Czechy - 2. liga czeska

22. kolejka - 2. liga czeska

Tabela 2. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Hradec Králové 22 52   16 4 2   45 - 17 28
2 SK Líšeň 22 42   11 9 2   37 - 21 16
3 FK Prostějov 22 39   11 6 5   36 - 29 7
4 FC Sellier & Bellot Vlašim 22 33   9 6 7   34 - 27 7
5 Viktoria Żiżkov Praga 22 33   10 3 9   30 - 31 -1
6 FK Usti nad Łabą 22 32   9 5 8   20 - 27 -7
7 Dukla Praga 22 31   8 7 7   31 - 25 6
8 MFK Chrudim 22 31   9 4 9   29 - 25 4
9 FC Vysočina Jihlava 22 27   7 6 9   34 - 37 -3
10 FK Fotbal Trzyniec 22 26   7 5 10   26 - 30 -4
11 FK Varnsdorf 22 25   5 10 7   17 - 24 -7
12 FK MAS Táborsko 22 24   6 6 10   20 - 23 -3
13 FK Blansko 22 23   6 5 11   26 - 28 -2
14 Slavoj Wyszegrad 22 5   1 2 19   11 - 52 -41
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 08.05 15:45
  • 08.05 16:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 09.05 10:15
  • 09.05 17:00

Strzelcy 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ladislav Mužík(MFK Chrudim) 12 6
Jaroslav Málek(SK Líšeň) 12 9
Marek Červenka(FC Sellier & Bellot Vlašim) 8 0

Kartkowicze 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Solomon Omale(FK Prostějov) 1 11 12
Michal Leibl(FC Hradec Králové) 1 8 9
Jakub Navrátil(FK MAS Táborsko) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 2. liga czeska

23. kolejka

  • 08.05 15:45  
    FC Hradec Králové Dukla Praga -
  • 08.05 16:00  
    FK Usti nad Łabą FK Blansko -
  • 08.05 17:00  
    FK Prostějov SK Líšeň -
  • 08.05 17:00  
    MFK Chrudim FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FK Varnsdorf -
  • 09.05 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 09.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -

24. kolejka

  • 14.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 15.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 15.05 17:00  
    FK Blansko Slavoj Wyszegrad -
  • 16.05 17:00  
    FK Varnsdorf FC Hradec Králové -
  • 16.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 17.05 17:00  
    Dukla Praga FK MAS Táborsko -
  • 17.05 17:00  
    SK Líšeň FK Usti nad Łabą -

25. kolejka

  • 22.05 15:00  
    FK MAS Táborsko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 22.05 15:00  
    FC Hradec Králové SK Líšeň -
  • 22.05 15:00  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 22.05 15:00  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.05 15:00  
    Slavoj Wyszegrad FC Vysočina Jihlava -
  • 22.05 15:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Blansko -
  • 22.05 15:00  
    FK Usti nad Łabą Dukla Praga -

26. kolejka

  • 30.05 15:00  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -
  • 30.05 15:00  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 30.05 15:00  
    Dukla Praga Slavoj Wyszegrad -
  • 30.05 15:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 30.05 15:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Hradec Králové -
  • 30.05 15:00  
    FK Blansko FK Prostějov -
  • 30.05 15:00  
    SK Líšeň FK Fotbal Trzyniec -