Czechy - 2. liga czeska

9. kolejka - 2. liga czeska

Tabela 2. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 1. FC Brno 9 22   7 1 1   20 - 8 12
2 AC Sparta Praha II 9 18   6 0 3   18 - 12 6
3 FK Varnsdorf 9 17   5 2 2   20 - 13 7
4 Dukla Praga 9 17   5 2 2   16 - 11 5
5 SK Líšeň 9 17   5 2 2   15 - 10 5
6 FC Sellier & Bellot Vlašim 9 16   5 1 3   20 - 13 7
7 FK MAS Táborsko 9 16   5 1 3   10 - 7 3
8 FK Prostějov 9 13   4 1 4   10 - 14 -4
9 SFC Opava 9 12   3 3 3   10 - 11 -1
10 FC Vysočina Jihlava 9 11   3 2 4   7 - 12 -5
11 MFK Vyškov 9 10   3 1 5   17 - 12 5
12 FK Usti nad Łabą 9 10   2 4 3   10 - 14 -4
13 Viktoria Żiżkov Praga 9 8   2 2 5   11 - 15 -4
14 1. FK Pribram 9 8   2 2 5   11 - 18 -7
15 MFK Chrudim 9 4   1 1 7   6 - 16 -10
16 FK Fotbal Trzyniec 9 4   1 1 7   8 - 23 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 01.10 16:00
  • 01.10 17:00
  • 01.10 18:00
  • 02.10 10:15
  • 02.10 10:15
  • 02.10 10:15
  • 02.10 18:00
  • 03.10 16:00

Strzelcy 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jakub Řezníček(1. FC Brno) 7 0
Denis Alijagić(FC Sellier & Bellot Vlašim) 6 0
Bienvenue Kanakimana(MFK Vyškov) 5 0

Kartkowicze 2. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Josef Celba(SFC Opava) 1 3 4
Jan Silný(SK Líšeň) 1 3 4
Matěj Ryneš(AC Sparta Praha II) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 2. liga czeska

10. kolejka

  • 01.10 16:00  
    Dukla Praga FK Prostějov -
  • 01.10 17:00  
    1. FC Brno AC Sparta Praha II -
  • 01.10 18:00  
    FC Vysočina Jihlava FK MAS Táborsko -
  • 02.10 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec Viktoria Żiżkov Praga -
  • 02.10 10:15  
    MFK Vyškov FK Usti nad Łabą -
  • 02.10 10:15  
    MFK Chrudim FK Varnsdorf -
  • 02.10 18:00  
    SFC Opava SK Líšeň -
  • 03.10 16:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim 1. FK Pribram -

11. kolejka

  • 15.10 17:00  
    1. FC Brno MFK Vyškov -
  • 15.10 18:00  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 16.10 15:30  
    FK Prostějov FC Vysočina Jihlava -
  • 16.10 15:30  
    1. FK Pribram SFC Opava -
  • 17.10 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga MFK Chrudim -
  • 17.10 10:30  
    AC Sparta Praha II FK Fotbal Trzyniec -
  • 17.10 15:30  
    FK MAS Táborsko SK Líšeň -
  • 17.10 15:30  
    FK Varnsdorf Dukla Praga -

12. kolejka

  • 22.10 18:00  
    FC Vysočina Jihlava AC Sparta Praha II -
  • 23.10 10:15  
    Dukla Praga FK Usti nad Łabą -
  • 23.10 10:15  
    MFK Chrudim 1. FK Pribram -
  • 23.10 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec 1. FC Brno -
  • 23.10 15:30  
    SFC Opava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 23.10 15:30  
    SK Líšeň FK Varnsdorf -
  • 24.10 15:30  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 24.10 15:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Vyškov -

13. kolejka

  • 30.10  
    FK Prostějov SK Líšeň -
  • 30.10  
    MFK Vyškov MFK Chrudim -
  • 30.10  
    1. FK Pribram FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.10  
    AC Sparta Praha II Dukla Praga -
  • 30.10  
    1. FC Brno FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 30.10  
    FK Usti nad Łabą FK MAS Táborsko -
  • 30.10  
    FK Varnsdorf SFC Opava -
  • 30.10  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Vysočina Jihlava -

14. kolejka

  • 06.11  
    FC Vysočina Jihlava MFK Vyškov -
  • 06.11  
    MFK Chrudim FK Usti nad Łabą -
  • 06.11  
    SFC Opava AC Sparta Praha II -
  • 06.11  
    Dukla Praga 1. FC Brno -
  • 06.11  
    FK Fotbal Trzyniec FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 06.11  
    FK Prostějov Viktoria Żiżkov Praga -
  • 06.11  
    SK Líšeň 1. FK Pribram -
  • 06.11  
    FK MAS Táborsko FK Varnsdorf -

15. kolejka

  • 20.11  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Dukla Praga -
  • 20.11  
    1. FC Brno MFK Chrudim -
  • 20.11  
    FK Usti nad Łabą SFC Opava -
  • 20.11  
    MFK Vyškov FK Fotbal Trzyniec -
  • 20.11  
    1. FK Pribram FC Vysočina Jihlava -
  • 20.11  
    AC Sparta Praha II SK Líšeň -
  • 20.11  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 20.11  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -

16. kolejka

  • 27.11  
    Dukla Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 27.11  
    MFK Chrudim FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 27.11  
    FK Prostějov AC Sparta Praha II -
  • 27.11  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 27.11  
    SK Líšeň MFK Vyškov -
  • 27.11  
    SFC Opava 1. FC Brno -
  • 27.11  
    FK MAS Táborsko 1. FK Pribram -
  • 27.11  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Varnsdorf -

17. kolejka

  • 05.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK MAS Táborsko -
  • 05.03  
    FK Usti nad Łabą SK Líšeň -
  • 05.03  
    MFK Vyškov SFC Opava -
  • 05.03  
    Dukla Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 05.03  
    AC Sparta Praha II FK Varnsdorf -
  • 05.03  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Chrudim -
  • 05.03  
    1. FC Brno FK Prostějov -
  • 05.03  
    1. FK Pribram Viktoria Żiżkov Praga -

18. kolejka

  • 12.03  
    FK Prostějov FK Usti nad Łabą -
  • 12.03  
    FK MAS Táborsko MFK Vyškov -
  • 12.03  
    FC Vysočina Jihlava 1. FC Brno -
  • 12.03  
    SK Líšeň FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 12.03  
    SFC Opava FK Fotbal Trzyniec -
  • 12.03  
    MFK Chrudim Dukla Praga -
  • 12.03  
    FK Varnsdorf 1. FK Pribram -
  • 12.03  
    Viktoria Żiżkov Praga AC Sparta Praha II -

19. kolejka

  • 19.03  
    Dukla Praga FK MAS Táborsko -
  • 19.03  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 19.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Vysočina Jihlava -
  • 19.03  
    MFK Chrudim SFC Opava -
  • 19.03  
    1. FC Brno SK Líšeň -
  • 19.03  
    MFK Vyškov FK Varnsdorf -
  • 19.03  
    AC Sparta Praha II 1. FK Pribram -
  • 19.03  
    FK Usti nad Łabą Viktoria Żiżkov Praga -

20. kolejka

  • 02.04  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -
  • 02.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 02.04  
    SFC Opava Dukla Praga -
  • 02.04  
    SK Líšeň FK Fotbal Trzyniec -
  • 02.04  
    FK Prostějov MFK Vyškov -
  • 02.04  
    FK MAS Táborsko AC Sparta Praha II -
  • 02.04  
    FK Varnsdorf 1. FC Brno -
  • 02.04  
    1. FK Pribram FK Usti nad Łabą -

21. kolejka

  • 09.04  
    Dukla Praga SK Líšeň -
  • 09.04  
    FK Fotbal Trzyniec FK MAS Táborsko -
  • 09.04  
    MFK Chrudim FK Prostějov -
  • 09.04  
    FK Usti nad Łabą AC Sparta Praha II -
  • 09.04  
    SFC Opava FC Vysočina Jihlava -
  • 09.04  
    1. FC Brno 1. FK Pribram -
  • 09.04  
    MFK Vyškov Viktoria Żiżkov Praga -
  • 09.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -

22. kolejka

  • 13.04  
    FK Prostějov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 13.04  
    AC Sparta Praha II MFK Vyškov -
  • 13.04  
    Viktoria Żiżkov Praga 1. FC Brno -
  • 13.04  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 13.04  
    FK MAS Táborsko SFC Opava -
  • 13.04  
    1. FK Pribram Dukla Praga -
  • 13.04  
    SK Líšeň MFK Chrudim -
  • 13.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Fotbal Trzyniec -

23. kolejka

  • 16.04  
    SFC Opava FK Prostějov -
  • 16.04  
    MFK Chrudim FK MAS Táborsko -
  • 16.04  
    FC Vysočina Jihlava SK Líšeň -
  • 16.04  
    1. FC Brno FK Usti nad Łabą -
  • 16.04  
    MFK Vyškov 1. FK Pribram -
  • 16.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim AC Sparta Praha II -
  • 16.04  
    Dukla Praga Viktoria Żiżkov Praga -
  • 16.04  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -

24. kolejka

  • 23.04  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -
  • 23.04  
    FK Varnsdorf MFK Chrudim -
  • 23.04  
    SK Líšeň SFC Opava -
  • 23.04  
    1. FK Pribram FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 23.04  
    FK Prostějov Dukla Praga -
  • 23.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 23.04  
    AC Sparta Praha II 1. FC Brno -
  • 23.04  
    FK Usti nad Łabą MFK Vyškov -

25. kolejka

  • 27.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Prostějov -
  • 27.04  
    SK Líšeň FK MAS Táborsko -
  • 27.04  
    FK Fotbal Trzyniec AC Sparta Praha II -
  • 27.04  
    MFK Vyškov 1. FC Brno -
  • 27.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Usti nad Łabą -
  • 27.04  
    Dukla Praga FK Varnsdorf -
  • 27.04  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 27.04  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -

26. kolejka

  • 30.04  
    FK Prostějov FK MAS Táborsko -
  • 30.04  
    AC Sparta Praha II FC Vysočina Jihlava -
  • 30.04  
    FK Usti nad Łabą Dukla Praga -
  • 30.04  
    FK Varnsdorf SK Líšeň -
  • 30.04  
    MFK Vyškov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 30.04  
    Viktoria Żiżkov Praga SFC Opava -
  • 30.04  
    1. FK Pribram MFK Chrudim -
  • 30.04  
    1. FC Brno FK Fotbal Trzyniec -

27. kolejka

  • 07.05  
    SK Líšeň FK Prostějov -
  • 07.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim 1. FC Brno -
  • 07.05  
    FK Fotbal Trzyniec 1. FK Pribram -
  • 07.05  
    MFK Chrudim MFK Vyškov -
  • 07.05  
    Dukla Praga AC Sparta Praha II -
  • 07.05  
    FK MAS Táborsko FK Usti nad Łabą -
  • 07.05  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 07.05  
    SFC Opava FK Varnsdorf -

28. kolejka

  • 11.05  
    1. FK Pribram SK Líšeň -
  • 11.05  
    FK Usti nad Łabą MFK Chrudim -
  • 11.05  
    AC Sparta Praha II SFC Opava -
  • 11.05  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -
  • 11.05  
    1. FC Brno Dukla Praga -
  • 11.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -
  • 11.05  
    MFK Vyškov FC Vysočina Jihlava -
  • 11.05  
    FK Varnsdorf FK MAS Táborsko -

29. kolejka

  • 14.05  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 14.05  
    Dukla Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 14.05  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Vyškov -
  • 14.05  
    MFK Chrudim 1. FC Brno -
  • 14.05  
    SFC Opava FK Usti nad Łabą -
  • 14.05  
    SK Líšeň AC Sparta Praha II -
  • 14.05  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 14.05  
    FC Vysočina Jihlava 1. FK Pribram -

30. kolejka

  • 21.05  
    AC Sparta Praha II MFK Chrudim -
  • 21.05  
    MFK Vyškov Dukla Praga -
  • 21.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim SFC Opava -
  • 21.05  
    FK Varnsdorf FC Vysočina Jihlava -
  • 21.05  
    1. FC Brno FK MAS Táborsko -
  • 21.05  
    Viktoria Żiżkov Praga SK Líšeň -
  • 21.05  
    1. FK Pribram FK Prostějov -
  • 21.05  
    FK Usti nad Łabą FK Fotbal Trzyniec -