Czechy - 2. liga

19. kolejka - 2. liga

Zaległe mecze

  • 01.06 19:00
  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 18:00
  • 04.06 17:00
  • 04.06 18:00

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Pardubice 19 44   14 2 3   36 - 11 25
2 1. FC Brno 18 37   11 4 3   38 - 18 20
3 FC Hradec Králové 19 35   10 5 4   36 - 20 16
4 FC Vysočina Jihlava 19 35   10 5 4   36 - 24 12
5 Dukla Praga 18 34   11 1 6   38 - 27 11
6 Viktoria Żiżkov Praga 19 32   10 2 7   32 - 24 8
7 FK Fotbal Trzyniec 19 26   6 8 5   27 - 25 2
8 FK Usti nad Łabą 19 26   7 5 7   27 - 27 0
9 SK Líšeň 19 25   6 7 6   33 - 31 2
10 MFK Chrudim 19 24   7 3 9   24 - 36 -12
11 FK Prostějov 19 22   5 7 7   21 - 29 -8
12 Slavoj Wyszegrad 19 21   6 3 10   26 - 30 -4
13 FC Sellier & Bellot Vlašim 19 18   5 3 11   18 - 29 -11
14 FK Varnsdorf 19 18   4 6 9   26 - 45 -19
15 FK Baník Sokolov 19 11   2 5 12   16 - 36 -20
16 MFK Vítkovice 19 10   2 4 13   19 - 41 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

20. kolejka (następna)

  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 02.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 18:00
  • 04.06 17:00
  • 04.06 18:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stanislav Klobása(FC Vysočina Jihlava) 10 0
Lukáš Matějka(FK Usti nad Łabą) 9 0
Lukáš Holík(Dukla Praga) 8 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tomás Janíček(FK Prostějov) 2 3 5
Jan Mejdr(FK Baník Sokolov) 2 2 4
Jan Hlavica(SK Líšeň) 1 8 9

Terminarz / Wyniki 2. liga

20. kolejka

  • 02.06 17:00  
    SK Líšeň FC Vysočina Jihlava -
  • 02.06 17:00  
    FK Varnsdorf Viktoria Żiżkov Praga -
  • 02.06 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 02.06 17:00  
    MFK Chrudim FC Hradec Králové -
  • 03.06 17:00  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 03.06 18:00  
    FK Baník Sokolov FK Pardubice -
  • 04.06 17:00  
    MFK Vítkovice 1. FC Brno -
  • 04.06 18:00  
    Dukla Praga Slavoj Wyszegrad -

21. kolejka

  • 06.06 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Varnsdorf -
  • 06.06 17:00  
    FK Prostějov FK Baník Sokolov -
  • 06.06 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga SK Líšeň -
  • 07.06 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Dukla Praga -
  • 07.06 17:00  
    FK Pardubice MFK Vítkovice -
  • 07.06 17:00  
    Slavoj Wyszegrad MFK Chrudim -
  • 07.06 17:00  
    1. FC Brno FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.06 18:00  
    FC Vysočina Jihlava FC Hradec Králové -

22. kolejka

  • 09.06 17:00  
    FK Baník Sokolov FK Usti nad Łabą -
  • 09.06 17:00  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -
  • 10.06 17:00  
    Dukla Praga FK Pardubice -
  • 10.06 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec Slavoj Wyszegrad -
  • 11.06 17:00  
    MFK Chrudim FC Vysočina Jihlava -
  • 11.06 17:00  
    FC Hradec Králové Viktoria Żiżkov Praga -
  • 11.06 17:00  
    MFK Vítkovice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 11.06 18:00  
    SK Líšeň 1. FC Brno -

23. kolejka

  • 13.06 17:00  
    FK Usti nad Łabą Dukla Praga -
  • 13.06 17:00  
    FK Pardubice FK Varnsdorf -
  • 14.06 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 14.06 17:00  
    FK Prostějov SK Líšeň -
  • 14.06 17:00  
    FK Baník Sokolov MFK Vítkovice -
  • 15.06 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 15.06 17:00  
    Slavoj Wyszegrad FC Hradec Králové -
  • 15.06 18:00  
    1. FC Brno FC Vysočina Jihlava -

24. kolejka

  • 17.06 17:00  
    MFK Vítkovice FK Usti nad Łabą -
  • 17.06 17:00  
    SK Líšeň FK Pardubice -
  • 17.06 17:00  
    MFK Chrudim FK Prostějov -
  • 18.06 17:00  
    FK Varnsdorf Slavoj Wyszegrad -
  • 18.06 17:00  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 18.06 17:00  
    Dukla Praga FK Baník Sokolov -
  • 18.06 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 18.06 18:00  
    FC Hradec Králové 1. FC Brno -

25. kolejka

  • 20.06 17:00  
    FK Usti nad Łabą SK Líšeň -
  • 21.06 17:00  
    MFK Vítkovice FK Fotbal Trzyniec -
  • 21.06 17:00  
    FK Prostějov Dukla Praga -
  • 21.06 17:00  
    1. FC Brno MFK Chrudim -
  • 21.06 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 21.06 17:00  
    FK Baník Sokolov FC Vysočina Jihlava -
  • 21.06 17:00  
    Slavoj Wyszegrad Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.06 18:00  
    FK Pardubice FC Hradec Králové -

26. kolejka

  • 23.06  
    FC Vysočina Jihlava Slavoj Wyszegrad -
  • 23.06  
    MFK Chrudim FK Usti nad Łabą -
  • 23.06  
    FK Varnsdorf 1. FC Brno -
  • 23.06  
    FK Fotbal Trzyniec FK Pardubice -
  • 23.06  
    Dukla Praga MFK Vítkovice -
  • 23.06  
    FC Hradec Králové FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 23.06  
    SK Líšeň FK Baník Sokolov -
  • 23.06  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -

27. kolejka

  • 27.06  
    1. FC Brno Viktoria Żiżkov Praga -
  • 27.06  
    MFK Vítkovice SK Líšeň -
  • 27.06  
    Dukla Praga MFK Chrudim -
  • 27.06  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Slavoj Wyszegrad -
  • 27.06  
    FK Usti nad Łabą FK Fotbal Trzyniec -
  • 27.06  
    FK Pardubice FC Vysočina Jihlava -
  • 27.06  
    FK Prostějov FC Hradec Králové -
  • 27.06  
    FK Baník Sokolov FK Varnsdorf -

28. kolejka

  • 30.06  
    FC Vysočina Jihlava FK Prostějov -
  • 30.06  
    SK Líšeň Dukla Praga -
  • 30.06  
    FK Varnsdorf MFK Vítkovice -
  • 30.06  
    MFK Chrudim FK Pardubice -
  • 30.06  
    Slavoj Wyszegrad 1. FC Brno -
  • 30.06  
    FC Hradec Králové FK Usti nad Łabą -
  • 30.06  
    FK Fotbal Trzyniec FK Baník Sokolov -
  • 30.06  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -

29. kolejka

  • 04.07  
    SK Líšeň FK Fotbal Trzyniec -
  • 04.07  
    Dukla Praga FK Varnsdorf -
  • 04.07  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Vysočina Jihlava -
  • 04.07  
    MFK Vítkovice FC Hradec Králové -
  • 04.07  
    FK Baník Sokolov MFK Chrudim -
  • 04.07  
    FK Prostějov 1. FC Brno -
  • 04.07  
    FK Usti nad Łabą Viktoria Żiżkov Praga -
  • 04.07  
    FK Pardubice Slavoj Wyszegrad -

30. kolejka

  • 07.07  
    FC Hradec Králové FK Baník Sokolov -
  • 07.07  
    Slavoj Wyszegrad FK Prostějov -
  • 07.07  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 07.07  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Pardubice -
  • 07.07  
    FK Varnsdorf SK Líšeň -
  • 07.07  
    FK Fotbal Trzyniec Dukla Praga -
  • 07.07  
    1. FC Brno FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 07.07  
    MFK Chrudim MFK Vítkovice -