Czarnogóra - First League

9. kolejka - First League

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Sutjeska Niksic 9 23   7 2 0   15 - 2 13
2   FK Iskra Danilovgrad 9 17   5 2 2   15 - 9 6
3   FK Mornar Bar 9 16   5 1 3   9 - 7 2
4   OFK Petrovac 9 14   4 2 3   17 - 17 0
5   Rudar Pljevlja 9 14   4 2 3   13 - 12 1
6   FK Dečić 9 13   3 4 2   12 - 8 4
7   Buducnost Podgorica 9 12   3 3 3   15 - 12 3
8   FK Jezero Plav 9 7   2 1 6   7 - 14 -7
9   FK Podgorica 9 5   1 2 6   8 - 16 -8
10   Zeta Golubovci 9 3   0 3 6   5 - 19 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 01.10 19:00
  • 02.10 18:00
  • 02.10 19:00
  • 03.10
  • 03.10 19:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Adnan Bašić(OFK Petrovac) 4 0
Igor Ivanović(Buducnost Podgorica) 4 0
Vojin Pavlović(FK Iskra Danilovgrad) 4 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zoran Mikijelj(OFK Petrovac) 1 2 3
Velimir Vlahović(Buducnost Podgorica) 1 1 2
Stefan Radinović(OFK Petrovac) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

10. kolejka

  • 01.10 19:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 02.10 18:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -
  • 02.10 19:00  
    FK Mornar Bar OFK Petrovac -
  • 03.10  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 03.10 19:00  
    Zeta Golubovci FK Dečić -

11. kolejka

  • 16.10  
    OFK Petrovac FK Podgorica -
  • 16.10  
    FK Mornar Bar Buducnost Podgorica -
  • 16.10  
    FK Dečić FK Jezero Plav -
  • 16.10  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 16.10  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -

12. kolejka

  • 23.10  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 23.10  
    FK Jezero Plav Sutjeska Niksic -
  • 23.10  
    FK Podgorica FK Mornar Bar -
  • 23.10  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 23.10  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

13. kolejka

  • 31.10  
    FK Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 31.10  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 31.10  
    FK Mornar Bar Zeta Golubovci -
  • 31.10  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 31.10  
    OFK Petrovac FK Jezero Plav -

14. kolejka

  • 06.11  
    Rudar Pljevlja OFK Petrovac -
  • 06.11  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 06.11  
    Zeta Golubovci FK Podgorica -
  • 06.11  
    FK Jezero Plav FK Mornar Bar -
  • 06.11  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -

15. kolejka

  • 21.11  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 21.11  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 21.11  
    FK Podgorica FK Jezero Plav -
  • 21.11  
    FK Mornar Bar Rudar Pljevlja -
  • 21.11  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -

16. kolejka

  • 27.11  
    FK Jezero Plav Zeta Golubovci -
  • 27.11  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -
  • 27.11  
    Buducnost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 27.11  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 27.11  
    FK Iskra Danilovgrad FK Mornar Bar -

17. kolejka

  • 01.12  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 01.12  
    FK Mornar Bar FK Dečić -
  • 01.12  
    Zeta Golubovci Rudar Pljevlja -
  • 01.12  
    FK Jezero Plav Buducnost Podgorica -
  • 01.12  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

18. kolejka

  • 05.12  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 05.12  
    FK Dečić FK Podgorica -
  • 05.12  
    Sutjeska Niksic FK Mornar Bar -
  • 05.12  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 05.12  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -

19. kolejka

  • 09.12  
    OFK Petrovac FK Mornar Bar -
  • 09.12  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -
  • 09.12  
    FK Iskra Danilovgrad FK Jezero Plav -
  • 09.12  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 09.12  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -