8
2 FC Vysočina Jihlava 9 17   5 2 2   16 - 8 8
3 FC Hradec Králové 8 17   5 2 1   10 - 4 6
4 FK Usti nad Łabą 9 16   5 1 3   14 - 13 1
5 FK Pardubice 9 15   4 3 2   16 - 10 6
6 FK Varnsdorf 8 15   4 3 1   5 - 3 2
7 FK Prostějov 9 15   4 3 2   9 - 9 0
8 MFK Vítkovice 9 14   4 2 3   14 - 14 0
9 1. FC Brno 9 12   3 3 3   18 - 15 3
10 FK Baník Sokolov 9 11   3 2 4   10 - 12 -2
11 1. SC Znojmo 9 9   2 3 4   11 - 14 -3
12 Viktoria Żiżkov Praga 8 7   1 4 3   11 - 15 -4
13 FC Sellier & Bellot Vlašim 9 7   1 4 4   12 - 17 -5
14 MFK Chrudim 9 7   2 1 6   10 - 17 -7
15 FK MAS Táborsko 8 5   1 2 5   9 - 14 -5
16 FK Fotbal Trzyniec 8 4   1 1 6   6 - 14 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 29.09 10:15
  • 29.09 10:15
  • 29.09 16:30
  • 30.09 10:15
  • 30.09 15:00
  • 30.09 16:30
  • 30.09 17:00
  • 11.10 17:30

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lukasz Magera(1. FC Brno) 8 3
Michal Petráň(FK Pardubice) 6 0
Martin Jindráček(FK Usti nad Łabą) 5 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matúš Lacko(1. SC Znojmo) 1 3 4
Matěj Končal(MFK Vítkovice) 1 2 3
Jan Prosek(FK Pardubice) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 2. liga

9. kolejka

10. kolejka

  • 29.09 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec FC Vysočina Jihlava -
  • 29.09 10:15  
    MFK Chrudim FC Hradec Králové -
  • 29.09 16:30  
    FK Prostějov FK Pardubice -
  • 30.09 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 30.09 15:00  
    1. FC Brno FK Varnsdorf -
  • 30.09 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Baník Sokolov -
  • 30.09 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. SC Znojmo -
  • 11.10 17:30  
    FK Usti nad Łabą MFK Vítkovice -

11. kolejka

  • 05.10 17:00  
    MFK Vítkovice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 05.10 18:00  
    1. SC Znojmo 1. FC Brno -
  • 05.10 18:00  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -
  • 06.10 10:15  
    FK Pardubice FK Usti nad Łabą -
  • 06.10 10:15  
    FK Baník Sokolov Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 07.10 16:00  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 07.10 16:00  
    FC Hradec Králové FK Fotbal Trzyniec -
  • 07.10 16:00  
    FK Varnsdorf Viktoria Żiżkov Praga -

12. kolejka

  • 19.10 18:00  
    1. SC Znojmo FK Pardubice -
  • 19.10 18:00  
    FK Usti nad Łabą FK MAS Táborsko -
  • 20.10 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Chrudim -
  • 20.10 15:30  
    FK Prostějov MFK Vítkovice -
  • 21.10 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 21.10 15:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 21.10 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC Hradec Králové -
  • 21.10 18:00  
    1. FC Brno FK Baník Sokolov -

13. kolejka

  • 27.10  
    FK MAS Táborsko 1. SC Znojmo -
  • 27.10  
    FK Baník Sokolov FK Pardubice -
  • 27.10  
    MFK Vítkovice Viktoria Żiżkov Praga -
  • 27.10  
    FC Hradec Králové 1. FC Brno -
  • 27.10  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 27.10  
    FC Vysočina Jihlava FK Prostějov -
  • 27.10  
    FK Fotbal Trzyniec FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 27.10  
    MFK Chrudim Dynamo Czeskie Budziejowice -

14. kolejka

  • 03.11  
    1. SC Znojmo FK Baník Sokolov -
  • 03.11  
    FK Pardubice FK MAS Táborsko -
  • 03.11  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 03.11  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 03.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC Vysočina Jihlava -
  • 03.11  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 03.11  
    1. FC Brno MFK Vítkovice -
  • 03.11  
    FK Usti nad Łabą FC Hradec Králové -

15. kolejka

  • 10.11  
    FK Baník Sokolov FK MAS Táborsko -
  • 10.11  
    MFK Vítkovice 1. SC Znojmo -
  • 10.11  
    FC Hradec Králové FK Pardubice -
  • 10.11  
    FK Varnsdorf Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 10.11  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 10.11  
    FK Fotbal Trzyniec 1. FC Brno -
  • 10.11  
    MFK Chrudim FK Prostějov -
  • 10.11  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Viktoria Żiżkov Praga -

16. kolejka

  • 24.11  
    FK Baník Sokolov MFK Vítkovice -
  • 24.11  
    1. SC Znojmo FC Hradec Králové -
  • 24.11  
    FK MAS Táborsko FK Varnsdorf -
  • 24.11  
    FK Pardubice FC Vysočina Jihlava -
  • 24.11  
    FK Prostějov FK Fotbal Trzyniec -
  • 24.11  
    FK Usti nad Łabą MFK Chrudim -
  • 24.11  
    1. FC Brno FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 24.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Viktoria Żiżkov Praga -

17. kolejka

  • 02.03  
    FC Vysočina Jihlava 1. SC Znojmo -
  • 02.03  
    FK Varnsdorf FK Pardubice -
  • 02.03  
    MFK Vítkovice FK MAS Táborsko -
  • 02.03  
    FC Hradec Králové FK Baník Sokolov -
  • 02.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 02.03  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -
  • 02.03  
    MFK Chrudim 1. FC Brno -
  • 02.03  
    FK Fotbal Trzyniec FK Usti nad Łabą -

18. kolejka

  • 09.03  
    MFK Vítkovice FC Hradec Králové -
  • 09.03  
    FK Baník Sokolov FK Varnsdorf -
  • 09.03  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -
  • 09.03  
    FK Pardubice FK Fotbal Trzyniec -
  • 09.03  
    1. SC Znojmo MFK Chrudim -
  • 09.03  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 09.03  
    1. FC Brno Viktoria Żiżkov Praga -
  • 09.03  
    FK Prostějov Dynamo Czeskie Budziejowice -

19. kolejka

  • 16.03  
    FK Fotbal Trzyniec 1. SC Znojmo -
  • 16.03  
    MFK Chrudim FK Pardubice -
  • 16.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK MAS Táborsko -
  • 16.03  
    FC Vysočina Jihlava FK Baník Sokolov -
  • 16.03  
    FK Varnsdorf MFK Vítkovice -
  • 16.03  
    FC Hradec Králové FK Prostějov -
  • 16.03  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Brno -
  • 16.03  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Usti nad Łabą -

20. kolejka

  • 30.03  
    FC Hradec Králové FK Varnsdorf -
  • 30.03  
    MFK Vítkovice FC Vysočina Jihlava -
  • 30.03  
    FK MAS Táborsko FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.03  
    FK Baník Sokolov MFK Chrudim -
  • 30.03  
    FK Pardubice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 30.03  
    1. SC Znojmo Viktoria Żiżkov Praga -
  • 30.03  
    FK Usti nad Łabą Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 30.03  
    1. FC Brno FK Prostějov -

21. kolejka

  • 06.04  
    FK Prostějov 1. SC Znojmo -
  • 06.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -
  • 06.04  
    MFK Chrudim FK MAS Táborsko -
  • 06.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Baník Sokolov -
  • 06.04  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Vítkovice -
  • 06.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Hradec Králové -
  • 06.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Varnsdorf -
  • 06.04  
    1. FC Brno FK Usti nad Łabą -

22. kolejka

  • 13.04  
    FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava -
  • 13.04  
    FK Baník Sokolov FK Fotbal Trzyniec -
  • 13.04  
    FK Varnsdorf MFK Chrudim -
  • 13.04  
    1. SC Znojmo FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 13.04  
    FK Pardubice Viktoria Żiżkov Praga -
  • 13.04  
    MFK Vítkovice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 13.04  
    FK Usti nad Łabą FK Prostějov -
  • 13.04  
    FK MAS Táborsko 1. FC Brno -

23. kolejka

  • 17.04  
    FK Usti nad Łabą 1. SC Znojmo -
  • 17.04  
    1. FC Brno FK Pardubice -
  • 17.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK MAS Táborsko -
  • 17.04  
    FK Prostějov FK Baník Sokolov -
  • 17.04  
    MFK Chrudim MFK Vítkovice -
  • 17.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Hradec Králové -
  • 17.04  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 17.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Vysočina Jihlava -

24. kolejka

  • 20.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Fotbal Trzyniec -
  • 20.04  
    FC Hradec Králové MFK Chrudim -
  • 20.04  
    FK Baník Sokolov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 20.04  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 20.04  
    1. SC Znojmo Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.04  
    FK Pardubice FK Prostějov -
  • 20.04  
    FK Varnsdorf 1. FC Brno -
  • 20.04  
    MFK Vítkovice FK Usti nad Łabą -

25. kolejka

  • 27.04  
    1. FC Brno 1. SC Znojmo -
  • 27.04  
    FK Usti nad Łabą FK Pardubice -
  • 27.04  
    FK Prostějov FK MAS Táborsko -
  • 27.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Baník Sokolov -
  • 27.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Vítkovice -
  • 27.04  
    FK Fotbal Trzyniec FC Hradec Králové -
  • 27.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Varnsdorf -
  • 27.04  
    MFK Chrudim FC Vysočina Jihlava -

26. kolejka

  • 04.05  
    FK Pardubice 1. SC Znojmo -
  • 04.05  
    MFK Chrudim FK Fotbal Trzyniec -
  • 04.05  
    FK Varnsdorf FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 04.05  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 04.05  
    FC Hradec Králové Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 04.05  
    MFK Vítkovice FK Prostějov -
  • 04.05  
    FK Baník Sokolov 1. FC Brno -
  • 04.05  
    FK MAS Táborsko FK Usti nad Łabą -

27. kolejka

  • 08.05  
    1. SC Znojmo FK MAS Táborsko -
  • 08.05  
    FK Pardubice FK Baník Sokolov -
  • 08.05  
    Viktoria Żiżkov Praga MFK Vítkovice -
  • 08.05  
    1. FC Brno FC Hradec Králové -
  • 08.05  
    FK Usti nad Łabą FK Varnsdorf -
  • 08.05  
    FK Prostějov FC Vysočina Jihlava -
  • 08.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.05  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Chrudim -

28. kolejka

  • 11.05  
    FK Baník Sokolov 1. SC Znojmo -
  • 11.05  
    FK MAS Táborsko FK Pardubice -
  • 11.05  
    MFK Chrudim FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 11.05  
    FK Fotbal Trzyniec Viktoria Żiżkov Praga -
  • 11.05  
    FC Vysočina Jihlava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 11.05  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -
  • 11.05  
    MFK Vítkovice 1. FC Brno -
  • 11.05  
    FC Hradec Králové FK Usti nad Łabą -

29. kolejka

  • 18.05  
    FK MAS Táborsko FK Baník Sokolov -
  • 18.05  
    1. SC Znojmo MFK Vítkovice -
  • 18.05  
    FK Pardubice FC Hradec Králové -
  • 18.05  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Varnsdorf -
  • 18.05  
    FK Usti nad Łabą FC Vysočina Jihlava -
  • 18.05  
    1. FC Brno FK Fotbal Trzyniec -
  • 18.05  
    FK Prostějov MFK Chrudim -
  • 18.05  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -

30. kolejka

  • 25.05  
    FK Varnsdorf 1. SC Znojmo -
  • 25.05  
    MFK Vítkovice FK Pardubice -
  • 25.05  
    FC Hradec Králové FK MAS Táborsko -
  • 25.05  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 25.05  
    FK Fotbal Trzyniec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 25.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Prostějov -
  • 25.05  
    FC Vysočina Jihlava 1. FC Brno -
  • 25.05  
    FK Baník Sokolov FK Usti nad Łabą -