Czarnogóra - First League

5. kolejka - First League

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FK Podgorica 5 13   4 1 0   9 - 1 8
2   FK Dečić 5 11   3 2 0   8 - 1 7
3   Zeta Golubovci 5 7   2 1 2   5 - 5 0
4   Sutjeska Niksic 5 7   2 1 2   8 - 8 0
5   FK Iskra Danilovgrad 5 6   1 3 1   5 - 5 0
6   Rudar Pljevlja 5 6   2 0 3   6 - 8 -2
7   Buducnost Podgorica 4 6   2 0 2   4 - 7 -3
8   FK Jezero Plav 5 5   1 2 2   2 - 4 -2
9   OFK Petrovac 4 2   0 2 2   5 - 7 -2
10   OFK Titograd Podgorica 5 2   0 2 3   5 - 11 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 27.09 20:00
  • 27.09 20:00
  • 27.09 20:00
  • 27.09 20:00
  • 27.09 20:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Šaleta Kordić(FK Podgorica) 6 0
Vuk Striković(Rudar Pljevlja) 4 0
Božo Marković(Sutjeska Niksic) 3 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
H. Matsui(Rudar Pljevlja) 1 2 3
Marko Mrvaljević(OFK Titograd Podgorica) 1 1 2
Ognjen Gašević(OFK Titograd Podgorica) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

5. kolejka

6. kolejka

  • 27.09 20:00  
    Zeta Golubovci FK Podgorica -
  • 27.09 20:00  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -
  • 27.09 20:00  
    FK Jezero Plav OFK Titograd Podgorica -
  • 27.09 20:00  
    FK Dečić Sutjeska Niksic -
  • 27.09 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -

7. kolejka

  • 30.09 20:00  
    OFK Petrovac FK Jezero Plav -
  • 30.09 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Zeta Golubovci -
  • 30.09 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 30.09 20:00  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 30.09 20:00  
    FK Podgorica FK Dečić -

8. kolejka

  • 04.10 20:00  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 04.10 20:00  
    FK Jezero Plav Buducnost Podgorica -
  • 04.10 20:00  
    FK Dečić OFK Titograd Podgorica -
  • 04.10 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -
  • 04.10 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -

9. kolejka

  • 17.10 20:00  
    Buducnost Podgorica Zeta Golubovci -
  • 17.10 20:00  
    OFK Petrovac FK Dečić -
  • 17.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 17.10 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Jezero Plav -
  • 17.10 20:00  
    FK Podgorica Rudar Pljevlja -

10. kolejka

  • 25.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Podgorica -
  • 25.10 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -
  • 25.10 20:00  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 25.10 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 25.10 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -

11. kolejka

  • 31.10 20:00  
    Zeta Golubovci FK Jezero Plav -
  • 31.10 20:00  
    FK Podgorica OFK Petrovac -
  • 31.10 20:00  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 31.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 31.10 20:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -

12. kolejka

  • 04.11 20:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 04.11 20:00  
    OFK Petrovac OFK Titograd Podgorica -
  • 04.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 04.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Dečić -
  • 04.11 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Podgorica -

13. kolejka

  • 08.11 20:00  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 08.11 20:00  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 08.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 08.11 20:00  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 08.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Jezero Plav -

14. kolejka

  • 21.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Titograd Podgorica -
  • 21.11 20:00  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 21.11 20:00  
    Zeta Golubovci Sutjeska Niksic -
  • 21.11 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 21.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Podgorica -

15. kolejka

  • 29.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 29.11 20:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 29.11 20:00  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 29.11 20:00  
    FK Podgorica Zeta Golubovci -
  • 29.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Jezero Plav -

16. kolejka

  • 02.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    FK Dečić FK Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    Zeta Golubovci OFK Titograd Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    FK Jezero Plav OFK Petrovac -
  • 02.12 20:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -

17. kolejka

  • 06.12 20:00  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -
  • 06.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 06.12 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Jezero Plav -
  • 06.12 20:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 06.12 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Dečić -

18. kolejka

  • 09.12 20:00  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 09.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Titograd Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.12 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -

19. kolejka

  • 13.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -
  • 13.12 20:00  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -
  • 13.12 20:00  
    FK Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 13.12 20:00  
    FK Jezero Plav Rudar Pljevlja -
  • 13.12 20:00  
    FK Dečić Buducnost Podgorica -