Czechy - 1. liga czeska

8. kolejka - 1. liga czeska

  • 17.09 19:00
  • 17.09 19:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 19:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 19:00

Tabela 1. liga czeska

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Viktoria Pilzno 7 18   6 0 1   12 - 6 6
2 AC Sparta Praga 7 16   5 1 1   18 - 6 12
3 Slavia Praga 6 16   5 1 0   15 - 5 10
4 Banik Ostrawa 7 15   5 0 2   14 - 9 5
5 1. FC Slovácko 7 13   4 1 2   8 - 6 2
6 Sigma Ołomuniec 6 11   3 2 1   19 - 12 7
7 Bohemians 1905 Praga 7 9   2 3 2   12 - 12 0
8 FC Hradec Králové 7 9   2 3 2   5 - 8 -3
9 FC FASTAV Zlín 7 9   3 0 4   10 - 15 -5
10 FK Mladá Boleslav 7 8   2 2 3   11 - 10 1
11 FK Jablonec 7 8   2 2 3   5 - 11 -6
12 Dynamo Czeskie Budziejowice 7 7   2 1 4   6 - 9 -3
13 FK Pardubice 7 6   1 3 3   12 - 13 -1
14 MFK Karwina 7 3   0 3 4   8 - 14 -6
15 FK Teplice 7 3   1 0 6   6 - 16 -10
16 Slovan Liberec 7 2   0 2 5   3 - 12 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 25.09 16:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 19:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 19:00

Strzelcy 1. liga czeska

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ivan Schranz(Slavia Praga) 5 0
Martin Hála(Sigma Ołomuniec) 5 0
Milan Szkoda(FK Mladá Boleslav) 4 0

Kartkowicze 1. liga czeska

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Chlumecký(FK Teplice) 1 3 4
Josef Divíšek(1. FC Slovácko) 1 2 3
Daniel Mareček(1. FC Slovácko) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 1. liga czeska

8. kolejka

  • 17.09 19:00  
    FC Hradec Králové FK Pardubice -
  • 17.09 19:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 18.09 16:00  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 18.09 16:00  
    1. FC Slovácko FC FASTAV Zlín -
  • 18.09 19:00  
    Viktoria Pilzno Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 19.09 16:00  
    AC Sparta Praga FK Jablonec -
  • 19.09 16:00  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 19.09 19:00  
    Bohemians 1905 Praga Slavia Praga -

9. kolejka

  • 25.09 16:00  
    Banik Ostrawa Bohemians 1905 Praga -
  • 25.09 16:00  
    FK Pardubice Viktoria Pilzno -
  • 25.09 16:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Karwina -
  • 25.09 19:00  
    FC FASTAV Zlín AC Sparta Praga -
  • 26.09 16:00  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko -
  • 26.09 16:00  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 26.09 16:00  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -
  • 26.09 19:00  
    Slavia Praga FC Hradec Králové -

10. kolejka

  • 02.10 16:00  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 02.10 16:00  
    Bohemians 1905 Praga Sigma Ołomuniec -
  • 02.10 16:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -
  • 02.10 19:00  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 03.10 16:00  
    MFK Karwina FK Mladá Boleslav -
  • 03.10 16:00  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -
  • 03.10 16:00  
    FC Hradec Králové FK Jablonec -
  • 03.10 19:00  
    AC Sparta Praga Slavia Praga -

11. kolejka

  • 16.10  
    FK Mladá Boleslav Bohemians 1905 Praga -
  • 16.10  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -
  • 16.10  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 16.10  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -
  • 16.10  
    FK Jablonec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 16.10  
    Slavia Praga Slovan Liberec -
  • 16.10  
    FC FASTAV Zlín FC Hradec Králové -
  • 16.10  
    FK Pardubice AC Sparta Praga -

12. kolejka

  • 23.10  
    MFK Karwina Banik Ostrawa -
  • 23.10  
    Slovan Liberec Sigma Ołomuniec -
  • 23.10  
    1. FC Slovácko Bohemians 1905 Praga -
  • 23.10  
    FK Pardubice FC FASTAV Zlín -
  • 23.10  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Slavia Praga -
  • 23.10  
    AC Sparta Praga FK Mladá Boleslav -
  • 23.10  
    FC Hradec Králové FK Teplice -
  • 23.10  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -

13. kolejka

  • 30.10  
    Bohemians 1905 Praga MFK Karwina -
  • 30.10  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 30.10  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 30.10  
    FK Mladá Boleslav FC Hradec Králové -
  • 30.10  
    FK Jablonec FK Pardubice -
  • 30.10  
    FC FASTAV Zlín Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 30.10  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 30.10  
    Banik Ostrawa AC Sparta Praga -

14. kolejka

  • 06.11  
    AC Sparta Praga FK Teplice -
  • 06.11  
    Viktoria Pilzno Sigma Ołomuniec -
  • 06.11  
    FC FASTAV Zlín FK Jablonec -
  • 06.11  
    FK Pardubice Slavia Praga -
  • 06.11  
    Slovan Liberec Bohemians 1905 Praga -
  • 06.11  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -
  • 06.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Mladá Boleslav -
  • 06.11  
    FC Hradec Králové Banik Ostrawa -

15. kolejka

  • 20.11  
    Slavia Praga FK Jablonec -
  • 20.11  
    1. FC Slovácko AC Sparta Praga -
  • 20.11  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 20.11  
    Bohemians 1905 Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.11  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 20.11  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -
  • 20.11  
    FK Teplice FK Pardubice -
  • 20.11  
    Sigma Ołomuniec FC Hradec Králové -

16. kolejka

  • 27.11  
    Viktoria Pilzno Bohemians 1905 Praga -
  • 27.11  
    AC Sparta Praga Slovan Liberec -
  • 27.11  
    FC Hradec Králové MFK Karwina -
  • 27.11  
    FK Jablonec FK Mladá Boleslav -
  • 27.11  
    Slavia Praga FK Teplice -
  • 27.11  
    FK Pardubice Sigma Ołomuniec -
  • 27.11  
    FC FASTAV Zlín Banik Ostrawa -
  • 27.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Slovácko -

17. kolejka

  • 04.12  
    MFK Karwina AC Sparta Praga -
  • 04.12  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 04.12  
    Slovan Liberec FC Hradec Králové -
  • 04.12  
    Banik Ostrawa Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 04.12  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 04.12  
    Bohemians 1905 Praga FK Jablonec -
  • 04.12  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 04.12  
    FK Mladá Boleslav FK Pardubice -

18. kolejka

  • 11.12  
    FK Pardubice Banik Ostrawa -
  • 11.12  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 11.12  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 11.12  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -
  • 11.12  
    AC Sparta Praga Bohemians 1905 Praga -
  • 11.12  
    FC FASTAV Zlín MFK Karwina -
  • 11.12  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 11.12  
    FC Hradec Králové 1. FC Slovácko -

19. kolejka

  • 18.12  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -
  • 18.12  
    Banik Ostrawa Slavia Praga -
  • 18.12  
    1. FC Slovácko FK Jablonec -
  • 18.12  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 18.12  
    Bohemians 1905 Praga FK Pardubice -
  • 18.12  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -
  • 18.12  
    FC Hradec Králové AC Sparta Praga -
  • 18.12  
    Slovan Liberec Dynamo Czeskie Budziejowice -

20. kolejka

  • 05.02  
    FK Pardubice 1. FC Slovácko -
  • 05.02  
    FK Teplice Bohemians 1905 Praga -
  • 05.02  
    Dynamo Czeskie Budziejowice AC Sparta Praga -
  • 05.02  
    FK Mladá Boleslav Banik Ostrawa -
  • 05.02  
    Viktoria Pilzno FC Hradec Králové -
  • 05.02  
    FC FASTAV Zlín Slovan Liberec -
  • 05.02  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 05.02  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -

21. kolejka

  • 12.02  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -
  • 12.02  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -
  • 12.02  
    Banik Ostrawa FK Teplice -
  • 12.02  
    MFK Karwina FK Jablonec -
  • 12.02  
    Bohemians 1905 Praga FC FASTAV Zlín -
  • 12.02  
    Slovan Liberec FK Pardubice -
  • 12.02  
    AC Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 12.02  
    FC Hradec Králové Dynamo Czeskie Budziejowice -

22. kolejka

  • 19.02  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 19.02  
    FK Mladá Boleslav Slovan Liberec -
  • 19.02  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Viktoria Pilzno -
  • 19.02  
    Slavia Praga Bohemians 1905 Praga -
  • 19.02  
    FK Jablonec AC Sparta Praga -
  • 19.02  
    FK Pardubice FC Hradec Králové -
  • 19.02  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 19.02  
    FK Teplice MFK Karwina -

23. kolejka

  • 26.02  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 26.02  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 26.02  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 26.02  
    Bohemians 1905 Praga Banik Ostrawa -
  • 26.02  
    FC Hradec Králové Slavia Praga -
  • 26.02  
    AC Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 26.02  
    Viktoria Pilzno FK Pardubice -
  • 26.02  
    MFK Karwina Dynamo Czeskie Budziejowice -

24. kolejka

  • 05.03  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -
  • 05.03  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 05.03  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -
  • 05.03  
    Sigma Ołomuniec Bohemians 1905 Praga -
  • 05.03  
    Slavia Praga AC Sparta Praga -
  • 05.03  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 05.03  
    FK Pardubice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 05.03  
    FK Jablonec FC Hradec Králové -

25. kolejka

  • 12.03  
    1. FC Slovácko Banik Ostrawa -
  • 12.03  
    Viktoria Pilzno FK Teplice -
  • 12.03  
    Bohemians 1905 Praga FK Mladá Boleslav -
  • 12.03  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Jablonec -
  • 12.03  
    Slovan Liberec Slavia Praga -
  • 12.03  
    AC Sparta Praga FK Pardubice -
  • 12.03  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 12.03  
    FC Hradec Králové FC FASTAV Zlín -

26. kolejka

  • 19.03  
    FK Mladá Boleslav AC Sparta Praga -
  • 19.03  
    FK Teplice FC Hradec Králové -
  • 19.03  
    FK Jablonec Viktoria Pilzno -
  • 19.03  
    Bohemians 1905 Praga 1. FC Slovácko -
  • 19.03  
    FC FASTAV Zlín FK Pardubice -
  • 19.03  
    Sigma Ołomuniec Slovan Liberec -
  • 19.03  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 19.03  
    Slavia Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -

27. kolejka

  • 02.04  
    MFK Karwina Bohemians 1905 Praga -
  • 02.04  
    1. FC Slovácko Sigma Ołomuniec -
  • 02.04  
    AC Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 02.04  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 02.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC FASTAV Zlín -
  • 02.04  
    FK Pardubice FK Jablonec -
  • 02.04  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 02.04  
    FC Hradec Králové FK Mladá Boleslav -

28. kolejka

  • 09.04  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 09.04  
    Bohemians 1905 Praga Slovan Liberec -
  • 09.04  
    FK Mladá Boleslav Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 09.04  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 09.04  
    FK Teplice AC Sparta Praga -
  • 09.04  
    Banik Ostrawa FC Hradec Králové -
  • 09.04  
    Slavia Praga FK Pardubice -
  • 09.04  
    Sigma Ołomuniec Viktoria Pilzno -

29. kolejka

  • 16.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Bohemians 1905 Praga -
  • 16.04  
    FK Pardubice FK Teplice -
  • 16.04  
    FC Hradec Králové Sigma Ołomuniec -
  • 16.04  
    AC Sparta Praga 1. FC Slovácko -
  • 16.04  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 16.04  
    Slovan Liberec MFK Karwina -
  • 16.04  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -
  • 16.04  
    FK Jablonec Slavia Praga -

30. kolejka

  • 23.04  
    Bohemians 1905 Praga FC Hradec Králové -
  • 23.04  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -
  • 23.04  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -
  • 23.04  
    Sigma Ołomuniec AC Sparta Praga -
  • 23.04  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 23.04  
    MFK Karwina FK Pardubice -
  • 23.04  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 23.04  
    FK Teplice Dynamo Czeskie Budziejowice -