Czarnogóra - First League

22. kolejka - First League

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Buducnost Podgorica 22 56   18 2 2   40 - 15 25
2   FK Dečić 22 35   8 11 3   27 - 18 9
3   Sutjeska Niksic 22 35   9 8 5   32 - 21 11
4   Rudar Pljevlja 22 31   10 1 11   27 - 33 -6
5   FK Iskra Danilovgrad 22 31   8 7 7   22 - 22 0
6   Zeta Golubovci 22 29   8 5 9   16 - 19 -3
7   FK Podgorica 22 27   7 6 9   22 - 20 2
8   FK Jezero Plav 22 23   6 5 11   11 - 19 -8
9   OFK Titograd Podgorica 22 20   5 5 12   17 - 35 -18
10   OFK Petrovac 22 15   3 6 13   18 - 30 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 06.03 17:00
  • 06.03 17:00
  • 06.03 17:00
  • 06.03 17:00
  • 06.03 17:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Božo Marković(Sutjeska Niksic) 13 2
Vuk Striković(Rudar Pljevlja) 10 0
Šaleta Kordić(FK Podgorica) 10 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hikaru Matsui(Rudar Pljevlja) 1 7 8
Miloš Drinčić(FK Iskra Danilovgrad) 1 6 7
Miloš Brnović(OFK Titograd Podgorica) 1 5 6

Terminarz / Wyniki First League

23. kolejka

  • 06.03 17:00  
    FK Dečić Rudar Pljevlja -
  • 06.03 17:00  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -
  • 06.03 17:00  
    FK Podgorica FK Jezero Plav -
  • 06.03 17:00  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -
  • 06.03 17:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

24. kolejka

  • 10.03 17:00  
    FK Jezero Plav OFK Titograd Podgorica -
  • 10.03 17:00  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -
  • 10.03 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -
  • 10.03 17:00  
    FK Dečić Sutjeska Niksic -
  • 10.03 17:00  
    Zeta Golubovci FK Podgorica -

25. kolejka

  • 14.03 17:00  
    OFK Petrovac FK Jezero Plav -
  • 14.03 17:00  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 14.03 17:00  
    FK Podgorica FK Dečić -
  • 14.03 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Zeta Golubovci -
  • 14.03 17:00  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

26. kolejka

  • 20.03 17:00  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 20.03 17:00  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -
  • 20.03 17:00  
    FK Dečić OFK Titograd Podgorica -
  • 20.03 17:00  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -
  • 20.03 17:00  
    FK Jezero Plav Buducnost Podgorica -

27. kolejka

  • 03.04 17:00  
    Buducnost Podgorica Zeta Golubovci -
  • 03.04 17:00  
    OFK Petrovac FK Dečić -
  • 03.04 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Jezero Plav -
  • 03.04 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 03.04 17:00  
    FK Podgorica Rudar Pljevlja -

28. kolejka

  • 07.04 17:00  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -
  • 07.04 17:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -
  • 07.04 17:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Podgorica -
  • 07.04 17:00  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 07.04 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -

29. kolejka

  • 11.04 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 11.04 17:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -
  • 11.04 17:00  
    Zeta Golubovci FK Jezero Plav -
  • 11.04 17:00  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 11.04 17:00  
    FK Podgorica OFK Petrovac -

30. kolejka

  • 17.04 17:00  
    OFK Petrovac OFK Titograd Podgorica -
  • 17.04 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 17.04 17:00  
    Buducnost Podgorica FK Podgorica -
  • 17.04 17:00  
    FK Jezero Plav FK Dečić -
  • 17.04 17:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -

31. kolejka

  • 25.04 17:00  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 25.04 17:00  
    Sutjeska Niksic FK Jezero Plav -
  • 25.04 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 25.04 17:00  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 25.04 17:00  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -

32. kolejka

  • 01.05 17:00  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 01.05 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Titograd Podgorica -
  • 01.05 17:00  
    Zeta Golubovci Sutjeska Niksic -
  • 01.05 17:00  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 01.05 17:00  
    FK Jezero Plav FK Podgorica -

33. kolejka

  • 09.05 17:00  
    FK Podgorica Zeta Golubovci -
  • 09.05 17:00  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.05 17:00  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 09.05 17:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 09.05 17:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Jezero Plav -

34. kolejka

  • 15.05 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -
  • 15.05 17:00  
    FK Jezero Plav OFK Petrovac -
  • 15.05 17:00  
    Zeta Golubovci OFK Titograd Podgorica -
  • 15.05 17:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -
  • 15.05 17:00  
    FK Dečić FK Podgorica -

35. kolejka

  • 22.05 17:00  
    Buducnost Podgorica FK Jezero Plav -
  • 22.05 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 22.05 17:00  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -
  • 22.05 17:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 22.05 17:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Dečić -

36. kolejka

  • 27.05 17:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -
  • 27.05 17:00  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 27.05 17:00  
    Sutjeska Niksic OFK Titograd Podgorica -
  • 27.05 17:00  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -
  • 27.05 17:00  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -