Czechy - 2. liga czeska

8. kolejka - 2. liga czeska

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Zaległe mecze

  • 10.10 16:00
  • 20.09 16:30
  • 14.10 16:00

Tabela 2. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Hradec Králové 6 14   4 2 0   9 - 4 5
2 Viktoria Żiżkov Praga 5 12   4 0 1   10 - 4 6
3 SK Líšeň 6 12   3 3 0   12 - 7 5
4 FK Usti nad Łabą 6 11   3 2 1   10 - 7 3
5 Dukla Praga 6 9   2 3 1   10 - 6 4
6 FC Vysočina Jihlava 6 7   2 1 3   12 - 10 2
7 MFK Chrudim 5 7   2 1 2   5 - 4 1
8 FK Varnsdorf 6 7   1 4 1   5 - 6 -1
9 FK Prostějov 5 6   1 3 1   4 - 5 -1
10 FK Blansko 6 6   1 3 2   7 - 10 -3
11 FC Sellier & Bellot Vlašim 4 4   1 1 2   7 - 6 1
12 FK MAS Táborsko 5 2   0 2 3   3 - 8 -5
13 Slavoj Wyszegrad 4 1   0 1 3   1 - 9 -8
14 FK Fotbal Trzyniec 4 0   0 0 4   3 - 12 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Strzelcy 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jaroslav Diviš(Viktoria Żiżkov Praga) 5 0
Filip Vedral(FC Vysočina Jihlava) 3 0
Marek Szotkowski(SK Líšeň) 3 0

Kartkowicze 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Radek Buchta(FK Blansko) 1 3 4
Jiří Spáčil(FK Prostějov) 1 2 3
Šimon Šmehyl(FK Prostějov) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 2. liga czeska

3. kolejka

4. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

  • przełożony  
    FK Usti nad Łabą Viktoria Żiżkov Praga -
  • przełożony  
    SK Líšeň MFK Chrudim -
  • przełożony  
    FK Fotbal Trzyniec FC Hradec Králové -
  • przełożony  
    FK Prostějov Slavoj Wyszegrad -
  • przełożony  
    Dukla Praga FC Vysočina Jihlava -
  • przełożony  
    FK Blansko FK MAS Táborsko -
  • przełożony  
    FK Varnsdorf FC Sellier & Bellot Vlašim -

8. kolejka

  • przełożony  
    FC Hradec Králové FK Usti nad Łabą -
  • przełożony  
    FC Vysočina Jihlava FK Blansko -
  • przełożony  
    MFK Chrudim FK Prostějov -
  • przełożony  
    Slavoj Wyszegrad FK Fotbal Trzyniec -
  • przełożony  
    Viktoria Żiżkov Praga SK Líšeň -
  • przełożony  
    FK MAS Táborsko FK Varnsdorf -
  • przełożony  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Dukla Praga -

9. kolejka

  • przełożony  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Vysočina Jihlava -
  • przełożony  
    FK Varnsdorf Viktoria Żiżkov Praga -
  • przełożony  
    FK Prostějov FK Usti nad Łabą -
  • przełożony  
    FK Fotbal Trzyniec FK MAS Táborsko -
  • przełożony  
    Dukla Praga MFK Chrudim -
  • przełożony  
    FK Blansko FC Hradec Králové -
  • przełożony  
    SK Líšeň Slavoj Wyszegrad -

10. kolejka

  • przełożony  
    MFK Chrudim FK Blansko -
  • przełożony  
    Slavoj Wyszegrad FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • przełożony  
    FK Usti nad Łabą FK Fotbal Trzyniec -
  • przełożony  
    Viktoria Żiżkov Praga Dukla Praga -
  • przełożony  
    FC Hradec Králové FK Prostějov -
  • przełożony  
    FK MAS Táborsko SK Líšeň -
  • przełożony  
    FC Vysočina Jihlava FK Varnsdorf -

11. kolejka

  • 06.11 18:00  
    FC Vysočina Jihlava FK MAS Táborsko -
  • 07.11 14:00  
    SK Líšeň FK Prostějov -
  • 07.11 14:00  
    FK Blansko FK Usti nad Łabą -
  • 07.11 14:00  
    Dukla Praga FC Hradec Králové -
  • 07.11 14:00  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Chrudim -
  • 08.11 14:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 08.11 14:00  
    FK Varnsdorf Slavoj Wyszegrad -

12. kolejka

  • 20.11 18:00  
    FK Usti nad Łabą SK Líšeň -
  • 21.11 13:30  
    FK Prostějov FK Fotbal Trzyniec -
  • 21.11 13:30  
    MFK Chrudim FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 21.11 13:30  
    Slavoj Wyszegrad FK Blansko -
  • 22.11 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 22.11 13:30  
    FK MAS Táborsko Dukla Praga -
  • 22.11 13:30  
    FC Hradec Králové FK Varnsdorf -

13. kolejka

  • 06.03 14:30  
    Dukla Praga FK Usti nad Łabą -
  • 06.03 14:30  
    SK Líšeň FC Hradec Králové -
  • 06.03 14:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK MAS Táborsko -
  • 06.03 14:30  
    FC Vysočina Jihlava Slavoj Wyszegrad -
  • 06.03 14:30  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -
  • 06.03 14:30  
    Viktoria Żiżkov Praga MFK Chrudim -
  • 07.03 10:15  
    FK Blansko FK Fotbal Trzyniec -

14. kolejka

  • 13.03 14:30  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 13.03 14:30  
    Slavoj Wyszegrad Viktoria Żiżkov Praga -
  • 13.03 14:30  
    FK MAS Táborsko MFK Chrudim -
  • 13.03 14:30  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 13.03 14:30  
    FK Prostějov Dukla Praga -
  • 13.03 14:30  
    FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava -
  • 14.03 10:15  
    FK Blansko SK Líšeň -

15. kolejka

  • 20.03 15:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -
  • 20.03 15:00  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 20.03 15:00  
    FK Varnsdorf SK Líšeň -
  • 20.03 15:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -
  • 20.03 15:00  
    Dukla Praga FK Blansko -
  • 20.03 15:00  
    FK MAS Táborsko Slavoj Wyszegrad -
  • 20.03 15:00  
    MFK Chrudim FC Hradec Králové -

16. kolejka

  • 03.04 16:30  
    SK Líšeň FC Vysočina Jihlava -
  • 03.04 16:30  
    FK Usti nad Łabą FK MAS Táborsko -
  • 03.04 16:30  
    FK Fotbal Trzyniec Dukla Praga -
  • 03.04 16:30  
    FK Prostějov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 03.04 16:30  
    FC Hradec Králové Viktoria Żiżkov Praga -
  • 03.04 16:30  
    Slavoj Wyszegrad MFK Chrudim -
  • 04.04 10:15  
    FK Blansko FK Varnsdorf -

17. kolejka

  • 10.04 16:30  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Blansko -
  • 10.04 16:30  
    Slavoj Wyszegrad FC Hradec Králové -
  • 10.04 16:30  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 10.04 16:30  
    MFK Chrudim FK Usti nad Łabą -
  • 10.04 16:30  
    Dukla Praga FK Varnsdorf -
  • 10.04 16:30  
    FC Vysočina Jihlava FK Fotbal Trzyniec -
  • 10.04 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim SK Líšeň -

18. kolejka

  • 14.04 16:30  
    FK Varnsdorf MFK Chrudim -
  • 14.04 16:30  
    FC Hradec Králové FK MAS Táborsko -
  • 14.04 16:30  
    SK Líšeň Dukla Praga -
  • 14.04 16:30  
    FK Fotbal Trzyniec Viktoria Żiżkov Praga -
  • 14.04 16:30  
    FK Blansko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 14.04 16:30  
    FK Prostějov FC Vysočina Jihlava -
  • 14.04 16:30  
    FK Usti nad Łabą Slavoj Wyszegrad -

19. kolejka

  • 17.04 17:00  
    MFK Chrudim SK Líšeň -
  • 17.04 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Blansko -
  • 17.04 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Dukla Praga -
  • 17.04 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 17.04 17:00  
    FC Hradec Králové FK Fotbal Trzyniec -
  • 17.04 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FK Prostějov -
  • 17.04 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Usti nad Łabą -

20. kolejka

  • 24.04 17:00  
    FK Usti nad Łabą FC Hradec Králové -
  • 24.04 17:00  
    SK Líšeň Viktoria Żiżkov Praga -
  • 24.04 17:00  
    Dukla Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 24.04 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec Slavoj Wyszegrad -
  • 24.04 17:00  
    FK Prostějov MFK Chrudim -
  • 24.04 17:00  
    FK Varnsdorf FK MAS Táborsko -
  • 25.04 10:15  
    FK Blansko FC Vysočina Jihlava -

21. kolejka

  • 01.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Varnsdorf -
  • 01.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad SK Líšeň -
  • 01.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Fotbal Trzyniec -
  • 01.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Prostějov -
  • 01.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 01.05 17:00  
    MFK Chrudim Dukla Praga -
  • 01.05 17:00  
    FC Hradec Králové FK Blansko -

22. kolejka

  • 05.05 17:00  
    FK Prostějov FC Hradec Králové -
  • 05.05 17:00  
    SK Líšeň FK MAS Táborsko -
  • 05.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Slavoj Wyszegrad -
  • 05.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Usti nad Łabą -
  • 05.05 17:00  
    FK Blansko MFK Chrudim -
  • 05.05 17:00  
    Dukla Praga Viktoria Żiżkov Praga -
  • 05.05 17:00  
    FK Varnsdorf FC Vysočina Jihlava -

23. kolejka

  • 08.05 17:00  
    FK Prostějov SK Líšeň -
  • 08.05 17:00  
    MFK Chrudim FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FK Varnsdorf -
  • 08.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -
  • 08.05 17:00  
    FC Hradec Králové Dukla Praga -
  • 08.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Blansko -
  • 08.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -

24. kolejka

  • 15.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 15.05 17:00  
    FK Varnsdorf FC Hradec Králové -
  • 15.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 15.05 17:00  
    Dukla Praga FK MAS Táborsko -
  • 15.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 15.05 17:00  
    SK Líšeň FK Usti nad Łabą -
  • 16.05 10:15  
    FK Blansko Slavoj Wyszegrad -

25. kolejka

  • 22.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 22.05 17:00  
    FC Hradec Králové SK Líšeň -
  • 22.05 17:00  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 22.05 17:00  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FC Vysočina Jihlava -
  • 22.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Blansko -
  • 22.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą Dukla Praga -

26. kolejka

  • 29.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -
  • 29.05 17:00  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 29.05 17:00  
    Dukla Praga Slavoj Wyszegrad -
  • 29.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 29.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Hradec Králové -
  • 29.05 17:00  
    SK Líšeň FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.05 10:15  
    FK Blansko FK Prostějov -