Czechy - 2. liga czeska

12. kolejka - 2. liga czeska

Tabela 2. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Hradec Králové 12 25   7 4 1   19 - 9 10
2 SK Líšeň 12 23   6 5 1   21 - 14 7
3 FK Usti nad Łabą 12 21   6 3 3   15 - 14 1
4 MFK Chrudim 12 20   6 2 4   15 - 9 6
5 FK Prostějov 12 20   5 5 2   17 - 12 5
6 Viktoria Żiżkov Praga 12 19   6 1 5   18 - 16 2
7 FC Sellier & Bellot Vlašim 12 17   5 2 5   19 - 15 4
8 Dukla Praga 12 17   4 5 3   17 - 13 4
9 FK Varnsdorf 12 17   4 5 3   10 - 12 -2
10 FC Vysočina Jihlava 12 15   4 3 5   20 - 20 0
11 FK Fotbal Trzyniec 12 15   4 3 5   18 - 21 -3
12 FK Blansko 12 9   2 3 7   13 - 19 -6
13 FK MAS Táborsko 12 8   2 2 8   9 - 16 -7
14 Slavoj Wyszegrad 12 4   1 1 10   6 - 27 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

13. kolejka (następna)

  • 05.03 18:00
  • 06.03 14:30
  • 06.03 14:30
  • 06.03 14:30
  • 06.03 14:30
  • 07.03 14:30
  • 07.03 14:30

Strzelcy 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ladislav Mužík(MFK Chrudim) 7 3
Jaroslav Málek(SK Líšeň) 7 6
Jaroslav Diviš(Viktoria Żiżkov Praga) 6 0

Kartkowicze 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Solomon Omale(FK Prostějov) 1 6 7
Lukáš Lahodný(FK Blansko) 1 5 6
Michal Leibl(FC Hradec Králové) 1 4 5

Terminarz / Wyniki 2. liga czeska

13. kolejka

  • 05.03 18:00  
    FC Vysočina Jihlava Slavoj Wyszegrad -
  • 06.03 14:30  
    FK Blansko FK Fotbal Trzyniec -
  • 06.03 14:30  
    Dukla Praga FK Usti nad Łabą -
  • 06.03 14:30  
    SK Líšeň FC Hradec Králové -
  • 06.03 14:30  
    Viktoria Żiżkov Praga MFK Chrudim -
  • 07.03 14:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK MAS Táborsko -
  • 07.03 14:30  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -

14. kolejka

  • 12.03 18:00  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 13.03 14:30  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 13.03 14:30  
    Slavoj Wyszegrad Viktoria Żiżkov Praga -
  • 13.03 14:30  
    FK MAS Táborsko MFK Chrudim -
  • 13.03 14:30  
    FK Prostějov Dukla Praga -
  • 14.03 10:15  
    FK Blansko SK Líšeň -
  • 14.03 14:30  
    FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava -

15. kolejka

  • 19.03 18:00  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 20.03 10:15  
    MFK Chrudim FC Hradec Králové -
  • 20.03 15:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -
  • 20.03 15:00  
    Dukla Praga FK Blansko -
  • 20.03 15:00  
    FK MAS Táborsko Slavoj Wyszegrad -
  • 21.03 15:00  
    FK Varnsdorf SK Líšeň -
  • 21.03 15:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -

16. kolejka

  • 02.04 18:00  
    FK Usti nad Łabą FK MAS Táborsko -
  • 03.04 16:30  
    SK Líšeň FC Vysočina Jihlava -
  • 03.04 16:30  
    FK Fotbal Trzyniec Dukla Praga -
  • 03.04 16:30  
    FK Prostějov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 03.04 16:30  
    FK Blansko FK Varnsdorf -
  • 03.04 16:30  
    Slavoj Wyszegrad MFK Chrudim -
  • 04.04 16:30  
    FC Hradec Králové Viktoria Żiżkov Praga -

17. kolejka

  • 10.04 16:30  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Blansko -
  • 10.04 16:30  
    Slavoj Wyszegrad FC Hradec Králové -
  • 10.04 16:30  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 10.04 16:30  
    MFK Chrudim FK Usti nad Łabą -
  • 10.04 16:30  
    Dukla Praga FK Varnsdorf -
  • 10.04 16:30  
    FC Vysočina Jihlava FK Fotbal Trzyniec -
  • 10.04 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim SK Líšeň -

18. kolejka

  • 14.04 16:30  
    FK Varnsdorf MFK Chrudim -
  • 14.04 16:30  
    FC Hradec Králové FK MAS Táborsko -
  • 14.04 16:30  
    SK Líšeň Dukla Praga -
  • 14.04 16:30  
    FK Fotbal Trzyniec Viktoria Żiżkov Praga -
  • 14.04 16:30  
    FK Blansko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 14.04 16:30  
    FK Prostějov FC Vysočina Jihlava -
  • 14.04 16:30  
    FK Usti nad Łabą Slavoj Wyszegrad -

19. kolejka

  • 17.04 17:00  
    MFK Chrudim SK Líšeň -
  • 17.04 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Blansko -
  • 17.04 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Dukla Praga -
  • 17.04 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 17.04 17:00  
    FC Hradec Králové FK Fotbal Trzyniec -
  • 17.04 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FK Prostějov -
  • 17.04 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Usti nad Łabą -

20. kolejka

  • 24.04 17:00  
    FK Usti nad Łabą FC Hradec Králové -
  • 24.04 17:00  
    SK Líšeň Viktoria Żiżkov Praga -
  • 24.04 17:00  
    Dukla Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 24.04 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec Slavoj Wyszegrad -
  • 24.04 17:00  
    FK Prostějov MFK Chrudim -
  • 24.04 17:00  
    FK Varnsdorf FK MAS Táborsko -
  • 25.04 10:15  
    FK Blansko FC Vysočina Jihlava -

21. kolejka

  • 01.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Varnsdorf -
  • 01.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad SK Líšeň -
  • 01.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Fotbal Trzyniec -
  • 01.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Prostějov -
  • 01.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 01.05 17:00  
    MFK Chrudim Dukla Praga -
  • 01.05 17:00  
    FC Hradec Králové FK Blansko -

22. kolejka

  • 05.05 17:00  
    FK Prostějov FC Hradec Králové -
  • 05.05 17:00  
    SK Líšeň FK MAS Táborsko -
  • 05.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Slavoj Wyszegrad -
  • 05.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Usti nad Łabą -
  • 05.05 17:00  
    FK Blansko MFK Chrudim -
  • 05.05 17:00  
    Dukla Praga Viktoria Żiżkov Praga -
  • 05.05 17:00  
    FK Varnsdorf FC Vysočina Jihlava -

23. kolejka

  • 08.05 17:00  
    FK Prostějov SK Líšeň -
  • 08.05 17:00  
    MFK Chrudim FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FK Varnsdorf -
  • 08.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -
  • 08.05 17:00  
    FC Hradec Králové Dukla Praga -
  • 08.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Blansko -
  • 08.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -

24. kolejka

  • 15.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 15.05 17:00  
    FK Varnsdorf FC Hradec Králové -
  • 15.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 15.05 17:00  
    Dukla Praga FK MAS Táborsko -
  • 15.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 15.05 17:00  
    SK Líšeň FK Usti nad Łabą -
  • 16.05 10:15  
    FK Blansko Slavoj Wyszegrad -

25. kolejka

  • 22.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 22.05 17:00  
    FC Hradec Králové SK Líšeň -
  • 22.05 17:00  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 22.05 17:00  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.05 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FC Vysočina Jihlava -
  • 22.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Blansko -
  • 22.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą Dukla Praga -

26. kolejka

  • 29.05 17:00  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -
  • 29.05 17:00  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 29.05 17:00  
    Dukla Praga Slavoj Wyszegrad -
  • 29.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 29.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Hradec Králové -
  • 29.05 17:00  
    SK Líšeň FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.05 10:15  
    FK Blansko FK Prostějov -