Czechy - 1. liga czeska

16. kolejka - 1. liga czeska

Tabela 1. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Slavia Praga 16 44   14 2 0   48 - 8 40
2 FK Jablonec 16 35   11 2 3   33 - 16 17
3 AC Sparta Praga 16 35   11 2 3   33 - 18 15
4 1. FC Slovácko 16 30   9 3 4   30 - 17 13
5 Banik Ostrawa 16 26   7 5 4   21 - 13 8
6 Slovan Liberec 16 25   7 4 5   24 - 17 7
7 Sigma Ołomuniec 16 25   6 7 3   25 - 19 6
8 Viktoria Pilzno 16 24   7 3 6   30 - 21 9
9 Dynamo Czeskie Budziejowice 16 24   6 6 4   23 - 23 0
10 FK Pardubice 16 22   6 4 6   15 - 19 -4
11 MFK Karwina 16 20   5 5 6   15 - 23 -8
12 FC FASTAV Zlín 16 18   5 3 8   18 - 24 -6
13 Bohemians 1905 Praga 16 16   4 4 8   18 - 22 -4
14 FK Teplice 16 16   5 1 10   16 - 35 -19
15 FK Mladá Boleslav 16 10   2 4 10   17 - 30 -13
16 1. FC Brno 16 10   2 4 10   13 - 31 -18
17 1. FK Pribram 16 10   2 4 10   12 - 32 -20
18 SFC Opava 16 8   1 5 10   11 - 34 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • 29.01 18:00
  • 30.01 14:00
  • 30.01 16:00
  • 30.01 16:00
  • 30.01 18:30
  • 31.01 14:00
  • 31.01 14:00
  • 31.01 16:00
  • 31.01 18:30

Strzelcy 1. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lukáš Juliš(AC Sparta Praga) 11 0
Abdallah Dipo Sima(Slavia Praga) 9 0
Jan Kuchta(Slavia Praga) 8 0

Kartkowicze 1. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juan Olivier Simo Kingue(1. FK Pribram) 2 3 5
Jan Kalabiška(1. FC Slovácko) 1 6 7
Jhon Edison Mosquera Rebolledo(Slovan Liberec) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 1. liga czeska

17. kolejka

  • 29.01 18:00  
    FK Mladá Boleslav Sigma Ołomuniec -
  • 30.01 14:00  
    FK Teplice MFK Karwina -
  • 30.01 16:00  
    FK Pardubice 1. FK Pribram -
  • 30.01 16:00  
    1. FC Slovácko Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 30.01 18:30  
    AC Sparta Praga Bohemians 1905 Praga -
  • 31.01 14:00  
    Slovan Liberec FC FASTAV Zlín -
  • 31.01 14:00  
    SFC Opava 1. FC Brno -
  • 31.01 16:00  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 31.01 18:30  
    Slavia Praga FK Jablonec -

18. kolejka

  • 05.02 18:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Banik Ostrawa -
  • 06.02 14:00  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 06.02 16:00  
    MFK Karwina SFC Opava -
  • 06.02 16:00  
    Bohemians 1905 Praga 1. FC Brno -
  • 06.02 18:30  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -
  • 07.02 14:00  
    FK Jablonec 1. FC Slovácko -
  • 07.02 14:00  
    FK Teplice FK Pardubice -
  • 07.02 16:00  
    1. FK Pribram Slavia Praga -
  • 07.02 18:30  
    Sigma Ołomuniec AC Sparta Praga -

19. kolejka

  • 12.02 18:00  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 13.02 14:00  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 13.02 16:00  
    1. FC Brno FC FASTAV Zlín -
  • 13.02 18:30  
    Slavia Praga FK Pardubice -
  • 14.02 14:00  
    Slovan Liberec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 14.02 14:00  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 14.02 14:00  
    Bohemians 1905 Praga Sigma Ołomuniec -
  • 14.02 16:00  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -
  • 14.02 18:30  
    AC Sparta Praga MFK Karwina -

20. kolejka

  • 20.02 14:30  
    FC FASTAV Zlín AC Sparta Praga -
  • 20.02 14:30  
    Viktoria Pilzno Bohemians 1905 Praga -
  • 20.02 14:30  
    FK Pardubice Banik Ostrawa -
  • 20.02 14:30  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 20.02 14:30  
    1. FK Pribram 1. FC Slovácko -
  • 20.02 14:30  
    FK Teplice Slavia Praga -
  • 20.02 14:30  
    FK Jablonec FK Mladá Boleslav -
  • 20.02 14:30  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Brno -
  • 20.02 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice SFC Opava -

21. kolejka

  • 06.03 14:30  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 06.03 14:30  
    Slovan Liberec FK Pardubice -
  • 06.03 14:30  
    Banik Ostrawa FK Teplice -
  • 06.03 14:30  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -
  • 06.03 14:30  
    Bohemians 1905 Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.03 14:30  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -
  • 06.03 14:30  
    AC Sparta Praga 1. FK Pribram -
  • 06.03 14:30  
    SFC Opava FK Jablonec -
  • 06.03 14:30  
    1. FC Brno Viktoria Pilzno -

22. kolejka

  • 13.03 14:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Mladá Boleslav -
  • 13.03 14:30  
    FK Pardubice 1. FC Slovácko -
  • 13.03 14:30  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 13.03 14:30  
    MFK Karwina 1. FC Brno -
  • 13.03 14:30  
    1. FK Pribram Slovan Liberec -
  • 13.03 14:30  
    FK Jablonec AC Sparta Praga -
  • 13.03 14:30  
    FK Teplice SFC Opava -
  • 13.03 14:30  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 13.03 14:30  
    FC FASTAV Zlín Bohemians 1905 Praga -

23. kolejka

  • 20.03 14:30  
    SFC Opava FK Pardubice -
  • 20.03 14:30  
    FC FASTAV Zlín Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.03 14:30  
    FK Mladá Boleslav Slavia Praga -
  • 20.03 14:30  
    Banik Ostrawa 1. FK Pribram -
  • 20.03 14:30  
    AC Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 20.03 14:30  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 20.03 14:30  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 20.03 14:30  
    1. FC Brno FK Jablonec -
  • 20.03 14:30  
    Bohemians 1905 Praga MFK Karwina -

24. kolejka

  • 03.04 16:30  
    FK Teplice Bohemians 1905 Praga -
  • 03.04 16:30  
    FK Pardubice FK Mladá Boleslav -
  • 03.04 16:30  
    1. FC Slovácko Banik Ostrawa -
  • 03.04 16:30  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 03.04 16:30  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 03.04 16:30  
    Slavia Praga SFC Opava -
  • 03.04 16:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice AC Sparta Praga -
  • 03.04 16:30  
    1. FK Pribram 1. FC Brno -
  • 03.04 16:30  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -

25. kolejka

  • 10.04 16:30  
    AC Sparta Praga FK Teplice -
  • 10.04 16:30  
    Sigma Ołomuniec FK Pardubice -
  • 10.04 16:30  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -
  • 10.04 16:30  
    1. FC Brno Slavia Praga -
  • 10.04 16:30  
    FK Mladá Boleslav 1. FK Pribram -
  • 10.04 16:30  
    Bohemians 1905 Praga FK Jablonec -
  • 10.04 16:30  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 10.04 16:30  
    SFC Opava 1. FC Slovácko -
  • 10.04 16:30  
    Viktoria Pilzno Dynamo Czeskie Budziejowice -

26. kolejka

  • 17.04 17:00  
    1. FK Pribram Sigma Ołomuniec -
  • 17.04 17:00  
    FK Pardubice Bohemians 1905 Praga -
  • 17.04 17:00  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 17.04 17:00  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -
  • 17.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Brno -
  • 17.04 17:00  
    Slavia Praga AC Sparta Praga -
  • 17.04 17:00  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -
  • 17.04 17:00  
    Banik Ostrawa SFC Opava -
  • 17.04 17:00  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -

27. kolejka

  • 21.04 18:00  
    MFK Karwina Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 21.04 18:00  
    FK Mladá Boleslav SFC Opava -
  • 21.04 18:00  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -
  • 21.04 18:00  
    FC FASTAV Zlín 1. FK Pribram -
  • 21.04 18:00  
    Bohemians 1905 Praga Banik Ostrawa -
  • 21.04 18:00  
    AC Sparta Praga 1. FC Slovácko -
  • 21.04 18:00  
    1. FC Brno FK Pardubice -
  • 21.04 18:00  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 21.04 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -

28. kolejka

  • 24.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 24.04 17:00  
    1. FK Pribram Bohemians 1905 Praga -
  • 24.04 17:00  
    FK Jablonec MFK Karwina -
  • 24.04 17:00  
    SFC Opava Slovan Liberec -
  • 24.04 17:00  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -
  • 24.04 17:00  
    FK Pardubice AC Sparta Praga -
  • 24.04 17:00  
    1. FC Slovácko 1. FC Brno -
  • 24.04 17:00  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 24.04 17:00  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -

29. kolejka

  • 01.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 01.05 17:00  
    MFK Karwina 1. FK Pribram -
  • 01.05 17:00  
    1. FC Brno FK Teplice -
  • 01.05 17:00  
    Viktoria Pilzno 1. FC Slovácko -
  • 01.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín FK Pardubice -
  • 01.05 17:00  
    AC Sparta Praga SFC Opava -
  • 01.05 17:00  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 01.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Jablonec -
  • 01.05 17:00  
    Bohemians 1905 Praga Slavia Praga -

30. kolejka

  • 08.05 17:00  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 08.05 17:00  
    Slovan Liberec AC Sparta Praga -
  • 08.05 17:00  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 08.05 17:00  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -
  • 08.05 17:00  
    SFC Opava Bohemians 1905 Praga -
  • 08.05 17:00  
    Banik Ostrawa 1. FC Brno -
  • 08.05 17:00  
    1. FK Pribram Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 08.05 17:00  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 08.05 17:00  
    FK Pardubice MFK Karwina -

31. kolejka

  • 15.05 17:00  
    AC Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 15.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín SFC Opava -
  • 15.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -
  • 15.05 17:00  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 15.05 17:00  
    Viktoria Pilzno 1. FK Pribram -
  • 15.05 17:00  
    Bohemians 1905 Praga Slovan Liberec -
  • 15.05 17:00  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -
  • 15.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 15.05 17:00  
    1. FC Brno FK Mladá Boleslav -

32. kolejka

  • 19.05 18:00  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 19.05 18:00  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 19.05 18:00  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 19.05 18:00  
    1. FC Slovácko Bohemians 1905 Praga -
  • 19.05 18:00  
    FK Pardubice Viktoria Pilzno -
  • 19.05 18:00  
    FK Teplice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 19.05 18:00  
    FK Mladá Boleslav AC Sparta Praga -
  • 19.05 18:00  
    1. FK Pribram FK Jablonec -
  • 19.05 18:00  
    Slovan Liberec 1. FC Brno -

33. kolejka

  • 23.05 17:00  
    1. FK Pribram FK Pardubice -
  • 23.05 17:00  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 23.05 17:00  
    FC FASTAV Zlín Slovan Liberec -
  • 23.05 17:00  
    1. FC Brno SFC Opava -
  • 23.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 23.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Slovácko -
  • 23.05 17:00  
    Bohemians 1905 Praga AC Sparta Praga -
  • 23.05 17:00  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 23.05 17:00  
    MFK Karwina FK Teplice -

34. kolejka

  • 28.05 18:00  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 28.05 18:00  
    FK Teplice 1. FK Pribram -
  • 28.05 18:00  
    FK Pardubice FK Jablonec -
  • 28.05 18:00  
    AC Sparta Praga 1. FC Brno -
  • 28.05 18:00  
    SFC Opava Viktoria Pilzno -
  • 28.05 18:00  
    Slavia Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 28.05 18:00  
    Slovan Liberec Sigma Ołomuniec -
  • 28.05 18:00  
    FK Mladá Boleslav Bohemians 1905 Praga -
  • 28.05 18:00  
    1. FC Slovácko FC FASTAV Zlín -